PDA

Zobrazit normální verzi : Spíše dotaz než žádost o unban



einstein
13-08-12, 11:06
Ahoj. Na war3FT mapa cs_office, pokud znáte tak víte, že když rozstřílíte zeď máte tam takovou tu fretku s podpisem tvůrce. když se tam teleprtuji s humanem, pokládá se to jako ban za texturu? tj. když se s humanem dostanu tam, kam nikdo jiný nemůže je to ban za texturu ? Na cs_italy taky když jste u T spawnu tak se dá teleportovat na jeden balkon kam se jinak nedá a za to se ban nedostává. Tak mi řekněte, jakej je rozdíl mezi tim balkonem a tou zdí ?

PS. Nediskutujte se mnou, prostě mi odpovězte na poslední otázku, hádat se s váma fakt nechci, tak ubohej abych Vás přesvědčoval nejsem. Pokud mi logicky a dospěle odpovíte, pochopím to a poděkuji za vysvětlení.

PS 2. Kdyby to bylo na unban tak IP je 88.101.141.32 a ban jsem dostal cca před 15ti minutami na War3FT admin Flopasaid o_O

PS 3. Ban jsem dostal pouze na den ale pro závisláka jako jsem já je to těžké tak si pospěšte. :wink:

Děkuji
[*IQ*]einstein

kashpi
13-08-12, 11:12
no ban na den je možná za to docela dlouho, ale je to jen na banujícím adminovi.
ad cs_office - podle mě to je bug a navíc je to spíš kemp, protože si na místě a ani se tam nehneš a nemáš tam prostě co dělat...
ad cs_italy - myslím, že asi myslíš ten balkon co je hodně vysoko od T spawnu kolem sklepa a tam nahoře. Tam je to taky textura a je taky na ban. Pokud ovšem myslíš ten balkonek jak jsou ty 2 u východu z apartmánů u T spawnu, tak to bych nebanoval, tam se dostanoou i 2 šikovní hráči bez schopností :)

einstein
13-08-12, 11:21
ad cs_office - podle mě to je bug a navíc je to spíš kemp, protože si na místě a ani se tam nehneš a nemáš tam prostě co dělat...


No právě že není. Můžeš se tam normálně hýbat, skákat atd. a když se ti znovu nabyje teleport tak můžeš pryč.

PS. myslim ten kolem sklepa.

Jinak díky za odpověd :)

Flopsaid
13-08-12, 11:38
Ber to odemne jako varování.. příště to bude třeba víc každopádně už tam nelez.....