PDA

Zobrazit normální verzi : nepravem!! (Unban)



DjBoardkings
13-08-12, 00:12
Dostal sem ban za WALLHACK od admina colgate total (Montty non skill).Ten ban sem dostal nepravem protoze som zadny wallhack nepouzival a ani ho pouzivat nechcim,protoze si myslim ze cheatuju jen koko*i ktery neumi hrat CS.Ja mel jen naplno sluchatka a deroval sem zadny WALLHACK sem nemel.

Lazik
13-08-12, 00:15
Nebud vtipny... montty ma obehol ja uz som ti chcel dat tiez ban.. to ako si si namieril do steny so scoutom uplne staci ak chces hodim ti sem to demo kde je akurat len tato akcia, dierovat so scoutom ked ani nevies ze tam je je cool... ale za klamaenie akurat dostanes ban aj tu... a dodaj vypis z konzole

TU mas demo, ja mam akurat len tu jednu akciu, montty bude mat viac, ale myslim ze je to usvedcujuce az dost

http://csko.cz/dema/upload/dir/djboard.dem

DjBoardkings
13-08-12, 00:18
ale ja sem fakt nemel WALLHACK!!! srandu si nedelam ale fakt pls veris__

Lazik
13-08-12, 00:21
Nie neverim a radsej sa priznaj lebo schytas ban aj tu

DjBoardkings
13-08-12, 00:24
kcemu bych se mel priznavat ja nic neudelal nemel sem wallhack!!!

DjBoardkings
13-08-12, 00:28
sem normalni hrac ktery necheatuje kdo cheatuje je velky cur*k

DjBoardkings
13-08-12, 00:30
ráč DjBoardkings
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:2054528409
IP adresa 213.192.6.158
Udělen 12-08-2012 - 23:33
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Wallhack
BAN dal Admin colgate total (Montty non skill)
BAN dal Server Kotelna - dust2 only | csko.cz (de_dust2)
Předchozí bany 0
nic sem neudelal dostal sem ban za wallhack nepravej sem normalni hrac ktery keca pres skype s kamosem a hraje!!!

Lazik
13-08-12, 00:35
Radsej si kukni to demo a priznaj to.. je to jasne.. nikto ti neuveri ze namieris rovno nanho ked ho nebolo ani pocut ani vidiet... a pouzivaj EDIT

EDIT: keca pres skype s kamosem a hraje!!! - takze nick kamosa?

V pravidlach je:
Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack

elep
13-08-12, 00:41
Sám jsem tě spectoval po tom co jsi mi dal wallbang i když jsi o mě nemohl vědět. Potom dál jsi chodil s arckou a střílel si jen nozoomy metr od hráčů a zabíjel jsi je, takže jsi neměl jen WH. unban podle mě nedostaneš - demo jsem bohužel netočil, ale admini přišli hned po tom co jsem napsal do !. A i ta jedna akce je docela jasná.

DjBoardkings
13-08-12, 00:41
twl asi vim co sem delal a vim co delam a co mam v CS zadny wallhack nemam to byl asi omysl twl kolikrat to mam rikat ze sem normalni hrac chapes!!

Lazik
13-08-12, 00:45
Nekric tu ponas... Naviac to ako ti trhlo s tym scoutom na hlavu bolo nejaky silentaim alebo ja neviem.. precitaj si.. je zakazane radit polohu protihracov a je to posudzovane ako WH aj keby nemas co neni tvoj pripad

DjBoardkings
13-08-12, 00:50
kur*a si hluchy ja zadny wallhack nemel!!ste dement*i nebo co asi vim jestli mam hack nebo ne!!!

Lazik
13-08-12, 00:52
Aj my vieme co vidime a neverime ti ani slovo.. a nenadavaj tu lebo fakt dostanes ban aj na forum a uz si tu nezahras.. tak zavri si usta a suchaj nohami a bez spat uz a zajtra to s kludom dories a premysli si co povies...

DjBoardkings
13-08-12, 00:54
a jak mam dostat unban asi podle tebe kdyz mluvim pravdu tak nic tak co mamm udelat abych dostal unban prtoze me tahle hra s kamosem bavi jak svine!!

Lazik
13-08-12, 00:55
A citas co pisem? JE ZAKAZANE RADIT POLOHU PROTIHRACOV CEZ SKYPE

EDIT: Mimochodom pockaj si kym to pozrie viac adminov... odomna, ani od monttyho unban nedostanes

DjBoardkings
13-08-12, 00:58
a kdyz si koupim steam klic??

DjBoardkings
13-08-12, 00:59
a za jak dlouho bys mi dal unban??
kdyz se napravim ki kdyz sem nic neudelal

Lazik
13-08-12, 01:01
Nedame ti unban... jedina moznost ako tu mozes hrat je ze si kupis steam

DjBoardkings
13-08-12, 01:05
jakou paru??

DjBoardkings
13-08-12, 01:06
a vrate mi teda prachy za VIP

Lazik
13-08-12, 01:06
VIP si kupujes na vlastne riziko... Nikto ti nevrati peniaze kvoli tvojej blbosti ze nevies citat pravidla a zapnes cheaty..

DjBoardkings
13-08-12, 01:08
zadny cheaty sem nemel kolikrat to mam opakovat.
a jakpu páru??

Lazik
13-08-12, 01:09
tak mas citat pravidla boze ty si mimo? ja som ti uz napisal... nic o ziadne pare som nepisal.. a uz tu nespamuj a pockaj si ked sa na demo pozrie niekto iny.. chod spat

DjBoardkings
13-08-12, 01:12
nechce se mi chci hrat CS jako normalny hrac chapes !! jestli m neverite tak ste adminy fakt naprd protoze sem hral jako hrac a ne jako hacker!!

Lazik
13-08-12, 01:13
Ja uz ta mam plne zuby pretoze si fakt dementny... Nevies si priznat chybu.. pisem ti ze je zakazane radit si polohu protihracov cez skype tak zato by si mal aj tak ban a unban by si nedostal.. Tu si csko uz nezahrajes jedine ak si kupis steam...

DjBoardkings
13-08-12, 01:17
ste fakt nenormalni ze sem jednou poradil protoze byl posledni tak ste fakt uplne dementni vy protoze sem mu chtel udelat rados a nebyt takovy ledovy jako vy !!

Lazik
13-08-12, 01:18
Pravidla su nato aby sa dodrziavala, nie nato aby sa porusovali.. vzdy ked ides do hry potvrdzujes pravidla... Mas smolu myslim ze toto mozete rovno LOCKNUT

DjBoardkings
13-08-12, 01:20
prave ze pravidla su od toho aby sa porusovali chapes ale nebylo to svhvalne jeno abych udelal rados vy admini ste tak ledovy ksichtx ani vajimku nemuzete udelat!

ZEUS
13-08-12, 01:33
Divím se Lazíku, že si to s ním vydržel :D :D :D :))
DjBoardkings: Klidni slovník a nekřič tu. Lazik ti napsal, aby se na to podíval někdo jinej, až se na to podívá, tak to sem napíše. Já se na to mrknu ráno, teda jestli vstanu.
Pokud se ukáže, že si měl WH, tak unban nebude.
Pochybuju, že ti poradí kámoš přes skype, ts, kde přesně je.
Každopádně sem zkus nepsat do tý doby, než se na to mrkne, pokud to nebudeš akceptovat a budeš nám tu nadávat, tak se ti zamezí přístup i sem, na forum. Takže si to nejdřív rozmysli

Hawk jdu spát. A ty běž pro své dobro taky.

DjBoardkings
13-08-12, 01:40
ok rano asi kolem 10 se podivam kdyztak to sem vse napis dik ale WH sem fakt nemel a sry za ty nadavky laziku

marsoun
13-08-12, 02:03
Wh jak noha, radši už sem nepiš.

.slapa-notas
13-08-12, 04:00
Nebud vtipny... montty ma obehol ja uz som ti chcel dat tiez ban.. to ako si si namieril do steny so scoutom uplne staci ak chces hodim ti sem to demo kde je akurat len tato akcia, dierovat so scoutom ked ani nevies ze tam je je cool... ale za klamaenie akurat dostanes ban aj tu... a dodaj vypis z konzole

TU mas demo, ja mam akurat len tu jednu akciu, montty bude mat viac, ale myslim ze je to usvedcujuce az dost

http://csko.cz/dema/upload/dir/djboard.dem

Na 100% wh

DjBoardkings
13-08-12, 09:47
jasny ale me nejde otevrit tento soubor nwm v cem to mam otevrit distak posli odkaz na program !!

Lazik
13-08-12, 10:06
Najdes si kde mas nainstalovane csko.. pojde v tom priecunku do cstrike, tam to nakopirujes a potom pojdes do hry a do konzoly napises viewdemo djboard.dem a pozeras

DjBoardkings
13-08-12, 10:13
ok ale ja nemel WH chapete!ja chci hrat jako normalni hrac klidne se na me divejte kniz hraju pls dejte unban ja chi hrat jako normalni hrac klidne se na me divejte cely den kdyz hraju pls ja zadny WH nemam!!pls unban

ZEUS
13-08-12, 10:36
WH tam je.

Montty non skill
13-08-12, 17:08
Chudák Lazik to tu vyžírá za mě. Bylo na tebe volání asi od 3 lidí. Když jsem došel poprvé, už jsi byl out, tak jsem odešl, pak jsi se vrátil. Jen jsem se díval a viděl jsem kolo před. Pak jsem zapl nahrávání. Jen jsi došel do kata, naprosto přesně jsi zamířil na protihráče, takže jasné wh. I kdyby jsi měl TS nebo VT či skype, tak nezamíříš tak přesně na hráče!!! Nemělo cenu dál točit a když tak hodíme HLTV na podívání. Zahraješ si jen se steamem, tak si ho kup, přestaň cheatovat, nadávat a brečet, že jsme ti sebrali VIP. Je to jen tvůj problém. My ti cheaty do PC nenahráli!! Pokud Ti tohle nestačí, snad požádej Kotla o rozhodnutí, ale pochybuju, že bude jiné. Demo mám asi stejné co dal Lazik. Jsem v práci a budu tu až večer. U sebe ho nemám. My se na tebe klidně můžeme dívat celý den, protože už nezapneš a vím, že kdyby jsi dostal ub, tak tohle co jsi zahrál na tom demu už takhle nezahraješ.
btw: nahlásili tě dobří hráči, žádní amatéři....
Za mě lock

GhOsTa
13-08-12, 18:42
Dostal si ban a teraz tu budeš nadávať ? počkaj on to vyrieši určite a prosím ta Keď si budeš žiadať o unban prosím ta aspoň výpis s console :)

Facened
13-08-12, 19:06
Dostal sem ban za WALLHACK od admina colgate total (Montty non skill).Ten ban sem dostal nepravem protoze som zadny wallhack nepouzival a ani ho pouzivat nechcim,protoze si myslim ze cheatuju jen koko*i ktery neumi hrat CS.Ja mel jen naplno sluchatka a deroval sem zadny WALLHACK sem nemel.

Hehe :) preto si zapol :D

E: Demo som nepozeral

Milk
13-08-12, 19:22
I kdyby ti radil přes skype, tak takhle přesně si mířit nemohl, to je jasný Wallhack. Sice zase bude tvrdit něco jiného, ale c o s tím uděláme :mml:

Zoid
14-08-12, 11:34
WH, nevím co tu ještě kdo řeší :D

Kotel
14-08-12, 11:44
Asi vubec netusi, co wh je. To je vec, se kterou vidis hrace pres zed a ta je zakazana. Ne, neni to soucast cs. Takze kdyz se snazis zabit hrace pres 3 zdi, tak je to trochu podezrely.

dEEEEEEEEEEL
14-08-12, 13:05
Clear.

Just kidding. Som zvedavý koľkí ma tu zničia lebo to nevidia :-(

dEEEEEEEEEEL
14-08-12, 13:59
Skús si obtiahnuť môj príspevok myškou :huh: <---- Ten smajlík je nejako podozrivo ďaleko.

GhOsTa
14-08-12, 16:38
dEEEEEEEEEEL kukni na moje dema a povedz nieco :D dal som 1 hlavu cez 1 stenu a uz mam ban

Montty non skill
14-08-12, 18:04
Vyřešeno, lock