PDA

Zobrazit normální verzi : UNBAN NickLka



kashpi
08-08-12, 23:48
Ahoj jsem tu nová a mam banna nick NicoLka' nemužu si tu udelat topic

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 35919)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): NikoLka'
[AMXBANS] Tvuj nick: NikoLka'
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1543813280
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1543813280
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.13.196.204
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.13.196.204
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: ParadoXX
[AMXBANS] Server: Kotelna - Mega pub | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================


Demo je na banlistu na video sem se koukla byla sem tam max 1 a to sem "derovala" most skrz bednu...To neni WH!demo je otřesne a admin nebyl asi při smyslech...prosím podivej se na to a kdyžtak to pošly nakemu hlavnimu adminuj toto totiž neni normalní...Moc ti dekuji

Lynviy
08-08-12, 23:54
http://csko.cz/forum/showthread.php?8999-nikolka-wh-megapub

kashpi
08-08-12, 23:57
nechce se mi sledovat celý hltv, tak bych prosil o nějaký časy aspon :D

Nikolka
09-08-12, 01:46
Dobrý večer tak už sem mohu psát...tak pokud si mam založit vlastní topic tak napište..."ja aby se to začlo řešit"Na videu nic neni a to sem ho zkoukla uplne cele (otřesné video) sem tam max jednou tak 20s. a nic tam neni...nikdy sem cheaty nemela...Netuším co se stalo tomu hrači a adminoj že mě sem dal a po té sem dostala ban...Budu moc ráda když se to tu žačne řešit a banujci admin by se mohl vyjadřit.Moc krat Dekuji Nikol

kashpi
09-08-12, 09:45
Urcite se tu ukaze a napise co se mu nelibilo na tom demu

baf
09-08-12, 09:54
To neznamena ze sem tam predtim stebou hral ze si cista nevidel sem to video ale nespectim vsechny a porad tobych nedelal nic jineho.
Odpoved na pm neresim ten ban.

Nikolka
09-08-12, 11:44
Tak od toho tu jste ne?aby ste se podivaly na demo a řekly jestli mám wh nebo ne...já jen že je to nepřijemné dostat ban za wh když sem to v živote nemela...taky by jsi chtel aby se o to jiny admini zajmaly kdyby jsi dostal ban...

baf
09-08-12, 12:11
Dal ti ho paradox myslim ze on siho obhaji

ParadoXX
09-08-12, 15:39
ten ban je přes web,protože tě někdo natočil a nahlásil.Já se jen podival na hltv.Co si vzpomínám,skoro do půlky hltv si jen chcípala a už sem si řikal,že to zabalim,protože nebylo nic vidět.Ale pak ses jako každej cheater prozradila.Tvuj problem.Navíc si vzpomínám,že už sem tu jednou tenhle nick banoval za wh a vzhledem k tomu,že nemáš steam,tak nejspíš i obcházíš ban nebo je to shoda nicků a stejně oba cheatujou.Ale jestli to tu chcete vyčasovat,fajn.
12:16 ty díry s awm přes vrata.Fajn,to sem bral.To mohla bejt nechutná náhoda.Navíc bez zoomu.
13:08 míříš na jednoho a najednou přemíříš doprava a on tam najednou zpoza bedny někdo vyběhne.To už mi bylo jasný,že máš wh.
16:53 To máš takový reflexy?
20:55 Na toho posledního třetího,co vyběhne z leva si čekala proč?Já sem ho teda neviděl,ani neslyšel přiběhnout.

BTW:V cheaterech já se nemejlim.Takže tvoje žádost o unban je docela ubohá,když seš zaplá.Navíc už podle tý tvý hry bylo zřejmí,že si ty fragy vůbec nezasloužíš.

Nikolka
09-08-12, 15:54
Mohl by se na to podivat admin 18+? s rozumem?dekuji

kashpi
09-08-12, 16:33
on 18+ má a rozum taky
já koukal do hltv, ale tak daleko sem nedošel, jdu se podívat :)

Nikolka
09-08-12, 16:46
Budu ráda když to posoudi a jiny admin ptž opravdu nic nemam...ty 2 hs pres dvere byl luck nahodne sem to tam derovala...a to musim mít hned wh?ten čas 13:08 promin ale nemiřim jen na jedno misto jestli to delas ty tak budiš ale todle nema nic společneho s wh...

ParadoXX
09-08-12, 17:02
A co sem asi k těm dírám přes vrata psal?Možná kdybys už prošla základkou,tak bys uměla číst.
Je mi jasný,že to zkoušíš,jestli ti to třeba projde.Ale tady ti to opravdu neprojde.Tvoje smůla,že tě někdo natočil.

kashpi
09-08-12, 17:38
14:08 víš že je na schodech a čekáš pořád a pořád nic
19:52 taky není vidět, ale míříš na něj, následně tam chceš hodit granát, ale někdo ho zabije tak ho hodíš jinam a když jdeš po schodech nahoru, tak si nekryješ nic a jen čučíš přes podlahu/strop nad schody
20:57 taky se přibližují k východu a přemíříš si tam a čekáš
21:41 taky víš, že je za tím sloupem a jde ke schodům
23:24 není bez WH vidět


nevěřím, že to jsou jen náhody