PDA

Zobrazit normální verzi : Unban ! :/



.praying.1
12-08-12, 20:55
Couldn't open file overviews/de_dustyaztec.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/de_dustyaztec.txt. Using default values for overiew mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 35627)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Smoke ganja and fly !!! FAIL :)
[AMXBANS] Tvuj nick: BeNNy
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1321211864
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1597973163
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.108.120.6
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.108.120.6
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Strela, hlava . . a gool! :D
[AMXBANS] Server: Kotelna - Classic | csko.cz (de_tuscan)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================
Toto je výpis.. po 1. na CLASSICU nikdy nehrávam hrávam iba na Furienoch / paintbale a pod. .. na CLASSICU nie.. po 2. také meno som vživote nemaal! po 3. Wall Hack nemám vôbec! .. a po 4. mám aj STEAM :/ ..Tak poprosil by som Adminou o urychlení UNBAN :/ ..Lebo len teraz som celý tyždeň čakal na vypršanie BANNU za nadavky :/..Prosim ADMINOU skontrolujte si to ja prisaham :) a moje meno v hre je BeNNy poznajú ma tam viaceri na Furienoch kt. mžu dosvedčiť že vetšinu času trávim tam a môže tak ťieš dosvedčiť že WH nemám :)

.praying.1
12-08-12, 20:57
a ešte ktomu nemohol som byť na tom servery ak som mal ban predsa !!..

noirbun
12-08-12, 21:03
tak keď máš steam prečo hráš za NS?

Pani s velkyma ceckama ^^
12-08-12, 21:06
Máš sdílenou IP adresu s cheaterem .

.praying.1
13-08-12, 11:01
A teď ja nevím co mám delat ja vaše servery milujem.. :D Ja ich chcem hrať !:/ ..Mňa tieto servery BAVIAAA :/.. čo teraz sa dá robiť ?.. kúpil som si aj Steam .. :/ Aby som hral na lepšiej urovni a BAN za to čo som ja nespáchal ://

Prasacko
13-08-12, 11:05
Myslíš to tak že si si kúpil na Steam CSko? Ak Áno tak si ho nainštaluj a môžeš v pohode hrať ďalej.

GhOsTa
13-08-12, 11:06
vsak banovane IP sa zhoduju ako ze si ho nedosatl ty? a ked mas steam tak hravaj na nom

Prasacko
13-08-12, 11:09
vsak banovane IP sa zhoduju ako ze si ho nedosatl ty? a ked mas steam tak hravaj na nom

Vysvetlim ti to trochu jednoduchsie, niekedy sa stane ze maju dvaja uplne iny ludia zhodnu IP, a este vacsia nahoda je ze jeden z nich dostane ban na kotelny a tak sa ten druhy pokial nema steam nepripoji... takze ten paying za ten ban nemôže.

GhOsTa
13-08-12, 11:26
ja viem chapem niesom sprosty :)

.praying.1
13-08-12, 13:17
Pana ja som myslel tak že som si kúpil STEAM na nete na smskey.cz :/..Nwm dajte mi prosim UNBAN :/

GhOsTa
13-08-12, 15:03
unban nedostanes podla mna lebo mas zhodnu IP s cheatrom radcej si kup steam su kadejake szlavy