PDA

Zobrazit normální verzi : BAN neprávem



Smoula Silak
03-08-12, 15:20
Dobrý den, dostal jsem ban.. A to jsem ani nebyl nikdy na kotelně . Jdu si zahrát counter strike, před 3 dny jsem ho stáhnul, ale nebyl na něj čas :) To víte soukromé věci.


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 29931)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'moc perma banu na tohle id'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Pullk O-o (wazowsky) O-o :D
[AMXBANS] Tvuj nick: (2)Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:344592313
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:344592313
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.103.86.109
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Bezdak
[AMXBANS] Server: Kotelna - Mega pub | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================

Tady máte výpis z konzole jo a jenom chci dodat, že se jmenuju PlayMan a ne (2)Player takový jméno jo .. A ještě se chci zeptat Mega Pub tam jsou jaké mapy .. vím nepatří k tématu, ale začínám se hrou a tak bych se chtěl zeptat.. Bezdak doufám že dodáš demo a s ostatníma adminama se domluvíte pro Unban, jelikož sem tu nikdy nehrál, zeptal sem se kámoše, možná to je prý kvůli stejné IP adrese, tak nevím, ale dost perma banů na tohle jméno, ano vlastně, když jsem stáhnul od Kotelny, CS 1.6, tak jsem se vlastně jmenoval Player, to je pravda.. tak díky za odpovědi a díky ..

mawelast
03-08-12, 15:22
Pripojis se jedine zo Steamem v duvodu to mas napsany proc ;-)

Smoula Silak
03-08-12, 15:24
Počkat kvůli tomu že mi dal bezdůvodně ban, tak si mám koupit Steam, jo ? To trochu přeháníte .. ;)

mawelast
03-08-12, 15:27
Mas zdilene Valve ID teda nekdo kto ma to iste Valve ID ako ty ma na to Valve Id vela perma banu takze se to zablokovalo uplne. Jedina moznost je koupit si orig. Csko a tyhle problemy nebudes resit ;-)