PDA

Zobrazit normální verzi : Steam (nově koupený)



Milk
27-07-12, 19:05
Ahoj, rád bych chtěl poradit, jak mohu hrát přes steam a mít to menu jako když si to stáhnete z Kotelny. plus to mít česky a bez lagů, jak hraju přes steam tak se mi to seká víc. Nevím jak bych to napsal, ale chcu hrát přes steam s normalním cskem co je na kotelně. Nevím jestly vám to bude dávat smysl ale zkuste poradit prosím.

Slunicko
27-07-12, 20:50
Jestly uz mas steam cs nainstalovane a mas i ns cs tk si zkopiruj modely atp. Z ns do steamerskeho cska a budes to mit tak jak chces :)

Milk
27-07-12, 21:12
Už sem zjistil problém bugů: zjistil sem že ty lagy jsou z toho že v tom csku mam nějakým způsobem speedhack. Totiž ten steam mi dal kámoš, a už asi vím proč se ho chtěl zbavit, prosím nebanujte mě, já se ihned odpojil a prosil bych o radu, jak to můžu odstranit můj steam je: STEAM_0:0:764318 prosím pomocte mi to odstranit je to humus :-(

I-Mouse
27-07-12, 21:22
Oni ti dal udaje alebo cely priecinok?

Milk
27-07-12, 21:25
dal mi udaje, a neumím moc slovensky a nevím co to znamená priecinok

I-Mouse
27-07-12, 21:27
Ze ti to dal na usb a tys to skopiroval..folder

Milk
27-07-12, 21:29
to ne, po tomhle bych ho asi zabil!

3k a Jerry
27-07-12, 21:33
Co to plácáš ? Dal ti steam ty sis stáhl csko a máš tam sh ? To je konec.

Milk
27-07-12, 21:36
no dal mi steam ja si naisntaluju csko a du na jb sem mrtvy a vsici lagujou, tak jdu procistit pocitac a jdu na w3 a tam sem byl neuveritelne rychly a ihned se odpojil. Tak teď nevím jak je to podrbané ale se SH nehodlám hrát a chtěl bych nějakou radu jak si ten SH odstranit prosím. :-)

cibik
27-07-12, 22:51
nemam slov ako mozes mat SH ked ti dal iba udaje??? :O

bluee
27-07-12, 23:16
cibik: taky ma to vrta hlavou :D
_YT_Milk CZ: dal ti iba udaje, alebo cele csko s tim? Nieje mozne, ked ti dal iba udaje, ze tam mas sh..

Milk
27-07-12, 23:36
dal mi udaje od steamu a tam sem si csko nainstaloval. Fakt mi to přijde taky divné :-(. Prosím kde bych mohl najít ten SH? :-(

cibik
27-07-12, 23:38
jasne stiahnes si csko z SH
aby bolo viac steam bannov nie? :D

Milk
27-07-12, 23:41
jo já nevím jak se to stalo omg prosím poraďte.
Nebo mám nápad, odinstaluju, nainstaluju znova a natočím to ok?

cibik
28-07-12, 00:41
ok skus :D

Slunicko
28-07-12, 09:24
Vsak sh musim mit v pc a pred spustenym hry musis zapnout ten program na sh a pak ve hre se spousti urcitou klavesou nastavenou v tom programu a nevim jestly si tak s prominutim "chytrej" ze tu jeste napis ze tam mas sh ale kazdopadne dat sis ho tam musel ty protoze jestly sis csko stahoval normalne jak se pres steam ma je uplna kravina ze bys tam mel sh kdyz uz to tu takhle pises jeste prilozis svoje steam id aby admini nemeli praci si te hledat :D a kdyz si byl na w3 nemel si nahodou undeada ze si byl tak rychly :D?...musis najit a odstanit ten program na sh pak to bude ok ale nelzi tu :)

edit:nebo odstranovat to nemusis ja mam v pc taky wh ale proste to nezapinej :) mozna muzes mit v pc nastaveno automaticky zapnout pri spusteni cs a pak si musis jen najit to tlacitko vetsinou je to insert ale radsi to smaz,az spustit cs tak si otevri spravce uloh tam budes mit program ktery zrejme kdyz rikas ze ti to pak laguje tk ti bude zabirat hodne z ramek tk dej ukoncit proces a tak zjistis i jak se jmenuje ten program s wh rychle a snadno :)

Amazing-Zajic
28-07-12, 09:48
On je ztracený případ, sh tam už měl, ale jak tak hloupý že si ho dal i na steam. :-)

Milk
28-07-12, 12:14
Ok já si ho tam nedal fakt nevím jak se ten SH jmenuje rád bych ho odstranil, ale já ho nestahoval ani nikam nedával mi to upe vrtá hlavou. :-( Jediné co chci poradit, kde by ten SH mohl být schovaný :-(. Prosím nemám zkušenosti s cheatama :'(

Celenka
30-07-12, 00:41
Zkus zapnout nejaky antivirus, ale pochybuju, že ti to pomůže, moc jsem nepochopil jak jsi mohl dostat do originalni hry speed hack, asi jsi to špatně napsal. Ůplně smaž všechno (csko non steamove, i steam, cely kompletně) potom si stáhni znovu steam ze steampowered.com a vypiš ty ůdaje co ti dal ten tvů člověk a můžeš hrát přes steam

Milk
30-07-12, 06:42
Já ani žádný SH nestahoval, nevím jestly je to skryto za nějakým programem, ale já si fakt nevím rady, dneska reinstaluju cele csko a zkusím to znova a taky natočím jak to instaluju.

Milk
30-07-12, 10:00
http://www.youtube.com/watch?v=wEN1VB-t4ao
tady je to video. A je to v řiti, hudba se mi opozdila a chybí ke konci obraz.

Kotel
30-07-12, 10:11
Mas amd procesor?

Milk
30-07-12, 10:13
nevím, jak to zjistím?

Milk
30-07-12, 10:26
našel sem to mám AMD procesor

Bořek
30-07-12, 11:49
tak sem aspon postni svoje internetove pripojeni http://www.speedtest.net/
-----> http://www.youtube.com/watch?v=_RahtMsYwZ8 video bude mluvit asi za vse + ten program, pokud to neni fake stim internetovym pripojeni.

Milk
30-07-12, 11:54
8,76mbps a cheat engine si nechcu stahovat

Kotel
30-07-12, 16:15
Na amd procesorech je s tímhle občas problém. Jestli máš windows xp, zkus nainstalovat tohle:
http://support.amd.com/us/Pages/dynamicDetails.aspx?ListID=c5cd2c08-1432-4756-aafa-4d9dc646342f&ItemID=153

Milk
30-07-12, 17:09
instaloval sem si to,ted si to mam resetnout?

Milk
30-07-12, 17:23
Jéééé jede to! Kotle, rád bych ti poděkoval, za čas, který si mi věnoval, a za užitečné rady, už to jede normálně, a hlavně ti chcu poděkovat, že si mě nepodetříval z toho, že sem si stáhnul ten SH, narozdíl od některých. Ještě jednou moc díky, a rád ti to chcu oplatit. :ike:

Lynviy
30-07-12, 17:27
Jéééé jede to! Kotle, rád bych ti poděkoval, za čas, který si mi věnoval, a za užitečné rady, už to jede normálně, a hlavně ti chcu poděkovat, že si mě nepodetříval z toho, že sem si stáhnul ten SH, narozdíl od některých. Ještě jednou moc díky, a rád ti to chcu oplatit. :ike:

Pošli mu obálku s tučným honorářem (pět sto tisíc eur).

Kopeec
06-08-12, 12:47
Je to nesmysl. Pokud ti dal pouze údaje od účtu, na kterém je aktivovaná hrá Counter-Strike 1.6 a nainstaloval jsi tuto hru pomocí tohoto účtu, nemůžeš tam mít žádné cheaty. Pokud chceš cheaty, ty si musíš potom teprve zvlášt stáhnout a buď nakompilovat do hry, nebo před hrou spustit .exe. Takže bych to viděl tak, že si z nás děláš srandu.

Bezdak
06-08-12, 12:55
Tohle téma už je dávno vyřešený, příště si to přečti než sem napíšeš.