PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva



RastaFarian
01-08-12, 22:36
Zdravím. Tímto bych chtěl požádat o práva na server Dust2 Only

Zkušenosti s Counter-Strike 1.6
Counter-Strike už hraju 4 roky, začínal jsem na různých portálech a poté došel až ke Kotelně (přivedli mě sem kamarádi). Na tomto portálu už hraji 2 roky a jsem zde velice spokojený. Začínal jsem na Fy serveru, kde jsem zabíral 9.-10. pozici, ovšem přišly prázdniny a můj rank klesal a klesal, tak jsem to zkusil na jiných serverech - Classic, AWP, Aim, ale nejvíce mě zaujaly servery JailBreak a Dust2 Only, na kterých hraji dodnes a jsem na nich celkem aktivní.

Zkušenosti s AMX
Nějaké mám, byl jsem adminem na jednom menším portálu (pokud bude třeba, tak zmíním o jaký portál šlo), ale poté stávající majitel server prodal někomu jinému a já jsem o práva přišel. Cheatera poznám bez větších problémů (popřípadně se poptám některých zkušenějších hráčů/adminů) a chtěl bych pomoct tomuto portálu prosperovat, jak je v mých silách - omezením přístupu cheaterům. Také nesnesu vulgarismy vůči rodině či rase/etniku/národu.

Něco o mně
Jmenuji se Milenko (áno, opravdu nejsem ani Čech ani Slovák) a je mi 15 let (v prosinci mi bude 16 let). Bydlím v Karlových Varech a chodím zde na gymnázium (PČGKV). Mezi mé zaliby patří jednoznačně fotbal, holky a ovšemže csko (proto tu všichni jsme, že).
Steam + kontakt
Steam profil - http://steamcommunity.com/profiles/76561198025565222/
Ingame nick - PwReD By Rasta :P
Steam ID - STEAM_0:0:32649747
Předem díky za odpovědi, za příznivé i za nepříznivé.

Zoid
01-08-12, 22:48
Žádost pěkná, na d2 by se někdo hodil, já už tam nechodím - uvidíme co najdou detektivové... :)

RastaFarian
01-08-12, 22:51
Děkuji za vyjádření :)

Lazik
01-08-12, 23:28
Tak ty rasta :D neviem ako ostatny ale tak ja nanho nemozem povedat ani jedno krive slovo.. aj ked sme sa trosku pohadali si myslim ze uz je to v pohode a kedze pyta prava na d2only kde by sa 1 admin hodil tak tam by som ho urcite zobral pretoze on je prave ten, ktory aj mne hlasil cheaterov aj na forko a dokaze rozoznat cheatera od skillu a sam ten skill nejaky ma :)

Som PRO

grifin
01-08-12, 23:30
jo rastu znam akorat z jb tam je to pohodovej nikdy jsem snim nemel problem jestli je potreba admin tak rasta by byl urcite vhodnej adept:)

RastaFarian
01-08-12, 23:30
Děkuji :))

Giussepe
01-08-12, 23:33
Žádost pěkná, mám takovej dojem že na d2only tě vídávám a jelikož tam víceméně s lazikem jsme sami dva tak posila by se určitě hodila :-)
Lazik říká, že cheatra poznáš, tak pokuď na tebe cháronek nebo zeus nevytáhnou nějakou špínu tak jsem pro

btw. pěknej signature, jen ho mam na 6/8 monitoru.

Karl0s
02-08-12, 02:25
nedovedu si tě představit jako admina vůbec a kór ještě na střílecím serveru, asi by mě slušně řečeno nepotěšilo, aby mě nějakej jailbreak uslintanej expert pleskal na dust2, píšu podle toho, co tě znám

ZEUS
02-08-12, 07:27
Žádost pěkná, jen mi prosím vysvětli, co je toto: http://amxbans.53896-2144.crew.sk/admin_list.php ?
Pokud se nemýlím, tak ten menší portál je fragtime že ?
btw. používal si i jiný nick než PwReD By Rasta :P ?

RastaFarian
02-08-12, 10:04
Díky za názor Karl0si :)

Žádost pěkná, jen mi prosím vysvětli, co je toto: http://amxbans.53896-2144.crew.sk/admin_list.php ?
Pokud se nemýlím, tak ten menší portál je fragtime že ?
btw. používal si i jiný nick než PwReD By Rasta :P ?
http://amxbans.53896-2144.crew.sk/admin_list.php - půjčil jsem kamarádovi na server (zazponzoroval ho) a on mě pak uvedl jako admina.
Ne, fragtime to nebyl, ten pořád běží, byl to jiný portál (o**e-cs.eu)
RastaFarian a PwReD By Rasta :P

ZEUS
02-08-12, 10:49
Sorry, ale jsem proti.

Na Tvém valve id ( VALVE_0:0:513815233 ) je toho až až. Počínaje banem za spam, urážení hráčů a adminů a končí to rasismem.

Amazing-Zajic
02-08-12, 10:55
Jasně že jsem PRO, soudím to podle toho, jak ho znám na jailu.

RastaFarian
02-08-12, 11:01
Díky :)

Smooke
02-08-12, 11:13
Pro. Rastu už nám nějaký ten pátek a neměl jsem s ním žádné problémy :happy:

RastaFarian
02-08-12, 11:17
Děkuju :)

ZombieBot
02-08-12, 11:24
No, k tobě bych se taky rád vyjádřil i já. Upřímně, nečekal jsem, dle tvého vyjadřování, že ti je 15. Je sice pravda, že na d2 je potřeba admin, ale nevím, jestli by jsi to zvládnul.
Když si vzpomenu na několika stránkový flame proti mě tak opravdu nevím, jestli bych se s tebou v teamu snesl. Co si pamatuji, psal jsi tam, že admin být nechceš, že nevíš co to je adminovat a proto to neděláš. Nevím, nevím.

RastaFarian
02-08-12, 11:35
Co se týče toho, tak se ti omlouvám, s grEyem už jsme to vyřešili a už jsme v pohodě.. Totálně mi tehdy ujely nervy a šiblo mi na kvadrát, ale to už se nestane, už je kontroluju.. A kdybych se plně soustředil jen na ten server, tak bych to zvládnul.. A adminské zkušenosti už jsem získal (sice ani zblízka tak velké jako většina z vás, ale i tak), už vím (aspoň trochu), jaké to je snažit se udržet pořádek, aby si hráči mohli bezstarostně užívat při hraní, proto Vám také chci pomoct, snad mi dáte šanci.

Facened
02-08-12, 12:30
Pokial som ja chodil na JB vulgarni si nebol a zabavit hracov si vedel ale na strielacie servery naozaj nie ako hovori Karlos tam si ta predstavit adminovat neviem ty si skorej Jailbrejkovi tip

E: Vela hracov ti dava len preto Pro lebo ta poznaju väčšinou z JB a tam ich zabavas tak si všímaju len to + Tvoja historia viz. ZEUS

RastaFarian
02-08-12, 12:47
Ok no, díky

The Frisco
02-08-12, 13:12
Jsem pro. Pohodový hráč i člověk, nikdy nezklamal. Přátělský, zábavný, inteligentní. Snad ti to vyjde ;)

RastaFarian
02-08-12, 13:20
Díky :)

AnnoyingGreg
02-08-12, 13:24
Další žádost která se dá pojmenovat podle alba Majka Spirita Nový člověk. S tim rozdílem, že by se k tomu muselo dodat, že za měsíc. PROti.

Flash
02-08-12, 14:25
Slo o hadku kvuli ESO Profesionalovi, poresili jsme to na tsku, svoje slova beru zpatky, protoze jsem bez dukazu a byl to vlastne vykrik do tmy, omlouvam se. :) Na TSku jsme to probrali, necham to na ostatnich, muj post teda berte jako neutralni, at rozhodnou ostatni... nebudu nikoho ovlivnovat svym nazorem, i kdyz si za nim stojim.

RastaFarian
02-08-12, 14:39
Díky za vyjádření.

Leryx
02-08-12, 16:06
Chtěl si ať se vyjádřím, inu dobrá, tvoje chyba :P
Smoke;Grifin: ,,Nikdy jsem s nim neměl žádný problém" Hehe a ty bany jste mu dali jen tak z prdele co?
Ano, vsichni co se vyjádřili kladně, tak to jsou lidé kteří znají rastu z JB, ale já bych byl teda radši kdyby se vyjádřil ještě někdo, kdo ho zná ze střílecích serverů. Přece jen POKAŽDÉ když někdo zažádá o práva na střílecí servery, tak se ptáte/me na to, jaké má zkušenosti, jak to umí, a hlavně zda má zkušenosti s chytáním cheaterů a zda už nějaké nahlásil, popřípadě komu. To že rasta baví lidi na JB si nechme pro sebe, až bude žádat na práva tam. Tady je potřeba vyjádření někoho, kdo chodí na dust/2. Několik lidí napsalo: ,,Pohodový člověk, snad to vyjde :)" EHM: Moje mamka je taky pohodová, hodná a často mi kupuje koblížky s jahodovou polevou které mám tak moc rád :), dáme ji za to práva? Pokud ano tak úroveň tohoto portálu je nižší než jsem očekával. Nepřišel jsem shodit rastu, aby si nemyslel. Přišel jsem to tu napsat, aby ste si ROZMYSLELI než něco někam napíšete -_-

3k a Jerry
02-08-12, 16:13
Koukám že s leryxe stáva kat.

EHM: Moje mamka je taky pohodová, hodná a často mi kupuje koblížky s jahodovou polevou které mám tak moc rád :), dáme ji za to práva?
Jestli pár pošle nejsem proti.
K Rastově žádosti, přijde mě že je to v pohodě člověk pár cheaterů tu nahlásil, jinak najdi mě 5 adminů, kteří níkdy nic neprovedli, nebo nedostali ban.
Beru ho tak jak ho znám z jailu a že sním mám toho nahráno spoustu.
Tím myslím to že nebude mět ego up na střílecích serverech a nebude kickovat každého koho nedá.
Na d2 je admin zapotřebí.

I-Mouse
02-08-12, 16:39
http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=586906 lol

Svacinar
02-08-12, 16:45
No fucking way, že by tenhle člověk měl práva a ještě na d2. To už bych fakt neměl kde hrát, když by tam adminoval tenhle rádoby cs player. Po tom, jak si 2x dostal naloženo v chatu, kdy tě píčovala půlka portalu sem přijdeš s žádostí o práva. Chvíli jsem přemejšlel, jestli to myslíš vážně, ale jak vidim tak asi jo. Ani jsem to nečetl, nezajímá mě co jsi napsal, hlavně, že to je barevný...nic no, PROTI.

RastaFarian
02-08-12, 18:00
Díky Jerrymu a Leryxovi za vyjádření.

AnnoyingGreg
02-08-12, 18:34
Díky Jerrymu a Leryxovi za vyjádření.
Díky za vyjádření.

RastaFarian
05-08-12, 14:38
Ano, vsichni co se vyjádřili kladně, tak to jsou lidé kteří znají rastu z JB
Promiň, ale Listen (Lazik), Giussepe, Smooke (Feedr) a Jerry jsou vosk nebo jak?

ale já bych byl teda radši kdyby se vyjádřil ještě někdo, kdo ho zná ze střílecích serverů. Přece jen POKAŽDÉ když někdo zažádá o práva na střílecí servery, tak se ptáte/me na to, jaké má zkušenosti, jak to umí, a hlavně zda má zkušenosti s chytáním cheaterů a zda už nějaké nahlásil, popřípadě komu.
Nechci zpochybňovat tvoje rozhodnutí, tvoje volba, ale přehlížíš fakta. Navíc, pár cheaterů už jsem nahlásil (Listenovi nebo Jerrymu), popřípadně i tady na forku.

Leryx
05-08-12, 15:19
Fakta jsou, že Smoke napíše do žádosti Pro každému, takovýchto lidí je tu více. To jsou fakta. Promiň smoku, ty víš že já proti tobě nic nemám, jsi prostě takový, že si na všechny hodný, jen je potřeba poznat, kdy to je a kdy naopak není vhodné. Nebo se to zdá jen mě? Smoke a ostatní nejsou vosk, ovšem mám dojem že je v tom spíše kamarádství, než opravdová touha tě mít a v admin teamu -_-...

Lazik
05-08-12, 17:29
Fakta jsou, že Smoke napíše do žádosti Pro každému, takovýchto lidí je tu více. To jsou fakta. Promiň smoku, ty víš že já proti tobě nic nemám, jsi prostě takový, že si na všechny hodný, jen je potřeba poznat, kdy to je a kdy naopak není vhodné. Nebo se to zdá jen mě? Smoke a ostatní nejsou vosk, ovšem mám dojem že je v tom spíše kamarádství, než opravdová touha tě mít a v admin teamu -_-...

Zacinas byt strasne mudry ale nic proti tebe... Rastu poznam hlavne zo strielacich serverov tak snad viem preco mu dam PRO... a nie kazdy kto da pro ho musi poznat len z JB alebo len kamaratstvo tak skus neodsudzovat vsetkych a nebyt Katom Kotelny...

Charon35
05-08-12, 18:20
A kdybych se plně soustředil jen na ten server, tak bych to zvládnul..
Nikto sa nesústredí iba na ten jeden server. Ide o to, že teraz si tam kvůliu tomu, že ťa to baví. Keby si tam "musel" byť kvůli tomu, že tam máš práva, o mesiac by si hral inde. A na ostatných serveroch to už také nie je. + zbytok + 50:50 = Teraz to asi nevíde.

btw pekný avatar na steame. Ale aj tam ten čas nie je nič moc.

Leryx
05-08-12, 18:30
Nejsem žádným katem kotelny, nevím kdo vymyslel tuto hovadinu. Toto je typické, každý kdo se nebojí napsat svůj názor, je odpůrcem kotelny... Karlose, grega dokonce i Flashe a tak dále tady taky většina nemá ráda...(Ufoušek je typickým příkladem) Proč? Ano, jsou to malinko odlišní lidé než jejich opozice, ale hráči je tady nemají rádi především proto, že píšou věci tak jak je vidí a jak je cítí a proto jsou zde některými nenávidění, ale to že píšou pravdu, je snad lepší než dále hrát tu blbou hru že jsou všichni dokonalí a všechny máme rádi a jsme s nimi kamarádi... Jestli je něco špatného na tom, že někdo napíše pravdu, tak jste tady ale všichni špatně. Admin někdy musí umět říct ne. Na JB se s tím setkávám denně ohledně spešla a dalších věcí, to samé je i u žádostí o práva... Kdybychom je dali každému, ztratilo by to přece smysl. Bohužel někteří z nás mají velký problém říct svůj názor, a vyslovit to: ne. Ale když to za ně udělá někdo jiný, je zlý a škaredý :whip:

Charon35
05-08-12, 18:37
Nejsem žádným katem kotelny, nevím kdo vymyslel tuto hovadinu. Toto je typické, každý kdo se nebojí napsat svůj názor, je odpůrcem kotelny... Karlose, grega dokonce i Flashe a tak dále tady taky většina nemá ráda...(Ufoušek je typickým příkladem) Proč? Ano, jsou to malinko odlišní lidé než jejich opozice, ale hráči je tady nemají rádi především proto, že píšou věci tak jak je vidí a jak je cítí a proto jsou zde některými nenávidění, ale to že píšou pravdu, je snad lepší než dále hrát tu blbou hru že jsou všichni dokonalí a všechny máme rádi a jsme s nimi kamarádi... Jestli je něco špatného na tom, že někdo napíše pravdu, tak jste tady ale všichni špatně. Admin někdy musí umět říct ne. Na JB se s tím setkávám denně ohledně spešla a dalších věcí, to samé je i u žádostí o práva... Kdybychom je dali každému, ztratilo by to přece smysl. Bohužel někteří z nás mají velký problém říct svůj názor, a vyslovit to: ne. Ale když to za ně udělá někdo jiný, je zlý a škaredý :whip:
Alebo ich jednoducho nemajú radi preto, že píšu sračky a do každého druhého len rýpu.