PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



KamiKaZe
06-08-12, 16:24
Admin D?Awdp,apwl Nesere me že si mi dal ban na 1 den za bugovani mapy.. Ale sere me to že jen si ho dal me.. Ostatni tam u Ct nemaj mic atobě je to fuk.. nebo taky ostatni vugujou a taky je ti to jedno.. Tak nemusis davat jen mě.. Me když to předtím samo hodilo k Ct tak mi dali zakaz k Ct.. A mohl sem si za to ?. Asik nemohl..:pinch:

mawelast
06-08-12, 17:42
DOdej výpis z konzole

Charon35
06-08-12, 17:57
06-08-12 dwwdwd - Demitra s fan 4ever D?Awdp,apwl Bugovani mapy 1 den
06-08-12 KamiKaZe ^ D?Awdp,apwl Bugovani mapy 1 den
Na tej mape ste to bugli dvaja, zrovna som tam bol aj ja. Takže nekecaj od veci. Mikrák mali všetci.

KamiKaZe
06-08-12, 17:58
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 35666)
[AMXBANS] Mas 22 hodin, 24 minut a 29 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Bugovani mapy'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): KamiKaZe ^
[AMXBANS] Tvuj nick: KamiKaZe ^
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1677427469
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1677427469
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.175.244.188
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.175.244.188
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: D?Awdp,apwl
[AMXBANS] Server: Kotelna - JailBreak | csko.cz (jail_desert)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na


Vím zato si to zasloužím.. Sice sem netusil teda že se to nesmí.. a že to je přímo bug, ale chybama se učí :).. Jen mi jde o to že ti admini nejsou až tak zpravní.. Psal sem že je na Jb 2 (Jail Break) Ct bez mic, spamujou atd.. ale jim je to fuk..

KamiKaZe
06-08-12, 18:00
No podle mě by ti to nemělo být jedno.. :) Si admin a maš na starosti hlídat servery..

KamiKaZe
06-08-12, 18:01
A eště mikrak měli na tom serveře všichni.. Né na jiném :) A když sou na hns atd.. scripteři napíšu a vas to nezajímá.. Dělejte jak myslíte :).. Neříkám že bych byl lepší jako vy, ale zanasnažil by sem se:)

Amazing-Zajic
06-08-12, 18:03
Víš k čemu slouží edit?

KamiKaZe
06-08-12, 18:07
Ale diť vy ste jak mazlí.. Nechápeš, stejně je to tak, že když uvidím scriptera, spamera atd. Tak je jedno jak napíši ne.. Tak jak tak má admin dát tomu dotyčnému bana.. Teda vy ste sprominutím admini horší jak na naplno.. Váše servery sou super jen jiní admini :).. Smooke je admin ! To musím uznat.. Takový kdyby byli

Charon35
06-08-12, 19:02
Ale diť vy ste jak mazlí.. Nechápeš, stejně je to tak, že když uvidím scriptera, spamera atd. Tak je jedno jak napíši ne.. Tak jak tak má admin dát tomu dotyčnému bana.. Teda vy ste sprominutím admini horší jak na naplno.. Váše servery sou super jen jiní admini :).. Smooke je admin ! To musím uznat.. Takový kdyby byli

Písal si, že CT nemali mikraky - CT mali mikráky!!!!!!!!!!
Písal si, že za bug si dostal sám ban - NEdostal si sám, lebo ste bugovali obaja!!!!!!!!!!!!!
Ak my sme blbí admini, tak ty si práve utiekol, z ústavu.

Prasacko
06-08-12, 19:08
Ďalší trol... UB nečakaj a ten tvoj prístup, dostaneš BAN a prídeš kidať na adminov že hovno robia a pritom si si to celé vymyslel... " palec hore takým ľuďom "

3k a Jerry
06-08-12, 19:11
Mikrofon měli všichni tak nekecej, bugovali ste oba, oba ban ješte jsem byl stebou v kadibudce..


Váše servery sou super jen jiní admini :).. Smooke je admin ! To musím uznat.. Takový kdyby byli

Já jsem jinej ? To že seš debil a děláš to co nemáš mě nedělá jiným.
2. Nelez mu doprdele..

Nejdřív si zameť před svým prahem. Můžete to zamknout.