PDA

Zobrazit normální verzi : Dostal som ban nepravom !!!!



razor
22-04-11, 01:01
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Zabanovany nick : Nubix | razor-new mouse
[AMXBANS] Duvod : ' demence '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : VALVE_0 : 0 : 1168024085
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 178.41.204.83

UFOusek
22-04-11, 08:49
Tebe sem parkrat potkal na jinym portalu a nemyslim si, ze by ten ban byl nepravom

Crysis
26-04-11, 20:27
mam otazku proc jako permu za demenciu??..demencia admina..

Kotel
26-04-11, 22:00
Mozna by se hodilo napsat, co jsi delal, nez jsi dostal ban.

MARTiii
26-04-11, 23:29
jasny urcite ti rekne pravdu

Ramon Bengal
27-04-11, 15:34
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Zabanovany nick : Ramon Bengal
[AMXBANS] Duvod : ' wallhack '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : VALVE_0 : 0 : 2039267517
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 91.127.206.50
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz

Dostal som ban na meno Ramon Bengal bol to moj nick ale moj retardovany brat chodil na moj comp a hraval csko samozrejme si nezmenil meno...chcel by som sa spitat ci by sa dal dat unban na moju IP adresu...meno Ramon Bengal už použivať nebudem pretože si teraz všetci myslia že som WHčkár...tak vas prosím o Unban mate 200% istotu že na mojom compe sa už WH nikdy nebude používať.Vopred Ďakujem.

bones
27-04-11, 15:42
Tak 200% istotu nepotrebujeme, staci ak si stiahnes steam klienta, a tam das vyhladat counter-strike (8 euro), das to do kosika, a vypises cislo na kreditke (svojej, kamaratovej, alebo si pozicaj od rodicov). Mas originalne csko, a bratovi nedas heslo od steam uctu a mas po problemoch :)

Ale radim ti dopredu, aby si si zmazal vsetky cheaty a haxy aby si nedostal vac ban.

Kotel
27-04-11, 16:01
Uz jsem tu zazil vymluvu, kdy hrac dostal ban za cheaty a druhy den o nicem nevedel. Bratra nema, na pc nikdo jiny nechodi a normalne se mohl prihlasit. Nejaky hacker se mu naboural do steamu, pripojil se s cheaty na server a dostal ban.

Ramon Bengal
27-04-11, 16:25
to ja mam akože platiti za to aby som mohol hart Kotelnu? :O

bones
27-04-11, 16:32
Zaplatis raz 8 euro, budes mat svoje unikatne steamid a mozes hrat na vsetkych serveroch, ci steam, ci non-steam. Mas to na cely zivot alebo pokial nebudes robit blbosti a cheatovat na tom.
Niektori platia za mmorpg hry mesacne 13-15 euro (napr. wowko), tak myslim, ze toto je smiesna ciastka dokazat, ze si solidny, bezproblemovy hrac.

Kotel
28-04-11, 23:22
Kdyz mas smulu, ze mas retardovaneho bratra nebo sdilenou ip s cheaterem, tak jina moznost neni. Na vetsine portalech ani tato moznost neni.

Karl0s
30-04-11, 11:41
Uz jsem tu zazil vymluvu, kdy hrac dostal ban za cheaty a druhy den o nicem nevedel. Bratra nema, na pc nikdo jiny nechodi a normalne se mohl prihlasit. Nejaky hacker se mu naboural do steamu, pripojil se s cheaty na server a dostal ban.

to je asi jako já když sem přišel tak v 9ti letech domů bez ponožek a svedl to na bandu kluků že mě přepadla a okradla mě o ně