PDA

Zobrazit normální verzi : (unban) nepravom !!!



Saraphim
12-08-12, 19:41
Dostal som ban za "wallhack" od admina 4k.Ten ban som dostal nepravom pretoze som ziadny wallhack nepouzival a ani ho pouzivat nechcem,pretoze si myslim ze cheatuju len demen*i ktory cs nevedia hrat.podotykam na to ze by si admini na servroch maly riadne zistit kto ma WH a kto ma sluchatka a vie dierovat,to je vse.


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 36275)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Saraphim
[AMXBANS] Tvuj nick: Saraphim
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:2097782513
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2097782513
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.105.241.101
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.105.241.101
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: 4K
[AMXBANS] Server: Kotelna - Fy | csko.cz (de_dust2_long)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Vopred dakujem za pochopenie a ja teda dufam ze to pochopite.

Flash
12-08-12, 19:58
To demo je nejaky failnuty, aspon kdyz sem si ho ted pustil ja, vubec nevim proc... hltv uz sem ale prosvih, jak tak koukam. Tohohle typka hlasil asi milionkrat Violet, ja v tu chvili nebyl ve hre, jen sem to videl na strance, tak sem zapnul steam a sel se tam mrknout, protoze nebyl zadnej admin online v tu chvili. Tady to je http://csko.cz/dema/upload/dir/saraphim.dem enjoy.

btw, jak na tebe koukam, tak ty asi "vies dierovat" i s mp5 a brokovnici, to uz chce skill...

Saraphim
12-08-12, 20:15
mi chces povedat ue toto je WH si robis pi**? sak som normalne hral,a tvl si pozri to demo poradne.Ja idem na istotu a nie ze nieco mam alebo tak ale pocuvam kroky hravam uz vela rokov to su proste skusenosti takze chcem poprosit o ten unban.A za to ze nejake decko hovori ze mam wh, :D to mi hovori dost ludi.Ves ako hra duska? asi nevies co je WH a co je skill. TEN UNBAN prosim

Saraphim
12-08-12, 20:18
a ja som skilla a viem dierovat tak naco by som citoval???? tak das unban alebo nie? a mam dotatok, pouzil si luciu? ak nebude unban budem sa stazovat!

Lynviy
12-08-12, 20:27
Lucia Hallucination byla odendána z důvodu bugování. Ale řekl bych, že demo je možná i čisté.

Saraphim
12-08-12, 20:47
Ja ti proste vravim ze nejsem zadny cheater ale dobrej hrac.

Saraphim
12-08-12, 20:49
prosim nech si pozru toto demo pre mna zamna aj 10 admini ale presvecte sa o tom ci to je wh prosim. Dakujem

Saraphim
12-08-12, 21:22
chcem sa opytat kedy napravite chybu a date mi konecne ten unban?

ZEUS
12-08-12, 21:24
Bud prosím trpělivej.

Saraphim
12-08-12, 21:33
Ja moc niesom povaha cloveka co musi dlho cakat,ale ked sa inak neda tak dobre.Ale skuste sa poponahlat. Dakujem

Kazki
12-08-12, 22:06
Ale skuste sa poponahlat. Dakujem

Ale skus editovat. Dakujem

Saraphim
12-08-12, 22:19
co mam editovat?

Krispo
12-08-12, 22:20
Příspěvky!

EDIT: Asi

Edit2: Takle :-)!!

Saraphim
12-08-12, 22:32
a naco by som to editoval? k comu je to dobre?

Lazik
12-08-12, 22:35
Je to dobre nato aby si napisal vsetko do jedneho prispevku a nie do 5 pod sebou.. najprv si rozmysli co chces pisat a az potom pis

Saraphim
12-08-12, 23:26
ok chapem,ale ja som sa sem neprisiel rozpravat.Chcem vediet kedy dostanem ten unban.

Saraphim
12-08-12, 23:32
ok chapem,ale rad by som vedel kedy ten unban?druhy taky portal ako je kotelna nepoznam.Myslim taky dobry,dobre sa my tu hra a uz som asi 10h nehral :mega_shok:

znedlob
12-08-12, 23:35
17:31 - OK, řekněme že luck
17:47 - hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Celkove je tve hrani divne.

Derujes pres zed mp5 a najednou skill co vi, kde jsou ostatni? Rekl bych že zapatej.

Saraphim
13-08-12, 00:08
VAZNE ZAPATY? :D si robis srandu? asi nevies co su to sluchatka kamo a nemas cit pre sluch.

ja hravam uz 4roky tak asi vym ze tam nekdo je ked ho pocujem ne? dava zmysel.
To si asi nikdy nevidel skill.Poznas dusku? vies ako hra on? on ta deruje vsade,ja som ho hrat videl na fy mapach a tez som myslel ze ma WH ale potom my dopla v hlave jedna vec:asi su to skusenosti a ma trosku lepsie sluchatka a este to ze je admin tak .... som zvedavy keby si ho videl hrat a nepoznal by si ho co by si vravel.
By si mu hned dal ban.

Som zvedavz ako sa zhodnete ci to wh mam alebo nie.

Hram na fy mapach celkom dlho ale mam novy nick,predtym som sa volal D0r1.

Skuste sa opytat dusku ci som whckar alebo nie on ma dufam bude poznat a posudi.

znedlob
13-08-12, 00:13
VAZNE ZAPATY? :D si robis srandu? asi nevies co su to sluchatka kamo a nemas cit pre sluch.

ja hravam uz 4roky tak asi vym ze tam nekdo je ked ho pocujem ne? dava zmysel.
To si asi nikdy nevidel skill.Poznas dusku? vies ako hra on? on ta deruje vsade,ja som ho hrat videl na fy mapach a tez som myslel ze ma WH ale potom my dopla v hlave jedna vec:asi su to skusenosti a ma trosku lepsie sluchatka a este to ze je admin tak .... som zvedavy keby si ho videl hrat a nepoznal by si ho co by si vravel.
By si mu hned dal ban.

Som zvedavz ako sa zhodnete ci to wh mam alebo nie.

Hram na fy mapach celkom dlho ale mam novy nick,predtym som sa volal D0r1.

Skuste sa opytat dusku ci som whckar alebo nie on ma dufam bude poznat a posudi.



Aha hrajes 4 roky a derujes s brokovnici a mp5? Tak to je fail. + jedeš NS. At to teda raději rozhodne někdo, kdo má lepší sluch a nebo sluchátka za 5 klacků.

Saraphim
13-08-12, 00:41
a co ta do toho s cim ja derujem derujem furt a so vsetkym,vy nieste poriadny admini ked nerozoznate pravy co je wh a co neni,prote sa budem furt stazovat za ten ban ktory ste mi daly lebo ziadne wh sa nekonalo ja vravim chcem hovorit s duskom a nie s tebou nezaujima ma tvoj nazor.Ani nevies s kym sa vypravas som neni ziadne 10rocne decko.

Ked to nerozoznas tak sa do toho proste neplet.

Vazne si myslis ze by som vas tu otravoval keby som to wh mal? ak ano tak si ubohy.

Saraphim
13-08-12, 00:43
Neviem ako sa to robi ale keby ti mozem poslat moje dema tak by si sa cudoval ako ja hram,to som este ani poradne nehral na tom deme za ktore ste my dali ban.

Saraphim
13-08-12, 00:43
a mam aj kamosov ktory tam mozu dotvrdit ze nejsem cheater.

kashpi
13-08-12, 08:05
Kamosi za pivo reknou cokoliv :-)

Lazik
13-08-12, 08:52
Tak zaprve sedly neni admin..

Za druhe
Hram na fy mapach celkom dlho ale mam novy nick,predtym som sa volal D0r1.

Zaujimave ze som ta tam nikdy nevidel a to som prvy v ranku

A za tretie.. myslim si ze ked ziadas o unban tak by som bol ticho a nie sa tu pustal kto je ubohy a kto nie... demo som nekukal

kashpi
13-08-12, 09:46
pivo ? :D stači ked im kupi vipko :D

pravda, většina hráčů tady pivo pít ani nemůže :D

kashpi
13-08-12, 09:52
podle mě je demo čistý

edit: a podle stylu hry hraješ max půl roku :) a ani tak dobře neslyšíš, jak si myslíš :)

Saraphim
13-08-12, 12:19
:D ja som to tam pisal ze som hral len tak a ne ako o pohar :D

Saraphim
13-08-12, 12:20
Ale uprimne by som uz chcel ten unban uz by som rad siel hrat.

GhOsTa
13-08-12, 12:28
aj ja mam ban neprávam proste aj ja som si dieroval a dostal som ban ciže aj ja by som chcel unban a držím ti palce k unbanu

Saraphim
13-08-12, 12:36
aj ja tebe ale mali by to lepsie rozoznat co je wh a co ne to je vse.

Kotel
13-08-12, 13:24
Tohle je prvni ban za wh na fy od doby, co tam nefunguje wh (asi mesic) a navic na mape, kde se wh moc zjistit neda, takze ho zrejme nemel. Ban jsem zrusil.

Flash
13-08-12, 13:31
My fail, timpadem se ti omlouvam, kazdopadne si na tebe dam pozor, tvuj nick sem v hlaseni videl i predevcirem tusim ze na funu a Dor1 me taky neco rika tak 4 dny zpatky.

Saraphim
13-08-12, 13:45
omluvu prijimam a to je moj typ hry ja prisaham ze w nikdy nepouzivam takze ked niekto bude vravet ze mam wh kludne ma spectuj alee uvaz ci to je wh ok?

Lazik
13-08-12, 13:57
Myslim ze nie si v pozicii kedy mozes poucovat admina co ma ako robit.. FlashK je dost skuseny admin

Nixvan
13-08-12, 14:06
Ghosta tys dostal ban za SLOWMO tak co tu píšeš?..

ZEUS
13-08-12, 16:26
Vyřešeno. Lock