PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva admina



slide
28-07-12, 23:36
Dobrý deň prajem všetkým :) . Chcel by som požiadať o adminské práva na Zombie, War3FT a DM FFA servery. CS hrajem pomaly 4 roky, na Kotelna serveroch som začal hrať pred rokom čo som sa dozvedel o vašom War3FT serveri a vďaka nemu som sa dostal aj na Zombie a DM FFA servery (only HS) na ktorých hrávam... Najčastejšie ste ma ale mohli zastihnúť na War3FT serveroch ...

Niečo o mne: Mám pomaly 17 rokov (za 3 dni) bývam v malom meste zvanom Holíč (Slovakia), ktorý leží na hranici s Českom. Navštevujem Súkromnú strednú odbornú školu podnikania v Senici, odbor informatika a informačné systémy. Okrem CS rád chodím na párty s priateľmi a milujem festy asi ako bryndzové halušky.

K žiadosti:CS hrám asi 3-4 hodinky, podľa toho či mi do toho niečo neskočí, no niekedy pri tom stvrdnem aj 8 hodín keď nemám nič na robote alebo sa iba nudím. Cheaterov hlásim buď na fórum alebo rovno online adminom na steame. Na vaších serveroch som dostal ban 1-krát (1 deň) za zdržovanie hry (na viac hriechov sa už nepametám). Nebol som adminom na žiadnom serveri čiže nemám skúsenosti s adminstvom, no som si istý že by sa našiel nejaký dobrák admin čo by mi s amx-som pomohol :)

Nick v hre: slide^
Steam id: STEAM_0:0:1913555
Skype: daldoslaww

Za prečítanie vopred Ďakujem :)

Larodar56
29-07-12, 23:57
Dřív, když jsem ještě hrával na War3ft jsem s tebou žádný problém já neměl, asi budu pro.

apach29
30-07-12, 00:21
PROTI
Za prve: Nahlasil jsi par haxoru prvda, ale nepoznas zkusenyho hrace od zapnutyho hrace. viz 1 (http://csko.cz/forum/showthread.php?5041-Cheating) 2 (http://csko.cz/forum/showthread.php?7166-WH-Lakaj) 3 (http://csko.cz/forum/showthread.php?8047-Cheater-WH)
Za druhe: nehrajes fairplay (http://csko.cz/forum/showthread.php?6819-absurdn%FD-ban)
Za treti: nelibis se mi :D

Giussepe
30-07-12, 01:10
Sice trávíš na waru dost času, chování taky v pohodě, nikdy jsem s tebou neměl problémy, ale musím souhlasit s prvnim bodem apachovýho příspěvku.
jinak si myslím že na war3ft teď zas tolik potřeba admin není, jelikož tam jsem já, Flopsaid, 514Pro a teď tam poslední dobou chodí dost i ParadoXX.
Bohužel, ale za mě ne.

slide
30-07-12, 01:20
1-Pokiaľ viem paradoxx bol aj adminami niekedy označovaný za cheatera
2-citujem-"nehovorim ze musi mat WH ale mne pride ze ma..." - ak by som mal práva nedal by som mu ban... natočil by som si druhé demo -preukazatelnejšie, poradil by som sa s inými adminmi
3-Mal WH ale z videa sa to nedalo pozrieť " natočil by som si druhé demo -preukazatelnejšie"

Ten ban bol na deň, stalo sa to iba raz ...

A to že sa ti nepáčim - buď rád že si nevidel môj občiansky ;)

Ale názor ti neberiem a ďakujem zaň.. :)

slide
30-07-12, 01:28
Tu nejde iba o War3FT ale aj DM FFA, zombie ... :)

apach29
30-07-12, 01:53
1-Pokiaľ viem paradoxx bol aj adminami niekedy označovaný za cheatera
2-citujem-"nehovorim ze musi mat WH ale mne pride ze ma..." - ak by som mal práva nedal by som mu ban... natočil by som si druhé demo -preukazatelnejšie, poradil by som sa s inými adminmi
3-Mal WH ale z videa sa to nedalo pozrieť " natočil by som si druhé demo -preukazatelnejšie"

Ten ban bol na deň, stalo sa to iba raz ...

A to že sa ti nepáčim - buď rád že si nevidel môj občiansky ;)
ad 1: nikdy nic nemel, byla to jen zavist
ad 2: nikdy nic nemel, je to legenda Kotelny
ad 3: cistej, ale to by zkusenej admin poznal
a to ze se mi nelibis je jen citace jednoho nejmenovanyho moderatora do jedny zadosti :)

slide
30-07-12, 02:00
Ok v pohode :) berem na vedomie :)

slide
30-07-12, 21:13
Nejaké ďalšie vyjadrenia ? :)

Giussepe
30-07-12, 23:11
Nejednou jak sem s nim hral a začal jsem mu davat na war3ft na budku, začal se vztekat a všem nadávat. Neumím si ho ani představit jako admina, to by jen slapoval.. Co si budem vykládat, takový admin je potom na hovno. (jinač podle mého soudě je až moc na admina namyšlený, začal by se površovat nad ostatními)

by ASTEB

slide
30-07-12, 23:13
Cože ? .... Ja som začal všetkým nadávať ? Rad si to pozriem v chatlogu aj moje vztekanie :) možeš dodať? A ešte .... aky som ? namyslený? kto ma nepozná nemôže ma súdiť .... potvrd svoje tvrdenie že som namyslený :)

apach29
30-07-12, 23:22
A ešte .... aky som ? namyslený? kto ma nepozná nemôže ma súdiť .... potvrd svoje tvrdenie že som namyslený :)

To je poznat hned na prvni pohled :D

slide
30-07-12, 23:55
keď myslíš :)

ParadoXX
31-07-12, 21:21
já sem ho sice eště hrát neviděl.Nebo ten nick sem tam neviděl,ale vzhledem k tomu,že nerozezná ct od t (volně přeloženo nepozná cheatera od dobrýho hráče),by úroveň hraní rapidně klesla,kdyby měl práva,protože by tam ty lepší hráče,co tu úroveň udržujou,vybanoval.

slide
01-08-12, 11:48
Ale vy to beriete ako keby som už zabanoval hráčov, v ktorých som sa zmýlil ... vy si myslíte že by som dával bany ľudom o ktorých si niesom istý že cheaty majú? ParadoXX stebou som hral asi 100 krát...

ParadoXX
01-08-12, 15:54
jo a kdybys měl práva,tak mi hnedka dáš ban.Nepoznáš to a přiznej si to.Ta žádost je úplně zbytečná.Eště že tu máme takový dobrý šťourali jako je apach,kterej vždycky najde ňákou špínu:D

slide
01-08-12, 19:47
Hlavne že som nahlásil min . 25 cheterov .... Ešte že to nepoznám :)
Pokiaľ viem aj adminom sa stáva že dajú ban aj ľudom čo nič nemajú... nehraj tu na to že iba ja som omylný :)

slide
08-08-12, 21:41
Môže sa ešte niekto vyjadriť? Najlepšie niekto kto hrá War3FT

Zarix
10-08-12, 11:39
Takze ahojte hravam na war3ft dost casto a slide tam vydam ovladat sa vie nikto snim nema ziadny problem skill tam je :) Admin naviac by sa zisiel aj ked nechodi tam denne skoro nikdo aj ked najcastejsie tam je teraz ParadoXX ale za slide sem PRO....Aby si vedel kdo pise slide sem ja Andellk:O

slide
10-08-12, 21:34
Ďakujem aspoň niekto napísal niečo pozitívne :)

Kuzli
10-08-12, 22:45
Hlavne že som nahlásil min . 25 cheterov .... Ešte že to nepoznám :)
Pokiaľ viem aj adminom sa stáva že dajú ban aj ľudom čo nič nemajú... nehraj tu na to že iba ja som omylný :)

To si pleteš to je sdílená IP..

Flopsaid
11-08-12, 08:23
Takze ahojte hravam na war3ft dost casto a slide tam vydam ovladat sa vie nikto snim nema ziadny problem skill tam je :) Admin naviac by sa zisiel aj ked nechodi tam denne skoro nikdo aj ked najcastejsie tam je teraz ParadoXX ale za slide sem PRO....Aby si vedel kdo pise slide sem ja Andellk:O

Omg co to meleš ? Že tam nikdo nechodí.....tebe tam moc často nepotkám....Navíc slide je v klidu nic proti němu nemám ale na w3 admin rozhodně potřeba není.....

slide
12-08-12, 21:44
Myslím tie thready kde sa jedno o občas fakt pravdivé žiadosti o unbany Kuzli...
A Flop ako som už spomínal nejde mi iba o adminstvo na War3FT serveri ale aj Zombie, DM FFA

slide
03-09-12, 08:08
Vyjadrili by ste sa aj k žiadosti na Zombie a DM FFA ? Ďakujem :)

Charon35
07-09-12, 19:09
Zatiaľ nie.