PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím o Unban



JoYkO
30-07-12, 22:37
Zdravím, idem sa napojit nas Vas server, a zrazu pozeram ze mam ban, nikdy som necheatoval, hravam sem tam ked mam cas, takze to nechapem, asi ma niekto taku istu ip ako ja alebo ja neviem... Pozrite sa mi prosim vas nato, pretoze mate super servery, a nerad by som nanich skoncil... Tu je vsetko zkopirovane z konzole...

^Jo[Y]k[O]?! se pripojil
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 34667)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'AB'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Megan Fox
[AMXBANS] Tvuj nick: ^Jo[Y]k[O]?!
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:527396806
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:983554516
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 87.244.217.115
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 87.244.217.115
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Krispo
[AMXBANS] Server: Kotelna - Aim | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
^Jo[Y]k[O]?! se pripojil k Policistum
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj

noirbun
30-07-12, 22:41
áno ide o zdielanu ip pripojíš sa iba z orig. hrou

JoYkO
30-07-12, 22:44
Si mam kupit original akoze ? Ja si chcem normalne zahrat sem tam, a nie vyhadzovat peniaze za original, nejaky magor cheatuje a ja mam zato pikat...

ZEUS
30-07-12, 22:49
Bohužel to nejde, když ti dáme unban, tak ho dostane i cheater a to mi nechceme, to je jedna velká nevýhoda NS, když si koupíš CSko, tak už do budoucna řešit takovýhle věci nemusíš.

Celenka
30-07-12, 22:50
Nebo si zařiď svou vlastní ip

ZEUS
30-07-12, 22:51
I to je možný, ale ekonomicky to budeš mít dražší než si koupíš originální csko.

JoYkO
31-07-12, 22:20
Ale ako on zisti ze ma unban, povie si mam ban viac tam nejdem... Nemozete mi ho dat ? Vsak si chcem len zahrat sem tam, a za nejakeho magora cil hrat nemozem ? Kupovat csko nechcem, vsak to je len hra... Vase servery sa mi pacia a nechem na inych hravat...

mawelast
31-07-12, 23:25
Bohuzel stimhle nejde nic udelat protoze by tu prislo dalsi tucet lidi ze chce unban za tohle to sami ze to tu jeden dostal atd...

JoYkO
01-08-12, 21:52
To je v pici... Co uz najdem iny server...