PDA

Zobrazit normální verzi : unban sobrancan



sobrancaN
11-08-12, 12:19
Hello everybody ! Píšem tu žiadosť o ban, ktorý mi dal admin listen.
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=36184
všetko je tam, takže, už tretí deň zabávam hráčov na kotelne hovorením do mikrofonu :) stále nový fanúšici .. dnes si hrajem, znova zabávam, zrazu dojde super skiller listen, bum kick, znova kick, som mu napísal že keď sa mu niečo nepáči, tak nech si ma dá mute, zrazu bum ban ... no hoďte sem svoje názory ... pamätajte na to, že som mal ťažké dectvo, cigáni ma naháňali, bili a tak, som sa musel stať rýchlejším bežcom než forest gump a podobne, tak prosím nerobte si zo mňa srandu ani preto ako vyzerám, ja za to nemôžem

Lazik
11-08-12, 12:26
Povies mi co je zabavne natom ze trebes hovadiny cele kolo do mikrofonu? o exprese atd? potom si kychnes a opytas sa ci ti ani nikto nepovie nazdravie? nikto sa nebavil potom ti tam jeden zacal tiez nadavat ze uz mas byt ticho... Povedal som ti ze bud ticho.. nebol si... upozornil som ta znova a povedal som ze posledny krat ta varujem, bud ticho.. no nebol si tak som ta kickol.. Prisiel si znova a robil to iste, 3x som ta dokopy kickol a potom uz nemohlo nic viac nasledovat len ban.. Za svojim trestom si stojim

akka~
11-08-12, 12:29
3x tě kickoval, tím tě upozornil. I přesto jsi nepřestal, tak to vyřešil banem.

marsoun
11-08-12, 12:30
Buď rád že máš jen jeden den.

Bezdak
11-08-12, 12:31
Zabavovat hráče můžeš na jailbreaku, na dust2 se se střílí a mikrofon je tam povolený od toho aby se hráči mohli lépe domluvit, ne na kraviny.

kashpi
11-08-12, 13:26
za takovou demenci bych mu dal aspon týden :D jen škoda, že to nemůžu slyšet, mám přes config voice zakázanej abych nemusel takový děti poslouchat.
A ještě za tu "reklamu" na FB by mu přidal, toto není reklamní server

Poizzi
11-08-12, 14:30
Mňa nádodou zabavil.. Alebo ak nezabavil, tak tam aspoň nebola nuda.. A načo je na servery mute ? Však tí, ktorí ho nechcú počúvať nech si dajú mute, nie ? Alebo nech urobia ako kashpi.. :-)

Lazik
11-08-12, 14:41
Ale vies niekto si chce zahrat a nie pocuvat jeho dementne reci a kychanie do mikrAku. Nikto o tom mute nemusi ani vediet a jednoducho ho to rusi. Tak ako povedal marsoun a kashpi moze byt rad ze som mu dal len den. Kludne nech vyprava ale nie vkuse a nie ked mu 2x poviem nech je ticho. To ze to nepochopil ani po troch kickoch je uz len jeho problem. Ja som si tiez chcel zahrat a nie ho stale kickovat.

sobrancaN
11-08-12, 14:46
daj mi kľudne aj perma, ahoj, písal som ti že si daj mute, písal som to, ba aj hovoril ostatným, ten facebook v mene to chceli ostatní :) bb

Poizzi
11-08-12, 17:48
Však keď im vravel nech si dajú mute tak je to ich chyba že tú funkciu nevyužili nie ?

marsoun
11-08-12, 18:55
"2. Všechny situace řešte s chladnou hlavou a v zájmu většiny hráčů." Admin postupoval přesně podle tohodle bodu, takže stfu.

kashpi
11-08-12, 19:25
ale mute funguje pokud vím jen na chat a ne na voice :):think:

BiA Fz
11-08-12, 19:40
Napiš Kotlovi, možná pro tebe udělá Klaun server, kam se budou hráči připojovat, aby tě poslouchali co povídáš do mikrofonu. Na serveru se střílí, ne kecá a ne každej si umí vypnout voice. Pac a pusu.

kashpi
11-08-12, 19:50
hlavně že dává všem palečky dolů :D
Měl si raději být dneska venku a ne tu fňukat

gre
11-08-12, 21:19
Prepáč ale podľa mňa Lazik urobil dobré rozhodnutie.

sobrancaN
11-08-12, 23:37
palečky dolú som nikomu nepodával :) a to že si niekto nevie otvoriť player list, nájsť si tam niekoho meno a dať si ho mute, to už je neznalosť cska :) a to mute slúži či na voice, tak aj na chat :) a taktiež je tu možnosť options - voice - voice transmelunt neviem čo, dať to na najtichšie a bum bác, už nič nepočuť ...

Lazik
11-08-12, 23:40
ja neviem co stale riesis... nemas co vyrusovat na dust2 a hlavne potom co ta nato upozornim a po troch kickoch... bud rad za den lebo povodne som ti chcel dat tyzden ale potom som si povedal ze den ti snad bude stacit.. ale asi som spravil chybu...

sobrancaN
11-08-12, 23:52
spravil, zajtra ma čakaj lááááska :-*

Lazik
11-08-12, 23:54
Neboj ak budes robit zas bordel aj po upozorneni alebo ak to bdue moc tak schytas rovno dalsi ban a ten uz bude dlhsi...