PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh na mód: Nanosuit



Kalic_Meric
06-08-12, 17:01
Možno to niekto z vás niekedy hrával , na Xside server Nanosuit , (tu je IP adresa: 92.240.237.43:27041)

Tak aby som bol konkrétny. Asi 1-2 roky dozadu bol server Nanosuit plný hráčov , neviem z akého dôvodu to teraz vymrelo , o čo tam ide ??? Je to klasický server až na to , že sú tam nejaké doplnky a výhody a to:
1. Tzv. povolené cheaty , ktoré fungujú iba napísaním do chatu "/nanosuit" (prípadne si /nanosuit nabindovať :thumsup4: ) ...
Cheaty: a, super rýchlosť - (funguje iba dočasne neustálim behaním vydrží asi 5-6 sekúnd , skákaním je výdrž rýchlosti dlhšia)
b, knife - (proste nožom na jednu ranu , alebo niečo podobné , to som ja moc nepoužíval)
c, neviditeľnosť - nie ste zase až tak neviditeľný , skôr priesvitný ale aj tak je to veľmi účinná vecička :)
2. trojskok (to hádam všetci chápeme)
3. ukladanie bomb na steny - jednoducho môžete uložiť bombu aj na stenu alebo krabicu (normálne vždy spadne kolmo na zem)
4. laserminy - také niečo ako v zombie serveroch , ale každý hráč môže použiť iba jednu , po vybuchnutí môže použiť zase

Ak budete mať niekto ešte nejaké otázky , tak sa kľudne spýtajte , malo to veľkú popularitu , neviem prečo sa to teraz nehráva a podľa mňa na kotelne by to malo ešte väčší úspech kedže tu je oveľa viac hráčov :thumsup4:

Mapy sa hrávali zväčša de_

akka~
06-08-12, 22:29
Já bych byl Pro. Bylo by to zase něco nového a za zkoušku se nic nedá ;)

Kalic_Meric
06-08-12, 22:59
Kámo ver tomu že by sa to chytilo a podľa mňa by to konkurovalo aj takým serverom ako sú Zombie alebo Furien :)

Nixvan
06-08-12, 23:56
Výborný nápad hrával sem to byl to dobrý server. ;) Pro!

LappenSorc <---------
07-08-12, 10:53
Hmm, hrával som ten mod pred 1,5 roka. Som pro. Nový server sa hodí :D.