PDA

Zobrazit normální verzi : Prosííííím o unban



Galaxy Nexus
10-08-12, 11:38
Dobrí den, prisím vás o unban na serveri oldschool za vulgárnosť, aspon tak mi to píše v konzole. Ja som tu nebol už asi 7 mesiacov lebo som bol odcestovaný. Prišiel som domou a chcel som si zahrať váš server Old School a zistil som že tam mam ban za vulgárnosť. Ja som nehral už asi 8 mesiacov tento server, pravdepodobne ho hral na mojom počítači môj brat, a ja nemôžem zato že on svoj počítač pokazil, tim pádom pokazil aj mne velé CSKO hlavne server old school pretože ja som ten server zbožnoval. Tu su podrobnosti o BANe: [AMXBANS] Zabanovany nick(0): ***** [-[-_[-_-]_-]-] *****
[AMXBANS] Tvuj nick: ***** [GALAXY NEXUS] *****
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1084094407
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1084094407
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.135.176.21
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: ZEUS
[AMXBANS] Server: Kotelna - OldSchool | csko.cz
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs. BOL BY SOM VAM VELMI VDAČNÝ ZATO, KEBY STE MI DALI UNBAN. PROSÍM VAS O TEN UNBAN, A JA VAM SĹUBUJEM NA KOLENÁCH ŽE SA TO NIKDY, ALE NIKDY NEBUDE OPAKOVAŤ. ĎAKUJEM VÁM PEKNE.

ZEUS
10-08-12, 14:16
Tak sis měl líp zabezpečit PC. Bohužel, chat z datumu už není.
Nejspíš to muselo bejt za hrubé nadávání.
Zbij bratrovi držku a řekni mu, aby ti dal 8 eur na originální CSko.
Já ti unban dávat nebudu. Určitě vím, že to byl oprávněný ban.

nO.
16-08-12, 15:40
Měl sis zaheslovat PC.. Někam jedu na delší dobu tak vytáhnu vše ze zásuvky.A další věcí je že vím když mám sice staršího bráchu ale mám tak si hesluji pc aby mi nekoukal na mé soukromé věci... Steam není zas tak drahý nekoupíš si 4x cigerety,nebo 3x MAXIM atd a máš steam a tím pádem klid a pařbu... Ub bych nedal..