PDA

Zobrazit normální verzi : Práva na knife server - PRIJATY



zyx
26-07-12, 17:43
Zdravím,

touhle žádostí bych si chtěl požádat o práva na výše zmíněný server Knife, kde hraji již dlouho. Zkušenosti s knifem mám bohaté (pár let) a s adminováním taktéž, tudíž AMX ovládám.
Chci práva především z jednoho důvodu, a tím je pomoct. Avšak těch důvodů je více. Hráči neustále blokujou, vláčkujou a nadávají si a není nikdo (sem tam ano), kdo by to uhlídal.

Steam: f4tt1k
SteamID: STEAM_0:0:39350955
Věk: 16
Nick ve hře: 1) poslední dobou: player; zyx
Jinak jsem se objehoval (dost dávno): f, ph., fAtik.,

Základní věci jsem snad vyříkal. Každopádně kdyby něco chybělo, ptejte se dál. :)

I-Mouse
26-07-12, 17:45
praveze nicky treba napisat

zyx
26-07-12, 17:50
Napsal jsem tam ty "nej". Kdybych měl napsat všechny nicky, tak to tu budu do roku 4000.

ZEUS
26-07-12, 20:32
Můžeš mi prosím vysvětlit, co je tohle ?

http://skob.pc-slany.cz/bans/ban_details.php?bid=13103

+ dej si veřejný profil na steamu. Díky

zyx
26-07-12, 21:27
1) Jde o ban, který jsem dostal na bývalém portále Skob za nějaký script, který jsem měl v cfg. Netuším, o který script šlo, neboť jsem v tu chvíli používal cizí config. Uvědomuji si, že je to má chyba a vůbec mě neomlouvá to, že to nebyl můj config.
Je to již dávno a takové "cizí" configy už nezkouším, neboť jsem se poučil. Ono stačí nepovolený cvar a máte ban. Od té doby, co jsem dostal ten ban jsem ovšem čistý, to vám odpřisáhnu.

2) Ten ban za reklamu byl pouze omyl. Plugin, který fungoval na tom serveru byl nastavený, aby banoval každou adresu, která se v chatu objeví. Já jsem ten ban dostal z důvodu, že jsem napsal pouze ".ru".

A profil je již veřejný.

ZEUS
26-07-12, 22:27
Dobře, díky ;)

edit:

Mám ještě otázku, jsi prvním majitelem steamu ?

zyx
26-07-12, 22:46
Steam jsem si kupoval ze stránky steamkey.cz, takže ano jsem první majitel.

zyx
27-07-12, 23:15
Nechci působit netrpěllivě, ale rád bych znal názory ostatních adminů. :/

spq
28-07-12, 10:58
Kamo na prava sa caka niekedy aj mesiac, az se vyjadří jiný, cituju kotla : Je lepší to nechat pěkně uležet :D

zyx
31-07-12, 20:21
Měsíc je vážně dlouhá doba na odpovězení jedné žádosti. Vážně bych byl rád, kdyby se už konečně vyjádřil někdo jiný, ať vím na čem jsem. Zeus se nějakým způsobem vyjádřil, ale v podstatě nevím, jaká je odpověď. Jestli není zájem tak mi to prosím napište rovnou na rovinu.

ZEUS
31-07-12, 21:18
Vážně, tady se čeká klidně i měsíc. Tak měj prosím trpělivost, Charon nemá na starosti jen tebe, jsou tu další +- 15 lidí, co žádají o práva. Mezitím než se zodpovědná osoba odhodlá přispět do Tvé žádost se můžeš seznamovat s forem a jejími uživateli.

zyx
01-08-12, 00:03
Asi jsi mě špatně pochopil. Neměl jsem na mysli to, aby někdo z vedení přišel a řekl závěrečné rozhodnutí, nýbrž aby se vyjádřili i další admini nebo kdokoliv, kdo k tomu má oprávnění, abych zjistil jak na tom jsem mezi adminy. Hlavní slovo má nejspíš Charon a na to rozhodnutí si klidně počkám. ;)

zyx
09-08-12, 18:44
/refresh

Charon35
15-08-12, 11:30
http://csko.cz/forum/showthread.php?7217-%8Eiados%9D-o-pr%E1va

Ti nevyšlo na starom Steame, tak si si zohnal nový s viac nahratými hodinami, či čo?

zyx
15-08-12, 21:18
Ne. Ta osoba, která je v tamtom tématu je úplně někdo jiný a semnou to nemá nic společného. Podle jeho SteamID jsem si našel tuhle stránku (http://forfairplay.com/STEAM_0:0:288746) a s pomocí té stránky můžete zjistit, že jeho steam (http://steamcommunity.com/profiles/76561197960843220) je z roku 2003, což mně bylo 7 let. A já mám steam od roku 2011. Dále, jestli je to možné, tak si můžete zjistit jeho IP adresu, porovnat to s moji a možná zjistíte (soudím podle jazyka použitého v tématu), že jeho IP je ze Slovenska a moje z České Republiky.
Nejspíš máte to podezření kvůli shodnému nicku, za což já nemohu. Shoda nicků je všude.

Edit:
/Ještě jsem si našel jeden důkaz, který mi dokáže, že jsem majitelem steam účtu již od samého začátku, a že jsem si ho nekoupil jen "kvůli nahraným hodinám" a žádosti./

Na mém steam profilu (http://steamcommunity.com/id/fatiik/screenshots/) v položce "screenshots" můžete najít nejstarší screenshoty pořízené z měsíce Březen, což je měsíc, kdy jsem si koupil steam.

hladik
20-08-12, 23:39
Chceš vyjádření? Tady ho máš
Neznám tě , na knife moc nechodím.
Z fóra si tě taky moc nevybavuju.
Omrknu si tě na knife serveru.
Zatím NE
A asi by bylo dobré změnit si nick.

zyx
20-08-12, 23:51
Na fóru se vše točí kolem střílení a jiných serverů, co se věcí serveru týče. Já jsem už odjakživa milovník knifu, takže na forku reaguji především na záležitosti ohledně dění na knife serveru, ale toho moc není, tak není divu. :)
Doufám, že tě tam potkám. ;)
Kazdopádně děkuji za vyjádření.

zyx
21-08-12, 16:13
A asi by bylo dobré změnit si nick.
Co je na mém nicku špatného?

E: Promiňte za double post.

zyx
04-09-12, 14:27
Můžu se zeptat jestli se tato žádost vůbec řeší? Víc adminů se už nevyjádří, není kdo by mě tu znal. :/

Shamino
04-09-12, 18:09
Nikdy jsme tě na knifu neviděl

zyx
04-09-12, 19:21
Popravdě ani já jsem tebe na knifu neviděl. Ale "nikdy" je tvrdé slovo.
Nicméně je to moje chyba, že jsem si furt měnil nicky, a proto mě moc lidí nepozná. Měnil jsem si nick hlavně, abych se uchránil před žebráky o config. Nyní už hraju pod stálým nickem a tyhle lidi ignoruju.
Každopádně jediný admin, který by o mně mohl alespoň tušit je Bezdak a možná Leryx, který mě ve hře potkával často v době, kdy byl ještě aktivní na knifu.

E: Zjistil jsem, že jsi dneska byl na knifu. Snad nesoudíš podle toho, že jsi mě tam nepotkal.
E2: Snažil jsem se najít všechny možné nicky, které jsem kdy na kotelně používal. Tady je malá část. Nicky nejsou takové, které jsou hodně používané, spíš málo. Na kotelně jsem tyhle nicky, kromě vlasního používání, ještě neviděl. :)

player, fAtik., Acknowledge, fAte#, Derp#, ftk., f, ph., UNITEDMOVEMENT|F, DODGE|LAZER, php., AMSK#, fAAAA, eFraG's| ph., Deuteron, Yondaime, fatiiK,
LK|f, E5|fatik, iCarly, Cydia#, f <3 blo(ck)w j0bs!, Fatiik :), Who cares?!, duckman, fps1, Ancient, xyn, Octopus, [Knife-Liga] fatik,

mS.^I know everything:*, atmosphere., bot.exe, ucim se widescreen, Gokuu;, BmbH, Mixed default, FFF, fatk|LK, ftt., FTT, zyx, ZyXEL, zyxel,

Shamino
04-09-12, 22:20
Popravdě ani já jsem tebe na knifu neviděl. Ale "nikdy" je tvrdé slovo.
Nicméně je to moje chyba, že jsem si furt měnil nicky, a proto mě moc lidí nepozná. Měnil jsem si nick hlavně, abych se uchránil před žebráky o config. Nyní už hraju pod stálým nickem a tyhle lidi ignoruju.
Každopádně jediný admin, který by o mně mohl alespoň tušit je Bezdak a možná Leryx, který mě ve hře potkával často v době, kdy byl ještě aktivní na knifu.

E: Zjistil jsem, že jsi dneska byl na knifu. Snad nesoudíš podle toho, že jsi mě tam nepotkal.
E2: Snažil jsem se najít všechny možné nicky, které jsem kdy na kotelně používal. Tady je malá část. Nicky nejsou takové, které jsou hodně používané, spíš málo. Na kotelně jsem tyhle nicky, kromě vlasního používání, ještě neviděl. :)

player, fAtik., Acknowledge, fAte#, Derp#, ftk., f, ph., UNITEDMOVEMENT|F, DODGE|LAZER, php., AMSK#, fAAAA, eFraG's| ph., Deuteron, Yondaime, fatiiK,
LK|f, E5|fatik, iCarly, Cydia#, f <3 blo(ck)w j0bs!, Fatiik :), Who cares?!, duckman, fps1, Ancient, xyn, Octopus, [Knife-Liga] fatik,

mS.^I know everything:*, atmosphere., bot.exe, ucim se widescreen, Gokuu;, BmbH, Mixed default, FFF, fatk|LK, ftt., FTT, zyx, ZyXEL, zyxel,

Bylo by dobré si dám 1 trvalý nick prozatím

zyx
04-09-12, 22:26
Taky jsem tak učinil. Už celé prázdniny hraju s nickem zyx. :)

Raw
17-10-12, 21:08
Trochu to tady oživím, nemám teď moc času aby trávil dostatek času na serveru. Jolo to sám neutáhne, takže by to chtělo přibrat tohoto borce.

human
21-10-12, 11:38
Tiez by som bol za. Nemam uz tolko casu ako vtedy, ked som si daval ziadost. Chodim do prace a som tam az na vecer. Do vtedy by sa tam niekto hodil, ked uz raw nema cas.



Trochu to tady oživím, nemám teď moc času aby trávil dostatek času na serveru. Jolo to sám neutáhne, takže by to chtělo přibrat tohoto borce.

Charon35
21-10-12, 19:55
http://skob.pc-slany.cz/bans/ban_details.php?bid=13103

Ale no tak fuj to. hm?

DarkAspecT
21-10-12, 19:58
http://skob.pc-slany.cz/bans/ban_details.php?bid=13103

Ale no tak fuj to. hm?
Nenačítá to jenom mě?tu stránku.

Giussepe
21-10-12, 20:04
knife nehraju, takze ze serveru ho znat nemůžu. Nicméně tady na fóru se mi zdá, že se projevuje docela inteligentně, že ty hlavě asi něco mít bude, ten ban vysvětlil na první stránce žádosti. Jestli je na knife admin potřeba, já bych byl PRO.

Charon35
21-10-12, 20:09
knife nehraju, takze ze serveru ho znat nemůžu. Nicméně tady na fóru se mi zdá, že se projevuje docela inteligentně, že ty hlavě asi něco mít bude, ten ban vysvětlil na první stránce žádosti. Jestli je na knife admin potřeba, já bych byl PRO.
:slap:

Vieš aj HNS?

human
21-10-12, 20:18
Myslim, ze to nijak nezavazi ale na knife turnaji bol vo vitaznom teame a byva tam aj poobede. Ja tam chodim az vecer a do vtedy by sa tam niekto hodil, ked uz ani raw nema tolko casu.

zyx
21-10-12, 20:29
Díky všem za vyjádření. Co se toho banu týče, tak jsem ho už vysvětlil na první stránce a klidně to napíšu znova. Byl jsem blbý a nerozumný. Je mi fakticky líto za ten ban, jelikož je to jediná špína, kterou nosím na svém triku. :/

Charon: Sem tam chodím i na HnS, ale žádná sláva. Takové ty základní věci umím, ale že bych byl zkušený jako tamní hráči, to ne. :)

Charon35
22-10-12, 11:28
OK.

zyx
22-10-12, 19:08
Děkuji. :)

Charon35
22-10-12, 22:58
Děkuji. :)

Ešte neďakuj, počkaj na Kotla.

zyx
02-11-12, 16:42
Mohl bych prosím už vidět konečný verdikt?

Charon35
02-11-12, 17:00
To by som aj ja rád videl.

Kunder
02-11-12, 23:49
Jak dlouho hraješ na kotelně?
Znám tě totiž z JB a někdy tě vidím i jinde.
Jsi v poho hráč ale na žádosti máš napsáno, že s adminováním máš zkušenosti.Na jekém portálu si adminoval ?

zyx
03-11-12, 16:50
Upřímně, nevzpomínám si kdy jsem zde začal hrát, ale bude tomu tak pomalu 2 roky. Admina jsem dělal na knife serverech CServers a GS.
Vím jaký je zde přístup (čest výjimkám) na hráče z GS, tak mě za to neukamenujte, prosím.

human
12-11-12, 18:43
Rad by som znovu otvoril tuto ziadost. Kotel sa vyjadril, ze admina na knife nie je treba. Musim povedat, ze je! V poslednom case som tam nato sam a ja mam nato cas az vecer, ked pridem z prace. Po obede tam nikoho nie je a hraci sa stazuju, ze to tam je anarchia.

Zoid
12-11-12, 18:47
Já co jsem tam dostal práva tak tam hraju často (2 dny :/..)

human
12-11-12, 18:53
Já co jsem tam dostal práva tak tam hraju často (2 dny :/..)

Beriem ale vsimol som si, ze chodis len na knife1, co chapem, lebo sa obi dva nedaju ustrazit ked je nato admin sam. Problem je, ze na 2-ke je ovela viac prace ako na 1.Aj ked je to len fun mod ale hracov tam je dost a preto, ze to je fun, je smola ze im tu zabavu nicia kreteni.


edit: Ked ze raw uz nie je admin, mohli by sme ho nahradit fatikom.

Zoid
12-11-12, 21:29
Beriem ale vsimol som si, ze chodis len na knife1, co chapem, lebo sa obi dva nedaju ustrazit ked je nato admin sam. Problem je, ze na 2-ke je ovela viac prace ako na 1.Aj ked je to len fun mod ale hracov tam je dost a preto, ze to je fun, je smola ze im tu zabavu nicia kreteni.


Na knife 2 se nedá banovat nic víc než urážky, banovat vláčky/bloky tam postrádá smysl...

zyx
12-11-12, 21:51
Kdepak. Na knife2 není nonstop DM, takže mimo to by se vláčky a blocky banovat měly. Na druhou stranu při dm se blockuje/vláčkuje mnohem více. Je pravda, že pokud se to má při dm banovat, tak čtvrtina serveru bude mít ban, ale mnoho hráčům to vadí, a proto hrajou spíše na druhém serveru. (týká se to jen final map)

Kotel
17-11-12, 15:02
Vlacky by se meli banovat, bloky ne. Zoid navrhoval zrusit klavesu back, aby se nedalo defovat a tim by se vyresili bloky.

Charon35
17-11-12, 15:06
http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2012/10/fat-axl-rose.jpg

Bezdak
17-11-12, 15:08
Takže omylem nalezu za nějakýho hráče, tudíž nemůžu zpět a dostanu ban za blok? Super řešení.

zyx
17-11-12, 15:12
Tvoje obrázky vždy pobaví Charone :mml:
Jinak děkuji, snad nezklamu.


Vlacky by se meli banovat, bloky ne. Zoid navrhoval zrusit klavesu back, aby se nedalo defovat a tim by se vyresili bloky.
Velké množství bloků předchází vláčku.
E: Souhlasím s Bezdakem

Charon35
17-11-12, 15:13
Tvoje obrázky vždy pobaví Charone :mml:
Jinak děkuji, snad nezklamu.


Velké množství bloků předchází vláčku.
To dúfame aj my! Zbytok riešte v inej sekcií, Dik. Lock.