PDA

Zobrazit normální verzi : TheLibo8 prosím o unban "Bio Fz" byl jsem zabanovan neprávem



TheLibo8
29-07-12, 16:24
AHOJ jsem TheLibo8 dostal jsem ban podle mého názoru neprávem za WH například mě hráči obviňují že když nějaký hlupák šachtě svítí baterkou a skrz ni začnu střílet jeho to zabije a oni jsou překvapeni že jsem viděl skrz ale viděl jsem jen baterku a tím to začalo prostě se do mě pustili že mam WH. Návíc trénuji se zkušeným kámošem který mě naučil všechno co umím takže mi řekl kde se hráči nejčastěji kempí ATD... a proto si myslím že když mě z takovýchto věcí obviňují tak bych u toho aspoň měl být abych se mohl bránit mohou říct cokoliv když u toho nejsem..A tak vás moc žádám Bia Fz o UNBAN na kotelně hraji něco už přes rok a půl a chtěl bych pokračovat. Děkuji.


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 34877)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'WH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): >>>*TheLibo8*<<<
[AMXBANS] Tvuj nick: >>>*TheLibo8*<<<
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:792922738
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:792922738
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.100.220.204
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.100.220.204
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: BiA Fz
[AMXBANS] Server: Kotelna - Mega pub | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz

noirbun
29-07-12, 16:49
počkaj až admin dodá demo

TheLibo8
29-07-12, 16:51
no jsem tady na fooru nový takže kam ho dodá? přímo do této konerzace?

noirbun
29-07-12, 16:56
áno ostatní si ho pozrú a posúdia :)

Flash
29-07-12, 17:55
http://csko.cz/forum/showthread.php?8726-gt-gt-gt-*TheLibo8*-lt-lt-lt

AlternativníPravda
29-07-12, 19:34
Jak psal Bia.. wh tam je, hned jak mrknul na balkonek. Unban nečekej.

TheLibo8
29-07-12, 19:58
no tak ja to mam jak reflex vždycky se tam dívám není hry kdybych se na ten balkoon neotočil, protože tám sám lezu a je to super kempa

BiA Fz
29-07-12, 20:21
He he. Co na to říct. Na demu je wallhack, ale dobrý story. Tak na to někdo jinej mrkněte ať neztrácíme čas. :-)

mawelast
30-07-12, 10:40
AHOJ jsem TheLibo8 dostal jsem ban podle mého názoru neprávem za WH například mě hráči obviňují že když nějaký hlupák šachtě svítí baterkou a skrz ni začnu střílet jeho to zabije a oni jsou překvapeni že jsem viděl skrz ale viděl jsem jen baterku a tím to začalo prostě se do mě pustili že mam WH. Návíc trénuji se zkušeným kámošem který mě naučil všechno co umím takže mi řekl kde se hráči nejčastěji kempí ATD... a proto si myslím že když mě z takovýchto věcí obviňují tak bych u toho aspoň měl být abych se mohl bránit mohou říct cokoliv když u toho nejsem..A tak vás moc žádám Bia Fz o UNBAN na kotelně hraji něco už přes rok a půl a chtěl bych pokračovat. Děkuji.

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 34877)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'WH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): >>>*TheLibo8*<<<
[AMXBANS] Tvuj nick: >>>*TheLibo8*<<<
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:792922738
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:792922738
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.100.220.204
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.100.220.204
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: BiA Fz
[AMXBANS] Server: Kotelna - Mega pub | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz

No peknej story ale kdyz sem koukal na demo tak si hral jako s prominutim lamka teda mne to tak prislo a mal si divne pohyby jednoznacne to co jsi tam prevedl na tom demu urcite nejsou reflexy :-D takze ban opravneny tohle je jasne WH. Tu si zahrajes jedine so Steamem aspon se odnaucis pouzivat cheaty. Myslim ze tohle se muze zamknout jelikoz tu neni co resit

Flash
31-07-12, 19:45
Tak na to někdo jinej mrkněte ať neztrácíme čas. :-)

Wallhack na tom demu je.

ZEUS
31-07-12, 19:52
mrknu na to

edit: wh na demu vážně je.