PDA

Zobrazit normální verzi : Práva



gre
03-08-12, 22:08
Zdravím všetkých adminov a členov Kotelne, volám sa Adam Kučera. Pochádzam z mesta Zvolen. Moje začiatky v hre Counter Strike sa začali v mojich 7 rokoch. Keď som mal 12 rokov bol som prijatý ako najmladší člen do Multi-Gamingového portálu Encors ktorý v dnešnej dobe už neexistuje. Na mojom konte vtedy pribudla prvá bronzová medajla. V 14 rokoch som sa stal členom Gamingu ktorý sme si založili. Pred štyrmi mesiacmi sa náš dvojročný gaming rozpadol. Posledné štyri mesiace som zúfale hral po publicoch, a zrazu som našiel servery Kotelne a hrávam na nich deň čo deň najmenej 3 hodiny denne.

Prečo Ja? Viem rozoznať Skill ~ Luck ~ Cheat. Ovládam plne AMX. Nie som hráč typu ktorý sa smejem hráčom že sú NSáci za to že mne sa pošťastilo mať kamaráta ktorý mi predal steam. Taktiež ovládam Redakciu a teda ovládam a PHP a HTML tak pol na pol. Som schopný poskytnúť CS 1.6 Server a Ventrilo server keďže ich mám zakúpené vopred. Moje meno v hre : gre. Dodnes sa rád zúčasťnujem Mixov alebo gatherov. V poslednej dobre ma začal baviť JailBreak takže by som chcel požiadať práva aj na tento vynikajúci server so skvelou komunitou. Ale mojím hlavným cieľom je stať sa členom komunity Kotelne.

Ďakujem za skorú odpoveď vopred.

ZEUS
03-08-12, 22:13
Ahoj, žádost pěkná, jen mi chybí steam id a na který servery chceš práva.

cFc|Lu!z
03-08-12, 22:14
Kam bys chtěl práva ?
Tvoje SID: STEAM_0:1:29224190

ZEUS
03-08-12, 22:15
http://steamcommunity.com/profiles/76561198018714109
Dej si prosím Tě veřejný profil. thx

Prasacko
03-08-12, 22:18
takže niečo odomňa:

1. Pridávam Steam STEAM_0:1:29224190 - Luiz ma obehol:)
2. Nie si hráč typu ktorý sa smeje NSákom? Určite ma poznáš zo Superhero aj s JB.... Dookola si mi spamoval že som NS lama a že mam WH, písal som ti niekoľkokrát že netoč demo a ty si napísal že už máš a že dostanem BAN, ale doteraz hrám:)
E: Dôkaz nemám bolo to už dávnejšie...
3. 1 príspevok na fórum takže trochu fail.
4. Som skôr PROTI :)

Lazik
03-08-12, 23:52
aj o do mna a okopirujem v podstate Prasackov system:

1. Asi si si neprecital co treba napisat do ziadosti
2. Prvy prispevok na fore len kvoli pravam
3. Neviem ako dlho hras na jailbreaku ale ja si tam nikoho s nickom gre nevybavujem takze tam asi nehras dlho

Ja som Proti

gre
04-08-12, 06:56
Verejný profil som si už nastavil a ďakujem že ste tam doplnili moje SID.
Prasačko, koľko krát som ti povedal že máš WH ? Asi na jednej mape, za to že ťa volám WHčkar neznamená to že máš zapnuté...
A lazik na JB som si nevšimol ani ja teba a áno prvý príspevok bol hneď ku právam a neviem čo je na tom také hrozné.
A ešte Prasacko ja sa nesprávam s prepáčením ako idiot keď som sa servery a okrem toho povedal som niekedy adminovi že máš WH ? Alebo natočil som ta? A ak si dobre pamätám tak sme ešte spolu volali.
Ja som schopný robiť admina tam kde potrebujete nehcem sa nasilu tlačiť.

Prasacko
04-08-12, 08:45
Pozri, to že sme volali na skype ma nijak neovplyvnuje, keby som mal každému "kamarátovi" čo som s ním volal dať PRO, alebo Áno tak by to bolo odo mňa dosť hlúpe.

Pozri hrám NS lebo mám slabý PC a ak s tým máš problém tak radšej do chatu nič nepíš. Určite si dobre pametáš ako si spamoval vždy keď som prišiel na server prišiel ten NS cheater s WH atď.... Možno si to myslel zo srandy, ale mne to tak nepripadalo a nebolo mi to príjemné počúvať stále dookola.

E: Keď ti vadí že ta zabije niekto NS radšej si udri do stola a pousmej sa nad tým:)
E2: Neviem ako si na tom s nahlasovaním cheaterov, píšeš že vieš rozoznať Skill, Luck, WH... No keďže máš na fórum príspevky len tu tak si asi nikoho nenahlásil, a ak si cheaterov hlásil cez ! tak prepáč lebo k tomu prístup ja nemám.
E3: Daj tomu podľa mňa čas čo a zistíš ako to tu chodí, ešte doteraz neviem na aké servery by si práva chcel ako písal luiz.

E4: Sry za gramatické chyby, teraz som vyliezol z postele...

By Pani s velkýma ceckama:

Hoj,ted sem četl tu žádost od gre,ale hold tam nemůžu psát ,taky mě minule jak kolovrat pořád dokola spamoval na Superheru že mám WH a kdesi cosi,takovej člověk by neměl bejt v admin teamu.

Leryx
04-08-12, 09:22
Ehm, nejsi ty náhodou tento? : ~> gre<3Leryx ...a podobně?
Nenapsal si věk, ale dle toho co píšeš se dá logicky odvodit že ti je více než 14, kolik ale nevíme. Každopádně se chováš na serveru dětinsky a lezeš mi pěkně do análu, viz nick -_-.

Lazik
04-08-12, 11:36
A lazik na JB som si nevšimol ani ja teba a áno prvý príspevok bol hneď ku právam a neviem čo je na tom také hrozné.

To bude asi tym ze v hre nemam nick Lazik... vela ludi ma na jb pozna a vie kto som ale teba som tam este nevidel takze si myslim ze tam hras len chvilku

Dalsia vec je ze neznasam ked niekto nadava na NS... to je uplne ja neviem ako to nazvat... detinske...

gre
05-08-12, 08:49
Prasačko ja vravím že nemám nič proti NS a jediné miesto kde sme sa stretávali bolo SH a stretli sme sa tam raz za mesiac tak neviem prečo vravíš že som ti to vkuse písal. Keby som to myslel vážne tak ťa natočím a pošlem to. Pani s velkýma ceckama - neviem kto to je a Prasacko ja absolútne nemám nič proti tebe chápem ťa že ti to vadilo tak sa ti ospravedlňujem.
Prasacko súhlasím s tebou a asi počkám a vravel som že mne by bolo jedno na aký server. Tak kde by potrebovali admina. S tým by som súhlasil.

A Leryx áno som to ja a ako vidím tak som doplatil na to že každého si vážim a ľubim ho :D Leryx áno uhádol si vek ale neznamená to že mám rozum na úrovni malého dieťaťa. Za to že ty máš 20 či koľko rokov nemusíš odsudzovať mladších ľudí. Stavím sa že keď si bol menší podával si aj ty žiadosť o admina na iný 20 ročný admin ti napísal toto isté.

A pre teba Lazik viem že máš iný nick v hre a nemáš dôkaz že nadávam na NS. Aj ja som bol NS a ďalší steam s prepáčením idioti mi nadávali že som tiež NS, a preto nechcem aby sa to stávali aj iným hráčom.

:D Dal Ta Bhoper:D
05-08-12, 10:14
Leryx má 14-15 rokov.
Ale k téme no neviem ja som ťa tam ešte moc nevidel (asi preto že som obmedzil JB) ale ešte sa tu pokukaj po fórku.Zatiaľ NIE.

Leryx
05-08-12, 10:57
Spíš těch 16 bhopere ale nevadí, každopádně gre to zabil s tou 20 mno :D

gre
05-08-12, 11:02
Leryx to bol len taký okruh neviem či si mladší alebo starší a ak ti to vadilo tak sa ospravedlňujem aj tebe.

gre
06-08-12, 09:11
A práva by som chcel asi na D2 alebo AWP :)

Charon35
06-08-12, 10:14
Je mu 14, chodí do Kvinty na jednom Gympli.

V jednom poste napíšeš, že ti je jedno kam dostaneš práva, v ďalšom D2 a AWP? Asi moc rozhodný nie si. Dostaneš práva na war a polovica ľudí dostane ban za SH.

gre
06-08-12, 10:25
Charon neviem ak osi to zistil ale kludne pod 1v1 ak mas s tym taky problem a povedal som ze mi je to jedno a ked sa nikto neozival tak sa povedal tieto dva servery mg.

Charon35
06-08-12, 10:38
Charon neviem ak osi to zistil ale kludne pod 1v1 ak mas s tym taky problem a povedal som ze mi je to jedno a ked sa nikto neozival tak sa povedal tieto dva servery mg.

No veď fajn (ja nepíšem, že nevieš strielať), len teraz to vyzerá, že vôbec nevieš aké módy sú na Kotelne. Zavolajú ťa na CTF, kde si dá niekto Rýchlosť po adrenaline a zabanuješ ho za SH...

*Pitbull*
06-08-12, 10:51
NE
na JB jsem tě nepotkal nikdy.

gre
06-08-12, 11:00
Pitbul ? Spievali sme spolu Tafrob a Jay Diesel. Hram s tebou skoro kazdy den... Charon a viem strielat mam viacej medajli ako ty rokov.

grifin
06-08-12, 11:40
Ja si ho pamatuju z jb jak psal lerix daval jsi stejny nick akorat tam mel grifin a taky mi to neprislo na urovni admina:-) tak ze jsem proti mozna casem se to zlepsi a jak vsichni pisete ze ma 1 prispevek na foru a hned admin jq na tom nebyl on nic lip kdyz jsem zadal o admina:-)

Charon35
06-08-12, 11:46
Pitbul ? Spievali sme spolu Tafrob a Jay Diesel. Hram s tebou skoro kazdy den... Charon a viem strielat mam viacej medajli ako ty rokov.

Bože ty to stále nechápeš. Mne je u zadku koľko máš medaijlí z paralympiády, ide o to, že ani nevieš kam chceš práva. Je ti to jednoducho fuk, len nech nejaké máš. Medaily zo strielania sú ti úplne na prd napr. na HNS, jump, JB, atd atd.

Prasacko
06-08-12, 11:47
Ja si ho pamatuju z jb jak psal lerix daval jsi stejny nick akorat tam mel grifin a taky mi to neprislo na urovni admina:-) tak ze jsem proti mozna casem se to zlepsi a jak vsichni pisete ze ma 1 prispevek na foru a hned admin jq na tom nebyl on nic lip kdyz jsem zadal o admina:-)

Dedo ty si bol úplne iny prípad žiadal si o práva na JB nie na strielaci server kde potrebuje nahlasovat cheaterov atd atd...

grifin
06-08-12, 11:52
Ja jsem cet ze chtel na jb v te zadosti a pak chtel na to awp tak jsem myslel ze toho ma vic:-)

apach29
06-08-12, 11:52
Charon a viem strielat mam viacej medajli ako ty rokov.

Ou rly? Tak to uz jsi teda velkej kluk vid?

Lazik
06-08-12, 11:53
06/08/2012 11:50 <gre> nauc sa zit prosim ta
06/08/2012 11:50 <gre> Prasacko ty laznik ty si sa zacal somnou hadat.

Si myslis ze toto by mal admin pisat?


Charon a viem strielat mam viacej medajli ako ty rokov.

A vytahovat sa, to vie kazdy... ja si myslism ze uz si skoncil

Prasacko
06-08-12, 11:54
Ja jsem cet ze chtel na jb v te zadosti a pak chtel na to awp tak jsem myslel ze toho ma vic:-)

Ja ani doteraz neviem kde žiada takže asi tak:)

E: Zajtra ti príde objednávka slaniny 10Kg

Charon35
06-08-12, 11:56
Ja ani doteraz neviem kde žiada takže asi tak:)

E: Zajtra ti príde objednávka slaniny 10Kg

To nevie ani on.

Lazik
06-08-12, 12:02
Proste Charon napis uz NIE a Lockni to.. to co vypisuje v chate, to co pise tu a ako sa nad kazdym povysuje, nerozhodny.. taky by admin nemal byt..

grifin
06-08-12, 12:04
Dakujem:-)

gre
06-08-12, 12:51
Takze to idete locknut vsak okej. Nehadam sa verim v osud. Co sa ma stat to sa stane. :)

gre
06-08-12, 12:52
Charon a aky mas problem vlastne ty ?

Charon35
06-08-12, 14:17
Pripomínaš mi niekoho, čo nedokáže pochopiť jednoduchú odpoveď ani na 3 krát. Tak čakám čo z teba ešte vypadne.:hypocrite:

gre
06-08-12, 14:26
Charon prosim ta ja sa nechcem hadat, ak proste nie tak ho zamietni ja niesom typ ktory ma potrebu sa hadat nonstop.

gre
06-08-12, 14:28
Chapem je to sranda ma sundavat, ale uz 3 dni je vela...

Charon35
06-08-12, 14:31
nie.