PDA

Zobrazit normální verzi : Ziadost o prava - ZATIM NEPRIJAT



Facened
06-08-12, 20:21
Caute,naposledy ked som ziadal o prava tak som zverejnil ze je zaroven aj moja posledna ale predsa to este skusim.
Volam sa Branislav a mam 13 rokov.
Väčšina to prestane čítat a napisu maly vek ale dalej sa viac rozpisem a mozno pochopia ze to neni to najdvolezitejsie.
Cheatrov som nahlasil pomerne dost viz.http://csko.cz/forum/search.php?searchid=277714 na serveri sa snazim vychadzat z hracmi dobre a vulgarne reci vynechavam.
Prava by som chcel na serveri DM,DM2,dust2only,nemam co napisat ked vsetko je v mojej predposlednej ziadosti viz.http://csko.cz/forum/showthread.php?5214-%8Eiados?-o-pr%E1va-na-Old-school

Steam : STEAM_0:0:44038793
http://steamcommunity.com/profiles/76561198048343314/
Nick v hre : Facened
Skusenosti mám viz.vyššie
+Csko hravam cca 1 rok a to iba na csko.cz v sucasntnosti sa stale venujem Futbalu.

S pozdravom Facened

Charon35
06-08-12, 20:25
viz.http://csko.cz/forum/search.php?searchid=277714
To ti nejak nejde.

Pikii :D
06-08-12, 20:26
Jo,Faceneda znám poho player :-) (známe sa i osobne).Je pravda ,že na servery vychádzaš dobre nie si ani vulgárny nikdy sním nebol veľký problém.Tvoj vek mne osobne vôbec neprekáža možná máš v hlave viacej rozumu ako niektorý hráči (dokonca i admini).No to je len môj názor :-)..A preto som jednoznačne PRO

I-Mouse
06-08-12, 20:49
http://cs-site.cz/forum/showthread.php?tid=21 tak len
Stamp, hj, facened.
Ku gramatike, radsej sa uc ju nez hraj csko.
http://amxbans.52213-1189.crew.sk/admin_list.php ?
http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=489809 6h je malo

Nemyslim, ze si najepsia volba.

AnnoyingGreg
06-08-12, 20:56
http://cs-site.cz/forum/showthread.php?tid=21 tak len
Stamp, hj, facened.


Co tim chtel autor rici?

Facened
06-08-12, 20:58
http://amxbans.52213-1189.crew.sk/admin_list.php Davno som im pisal nech mi zrusia prava a povedal ze OK a to ze tam som neviem preco uz nanho nemam ani kontakt

I-Mouse
06-08-12, 21:05
Co tim chtel autor rici?

Toto



+Csko hravam cca 1 rok a to iba na csko.cz

akka~
06-08-12, 21:25
Já jsem poslední dobou dosti často na dust2 only, když hraju tak jsem tam. A tebe jsem tam rozhodně neviděl. Maximálně 1. A potom ten věk. Jak jsem já žádal(je mi stejně jak tobě) tak nakonec jsem se rozhodl že ještě nějaký ten rok počkám. Porozmýšlej ještě taky.

Facened
06-08-12, 21:30
To uz neviem preco si ma tam nevidel mozno preto lebo nehram iba tam ale aj inde a s tím cakanim Pozri kolko si ty nahlasil cheatrov a kolko ja nechcem tím povedat ze sa vychvalujem alebo nieco pod. skusenosti mam problem s hracmi nemam s toho vypliva ze by som len adminom pomahal

akka~
06-08-12, 21:39
Od té doby, co mám steam, hlásím cheatety na steam..

Facened
06-08-12, 21:40
Od té doby, co mám steam, hlásím cheatety na steam..

Ok,to je pekne ale nejdem tu odlisovat mna od teba

akka~
06-08-12, 21:46
Souhlas. Můj názor. Jsi ještě na to "malý" stejně jako já. Za mě Ne

Charon35
06-08-12, 22:26
Si nejak zabudol spomenúť tvoju kariéru na csite. Jak to?

:D Dal Ta Bhoper:D
06-08-12, 22:36
Tak ju nespomenul nemyslím že to mení niečo na jeho charaktere.Ale k žiadosti aktívni je cheaterov hlási dobre cheat od skill pozná ale čo som si raz v jednej hádke všimol chcel prezradiť jedno tajomstvo to mi prišlo trošku ...
Ale to moc z Kotelnou nesúvisí takže asi dám PRE.

Facened
06-08-12, 22:41
Si nejak zabudol spomenúť tvoju kariéru na csite. Jak to?

Myslim ze to neni treba a uz ked tak co by si chcel pocut ?

Charon35
06-08-12, 22:52
Všetkým sa dáva na oči to, že by nemali byť adminmi na viacerých portáloch. Teba tam ešte stále uvádzajú ako admina a osobne som si myslel (alebo som bol v tom), že ťa nezobrali ani tam. Preto sa čudujem.

Facened
06-08-12, 23:03
Všetkým sa dáva na oči to, že by nemali byť adminmi na viacerých portáloch. Teba tam ešte stále uvádzajú ako admina a osobne som si myslel (alebo som bol v tom), že ťa nezobrali ani tam. Preto sa čudujem.

Uvádzat mozu,posledny cas travim len na Kotelnej a nespolupracujem zo ziadnym poltarom zaroven sa snazim zlaksit pracu celemu admin teamu na kotelnej

3k a Jerry
07-08-12, 10:46
Nemyslím si že bude nejlepší nápad dát tobě práva i ten věk aj ty zkušenosti s tebou třeba na MC i když s cskem to nemá nic společného.

Facened
07-08-12, 11:02
Nemyslím si že bude nejlepší nápad dát tobě práva i ten věk aj ty zkušenosti s tebou třeba na MC i když s cskem to nemá nic společného.

Hladas namne len to zle to co bolo pred tim si zabudol napr. ked som ti pomahal,poziciaval veci ale toto nema nic spolocne z cskom to som ti chcel napisat len o skusenostiach

E: Priznaj si ze ked sme boli susedia na mc a vtedy by som podal ziadost o prava tak ten vek by si si ani nevšimol.

3k a Jerry
07-08-12, 11:18
Ale všimnul, je to jen můj názor ale podle mě bych ešte nějaký rok počkal.

Facened
07-08-12, 11:28
Ale všimnul, je to jen můj názor ale podle mě bych ešte nějaký rok počkal.

Nemam načo čakat ,ale pockam na hracov ktory ma poznaju z hry na ich vyjadrenia ktory sa budu pozerat na spravanie a skusenosti ktore je pri adminovani potrebne a urcite im vek nebude prekazat mozno väcsina je taka co si mysli ze som ako Pepino poziadam o prava a hned nato zapnem mozno preto vam prekaza ten vek.Keby rok cakam nic sa tim nezmeni budem mat 14 to je vsetko a zatial od 13-ky mozem adminovat a ako som uz spominal pomahat adminom na forum travim ma.2-3 hod. tak na serveri kde by si mal prava by som dorazil hned to hovorim z mojej strany ako by to bolo

Lazik
07-08-12, 11:35
ako Pepino poziadam o prava a hned nato zapnem

Pepino bol na svoj vek omnoho vyspelejsi... Zrejme nevies fakty ale za prve Pepino uz nebol admin ked zapol a za druhe zapol preto lebo uz nechcel hrat csko tak to vyriesil tak ze si nechal dat ban...

ZombieBot
07-08-12, 11:49
....
Volam sa Branislav ....

Dafuq? :D Promiň, ale dost divné a neobvyklé jméno.

AnnoyingGreg
07-08-12, 12:00
Dafuq? :D Promiň, ale dost divné a neobvyklé jméno.

Offtopic, ban.

I-Mouse
07-08-12, 12:03
Dafuq? :D Promiň, ale dost divné a neobvyklé jméno.

Pre sk ani nie.

Facened
07-08-12, 15:23
Pepino bol na svoj vek omnoho vyspelejsi... Zrejme nevies fakty ale za prve Pepino uz nebol admin ked zapol a za druhe zapol preto lebo uz nechcel hrat csko tak to vyriesil tak ze si nechal dat ban...

Lazik bol omnoho vyspelejsi poznas ma 1% zo 100% a toto povies ?

BiA Fz
07-08-12, 19:57
Je to fajn aktivní kluk, na svuj věk (!) má rozum :-) Pomoc se hodí. Cheatery hlásí, dávám PRO.

I-Mouse
07-08-12, 20:44
Nechame si to rok ulezet v hlavach, ok?

Rixie
07-08-12, 20:58
Nechame si to rok ulezet v hlavach, ok?

A ty tady od kdy rozhoduješ ?

K žádosti: V poslední době jsem s facenedem nahrál pár mixů a je to v pohodě kluk. Je aktivní, cheatery hlásí, takže nevidím důvod proč mu nedát PRO. :)

apach29
07-08-12, 21:48
Nerozhoduje, ale musi se vsude srat......

Flash
07-08-12, 22:26
Ja osobne sem pro to Facenedovi tu sanci dat... posledni dobou spolu hrajem mixy a rozhodne nema v hlave nasrano, prijde mi jako celkem rozumnej kluk. Navic uz nekolikrat mi nahlasil cheatera vetsinou z dust2only na steam a kopu jich hodil na foru s tim ze se vicemene nesplet, sice Kofi to ma asi jasny ale jeden clovek to zas tak nevytrhne a Facened tam hraje fakt porad, kdyz na nej koukam. Nehodlam zase znova rozebirat, ze bych ho pred nejakou dobou poslal do pici, takze si takovyhle poznamky nechte pro sebe, jde jen o to, ze ted me proste prijde jako dobrej kandidat a rozhodne je zcestny resit nejakou jeho minulost a to vcetne jinyho portalu, kde uz dost dlouho nedela.

Lazik
07-08-12, 22:28
Lazik bol omnoho vyspelejsi poznas ma 1% zo 100% a toto povies ?

ja som nepovedal ze bol vyspelejsi od teba ale ze na svoj vek bol vyspelejsi...

ty sa tiez nespravas ako 13 rocny ale napr ako ja

akka~
08-08-12, 08:43
Ja osobne sem pro to Facenedovi tu sanci dat... posledni dobou spolu hrajem mixy a rozhodne nema v hlave nasrano, prijde mi jako celkem rozumnej kluk. Navic uz nekolikrat mi nahlasil cheatera vetsinou z dust2only na steam a kopu jich hodil na foru s tim ze se vicemene nesplet, sice Kofi to ma asi jasny ale jeden clovek to zas tak nevytrhne a Facened tam hraje fakt porad, kdyz na nej koukam. Nehodlam zase znova rozebirat, ze bych ho pred nejakou dobou poslal do pici, takze si takovyhle poznamky nechte pro sebe, jde jen o to, ze ted me proste prijde jako dobrej kandidat a rozhodne je zcestny resit nejakou jeho minulost a to vcetne jinyho portalu, kde uz dost dlouho nedela.

Já tam nahraju denně možná až 5 hodin. A nikdy, maximálně jednou jsem tam viděl nick Facened. Dafuq ?

grEy
08-08-12, 10:01
Urobime si male jazykove okienko:
so psom, s mamou, s notebookom, s okuliarami... (S kým, S čím - a nie Z kým, Z čím)
z obchodu, z kúpaliska, zo zápasu, z Bratislavy... (Z koho, Z čoho - a nie S koho, S čoho)
vIdieť vIsieť vÍťaza (tieto tri slova si zapametas lahko vdaka tomu, ze veta z nich dava ako-taky zmysel :D - a pisu sa vzdy s mekkym I)
Za tu fejsbukarsku gramatiku by si si mal dat jednu cez usta, ale ked mas 13, tak ti to odpustim.

Inak som pre, nakolko som si v profile klikol na tvoje prispevky a cheaterov hlasis pomerne aktivne uz minimalne pol roka.

Facened
08-08-12, 12:22
Já tam nahraju denně možná až 5 hodin. A nikdy, maximálně jednou jsem tam viděl nick Facened. Dafuq ?

OK,niesom typ ktorý straví 6Hodín denne na jednom serveri hrávam hoci kde awp,dm,Oldschool vsetko mozne a na dd2 si zajdem na 1-2hod.no akurat vtedy tam niesi + hravam aj MC a chodim von s kamošmi a ak ani toto ti nestačí tak budes musiet mat somnou velky problem

akka~
08-08-12, 12:57
V tom případě mám. A myslíš že já nechodím ? Jo sorry, teď jsem měl nohu v sádře, tak určitě budu chodit ven. Dafuq ?

Facened
08-08-12, 13:09
V tom případě mám. A myslíš že já nechodím ? Jo sorry, teď jsem měl nohu v sádře, tak určitě budu chodit ven. Dafuq ?

Nejdem tu riesit tvoju nohu a ani teba hrávat tam chodim ale aj inde,stačí

ZEUS
08-08-12, 13:11
Občas zajde i na DMko...

Facened
08-08-12, 13:58
Já jsem poslední dobou dosti často na dust2 only, když hraju tak jsem tam. A tebe jsem tam rozhodně neviděl. Maximálně 1. A potom ten věk. Jak jsem já žádal(je mi stejně jak tobě) tak nakonec jsem se rozhodl že ještě nějaký ten rok počkám. Porozmýšlej ještě taky.


Ano je ti presne ako mne ale spravanie mas nulove a do buducnosti taketo keci si nechaj pre seba 34P ooo poprve tu vidim facened. Tak co radoby admine

+ Nevies zniest prehru 34P facened kup si sta
34P stan

akka~
08-08-12, 14:10
Pokud vím, tak jsem tě kilnul ne ? WTF?
E: Vidím že smysl pro humor nemáš. Okej :D A moje vyjadřování je nulové. Okej, já ti názor neberu. Btw. Nemyslíš si o sobě nějak moc ?

Facened
08-08-12, 14:13
Pokud vím, tak jsem tě kilnul ne ? WTF?

Nie, bol si na schodoch a ja som ta dieroval z kat a zrazu si mam postavit Stan ?

Ale to už odbocujeme od tematu a este raz take reci si nechaj pre seba nikoho to nezaujima

E: Ale mám :) ale to co pises ty humor neni

akka~
08-08-12, 14:15
Nikoho. Myslíš pouze sebe. Z kat ? Taky je to možné. A já si budu psát, co chci a kdy chci :fyou:
E: Pro tebe

Facened
08-08-12, 14:17
Nikoho. Myslíš pouze sebe. Z kat ? Taky je to možné. A já si budu psát, co chci a kdy chci :fyou:

:) Citaj co pises :) a takto si chcel adminovat ? :)

akka~
08-08-12, 14:18
Chtěl. A přečetl jsem si to. Co s tím ? Úplně normální věta.

Facened
08-08-12, 14:21
Chtěl. A přečetl jsem si to. Co s tím ? Úplně normální věta.

Už si skončil ?

akka~
08-08-12, 14:23
Ty se mě pořád na něco ptáš :)

Charon35
08-08-12, 17:21
Ty se mě pořád na něco ptáš :)

A ty stále musíš mať posledné slovo.


Urobime si male jazykove okienko:
so psom, s mamou, s notebookom, s okuliarami... (S kým, S čím - a nie Z kým, Z čím)
z obchodu, z kúpaliska, zo zápasu, z Bratislavy... (Z koho, Z čoho - a nie S koho, S čoho)
vIdieť vIsieť vÍťaza (tieto tri slova si zapametas lahko vdaka tomu, ze veta z nich dava ako-taky zmysel :D - a pisu sa vzdy s mekkym I)
Za tu fejsbukarsku gramatiku by si si mal dat jednu cez usta, ale ked mas 13, tak ti to odpustim.

Inak som pre, nakolko som si v profile klikol na tvoje prispevky a cheaterov hlasis pomerne aktivne uz minimalne pol roka.
+ "niesom tip" - typ človeka, tipujem 5:0 pre csko + nie_som

To by som dal do menu a aby sa to dalo odliknúť až keď si to prečítajú!

akka~
08-08-12, 17:47
Charone už takový jsem.

Damon
09-08-12, 19:56
Facened je na serverech v pohodě občas jsem s ním hrál Old když se něco děje tak mi píše na steam ale většinou v nevhodnou dobu :D takže Jsem pro.

Frackore
10-08-12, 00:05
Téže jsem pro. Občas na něj sem tam narazím a žádný problém.

Facened
10-08-12, 00:10
Zatial díky za vyjadrenia.

ParadoXX
10-08-12, 14:13
Kdyby ti bylo 18,tak sem pro.Ale kvůli věku sem proti.

grEy
10-08-12, 15:13
Vek neurcuje inteligenciu. Jasnym prikladom je ten vypatlany grEy.

Montty non skill
12-08-12, 21:57
Za mě jo. Je to hráč v pohodě, hrát umí, cheatery mi hlásí přes steam. Sice ten věk... Aktivita na foru taky dobrá, proč ho nezkusit?

RaM0n3s_StR!k3
15-08-12, 20:49
Som Pro na servery ho stretávam a je bezproblémový hráč, ako hovorí GrEy vek neurčuje inteligenciu a určite ma toho dosť v hlave, aby urobil dake blbosti v Admin teame alebo naopak s adminovaním.

Duska
15-08-12, 21:07
Ve hře jsem ho párkrát potkal a neuvědomuju si nic proti.. pokud nahlašuje a pozná cheating od skillu, jsem PRO

kashpi
16-08-12, 12:21
U jeho dřívějších žádostí i u téhle bych řekl pro, ale neřeknu.
Minule jsem se o něm bavil s Kotlem (řešilo se to v adminforu) a dal mi dost argumentů na to abych se rozmyslel. Není to nic proti němu osobně, ale prostě je ve věku, kdy musí/chce mít práva a je mu jedno kde a za jakou cenu a proto to zkouší tady a jinde a pořád dokola.
Jednou ty práva tady dostane, pokud u té hry vydrží a pokud hra vydrží, ale zatím ne.
Říkal jsem ti ať vydržíš nějakou dobu, a ne měsíc. Zkus to za rok nebo tak, ale ne pořád dokola. Osobně mě ty žádosti pořád dokola "serou" a spíš mě to odrazuje dát ano.

Za mě máš zatím PROTI

Facened
16-08-12, 12:44
U jeho dřívějších žádostí i u téhle bych řekl pro, ale neřeknu.
Minule jsem se o něm bavil s Kotlem (řešilo se to v adminforu) a dal mi dost argumentů na to abych se rozmyslel. Není to nic proti němu osobně, ale prostě je ve věku, kdy musí/chce mít práva a je mu jedno kde a za jakou cenu a proto to zkouší tady a jinde a pořád dokola.
Jednou ty práva tady dostane, pokud u té hry vydrží a pokud hra vydrží, ale zatím ne.
Říkal jsem ti ať vydržíš nějakou dobu, a ne měsíc. Zkus to za rok nebo tak, ale ne pořád dokola. Osobně mě ty žádosti pořád dokola "serou" a spíš mě to odrazuje dát ano.

Za mě máš zatím PROTI

Cakal som ze niekto daco taketo napise , ale pravda je ina ty si myslis ze ja proste musim mat prava a keby ich mam banoval by som kazdu blbost a preto tu mam tolko ziadosti lebo si idem prudko zatim co chcem je pravda ze som to skusal aj inde ale tam si zbieram skusenosti a spoznavam aspon kazdy portal aky je no a zatial sa mi najviac paci Kotelna tak vzdy sa sem vratim a uz tu aj zostanem ale urcite tu nebudem robit ziadne hluposti s adminovanim zeby to bolo ako inde budem adminovat a potom sa toho vzdam lenze tak by to nebolo.Chcel som len povedat aka je pravda somnou a s adminovanim.

kashpi
16-08-12, 12:52
já neříkám, že bys banoval všechno.
Známe se nějakou dobu, vím jakej seš, cheatery si mi hlásil dost, ale prostě kdyby si jen chodil po ostatních portálech a zkoušel jaký jsou, tak to ti nikdo nic neřekne, však zkoušej a porovnávej, ale na každej na kterej jdeš tak chceš zkusit adminovat.
Žádostí o práva na jiných portálech od tebe našli několik a vždycky když si někde neuspěl, tak si šel jinam.
Dřív si tu hrával každej den několik hodin, pak ti nechtěli dát práva tady a najednou si zmizel a aktivita nebyla. A objevila se žádost jinde. Tam so nedostal práva a pak si teda zase přišel sem.

Ŕíkám, že proti tobě nic nemám co se týká hraní, ale prostě máš ještě čas :)

Facened
16-08-12, 13:07
já neříkám, že bys banoval všechno.
Známe se nějakou dobu, vím jakej seš, cheatery si mi hlásil dost, ale prostě kdyby si jen chodil po ostatních portálech a zkoušel jaký jsou, tak to ti nikdo nic neřekne, však zkoušej a porovnávej, ale na každej na kterej jdeš tak chceš zkusit adminovat.
Žádostí o práva na jiných portálech od tebe našli několik a vždycky když si někde neuspěl, tak si šel jinam.
Dřív si tu hrával každej den několik hodin, pak ti nechtěli dát práva tady a najednou si zmizel a aktivita nebyla. A objevila se žádost jinde. Tam so nedostal práva a pak si teda zase přišel sem.

Ŕíkám, že proti tobě nic nemám co se týká hraní, ale prostě máš ještě čas :)

Ok,ja chapem co myslis no tak ci tak mam nato iny nazor ktory sa tazko vysvetluje a rozobrat ho tu nebudem.

Dakujem za každy názor :) a aj za tvoj Kashpi aj z neho som si nieco zobral ale zato si ziadost do Locku nedam ale naopak pockam na ostatne nazori,kazdy jeden nazor beriem osobitne a urcite to neberem tak ,ze ked mam viac Pro ako Proti tak mam väcsiu sancu o adminovanie.
Tak ešte raz Dík :)

Lazik
16-08-12, 13:12
+9m - -- Lol a svacinar si dal banned permu na kokotelnej
+9m - -- Na kokotelnej chce bit kazdy admin tak maju huste reci aj ten sedly si o sebe mysli neviem co a ked psie dake somariny ake psie tak si misli ze ma blizsie ku pravam
+9m - -- a kotel ich dava kazdemu
+9m - vraj bol velmi dobry admin a pokial neprisly tam adminy aky su tam teraz tak by cela k0t3ln4 bola v pohode
+9m - bere retardov rider,zoid ma prava na skakacich serveroch a nevie ani skakat a nevie ani bhop a pochybujem ze monty ma tolko rokov kolko pisal v ziadosti.

Ako nic proti tebe ale toto je moc. Ja sa zatial nevyjadrim dam to sem aby ostatny videli...

Facened
16-08-12, 13:18
Ako nic proti tebe ale toto je moc. Ja sa zatial nevyjadrim dam to sem aby ostatny videli...

Ano a ty si zase nevidel celu situaciu co tu pisali zase si vyhrabal iba mna to bol ten cely chat co som sa hadal aj FK tak ty co si citaju to Lazikove nech si precitaju Flashkov post.
A nepis prosim ta ze proti mne nic nemas ked si namna vyhtiahol nieco taketo aspon keby sem das CELY CHAT a teraz si budu mysliet ze som niekto kto chce naozaj iba tie prava a nic naokolo ma netrapi.

E: A bolo to ked som ani jedneho hraca nepoznal co su tam uvedeni a bolo to ked pisali v mojej ziadosti ze mam pockat tak som cakal a teraz ziadam znovu to bola o mne ta zla minulost

E2: Samozrejme ze sa im ospravedlnujem aj ked to je zla minulost ako som uz pisal, hlavne monttimu urcite to nebude brat zle, ale to mu uz vysvetlim cez steam.Aspon viem Lazik aky si zasivak a vystrihujes z textu len to zle co som ja pisal.

Lazik
16-08-12, 13:26
Nie, nemam nic proti tebe.. Ale dal som to sem preto aby to videli ostatní co si vypraval o adminoch a kotelni.. cely chat som ani nevidel, akurat toto, ale aj tak by si sa nemal takto spravat.. nevidim to ale ako ziadny velky problem

Facened
16-08-12, 13:28
Nie, nemam nic proti tebe.. Ale dal som to sem preto aby to videli ostatní co si vypraval o adminoch a kotelni.. cely chat som ani nevidel, akurat toto, ale aj tak by si sa nemal takto spravat.. nevidim to ale ako ziadny velky problem

Ja to berem ako velky problem lebo to bolo za ziadostou a tam pisali nech pockam no pockal som a zmena je myslim velka co sa tyka mna

Lazik
16-08-12, 13:41
Takze to chapem spravne ze to bolo za ziadostou tak si pisal tieto sracky, aby si to dostal prava inde a ked ti to nevyslo tam si sa vratil zas sem? Ja nehovorim, ze sa ludia nemenia... ale ako pisal kashpi je rozdiel cakat polroka a mesiac a medzitym to skusit na dalsich serveroch

Facened
16-08-12, 13:52
Takze to chapem spravne ze to bolo za ziadostou tak si pisal tieto sracky, aby si to dostal prava inde a ked ti to nevyslo tam si sa vratil zas sem? Ja nehovorim, ze sa ludia nemenia... ale ako pisal kashpi je rozdiel cakat polroka a mesiac a medzitym to skusit na dalsich serveroch

Ked tu bol ten chat co si videl na 100% tak tam ma vytocili a nepoznal som poriadne adminov tak som napisal to co som napisal a ty si dovolis este napisat ze som pisal sracky?? To prve bolo niekde v strede a to posledne prve.

Lazik
16-08-12, 13:56
Mozno som to videl, mozno nie, neviem.. Ano dovolim lebo admin by sa nemal nechat vytocit a to ze si ich nepoznal ta nijako neospravedlnuje. A by ma zaujimalo cim ta vytocili ked si zacal nadavat na kotelnu...

Facened
16-08-12, 14:00
Mozno som to videl, mozno nie, neviem.. Ano dovolim lebo admin by sa nemal nechat vytocit a to ze si ich nepoznal ta nijako neospravedlnuje. A by ma zaujimalo cim ta vytocili ked si zacal nadavat na kotelnu...

Vies to velmi dobre ked si ma vystrihol z celeho chatu ja som vtedy nahlasil spamerov to bol kiks a tak sa domna pustili ale to bolo davno a ano Admin sa nema dat vytocit ale mna len nasralo aky si ty zakerak a nepis ze nevies ako sa zacal a skoncil CHAT.

Lazik
16-08-12, 14:04
To co som skopiroval bolo v admin fore... neviem zaciatok ani koniec... ked ti hovorim ze neviem tak je to pravda, nemam dovod klamat.. Ale najviac sa mi nepaci, ze ked ti da niekto proti alebo nieco vytiahne, tak uz je pre teba nepriatel a zakerak ako si nazval mna...

Facened
16-08-12, 14:11
To co som skopiroval bolo v admin fore... neviem zaciatok ani koniec... ked ti hovorim ze neviem tak je to pravda, nemam dovod klamat.. Ale najviac sa mi nepaci, ze ked ti da niekto proti alebo nieco vytiahne, tak uz je pre teba nepriatel a zakerak ako si nazval mna...

Tak to nieje pozri sa Kashpi mi dal Proti a ako zakeraka ho neberem ale neviem kto to hodil do admin foru tak urcite nedal vsetko co tam bolo aspon keby vies oco sa jednalo len ani to nevies ty si najdes nieco v com som to posral a hodis to sem.Pravdu povedat keby ide ja niesom +9m ale dakto iny a vidim co si sem hodil tak napisem hned PROTI lebo neni tu cely chat a je to tam ako keby sa stalo nieco hrozne nadava na kotelnu len tak ale ok nech to beru ako chcu a ty tak isto tak vsetko to bolo inak ale to nepochopis ked si to len skopiroval a nic nevidel.

Lazik
16-08-12, 14:32
Berea ma sa zakeraka lebo som sem dal nieco co sa ti nepaci. Takto to tam bolo a to je podstatne. Sam si napisal ze si sa nechal vyprovokovat. Hej a teda kto je +9m alebo skor HJ(+9m) alebo este Stamp Rzhr (+9m) a po novom Facened. Tak mi povedz kto to teda je?

EDIT: hmm a preco sa furt vyhovaras na zlu minulost?

Facened
16-08-12, 14:36
Berea ma sa zakeraka lebo som sem dal nieco co sa ti nepaci. Takto to tam bolo a to je podstatne. Sam si napisal ze si sa nechal vyprovokovat. Hej a teda kto je +9m alebo skor HJ(+9m) alebo este Stamp Rzhr (+9m) a po novom Facened. Tak mi povedz kto to teda je?

EDIT: hmm a preco sa furt vyhovaras na zlu minulost?

Tvl to si naozaj tak nechapavi?? ja hovorim ze keby niesom +9m tak by som napisal to co som tam uvadzal

E: S tebou to nema vyznam tvoj nazor je proti este raz Vyhovaranie to neni ale pravda ktoru nepochopis lebo si to nevidel pre teba to je strasne tazke pochopit ;-)

Lazik
16-08-12, 14:46
Pravdu povedat keby ide ja niesom

Ked to napises ako tatar tak sa nediv ze ta nepochopim. Ano podla teba som debil ktory nevie nic pochopit a to je zas tvoj nazor. Ja som nikdy nepovedal ze som proti, ja si len ujasnujem veci.


A tiez nechapem preco sa dokazdeho hned pustis, ked sa ti snazi nieco povedat a tebe sa to nepaci. Tak isto si sa pustil do pyra.

Facened
16-08-12, 14:50
Myslim ze si si toho ujasnil az privela a ze si debil som nepovedal len ze nechapes daktore veci.
Pre jedneho pustanie sa do hraca a pre druheho prudke vysvetlenie a natom ja nic zle nevidim ;)

3k a Jerry
16-08-12, 15:53
Nelíbí se mě že si adminoval na cs-site, aby se o chvílu neřešilo kdo to zase tahá ven.
Ted lazik ti něco napsal a ty si hned jak pes..
Kashpi ti něco napíše a ty to stejně musíš nějak okecávat když ti napsal proti a rači by sis to vzal.
A pokud se nepletu tohle je 3 žádost za tenhle rok ne ?

+ I kdyby to nahoře měl byt jen kousek z chatu tak stejně ..Za zlou minulost si může každý sám.

Abych nehledal jen to špatné cheateru si nahlásil hodně to se musí uznat.

snowrider
16-08-12, 16:21
Zdar, tu retard.

Mňa by zaujímalo, ako by si reagoval ak by si ty tie práva nedostal, zasa by si písal zaujímavosti o Kokotelne?
Nepoznám ťa, takže nenapíšem ani pre ani proti, ale ako admin by si mal dokázať držať nervy na uzde, ak je pravda, že si sa od tej doby zmenil, a je pravda čo sa tu o tebe hovorí v prítomnosti, tak prosím.

Facened
16-08-12, 17:53
Zdar, tu retard.

Mňa by zaujímalo, ako by si reagoval ak by si ty tie práva nedostal, zasa by si písal zaujímavosti o Kokotelne?
Nepoznám ťa, takže nenapíšem ani pre ani proti, ale ako admin by si mal dokázať držať nervy na uzde, ak je pravda, že si sa od tej doby zmenil, a je pravda čo sa tu o tebe hovorí v prítomnosti, tak prosím.

Ako som hovoril problemi uz robit nebudem takze aj ked ich nedostanem tak sa tim nic nezmeni a hrat tu budem dalej a sem tam nahlasim aj cheatra ako doteraz a druha vec nervi si viem ustrazit na uzde toto nemalo vyzerat ako hadka ale ked niekto kto na steame je v pohode namna najde nieco ocom ani nevedel a nevidel len to proste nasiel a dal sem sa tazko vysvetluje mensim tonom.Ja som nechcel nikoho urazit tak este raz ja som hadku nezavinil ak to daktori tak berete.

Facened
16-08-12, 17:58
Nelíbí se mě že si adminoval na cs-site, aby se o chvílu neřešilo kdo to zase tahá ven.
Ted lazik ti něco napsal a ty si hned jak pes..
Kashpi ti něco napíše a ty to stejně musíš nějak okecávat když ti napsal proti a rači by sis to vzal.
A pokud se nepletu tohle je 3 žádost za tenhle rok ne ?

+ I kdyby to nahoře měl byt jen kousek z chatu tak stejně ..Za zlou minulost si může každý sám.

Abych nehledal jen to špatné cheateru si nahlásil hodně to se musí uznat.

E: Jerry jasne ze kazdy si moze za minulost ale rad by som prisiel k pritomnosti co väcsina adminov riesia ako vidim a Kashpiho nazor som prijal preto,lebo nechcem narazit na nieco take ako s Lazikom ktory namna vytiahol to co vytiahol

Lazik
16-08-12, 18:19
ale ked niekto kto na steame je v pohode

Ja som stale v pohode, stale nemam proti tebe nic ani ziadny problem, to len ty si zmenil nazor...

snowrider
16-08-12, 18:26
Keď si žiadaš o práva, nemysli si, že ťa budú len chváliť, ak si niečo v minulosti vyviedol, tak sa to na teba nahrabe s tým musíš počítať, v tom čo sem postol Lazik som sa dočítal, že Kotel dáva podľa teba práva každému, tak keď nechceš byť každý tak ťa zopár vecí nemôže vyviesť z mieri.

Facened
16-08-12, 18:34
Keď si žiadaš o práva, nemysli si, že ťa budú len chváliť, ak si niečo v minulosti vyviedol, tak sa to na teba nahrabe s tým musíš počítať, v tom čo sem postol Lazik som sa dočítal, že Kotel dáva podľa teba práva každému, tak keď nechceš byť každý tak ťa zopár vecí nemôže vyviesť z mieri.

Ja som cakal aj zle nazori dokonca som necakal tolko Pro ale toto co sem dal on je vela aspon keby to namna povie Fk alebo svaco oni v tom boli ale Lazik trochu sa ma to chitilo ale nic nemeni natom ze by som sa vzdal prav ako som uz spominal.

Lazik
16-08-12, 19:26
Ale ty stale nechapes tu pointu? mne je uplne jedno kto tam bol, kto a ako ta vyprovokoval, co sa dialo.. mna zaujalo len to ze si nadaval na kotelnu + vybranych adminov a nechal si sa vyprovokovat.. Neviem co sa ta na tom chytilo ked je to tvoja minulost, ktoru si si zapricinil sam.. A nezabudni sa teraz do mna zas nejako inteligentne pustit

Facened
16-08-12, 19:40
Ale ty stale nechapes tu pointu? mne je uplne jedno kto tam bol, kto a ako ta vyprovokoval, co sa dialo.. mna zaujalo len to ze si nadaval na kotelnu + vybranych adminov a nechal si sa vyprovokovat.. Neviem co sa ta na tom chytilo ked je to tvoja minulost, ktoru si si zapricinil sam.. A nezabudni sa teraz do mna zas nejako inteligentne pustit

Priznavam ze som povedal zopar veci onej ok je to moja minulost a stou poslednou vetou si oto sam koledujes ale nikam to nevedie takze nemam sa do teba preco pustat ako som vravel pre jedneho pustanie pre druheho prudke vysvetlenie

Charon35
16-08-12, 22:52
Minulosť je niekoľko rokov späť. Nie pár týždňov...

Facened
16-08-12, 22:57
Minulosť je niekoľko rokov späť. Nie pár týždňov...

Mam to nazvat pritomnost? ked to bolo dost davno

E: Kazdy je iny tak to berie inak

E2: Bol by som nerad keby vsetci hodnotite ako to bolo davnejsie aj ked si zato mozem sam ale vsetko ide dalej a hadam nikoho nepozastavi jedna blbost

Prasacko
18-08-12, 20:53
Niekto je pro, niekto proti, neviem ako to dopadne ale môj názor je Že by si mal počkať do 15. a tie prava by si mal v cajku lebo teraz sa niekomu nepaci vek atd...

E: inak respekt ze na tvoj vek tak huntujes cheaterov.

Facened
30-08-12, 22:21
Niekto je pro, niekto proti, neviem ako to dopadne ale môj názor je Že by si mal počkať do 15. a tie prava by si mal v cajku lebo teraz sa niekomu nepaci vek atd...

E: inak respekt ze na tvoj vek tak huntujes cheaterov.


OK,asi takto,niektorí si myslite ze ked mam pomerne zlý vek tak sa nedokazem postarat o server. Je mnoho 16,17 rocnych hracov,ktory maju problem s chladnou hlavou alebo tie prava chcu aby a) mohli zabanovat toho kto im ide na nervy a hrat si hru tak ako sa paci jemu b) aby sa o server naozaj dobre starali a nevsimali si zdrobneliny a nemali problem s nervami a samozrejme vsimaju si hracov a nie len seba,tymto chcem povedat ze kazdy ma svoje zle stranky a nezalezi len natom veku a urcite ma nezastavi to co som pisal davnejsie a ako pisal Lazik

ty sa tiez nespravas ako 13 rocny ale napr ako ja

Dôkaz ze som iny ako si väcsina zvas mysli

E: Díky ZEUS :)

ZEUS
06-09-12, 18:41
Já bych mu tu šanci dal.
Cheatery hlásí pravidelně, aktivní je.
Za mě máš Pro

ParadoXX
09-09-12, 14:28
ale je to dítě.Když mu rupne v bedně,tak začne ty práva zneužívat a bůh ví,co s nima bude dělat.Já bych mu je taky dal,ale na mě je moc moc mlaďoučkej.

Facened
09-09-12, 16:29
ale je to dítě.Když mu rupne v bedně,tak začne ty práva zneužívat a bůh ví,co s nima bude dělat.Já bych mu je taky dal,ale na mě je moc moc mlaďoučkej.

Kazdy dako zacina a mozem ti slubit ze,aj keby mam nervi a nedari sa mi,tak urcite nezacnem banovat hluposti,ale skusal by som to stale dookola kym by som sa do tej hry poriadne nezahryzol alebo by som to skusil neskôr,ale urcite by som prava nezneuzival a na druhej strane zase niesom az tak mladucky, ze by som nevedel ako to z adminvanim chodi.Keby som taky ako si ma opisal,tak urcite by nenapisal FK to co napisal a tak isto aj Bia,rixie a su to jedny z najlepsich adminov,ktory by si urcite nevymisleli ich verziu

E: Umna sa sluby neporusuju

Pikii :D
09-09-12, 19:43
ale je to dítě.Když mu rupne v bedně,tak začne ty práva zneužívat a bůh ví,co s nima bude dělat.Já bych mu je taky dal,ale na mě je moc moc mlaďoučkej.
Niekedy to môže rupnúť aj starším (dokonca sa to stáva často "väčší stres,práca frajerka alebo iné záležitosti" do konca aj alkohol čo sa tu už stalo ak sa nemýlim")
Paradox faceneda poznám osobne takže viem aký je a určite keby mu nešlo alebo boh vie čo tak by nebanoval pre srandu.

Piner
11-09-12, 17:42
Já jsem PRO
Střílet umíš.Změnil jsi se.Podle mě si v poho.Znám tě teda jen z DM a Minecraftu.Ale věřím, že všude jsi stejný.:)

E: to sem napsal, aby se ta žádost trochu pohnula + napsal jsem svůj názor

Facened
13-09-12, 14:57
Já jsem PRO
Střílet umíš.Změnil jsi se.Podle mě si v poho.Znám tě teda jen z DM a Minecraftu.Ale věřím, že všude jsi stejný.:)

E: to sem napsal, aby se ta žádost trochu pohnula + napsal jsem svůj názor

Dík a Mohol by som uz pocut konecny verdikt ?

Charon35
13-09-12, 19:01
Momeník.

Pikii :D
10-10-12, 20:50
Dík a Mohol by som uz pocut konecny verdikt ?

To chceš asi veľa ešte máš čakať "momeník" :P (tie práva si zaslúžiš podľa mňa a obdivujem tvoju trpezlivosť niektorý ,už po týždni chcú verdikt a sú nenažraný)

Piner
10-10-12, 21:58
To chceš asi veľa ešte máš čakať "momeník" :P (tie práva si zaslúžiš podľa mňa a obdivujem tvoju trpezlivosť niektorý ,už po týždni chcú verdikt a sú nenažraný)

A někteří práskaj to co nemaj.


No jo pravdu máš ? Každý potrebuje v admin teame klamára presne :) tu už nešlo o to či je kamoš alebo nie pravda musela ísť najavo a ja som len pomohol potom keby sa to nezomelie a stal by sa adminom by ste tu len revali a nevím čo ,že čo to má znamenať PinerkQ..

Stačilo to napsat např. charonovi do PMky, a charon by usoudil sám. Tahle si o něm půlka lidí myslí, že je lhář.(O Bhoperovi)

Pikii :D
11-10-12, 12:35
A někteří práskaj to co nemaj.

No jo pravdu máš ? Každý potrebuje v admin teame klamára presne :) tu už nešlo o to či je kamoš alebo nie pravda musela ísť najavo a ja som len pomohol potom keby sa to nezomelie a stal by sa adminom by ste tu len revali a nevím čo ,že čo to má znamenať PinerkQ..

Facened
12-10-12, 10:56
To chceš asi veľa ešte máš čakať "momeník" :P (tie práva si zaslúžiš podľa mňa a obdivujem tvoju trpezlivosť niektorý ,už po týždni chcú verdikt a sú nenažraný)

Su to uz asi tie 3 mesiace ale ak su lepsi dobrovolnici tak mi nezostava nic ine ako cakat :) ale díky :)

jimmy
13-10-12, 22:17
Dobrej kluk se skillem a aktivitou. Za mě velké zelené PRO

Facened
13-10-12, 22:28
Díky :)

DarkAspecT
13-10-12, 22:34
Ty víš,že se moc nemusíme,ale PRO

Facened
13-10-12, 23:23
Ty víš,že se moc nemusíme,ale PRO

Viem,Dík :)

Charon35
17-10-12, 19:06
Stále tam hrá. CCH ok.

I-Mouse
17-10-12, 20:47
cg

Charon35
18-10-12, 19:08
cg
Ešte nemáš k čomu. Kotel to musí schváliť.

Piner
20-10-12, 16:28
Stále tam hrá. CCH ok.

Hele né že bych ty práva facenedovi nepřál, ba naopak. Ale v tom případě nechápu, proč mu dáváš pro, když si nedal pro bhoperovi. To nějak nedokážu pochopit, ale sem rád že si dal facovi pro :-)


Protože Face nahlásil více cheaterů.

Charone, je to pravda ?






Nemusím odôvodnovať každé rozhodnutie. Ale aby ste nekecali, že strielam odveci: facened strielal na classiku so Stepom, keď bhopper ešte dával FKilly na JB. (obrazne povedané samozrejme)

Aha, dík jen mě to zajímalo :-)

*srsen*
20-10-12, 17:04
Hele né že bych ty práva facenedovi nepřál, ba naopak. Ale v tom případě nechápu, proč mu dáváš pro, když si nedal pro bhoperovi. To nějak nedokážu pochopit, ale sem rád že si dal facovi pro :-)

Protože Face nahlásil více cheaterů.

Charon35
20-10-12, 18:36
Protože Face nahlásil více cheaterů.

Nepíš za druhých.

http://disinfo.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2011/06/TruthIsOutThere.jpg
Nemusím odôvodnovať každé rozhodnutie. Ale aby ste nekecali, že strielam odveci: facened strielal na classiku so Stepom, keď bhopper ešte dával FKilly na JB. (obrazne povedané samozrejme)

R3S
20-10-12, 22:44
Face za mě každopádně ANO , ze serveru ho znám a je uplně cajk. sic je mladej , ale snad bude hru brát s nadhledem a v klidu.

BUBEN
24-10-12, 13:32
I když je to už jedno, tak co mě fakt štve, jak jsi pomlouval kotelnu. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Nesouhlasím s tím, aby jsi byl v admin teamu, ale to je tak vše. Já nevěřím na údajnou proměnu lidí z měsíce na měsíc.

Kotel
31-10-12, 10:36
Zatim asi ne. Hra na dm je dost rychla, na to je treba vic zkusenosti.

Facened
31-10-12, 18:05
Tak dobre a Dakujem za ostatne vyjadrenia :) a BUBEN budem sa snazit aby som ti dokazal,ze si sa o mne zmylil

E: Uz hadam mozte aj Lock