PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



QQ picco!
21-04-11, 19:06
Hram na kotelne uz moc dlho a nikdy som nemal problem ale ked sa napojite na rusky server tak vam to nabinduje do konzoly spam a pri kazdom zmene nicku to tam pusti hram stym uz pol roka a teraz mi da daaky clovek co na classiku ani nehra ban

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 6 dnu , 23 hodin , 59 minut a 16 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Zabanovany nick : Pocket Pussy
[AMXBANS] Duvod : ' reklama '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : STEAM_0 : 0 : 35015167
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 147.232.198.200
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 6 dnu , 23 hodin , 59 minut a 16 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Zabanovany nick : Pocket Pussy
[AMXBANS] Duvod : ' reklama '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : STEAM_0 : 0 : 35015167
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 147.232.198.200
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru

8 5 . 2 3 4 . 1 4 8 . 2 8 : 2 7 0 2 5 Pro Gaming | Dust2 Only | No-Lag je to proste tento spam ... a dostane na tyzden ban ?
myslim si ze hram dost dlho na kotelne ze toto je fakt neopravnene nieraz som prispieval na server a nieraz to este urobim ale na mna je toto moc

QQ picco!
21-04-11, 19:12
Hram na kotelne uz moc dlho a nikdy som nemal problem ale ked sa napojite na rusky server tak vam to nabinduje do konzoly spam a pri kazdom zmene nicku to tam pusti hram stym uz pol roka a teraz mi da daaky clovek co na classiku ani nehra ban

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 6 dnu , 23 hodin , 59 minut a 16 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Zabanovany nick : Pocket Pussy
[AMXBANS] Duvod : ' reklama '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : STEAM_0 : 0 : 35015167
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 147.232.198.200
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 6 dnu , 23 hodin , 59 minut a 16 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Zabanovany nick : Pocket Pussy
[AMXBANS] Duvod : ' reklama '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : STEAM_0 : 0 : 35015167
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 147.232.198.200
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru

8 5 . 2 3 4 . 1 4 8 . 2 8 : 2 7 0 2 5 Pro Gaming | Dust2 Only | No-Lag je to proste tento spam ... a dostane na tyzden ban ?
myslim si ze hram dost dlho na kotelne ze toto je fakt neopravnene nieraz som prispieval na server a nieraz to este urobim ale na mna je toto moc


tohoto spamu som sa nezbavil ani po reinstale CSka proste jakmile zmenim nick tak to tam raz hodi

znedlob
21-04-11, 19:42
NON-Steam
Smaž C:\Program Files\Valve\cstrike\config.cfg

Poté spusť CSKO----Nastavení---Klávesnice------Původní nastavení.

Steam
Smaž userconfig.cfg -----valve/SteamApp/vášsteamnick/counter-strike/strike(cstrike_czech)/) soubor "userconfig.cfg".

Poté spusť CSKO----Nastavení---Klávesnice------Původní nastavení.

bones
21-04-11, 20:58
daj sem tvoj config, my ti ho prepiseme. pripadne ak nemas ziadny svoj config (co predpokladam, ze nie) tak v nastaveniach cska daj zalozku keyboard -> reset to default a mas po probleme

MARTiii
21-04-11, 22:03
qq picco je na kotelne stamgastem, kdyby si nehral pod fake nickem tak tohle neresis :-D

QQpicco!
21-04-11, 22:57
Tak prepáč ale ten nick som nepoznal..Ak by to bol nejaký štangast ako ty :D Tak by mi to došlo..Minimálne by som sa spýtal na to..Takže prosím o zrušenie banu.
Btw náhodou na clasiku hrávam celkom často :D

:-) ja som nevsimol :P