PDA

Zobrazit normální verzi : prosim o undban



S.p.e.e.d.e.r
24-04-11, 14:44
BUILD 4883 SERVER (0 CRC) MAM HO UZ ROK A PROSIM BI SO ABI STE MI DALI UNDBA NA PRISAHAM ZE NEBUDEM CHEATOVAT PROSIM
Server # 44
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Zabanovany nick : *FGH*X-Ps!cH0
[AMXBANS] Duvod : ' slowmotion '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : VALVE_0 : 0 : 2029982981
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 93.99.18.116
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] =====================================

UFOusek
24-04-11, 15:27
Napisu ti to tak, abys tomu rozumel...

Zadni unban nebute, chetovany je zakazani a jesdly si chitoval, pyco, muzis za to nezt nasletky, brotha.

1488.6
24-04-11, 21:08
kup si steam a můžeš tady znova hrát:) A co vůbec umí to ,,slowmotion,, je to něco jako sh nebo co to je??:DD

Smile
24-04-11, 23:32
Není to náhodou to, jak tě všici ostatní vidí, jako by si měl pekelně kravský lagy a ty si přitom hraješ normálně ?

negative
25-04-11, 23:17
Napisu ti to tak, abys tomu rozumel...

Zadni unban nebute, chetovany je zakazani a jesdly si chitoval, pyco, muzis za to nezt nasletky, brotha.

Unban nie, ale možno bude undban

Rixie
26-04-11, 08:06
Není to náhodou to, jak tě všici ostatní vidí, jako by si měl pekelně kravský lagy a ty si přitom hraješ normálně ?

Ne to není ... Je to prakticky SH naopak (spomaluje tě to).

BAWSON
26-04-11, 08:20
ten S(LOW) Motion se pouziva hlavne na jumpech ne? je to na to, aby si mohl hejbat ze strany na druhou stranu, coz te zrychluje a protoze to mas spomalene, tak bys mel dale doskocit... ja to videl zatim jen jednou na publicu, jinak vzdy na jumpech. ten nixpq mel dokonce i bindy na to v configu nebo co... mindzak tucnej to je.

negative
26-04-11, 13:16
Vieš čo bawson budem teraz hrubý hej? Choď do piče už ma jebeš si myslíš že si tu king a honiš si tu ego na mladších, hej mal som bindy v cfg a ani nevieš prečo tak sa zdrž komentárov keď o tom hovno vieš a pakuj sa do p**iče nezvyknem tak vybuchnúť ale teraz si ma fakt naštval nevieš čo je SlowMO... už len z toho názvu!!! nauč sa po anglicky a choď si nadávať matke a ne nám tu keď o nás hovno vieš, tak si už konečne zavri hubu a choď botiť na GS. Práve si sa dostal na 1. miesto vlastného zoznamu Trotlú! Gratulujem čau. Nebudem sa s tebou baviť lebo ma jebeš!


To honenie ega je asi najčastejšie spomínané slovné spojenie :D

ZombieBot
26-04-11, 13:37
hmmm já nevim jak vy, ale mě stačí si honit něco jiného než ego:)

negative
26-04-11, 13:42
"Ja som stoho už vyrástol" :-) autora nepoviem, ale je to citát :D

BAWSON
26-04-11, 14:51
Vieš čo bawson budem teraz hrubý hej? Choď do piče už ma jebeš si myslíš že si tu king a honiš si tu ego na mladších, hej mal som bindy v cfg a ani nevieš prečo tak sa zdrž komentárov keď o tom hovno vieš a pakuj sa do p**iče nezvyknem tak vybuchnúť ale teraz si ma fakt naštval nevieš čo je SlowMO... už len z toho názvu!!! nauč sa po anglicky a choď si nadávať matke a ne nám tu keď o nás hovno vieš, tak si už konečne zavri hubu a choď botiť na GS. Práve si sa dostal na 1. miesto vlastného zoznamu Trotlú! Gratulujem čau. Nebudem sa s tebou baviť lebo ma jebeš!
moure, ty si na tom jeste blbeji nez jsem si myslel. nemam zapotrebi si tu "honit ego". kdybys nepsal do vetsiny topicu sracky a necheatoval, tak bys mel klid. dle meho skromneho nazoru zde nemas co delat. takovi chytri cheateri jako ty patri na ten tvuj porantanej GAYsites, kde by sis nasel urcite spoustu kamaradu podobne inteligence, kteoru mas. tim, ze si beres mou matku do huby prekracujes vsechny meze! skoda, ze nebydlis nekde pobliz, hned by sis rozmyslel tohle psat :). jenze ty si proste usoplenej křovák s malejma brylkama za Pc, kterej bydli v nejakem sedlakove, kde neumej vychovavat svoje male haranty a potom to tu takhle dopada. reseni? vubec nepis, delej mrtvou krysu a az se ti to trochu v palici urvona, tak potom zde klidne pis.

InVitro
26-04-11, 15:03
Tak za chvilku nám začne MS v hokeji, takže si v pátek nezapomeňte zapnout bednu a fandit . ;-)

negative
26-04-11, 15:22
Wir gehen zu Pub (asi) :D

BAWSON
26-04-11, 15:59
zadna dohoda. ty budes psat sracky - ja na ne bude reagovat. ted ses zase sam priznal, ze cheatujes. nikde jsem nepsal, ze si cheatoval zde na kotelne. asi ti ty brejle moc nepomahaj kemo. ano, cheatoval jsem s botama. a? mas maximalne pocitejme tak 13 let. pokud si myslis, ze jsem spatny admin, tak ti to neberu, ale mozna neco vypovida o tom, ze jsem byl 2 roky adminem na forgejm na kterem jsem dal pres 300 permanent banu a 300 "normalni banu" za vulgarnost a ostatni hovadiny. taky jsem byl nejaou dobu hlavnim adminem na jednom low portalu a na dalsim jsem byl zase takovej spravce. diky temto zkusenostem si myslim, ze uplne poleno ohledne cheatingu nebudu.

UFOusek
26-04-11, 16:34
BAWSONe, na jailu na cs.live si nebyl admin? S Dinozzem a podobnejma chramama hoven?

negative
26-04-11, 17:47
toto všetko patrí do offtopicu, kotel prosím lock!


ty patříš do off topicu kotel lock n1xqw !

:-d :-d

Smile
26-04-11, 17:54
BAWSONe, na jailu na cs.live si nebyl admin? S Dinozzem a podobnejma chramama hoven?

Však to je přesně ten low portal kterej zpomínal...;)

UFOusek
26-04-11, 18:20
hna, muj fail :x

BAWSON
26-04-11, 21:48
okej
"jžš... ja od toho posledného banu som nečistil config... tak to preto ma niekedy kickovalo a ja som nevedel začo... na jednom serveri som dostal ban a že vraj mam KzH a pritom som bol v spectate a afk... morbe fakt sry... ten config som nečistil odvedy a ani ma to nenapadlo a inač ked som hral csko na classicu som minimalizoval som ho lebo som bol dead a robím dačo na nete zase zapnem csko pozrem dačo do conzoly a tam to že Unknow command: +str.23 či koľko a nwm čo to je takže to je KzH hmm tak sry... s kzh nehram stačí mi moj non skill"

"Ludia mam problem, nekedy sa mi stane ze hra mi zacne jebat a hram ako keby som mal SlowMo spomalene a na HNS mi to ani nemera LJ preco? fps 100 ping okolo 20 why?"

"Toto všetko patrí do OffTopicu, kotel prosím lock!"

"BAWSON to preto lebo hľadáš ako Trotl! Jasné že ti na 42 nepojde FFX alebo BadBoy?"
dal se mi nechce hledat. yes, to ti musi stacit.
cheatoval si i na CWcku. tim kazis hru spoluhracum i protihracum, to delaj potkani a jim podobni tvorove, ke kterym bohuzel patris, takze to nepochopis.

oufoune: jak psal zmyle, je to ten LOW portal, kterej jsem vzpominal :p

BAWSON
27-04-11, 16:52
tady to mas, soplaku slepej : http://csko.cz/forum/showthread.php?865-st%C3%AD%C5%BEnost-na-admina-iNvitro/page6
mel si SlowMotion, nejspise si nevedel, ze ti to nabinduje do configu nejake sracky a potom si to neumel dat pryc z Pc, takze ty dva prvni posty co si psal jsou sracky vymyslene.

to posledni, to mohl napsat neznalej debil, kterej se zrovna naucil mluvit/psat. to je pro me stejne, jako bys ses zeptal "a muze na kole jezdit slon?" a vis co? nepis! tahni na GayShites a tam si vytvorte spolu se sedlym a ostatnima kolonii trotlu a bavte se tak mezi sebou a ne tady. tohle forum ma nejakou uroven, tim, ze tu pisou takove individua jako si ty, sedly to tady strasne klesa.

UFOusek
28-04-11, 15:14
oufoune: jak psal zmyle, je to ten LOW portal, kterej jsem vzpominal :p

Hej? A smile tam byl taky admin ne? Byl to docela dobrej server.. Teda nez tam zacali lezt takovi jako sedly.. Trapnej 14 letej heliacek s hubou plnou frazi jako fríkil píííčo a to nebílo féíír..

znedlob
28-04-11, 16:21
Co to meleš za kraviny?


Teda nez tam zacali lezt takovi jako sedly.. Trapnej 14 letej heliacek s hubou plnou frazi jako fríkil píííčo a to nebílo féíír..

Hanbím sa.....

MARTiii
28-04-11, 17:11
ted uz chapu proc do tebe bawson tak ryje, kdyz ses zacheatovanej az za usima ty hovadko nevychovane!

UFOusek
28-04-11, 17:55
Co to meleš za kraviny?



Hanbím sa.....


Hej? Niee.. Si AWP ELITE, sa nehanbi, ha!