PDA

Zobrazit normální verzi : Randomizace postupu zbraní a počtu killů, možná GG2 ?



514Pro
07-08-12, 12:37
Kdysi jsem hrával na GG serveru, který každou mapu náhodně určoval pořadí zbraní i počet killů (1-5) nutných na poskočení na další level. Poněkud to odbourává stereotyp, stím, že nůž, možná i granát zůstane poslední, případně vypustit :) Občas se nějaká zbraň za mapu protočila i 2x a naopak jiná se neukázala.
Osobně bych změnu uvítal, momentálně jde o to project pistolky, s mp5 už to jede rychle a lvl 13-23 prolítnu většinou za pár minut a pak zase snažit se vychytat granát/nůž, kdy většina má automaty, je někdy na dlouhé lokte a o náhodě.

Uvítám názory na tento typ GG.

Bezdak
07-08-12, 13:13
Možná by se to mohlo zkusit udělat na druhý GG, protože ten první je narvaný k prasknutí.

Kotel
07-08-12, 13:56
Dá se nastavit 10 pořadí, které se náhodně vyberou na začátku mapy.

Svacinar
07-08-12, 13:56
Dobrej návrh, imo by to bylo o hodně lepší než klasickej GG. Jak už jsi napsal, je to stereotyp.

3k a Jerry
07-08-12, 14:11
Jak píše bezdak aj když mám VIP tak se tam nedostanu, mohlo by se to zkusit na druhém.

Kotel
07-08-12, 16:34
Druhy server udelam za chvili, ale na prvnim jsem to tak nastavil. Prvnich 23 zbrani je nahodne serazeno a pocet killu na dalsi level je 1 az 5. Granat a nuz jsou vzdy na konci a staci 1 kill.

514Pro
07-08-12, 19:33
Wow, necekal jsem to tak rychle, urcite vyzkousim, diky.

BiA Fz
07-08-12, 20:48
No nevím, ten server byl pořád plný, spíš bych to házel na ten druhej server. A vůbec se mi nelíbí tam píšeš o granátu že je to o náhodě, ale co to je když postoupíš o level po 1-5 killech a navíc je náhodné pořadí zbraní? Teď už to bude právě čistě jen o náhodě.
Je mi to víceméně jedno, páč tam moc často nehrávám, ale přijde mi to jako změna k horšímu. Pokud chcete odstranit faktor náhody tak, aby hru vyhrávali zkušený hráči a ne větší luckeři, dal bych úplně pryč granát a postup o level po 3 killech nebo knifem. Osobně bych i změnil pořadí zbraní, (dal bych je podle ceny, od nejlevnějšího glocka po nejdražší rychlopalku) ale to asi nemá cenu zase tak rozebírat. (Sory že do toho tak kafram, ale hrával sem 2 roky jenom tenhle mód :P :)

514Pro
07-08-12, 23:17
Zkusil jsem dneska 3 mapy, myslim, ze nuz ani granat nevadi. Mapy ted odsejpaj rychle, zvlast kdyz je vic lidi s dobrym aimem, je to celkem zavod a adrenalin, dobre jsem se bavil :) A rekl bych, ze dominance silnych hracu nebyla tak velka, jen 2x jsem ulit asi o 5 levelu abych nasledne prohral, protoze chvilku mi proste nesel nepritel ustrety.
To Bia:Momentalne nozem das level, nebo ho musis nastrilet celej. Je fakt, ze vic jak 4 killy/lvl jsem videl snad jen 2x. Navic to, co popisujes s cenou zbrani tu uz vlastne bylo, to neni nahodny razeni zbrani, naopak random zbrane davaj vetsi sanci horsim/prumernym hracum, kdyz ja dam mp5 v normalnim rezimu, pulka hracu ma stale pistolku a je to takovej free hunt.

BiA Fz
08-08-12, 10:13
random zbrane davaj vetsi sanci horsim/prumernym hracum, kdyz ja dam mp5 v normalnim rezimu, pulka hracu ma stale pistolku a je to takovej free hunt.
no jooo, právě, průměrný hráč nemá co vyhrávat :D pak mu stoupne ego a při tom je to celé jenom jeden velký luck :-( stačilo mu dát nejméně killů a dostal dobrý pořadí zbraní. to já si radši zahraju mariáš, tam už máš taky předem rozdaný karty :P

E: taková výhra by mě netěšila a že by mě bavilo nevyhrávat to se taky říct nedá

mial90
14-08-12, 00:33
imho ma dosť nahnevalo keď som nastrieľal s tmp asi 4 killy na level aby ma šmejd knifol zozadu a zase môžem dávať 4 s tmp :D ale inak zmena k lepšiemu

heilig
18-05-13, 20:33
jak som už spomínal v inej téme dal by som na gg2 serveri možnosť si vibrať na začiatku mapi či chcú hráčii hrať za seba alebo za tým je to podla mna lepšie bo ajtak na gg2 je málokedy plno a chdia tam slapší hráči