PDA

Zobrazit normální verzi : taky daruju :D



Slunicko
05-08-12, 22:35
http://s18.gladiatus.cz/game/index.php?mod=player&p=17255

učet gladiatus kdyby někdo měl zájem mrkněte se a kdyžtak napište narval jsem do toho rubínů jak nasr*** ale nic za to nechci sem hodnej co :D?
nebudu to brát podle toho kdo kdy jak napíše když napíše víc lidí dám to prostě tomu koho mám radši :)

edit:mám ještě lvl 97 tk proto toto chci dát pryč at mě to nenutí na to chodit a dávat arénky a tk pod.

Amazing-Zajic
05-08-12, 23:35
Já bych to bral, sice už nějaký ten pátek gladiatus nehraju, ale rád začnu :)

Milk
05-08-12, 23:38
vím, že jsem 2., ale rád bych taky chtěl ten gladiatus. :D měl jsem ho rád, potom se mi smazala postava a já nechtěl začínat odznova. :D Tak teď bych se o něj staral. :D

Slunicko
05-08-12, 23:39
Psal jsem ze je jedno kdy napises ze si sam vyberu pockam az napise vic lidi pak to nekomu dam a jeste dodam ze klidne poskytnu gildu kterou mam na hl. Postave je o trosku vix luxus nez ta co tam sem :)

Milk
05-08-12, 23:47
aha, tak to jo, držím si palečky. :mml:

noirbun
05-08-12, 23:55
takéto veci by sa mali riešiť v offtopicu nie? takto tu len lovíte posty

Slunicko
06-08-12, 09:37
Noirburn co ja vim je toto volna diskuze tk proc to nedat sem ostatni sem tky davaji tyhle thready...

e: i kdyz jak o tom premyslim mel jsem to dat do offtopic ale to uz je asi jedno dnes to nekomu vecer dam tak zas tolik to forko nezahlti.

Nixvan
06-08-12, 22:13
Tak já jsem další zájemce Gladiatus hraju dost dlouho ;)

Slunicko
06-08-12, 22:20
Hele omlouvam se dnes to jeste nikomu nedam zejtra jak mi bude.. nebo max pozejtri ted jsem na kalbe tak to nebudu resit diky za pochopeni

edit:Ted jsem na mobilu a nechci tu menit heslo na gladu a menit mail snad chapete...

Slunicko
08-08-12, 12:02
Cawte lidi hele mam mensi problem nemuzu zmenit mail protoze si napamatuji heslo na tento mail mel jsem ho zalozeny jen kvuli tomu uctu to je asi pul roku nazpet tk komu by to nevadilo tk napiste ja vam ho dam heslo atp je uz zmenene tk napiste jestly vam to nevadi a uz to nekomu dam :)

Slunicko
08-08-12, 14:51
Ok,postavu davam milkovi muzete LOCK...

Milk
08-08-12, 14:52
Ok,postavu davam milkovi muzete LOCK...

To PMko udělalo dojem? MucQ :mml:

Slunicko
08-08-12, 15:01
Ne si jediny s kym jsem byl ve hre aspon 1 i kdyz si nic neuhral ale to nevadi......jestly vis co myslim na widlakovu?!....

Milk
08-08-12, 15:05
Hele, ja na war3ft hraju dlouho, a zrovna tam nejsi :D Vím že hraješ hlavně po večerech, ale i tak jsem tam šasto :-p

Slunicko
08-08-12, 15:09
No ja nvm ja te tam videl fakt jen 1 nvm jestly ty si me videl vickrat ja moc na tabulku nekoukam a kdyz si mi napsal tk si mel i stesti nebo ja si jindy vypinam chat kdyz hraju protoze kdyz si s nikym zacnes psat tk uz ti nejde..treba vcera si tam urcite nebyl byl jsem tam od 10:05 do asi do 22:..s prestavkama..