PDA

Zobrazit normální verzi : Slimeball hockey



ZombieBot
12-08-12, 00:01
Zdravim,

je postavena kulisa pro event ,,Slimeball Hockey".

Je to vlastně rugby/hokej.. já ani nevim. Jednou jsem takhle dělal ptákoviny na ledu a tak mě to napadlo.

Pravidla:

Slimeball můžete držet max 2 sekundy. To znamená, že napočítáte do dvou a vyhodíte. Potom ho musí sebrat spoluhráč nebo protivník.
Hraje se to 3v3. Gol znamená, že se slimeball dostane do brány, do vykopané díry.

Tento event bude každý druhý den. Hraje se o jídlo.

Screeny:

14001396139713991398

grEy
12-08-12, 08:08
Toto maju na kazdom druhom servery, takze si to nevymyslel...

3k a Jerry
12-08-12, 10:45
No super doufám že to zas postavíš za creativ ..


Jednou jsem takhle dělal ptákoviny na ledu a tak mě to napadlo.

hh

ZombieBot
12-08-12, 15:32
Toto maju na kazdom druhom servery, takze si to nevymyslel...

Já nikdy moc nehrál jinde než na kotelně, snad párkrát, ale nikde jsem to neviděl. Takže nejspíš vymyslel.



No super doufám že to zas postavíš za creativ ..



hh

A s čim to asi mám stavět? Je to event. Nikdy jsem neviděl event, kterej nebyl postavenej creativem.

MysteryFlash
13-08-12, 03:43
Srry že sem tam chyběl spadnul mi net :(

Piner
14-08-12, 16:46
Lepší by bylo, kdyby si zarovnal nějaký povrch, tam by bylo třeba 5 parcel a tam 1 truhla s určitým stavebním materiálem, admini by byli v porotě.Hráči mají 1 hodinu na to, aby postavili co nejluxusnější a co nejhezčí dům, s co největším sklepem a pokud možno tak tajnými místnostmi.Samozřejmě by k tomu do té truhly mohli dát i nějaký ten ench krumpáč lopatu sekeru atd.Hrál jsem to na jiném serveru a je to docela maso :)

ZombieBot
14-08-12, 18:33
Lepší by bylo, kdyby si zarovnal nějaký povrch, tam by bylo třeba 5 parcel a tam 1 truhla s určitým stavebním materiálem, admini by byli v porotě.Hráči mají 1 hodinu na to, aby postavili co nejluxusnější a co nejhezčí dům, s co největším sklepem a pokud možno tak tajnými místnostmi.Samozřejmě by k tomu do té truhly mohli dát i nějaký ten ench krumpáč lopatu sekeru atd.Hrál jsem to na jiném serveru a je to docela maso :)

Mám něco takového v plánu. Mám toho víc.

Piner
14-08-12, 23:57
Btw, hlavně že eventy každý den, ale za 3 dny co hraju tuhle new verzi na kotelně jsem nezažil ani 1 :) a to jsem tam aspoň 10 hodin denně

ZombieBot
15-08-12, 17:33
Taky mám RL a jsem na to sám.

susa-troubky
16-08-12, 07:31
tak by to chtelo dalsiho admina na MC :-)

Piner
16-08-12, 11:51
Vojta snad už není admin ? Ten je tam docela často..