PDA

Zobrazit normální verzi : unban



GhOsTa
13-08-12, 09:29
Ahojte teraz som dosatl ban za "WALLHACK" dostal som pernament neviem kde sa stala chyba ale vo mne určite nie.

Výpis s console

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 36354)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wh'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): GhOsT/A/
[AMXBANS] Tvuj nick: GhOsT/A/
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:53730579
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:53730579
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.105.129.142
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.105.129.142
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Flopsaid
[AMXBANS] Server: website
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Popis čo sa stalo: Hral som si na vašom servery hrám hrám a zrazu som dostal ban za wallhack ciže ja žiaden wallhack som nemal a ani nemám.. Navyše včera som si u vás kúpil VIP a teraz mam BAN? chcem unban ... A ešte niečo chlapec vies je to fy_snow a na tej mape sa da dierovat a je to lahke ked je tam vela hracov cize prosim o unban dakujem

kashpi
13-08-12, 09:44
HLTV není a nevím proč, tak zkus počkat na Flopa, myslel jsem že tě někdo nahlásil jelikož je to přes web, ale v hlášení sem tě nenašel

Flopsaid
13-08-12, 09:48
takže chlapečku ze mě si tady řit dělat nebudeš.
1. http://csko.cz/dema/upload/dir/ghosta.dem
2. http://csko.cz/dema/upload/dir/ghostaab.dem

Myslím, že to co jsi ted předvedl na snow bylo velmi drzý......

GhOsTa
13-08-12, 09:50
idem si tie dema kuknut

EDIT // : 1 demo clear podla mna nechapem :DD staci si dat zvuk pane boze...

Flopsaid
13-08-12, 09:54
spíš to ze snow myslel jsem , že to první video mám z dustu včera ale točil jsem ho víckrát ještě pohledám....

Sometypes
13-08-12, 09:59
Snow, ten děr dělá každé kolo, ake vždy jinde a přesně. Na nuke jde hodně slyšet ale divá se nějak moc do zdí a něco slyšet nešlo. Podle mě zapaty ale chtělo by to vyčasovat, nejsem si 100% jistý. Být na tvém mistě nebanoval bych ho, sledoval bych ho...

GhOsTa
13-08-12, 09:59
Ok videl som to a si robíš srandu ne? Však to 1 je čisté a to 2 však je to SNOW a ty asi nevieš čo je to snow však tam sa vkuse dierujú tie 2 bočné strany omg ... daj ma na for fair play a uvidiíš ze povedia CLEAR prosím o unban..

GhOsTa
13-08-12, 10:00
Snow, ten děr dělá každé kolo, ake vždy jinde a přesně. Na nuke jde hodně slyšet ale divá se nějak moc do zdí a něco slyšet nešlo. Podle mě zapaty ale chtělo by to vyčasovat
No však si myslíš že keď hrám csko že mam za 10 korún slúchadka ... CS hrávam od 11 rokov ciže 3 roky a steam mam 2 Roky vela ľudí ma odsuzuje lebo som mlad´a dobre hrám ..

Sometypes
13-08-12, 10:02
Tvůj aim mi k tomu ani trochu nesedí. Máš velmi zvláštní styl hry..

GhOsTa
13-08-12, 10:04
Tak si pod dat 1on1 aim omg na ESL som mal 20 level a dali mi ban za Multiucet ktory ani nemam

Flopsaid
13-08-12, 10:04
jak nebanovat ? už ho sleduju druhej den na tom snow jsi to prostě podespal

kashpi
13-08-12, 10:04
skrýváš dobře, ale WH tam máš

GhOsTa
13-08-12, 10:07
pozoruj si ma kolko chces a ja nic nemam skrivat jak je to mozne ze hram 2 roky na staeme a na ziadnej lige nemam ban? okrem Shiftersu lebo tam ma zabanoval cheathunter ktory ma ban za cheating a nevedia mid at unban ...

GhOsTa
13-08-12, 10:09
PS : Vyčasuj daj ma na for fair play odpišu do pár dni CLEAR ... ale tak zatial mi mozete dat unban nie? teraz vcera som si kupil vip ... a chcem sa rychlo vyexpit a spectovat ma mozes kolko chces ;)

Flopsaid
13-08-12, 10:10
nebreč..... neměl jsi to vůbec zapínat

kashpi
13-08-12, 10:12
pozoruj si ma kolko chces a ja nic nemam skrivat jak je to mozne ze hram 2 roky na staeme a na ziadnej lige nemam ban? okrem Shiftersu lebo tam ma zabanoval cheathunter ktory ma ban za cheating a nevedia mid at unban ...

:thumbdown::clap:
děláš si z nás prdel?
toto steamID STEAM_0:1:53730579 není starý 2 roky a nevím proč, ale ani na steamcomunity nejdeš najít :D
Google po zadání stvýho steamID najde jen shifters a tam ban jinak mlčí jak hrob

Flopsaid
13-08-12, 10:14
Kaspi neřeš ho ......

BITAMAX
13-08-12, 10:15
hm.. ghosta... zvlatny tusic, taky tusic nie je ani 514pro, neze by pro nieco mal... ale ten ghosta

Sometypes
13-08-12, 10:20
Cheaty nejsou správné.. taky už jsem na to přišel :D a to je co říct

GhOsTa
13-08-12, 10:24
Hey tento steam mam apr tyzndo nevidis ? 53 ja mam jeden co mam 2 roky bože... A nerobím si s vás srandu ja žiadne WH nemal chápete? Ani v PC nemám tvl ... Tušič videl si to demo aspoň ? však tam dupú jak kône a na snow? však to každy brainer dieruje načo by som si zapínal WH na warcrafte ked mám 1 den VIP a nechecm o neho príst? :DD

Flopsaid
13-08-12, 10:31
Hele píšu ti to naposled přestan tady brečet, měl jsi na to myslet dřív včera mi psali na dust2 hráči že se jim nezdáš tak jsem se na tebe začal koukat a ty killy co jsi předváděl dnes ráno na snow i na mě tak jako nevím co tady ještě zkoušíš? Ty se jdi někam zahrabat ty hanbo jedna !

Prasacko
13-08-12, 10:32
Hey tento steam mam apr tyzndo nevidis ? 53 ja mam jeden co mam 2 roky bože... A nerobím si s vás srandu ja žiadne WH nemal chápete? Ani v PC nemám tvl ... Tušič videl si to demo aspoň ? však tam dupú jak kône a na snow? však to každy brainer dieruje načo by som si zapínal WH na warcrafte ked mám 1 den VIP a nechecm o neho príst? :DD

Do prdele už ma sereš, čo si o sebe myslíš že si? prestan tu spamovať tvoje sračky každému je jedno kde hráš a počkaj si na vyjadrenie ostatných adminov...

E: s tvojim pristupom by som ta poslal do teplych krajin... takze palec hore ludom ked maju taku trpezlivost

ZEUS
13-08-12, 10:32
Tady jsi na Kotelně a ne na For fair play.

BITAMAX
13-08-12, 10:38
po prezreti dema menim nazor, ghosta sak ty si jasny, videl si vobec to vlastne demo?, a k tomu tvojmu aimu, skus si pozret jak sa sa spravaju lepsi hraci co robia ako a kde mieria atd, kdezto ty si dost pomaly, ale davas, mas tam take miesta kde cielis uplne mimo, ale to podla mna pozeras kde kto je, a odhadujes ako je daleko podla mna, nie je to argument, len domienka, odhiadnuc od tych tvojich presnych dier a predstrelu co mas

GhOsTa
13-08-12, 10:53
Prosím dajte mi unban ja tu nebrečím ja som žiadne WH nemal a ano kukal som to demo a ja atm nevídim wh proste
PS : ja tu nebrečim hram ferovo nemamd dôvod zapinat a vcera smo si kupil VIP a teraz mi ho mate zrusit? omg...

Kotel
13-08-12, 20:10
Kdyz vypnes wh, zjistis, ze strilis po hracich, kteri jsou za stenou.

GhOsTa
13-08-12, 20:17
Kotel daj si sounds a potom zistis ze som ich tam pocul a ze tam strielam... prosim o unban prosim fakt moc ja hravam na vasych serveroch lebo sa mi lubia navyse som si kupil VIP

Flash
13-08-12, 20:20
Tohle steam id je stary tak tejden, ani sis nezalozil community profil, navic na demu wallhack mas, srandu si delej z nekoho jinyho...

Jinak tohle http://forfairplay.com/STEAM_0:0:33989325 je podle vseho tvuj dva roky starej steam... sice nekecas ale stejne to mas na sft banned a navic mas ban za slowmo tady na kotelne, viz. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=32467 takze uz muzes i tak odejit, protoze stejne obchazis ban :)

GhOsTa
13-08-12, 20:54
vsak tento je 2 tyzdne stari a po 2 neobchadzam ho mozno sa IP zhoduje ja niesom ghosta ale jeho brat a hravame spolu na steame ale ja hravam viac on hrava na svojom undzwei.. a na tom deme WH podla mna neni staci skusenosti a ddá sa to vymenit unban za VIP ?ja chcem na vasich serveroch hrat lubia sa mi ..

ZEUS
13-08-12, 21:06
cool story bro :D

GhOsTa
13-08-12, 21:08
no tak mozem si to vymenit? lebo fakt natoto nemam nervy nic nemam a mam ban akoze fakt :) rad by som to vymenil napisem hl admovy kod? .. nemám dôvod cheatovať na kotelne!

Flopsaid
13-08-12, 21:12
coool zabito :D :D :D :D :D :D :D

Lazik
13-08-12, 21:12
Ty vole LOCKNITE to uz... nie nemozes vymenit.. si akurat na smiech cau :D:D:D:D

Flash
13-08-12, 21:13
Jasne, takze nakonec ty tvoje vyhovorky, ze mas steam 2 roky vubec neplatej, ses vlastne jen Ghostuv "bracha", takze si od zacatku seres do huby a lzes nam, chapu to dobre? Nesnaz se to tady okecat, stejne ti nikdo neveri, to demo mluvi za vsechno a navic podle tvyho teda cheatujes bez duvodu, jak si napsal, to uz je samo o sobe celkem smutny. Kazdopadne je ti 13, takze to chapu ale ty by si zas mohl naopak pochopit, ze delat z lidi takhle okate voly se nevyplaci a nicemu to nepomuze. :)
A este k tvoji otazce... ne, tady si unban za VIP nekoupis.

Kazki
13-08-12, 21:57
par krat som ho videl hrat a tiez som si myslel ze ma WH.. ale ked som ho dlhsie spektil tak mi doslo ze WH nema.. proste neni hluchy.. a najviac ma pobavilo to ze polovica co sa tu vyjadrila s nim ani nehrala..

Kotel
13-08-12, 23:04
Tak se podivej na demo.

Flopsaid
14-08-12, 00:23
Ghosta ty lamo už tu radši nic nepiš :D a už žádný PM to se nedá číst :D

Slunicko
14-08-12, 07:22
Vsak ty diry na snow ty reknes ze se tak deruje ale pokazde derujes na jinem miste a vzdy presne to jak vysvetlis?pak na serveru si psal ze hrajes 2 roky ale to je celkem jedno kdyz sem ti na waru psal odepsal si to vis koukal jsem na videa alias asi si myslel wallbang tutorial mam v pc uz 6 dem s tebou ale nikdy to nebylo na ban tak tu netrep kraviny jako ja ne ja sem chudacek
vy ste mi ublizili....a jen mu ten ban nechte kazil mi rank hh :D

e. Na kazdou svini se voda vari a koukam ty uz se peces mehehe :D

GhOsTa
14-08-12, 07:46
Ach ano mám steam 2 to som ja ghosta niesom ziadny brat som to ja boze prepacte ... chcel som to proste vybavit aby som mal unban
Ospraveďlnujem sa vám keď som vám spravil potíže ale ja som chcel len 1 vec a to je UNBAN a chcel som si zahrať na vašych dobrých serveroch ... ano som na smiech smejte sa aspon vám to zlepší náladu ale ja nemám dôvod cheatovať dajte si to kde chcete na hoci ake fórum napíšu vám skusený cheathunteri že je to clear nemám nič dodať k tomu smejte sa koľko chcete chcem len UNBAN prosím vás dajte mi 2 šancu každý ma nárok na 2 šance prosím . :/

Slunicko
14-08-12, 07:53
Je to k nicemu unban nedostanes za cheating se unban nedava,mohl bych vedet SID toho steamu co mas 2 roky?

GhOsTa
14-08-12, 07:57
STEAM_0:0:33989325
A na tom 2 demu nieje žiadne wh :) stačí to pozerať s slúchadkami a navyše dal som tam 1 dieru tak nechápem :)

A ešte raz prepáčte za všetko prosím o 2 šancu prosím čo mam urobiť aby som dostal unban prosim :(

Slunicko
14-08-12, 07:59
Hele chlape ja sem tky velky sounder a hodne veci v tom demu vubec slyset neslo uz to tu nikdo psal a neboj se sluchatka sem si nevyrabel sam doma ve sklepe staly skoro 1500 tkze slyset bych to slysel :)

Slunicko
14-08-12, 08:11
No ze by se ti to zrovna hodilo k unbanu : http://www.google.com/url?q=http://www.youtube.com/watch%3Fv%3DRdy5j_YD-ns&sa=X&ei=FeopUL2UGYnN4QSNqYHoCg&ved=0CC4QuAIwAQ&usg=AFQjCNHT_A2sb9GB771-etL3348a4uaGLA
Nevim kdo to tam hodil nebo z jakeho serveru to je ted pisu z mobilu a docela spatne se mi tu hleda...


War3FT 12-08-2012 19:35:17 STEAM_0:1:53730579 95.105.129.142 GhOsT/A/ ked som zacinal
War3FT 12-08-2012 19:35:15 STEAM_0:1:53730579 95.105.129.142 GhOsT/A/ pred 2 rokkmi
hh tk se uz rozhodni..

GhOsTa
14-08-12, 08:18
v pohode sem daj vsetky cheatmoviecka ktore mam na vsetkych je napiasne clear s chh na inej lige ;))

GhOsTa
14-08-12, 08:19
ja chcem len unban prosím vás dajte mi unban ja nwm proste nebudem písať keci nebudem drzí budem poslúchať nebudem cheatovať čo som ani necheatoval proste budem obyčajný slušní človek prosím vás dajet mi ten UNBAN :((

Flopsaid
14-08-12, 10:16
Proboha už to lokněte kdo má ty sračky číst ? Vždyt toto je o zdraví....Ten člověk je duševně nemecon soucítím sním alen UB N E B E U D E !!!!

GhOsTa
14-08-12, 10:19
prečo nebude ? a prečo ma urážaš? ja chcem unban neviem prečo som ho dostaľ keď tam nič neni akože 5 minutové demo a už vieš usúdiť že tam je WH? bože moj prosím ta daj mi unban daj mi ešte jednu šancu :( ja chcem hrávať na vašych super serveroch chápeš? a už sem nepíš že mám WH keď som nič nemal! pošlem ti dema HL cheathunterov na udnzwei a napíše ti clear takže prosím vas dajte mi tu 1 šancu prosim :(

Flopsaid
14-08-12, 10:23
nebudu to dál komentovat jsi prostě duševně nemocný je mi tě velice líto :(... Gm Kotel usoudil, že na demu máš wh tak kam se hceš odvolat ? Už vím, napiš si o milost našemu Panu Prezident....

ZEUS
14-08-12, 10:27
hh :D dej Kotelnu k soudu :D

gre
14-08-12, 10:37
Ten chlapec je ako vidím strašne závislí na CSku. A okrem toho dobrému adminovi stačí jedna minúta aby videl že máš wh.

Flopsaid
14-08-12, 11:24
Ten chlapec je ako vidím strašne závislí na CSku. A okrem toho dobrému adminovi stačí jedna minúta aby videl že máš wh.

Děkuji za poklonu ;)

Kotel
14-08-12, 17:51
Na prvnim demu je 1 cas na wh, na druhem 2.
Vysvetli, proc jsi na prvnim demu v case 11:40 otoceny uplne ke zdi.

EDIT: druhe demo mohlo byt delsi, aby byla jistota, ale pokud to probihalo kazde kolo stejne - presne hlavy pres zed, tak bys stejne dostal ban znovu

EDIT2: doreseno pres icq, priznal se, ze mel slowmotion na predchozim steamu a na otazku, jak dlouho ma steam mi poslal stejne steamid, takze pohadka s bratrem je vymysl