PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban.



Alig
27-07-12, 16:14
Čaute všeci.Řeknu to takhle prostě sem hral na furienovi 4 a po zmene mapy mi to napsalo ze mam ban na jmeno ranger a pivi se vraci protože nejaci kktci se stejnou IP adresou používají hacky lamky furien od kotelny je pro mne nejlepsí furien takže sem na nem hral dos často.

Můj nick jeste před banem byl (.-.MaLiBu.-.) ale ted sem si ho zmenil na Al!-G jak vidite z konzole
Moje IP je 89.29.80.4

A tady je vípis z konzole z furienu

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 34628)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): [Rangers]-K@n!b -[CZ]-Test
[AMXBANS] Tvuj nick: Al!-G
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1985153113
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:175221363
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.29.80.4
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.29.80.4
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: 514Pro
[AMXBANS] Server: Kotelna - War3FT 2 | csko.cz (de_aztec)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz

Kdyby se muj unban třeba neschvalil mužu se zeptat jestli by to nešlo že bych si koupil VIP a dam vam ho a za to bych dostal UNBAN Za moje nove koupene VIP??

BiA Fz
27-07-12, 16:24
Za VIP se tu unban nedává, to jsou vexlácké móresy z jiného nejmenovaného low portálu. Vypadá to na sdílenou i.p. adresu, teda internetový připojení- Jestli sosáš net sousedům nebo oni tobě nebo hraješ na nějaký veřejný síti, nebo doma je vás připojenejch víc tak se to může stát snadno.

Jedinou možností pro tebe bude jako pro další hráče koupit si originální hru a získat svoje jedinečný STEAM id číslo, s tím se připojíš.

514Pro
27-07-12, 22:08
Zde je demo zabanovaného hráče. Vypadá to na sdílenou IP adresu. Bia už napsal co lze.

http://csko.cz/dema/upload/dir/kanib_ra.dem