PDA

Zobrazit normální verzi : UB/Knife/Dlouhy ban



rychlyslimak
02-08-12, 21:36
Zdravím, chtěl bych tímto požádat o zrušení banu, který mi byl dán oprávněně, ale je to hrozně dávno.
Odkaz na ban - > Zde (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=8306)

Popis situace:
Ban byl zcela oprávněná, ale již je to víc jak rok a 2 měsíce a myslím si, že jsem se ze svých chyb poučil, byl to jednorázový skrat a jednoznačně má chyba. Moje nerozvážnost a demence je na vině.

Chtěl bych dostat Ub hned z několika důvodů které sem napíšu:
1. Vím, za ban si můžu sám, ale je to již celkem dlouha doba, kvůli toho žádam o UB
2. Podle mě bych nedostal perma za reklamu, perma jsem dostal za to na CO jsem dělal reklamu, myslím si, že kdyby to byl jakýkoliv jiný herní server, nedostal bych pernament, ale nevím jak to tu chodí, takže je možné že se mílím.
3. Jsem myslím si velmi kvalitní hrač knifů a myslím si, že byste mi mohli dat další šanci, můžu vám zaručit, že se to opakovat už nebude.
4. Mohl za to můj děcký mozek, který již není děcký a myslím si, že jsem dostal dost rozumu na to, abych se od reklamy distancoval.
5. I nadale tu budu neoblibeny, protože jsem admin tam kde jsem, ale rekl jsem si ze i tak to zkusím a mohli byste i za tu snahu :) pochopit že mi o ten Ub fakt jde a celkem mi na tom záleží.

S pozdravem váš (ne)oblíbený KOFOLA a není co resit

Bezdak
02-08-12, 21:38
To si dělal reklamu na cheaty nebo co?

rychlyslimak
02-08-12, 21:46
Ne to ne, já bych na cheaty nesáhnul, dělal sem reklamu na jiný vám velmi neoblíbený portál.

noirbun
02-08-12, 21:57
takže gayshites? to UB asi nebude...

rychlyslimak
03-08-12, 15:47
Chtel bych timto prispevkem ozivit tema.

AlternativníPravda
03-08-12, 18:48
Tak pokud to bylo na jiný portál a už je to rok a nebude se to opakovat tak bych mu to UB dal, ale bude mít podmínku (tzv: ještě jedna blbost a končí chlalpec)

E: Toto je můj názor, možná mi do toho nic není, ale na názor má každý právo (snad :D)

Zoid
03-08-12, 19:48
Rok čekal, uvidíme, zkusil bych to

Kotel
06-08-12, 16:53
ok

rychlyslimak
06-08-12, 17:18
Děkuji, vážím si toho a nemusíte se bát, že bych svůj čin opakoval.