PDA

Zobrazit normální verzi : Pridanie novej mapy



mawelast
06-08-12, 00:31
Zdravim chcel by som sa spytat ci by sa nemohla nejaka nova mapa pridat na wareft pretoze uz ma nebavi to stalie opakovanie map ktore idu furt ale furt dokolecka ako huntic, dust, dust2, inferno, widlakof, obcas dust_castle a rats fabi a potom znova huntic dust dust2 inferno ....... Nebolo by zle nejako ozivit wareft pridanim nejakej tej mapky ak by ste boli za mohli by ste aj nejake navrhy dat ja by som trebars vyskusal de__dustusp

EtnaSK
08-08-12, 08:26
Bolo by to dobre stále sa točia tie isté dookola :)

SeveRo
08-08-12, 10:01
Myslím,že map je tam dost.Mohli by dát třeba náhodné mapy do votování.

EtnaSK
08-08-12, 13:25
Alebo je tam že "nemuzes nominovat mapu ktora se hrala pred 5-ti mapami" To by som zmenil na viac :)

OneBlood
08-08-12, 18:38
jo no proste se tz mapy porad toci je to hrozny............a nebilo by ani zly to nahodne votovani mapy :-)

peta
11-08-12, 06:25
Ta když lidi votují jedno a to samé tak se není čemu divit.. ono by se nemuselo ani přidávat nic na víc stačí aby lidé měli mozek zaplej u vote. :D

Giussepe
12-08-12, 18:29
map je tam habaděj, problém je v hráčích. stále dokola nominují ty samý mapy. já když tam přijdu tak se snažím trochu o změnu, nominuju třeba tuscan nebo train, jenže zas někdo nominuje huntic, třetí nominuje widlakof a když začne hlasovaní tak všichni votujou misto poradny mapy ty dvě hovadiny, které já osobně vůbec v lásce nemám. Taky mi hlava nebere, když je plnej server tj. asi 22 hráčů a odvotují huntic. jenže když by admin změnil mapu tak tu zas bude stiznost ze si admin samovolně mění mapu, takže to nakonec neresim, jdu si zahrat na jinej server a prijdu až když tam je mapa hratelná.

Wartrik
12-08-12, 23:59
Ono by to chtělo nastavit omezení na vote třeba aspoň 10-15 map se nebude hrát ta samá mapa nevím kolik tam je teď ale asi 6 map

mawelast
13-08-12, 17:33
A nedalo by se to spravit tak ze muzes urcitou mapu nominovat treba 5x denne ? Doufam ze mi rozumite myslim tim teda ze treba mapa huntic by se dala jen 5x nominovat a vic uz ne az pak na dalsej den nebo treba 10x ;-)