PDA

Zobrazit normální verzi : čo robiť ak mi admini chcú dať ban :(



sobrancaN
13-08-12, 00:34
prosím, pomôžte mi, čo mám robiť ak mi admini chcú dať ban ? podplatiť ich ? zavolať na nich políciu ? psychiatrov ? avengerov ? fakt už neviem čo mám robiť, som zúfaly ... asi si podrežem žily... alebo máte iný spôsob ako preč s depkou ? mám začať piť ? fajčiť ? čo ja viem, ujovia a tety v televízii vravia že to vraj nie je dobré ... mám sa začať učiť kung fu ? ale ja sa bojím že ho začnem používať k útoku a nie k obrane... rozmýšľal som že najmem nejakých super ultra HEKEROV z pentagonu, nech im hacknú počítače tak aby im nedali ban, ale že oni to nevedia, vedia všetko ostatné okrem toho ... ta som na nich poslal moju mačku, a oni sa s ňou začali hrať ... no je toto normálne ? teraz sa ja s kým budem povečeroch hrať ... ďalšia depka ... prosím pomôžte mi, ja už fakt neviem čo ďalej, ďakujem

Lynviy
13-08-12, 00:39
A pointa je v čem?

sobrancaN
13-08-12, 00:42
v tom že meriam 158 cm vážim 98kg a mám 12 rokov

znedlob
13-08-12, 00:45
v tom že meriam 158 cm vážim 98kg a mám 12 rokov

Tak jo, kdo si tu z nás zase dělá prdel?

mrkev
13-08-12, 00:51
prosím, pomôžte mi, čo mám robiť ak mi admini chcú dať ban ? podplatiť ich ? zavolať na nich políciu ? psychiatrov ? avengerov ? fakt už neviem čo mám robiť, som zúfaly ... asi si podrežem žily... alebo máte iný spôsob ako preč s depkou ? mám začať piť ? fajčiť ? čo ja viem, ujovia a tety v televízii vravia že to vraj nie je dobré ... mám sa začať učiť kung fu ? ale ja sa bojím že ho začnem používať k útoku a nie k obrane... rozmýšľal som že najmem nejakých super ultra HEKEROV z pentagonu, nech im hacknú počítače tak aby im nedali ban, ale že oni to nevedia, vedia všetko ostatné okrem toho ... ta som na nich poslal moju mačku, a oni sa s ňou začali hrať ... no je toto normálne ? teraz sa ja s kým budem povečeroch hrať ... ďalšia depka ... prosím pomôžte mi, ja už fakt neviem čo ďalej, ďakujem


teba rodila opica??? ak ano tak všetko nám je jasné

Giussepe
13-08-12, 00:55
ale dneska je úterý a venku na stromě kráva plete umyvadlo.

Flash
13-08-12, 00:56
http://gucomics.com/comics/2010/gu_20100326.jpg

Slunicko
13-08-12, 09:54
hehe ted si spíš založ thread co dělat když jsem dostal ban protože po tomhle nevěřim že o nedostaneš nebo aspon tu na forko hh :D

akka~
13-08-12, 10:33
Dodržuj pravidla a podle mě tě admini nechají být :)

sobrancaN
13-08-12, 11:42
ckjte aj ja ho cem zotriet

ja sa zotriem aj sám ty super skiller b4d b0y

Prasacko
13-08-12, 11:56
ja sa zotriem aj sám ty super skiller b4d b0y

Trol uraza Bukvatyra, to je prdel:D

Nixvan
13-08-12, 18:15
Podřež si tie žily. Nebo na sebe pošli psychiatrov. Ale hlavně už nepiš píčoviny.