PDA

Zobrazit normální verzi : Fallen*Hobo-Mt2 žiadosť o unban



Fallen*Hobo-Mt2
20-04-11, 16:14
Fallen*Hobo-Mt2
217.12.55.25
V konzole mám len hlásenie o bane

Žiadam o zrušenie prípadne skrátenie banu.Sám som sa nedopustil ničoho začo by som mohol mať ban.Hral som na paintballe a zrazu ma to kicklo.Kedže môj brat tiež hrá a máme to isté pripojenie na internet išiel som za ním a zistil som že mal cheaty na clasicu.Postarám sa o to aby už nehral a prosím vás o unban pretože začal som hrať len pred 5 dňami a ešte som ani všetky servery nevyskúšal.

Syrius.
20-04-11, 16:21
Výhovoriek na brata tu bolo už veľa. Nehovorím že to čo hovoríš nemôže byť pravda, ale to by tu musel dostať unban každý. Ale je tu jedna skvelá možnosť, ktorá ti zabezpečí aby si už takéto problémy s bratom nemal a aby si mohol ďalej hrať na tomto výbornom portáli. Tá vec je Steam. http://csko.cz/?strana=steam

Fallen*Hobo-Mt2
20-04-11, 16:25
No tak dakujem za odpoved.Výhovorka to vážne neni a ešte niečo k tomu steamu na tom linku platí sa zaňho?

Smile
20-04-11, 16:32
Za steam jako takovej ne, je to jen program, kterej si normálně stáhneš a nainstaluješ...Ale pak si do něj musíš koupit hru, cs 1.6 stojí přibližně tak +/- 300...

Fallen*Hobo-Mt2
20-04-11, 16:34
Pre mňa by to nebol problém ale rodičia by sa zbláznili aj z 1 koruny :D Tak dakujem za odpovede o 2 mesiace začnem hrať znova majte sa

Syrius.
20-04-11, 16:35
Ahoj.