PDA

Zobrazit normální verzi : Nedá se hrát



Larodar56
25-04-11, 00:28
Po dlouhé době jsem si zašel na zombie server a asi takhle: katastrofa, začal jsem s vícenásobnou infekcí, 2 se mi podařilo nakazit... ostatní společníci udělali prd..., všude lovci, zombie neměli žádnou šanci, použil jsem Virginsovu radu: boomer zombie, to vůbec nepomohlo, jelikož hráči co mě spatřili se drželi dál a používali bazooky, k tomu nemají zombie jak utéct před silnými, drtivými střelami z minigunů... Samozřejmě společníci při infekci byli nováčci :) ale zkušenější, vip žádný... asi po 30 sec. hraní byl konec kola... Takhle to probíhalo skoro pořád, výjimka když byli při infekci VIP hráči co už měli tak přes 50 bodů = infekční granát apod., zábavu mají jen lidé ale zombie... To chce trochu změn. Chtělo by to aspoň zdražit minigun a bazooku, protože teď to tam má každý, aspoň tak nad 40 bodů, jinak je to pro zombie fakt nehratelný + bazooka by dávala menší damage... to už by bylo trošku fér

apach29
25-04-11, 00:53
To ti ale Virgins neschvali :D

Larodar56
25-04-11, 01:24
To asi ne :/ ale fakt mi to tam teď přijde na prd.

bones
25-04-11, 01:31
zdrazit minigun a bazuku je podla mna nepodstatne, ci 19b alebo 50b, tak ci tak si to kazdy kupi. Ja by som ked tak trochu rozsiril tie zombie veci, bud dal o 1-2s dlhsie silenstvi, alebo pocas silenstvi silnejsie rany, aby ludia nestihali kupovat vesty, pripadne tam pridat uplne novu vymozenost do ponuky.

Bolo by dobre to inak vymysliet ked sa vam to nepaci, ale nech to ma trochu logiku.

Larodar56
25-04-11, 01:40
Nj... skoro každý má na začátku mapy hned minigun a tím si našetří i na bazooku, tím pádem - plný počet bodů za 1.kolo... Ještě mě napadlo že by mohla být vesta jen do 50%... Zvýšila by se šance pro ZM.

grEy
25-04-11, 12:30
Za zombie to nie je tazke. Respketive je ale to je len z toho dovodu, ze za ludi je to strasne lahke. Presne ako povedal larodar - zdrazit minigun, bazooku. Uz som na servery dost dlho nebol, ale ked tam hrate rok viete, v com je problem. Ked sa stretnu u zombie 2,3 ludia co to vedia hrat za zombie tak su ludia takmer bez sance. Uz velakrat tu boli veci so zmenami u zm a nic z toho nepomohlo.....

zhulko
25-04-11, 13:06
Ja na ten server obcas nakuknem, a CT maju vzdy takych 5 - 6 vitazstiev, T vzdy 0 :D . Takze ano, treba zmeny.

Larodar56
25-04-11, 17:02
Oni občas nemají ani šanci zkušenější hráči při vícenásobce, jelikož každý tam má minigun a když hráči uvidí že nikoho nenakazili, tak je pravděpodobnost že bude trvalý lov je 65%.

zhulko
25-04-11, 17:14
nj, najlepsie na tom je, ze si este pamatam jak kotel kedysi pisal, ze zombie sa snazi robit tak aby boli sance medzi zombie a ludmi vyrovnane, no teraz su tie sance tak 20 ku 1 (ludia : zm samozrejme).

grEy
25-04-11, 21:50
Larodar: Na toto je spravene nespomalovanie (pokial sa nenakazi myslim nad 1/3 hracov..) zombie ale myslim, ze ani to nepomaha. Dokonca sa mi obcas zda, ze to niektore kola normalne nefunguje.

Larodar56
25-04-11, 22:59
To zpomaluje furt, i při 1 zombie.

zhulko
26-04-11, 02:17
if ((fnGetZombies() * 3) > fnGetAlive()) return;

grEy
26-04-11, 08:50
To zpomaluje furt, i při 1 zombie.
To urcite nie. Je, respektive ma to byt nastvene tak, ze pokial sa nenakazi urcity pocet zombie tak to spomaluje (ak to Kotel nemenil?). Viem to na 100% lebo v poslednej dobe som hraval za zombie a vzdy som sa nechal nakazit medzi prvymi a nespomalovali ma naboje.

Larodar56
26-04-11, 11:33
Tak to asi vypadává, jelikož mě se to ještě nestalo.

Syrius.
26-04-11, 13:11
Súhlasím, zmeny treba. Za ľudí ma to už tiež pomaly nebaví pretože je to strašne jednoduché. Chvíľu strieľam a už mám úplne všetky veci, čiže minigun, bazooku, nočné videnie, plný armor a 70 bodov. No a to je potom úplná samozrejmosť že zombie majú nulovú šancu (a to doslova). Viem čo hovorím pretože na zombie hrávam dosť často. Aj tak by som tu milo rád uvítal biohazard mod :) Ako to bolo kedysi. Žiadne miniguny ani bazooky, len klasické zbrane a laser míny. To bolo najlepšie pretože každý si vymyslel niake svoje miestečko kde sa zakempí aj s ostatnými hráčmi. Takto ma to už omrzí keď som stále zakempený v niakom umelo vytvorenom kempe s minigunom. Mohlo by sa to spraviť na zombie 2.

Larodar56
26-04-11, 13:39
Ten Biohazard na 2 zombie server, s tím bych souhlasil :), k tomu prvnímu serveru by bylo mnohem lepší kdyby VIP hráč mohl mít jen 1 vip zbraň, buďto bazooku nebo minigun. Ale taky to rozdělit, třeba na serveru bude 20 hráčů, z toho 12 VIP, takže 6 bude mít minigun, ale více hráčů už ho nebudou moci mít, jenom bazooku. Rozhodně by to pomohlo, protože si myslím že většina by měla spíše minigun. :)

Kotel
26-04-11, 21:26
Tak pár změn:

bazuky se nabijou až 5 sekund po prvním zombie
za exp si zombie můžou koupit autošílenství při zásahu s šancí 1%
zombie si může koupit 10 bodů za 700exp (původně 1000)

72 Virgins
26-04-11, 22:01
To ti ale Virgins neschvali :D

Nemáš odbanovat zas nějakýho cheaterskýho kamaráda nebo tak něco abys plácal o něčem o čem nemáš páru?

Psal jsem jak tu situaci rešit tady http://csko.cz/forum/showthread.php?792-V%EDcen%E1sobn%E1-infekce-a-prvn%ED-zombie


Protože je na serveru prakticky každej VIP a může si koupit bazuku a MG je hra pro ZM v podstatě obtížnější. Problém je v tom, že když má hodně lidí BZ a začne vícenásobná 5-10 lidí vypálí z bazuky a je konec kola. Samozřejmě i na tohle existuje řešení a to, že by nešlo prvních 20 vteřin po spuštění kola použít bazuku a zombici by měli čas se rozmnožit, než je ostatní postřílejí. A také navrhuji aby nešlo prvních 5 vteřin použít frost granát.


Uplně se mi nejvíc líbí jak larodar ze sebe "dělá" debila :), když o tom vláknu ví a zakládá uplně nový :DDDDDDD. No prostě larodar co dodat. Založ za tejden zas další vlákno a další a další a další. Nebo prostě bude stačit jedno a pak takový "Esa" co se vyjadřujou ke všemu o čem nemaj ani páru, jako náš indián, nebudou muset dělat dusno.

72 Virgins
26-04-11, 22:28
Tak pár změn:

bazuky se nabijou až 5 sekund po prvním zombie
za exp si zombie můžou koupit autošílenství při zásahu s šancí 1%
zombie si může koupit 10 bodů za 700exp (původně 1000)

To se nedá hrát toto... každý dvě vteřiny šílenství to je masakr strašnej.

Kotel
26-04-11, 22:41
Super. Tak jen trochu snizim sanci.

ZombieBot
26-04-11, 22:41
tak to se jdu kouknout :D

Kotel
26-04-11, 22:46
Abys to mohl zas zkopírovat?

ZombieBot
26-04-11, 23:12
Hm, to mi přijde od tebe dost líto, že se k nám chováš jako ke GayShites, jako promiň, ale co máme zkopčeného? Máme záznam chatu to jedině - plugin je free, kód na výpis jsem psal sám. Co dál máme zkopčeného? Povídej..

Přiznal jsem se ti, vzdal jsem se práv, protože mi to přišlo blbé, choval jsem se slušně, nikdy jsem u vás a ani nikdo od nás nespamoval, a proč se teda ty chováš tak arogantně?

Kotel
26-04-11, 23:18
První stranu, rozdělení fóra, vip, nastavení serverů. Chápu, že to nevidíš, protože jsi zřejmě nikde jinde nehrál, ale každý portál vypadá trochu jinak, kromě toho tvého...

ZombieBot
26-04-11, 23:21
Prosimtě, co máme stejného na první straně? Status ? Aha, a kdo to tak nemá?

Kotel
26-04-11, 23:23
Pardon, tys prohodil sloupeček "Mapa" s "Hráčů", tak to se omlouvám.

ZombieBot
26-04-11, 23:30
Ale například mam originální to, že status se každejch 15 sec aktualizuje, to třeba ty nemáš.

Žádal jsem o spolupráci, odmítl si, beru, ale nemusíš tady rozjíždět flame... Dělám to snad já? Začal jsem se hned chovat jako arogant?

Kotel
26-04-11, 23:32
Takže se vlastne nic nestalo, dobrá. Budu řešit jinak.

ZombieBot
26-04-11, 23:37
Toto jsem nepochopil? Co jak budeš řešit?

ZombieBot
27-04-11, 00:07
??

Kotel
27-04-11, 00:12
Takže na auto šílenství je šance 1%, když má 5 a více hráčů bazuku nebo minigun a 0,5% když nemá.

ZombieBot
27-04-11, 00:14
Aha už chápu, ok, příjímam ;)

zhulko
27-04-11, 00:14
Joooo, jde se kopírovat :D

apach29
27-04-11, 09:13
Nemáš odbanovat zas nějakýho cheaterskýho kamaráda nebo tak něco abys plácal o něčem o čem nemáš páru? Nebo prostě bude stačit jedno a pak takový "Esa" co se vyjadřujou ke všemu o čem nemaj ani páru, jako náš indián, nebudou muset dělat dusno.

Nic jinyho jsem od tebe ani necekal. Jaky dusno tu delam prosim te? Jedinej, kdo tu porad nekoho napada jsi ty. Ja jsem zapomel, ze nas "nej" admin Virgins, je skoro buh a jako k takovymu se k nemu musime chovat. Pak tedy se ti pokorne omlouvam a prijmi mou obet, cerstve pordiznutyho kohouta, a nesesilej na mne, ani nikoho jinyho kdo se ti znelibi, svuj bozky hnev. Asi by nebylo na skodu, kdyby jsi si konecne uvedomil, ze nejsi stredem vesmiru a ani tady mezi nami nejsi nic vic nez jen obycejnej clovek, kterej si ale o sobe az moc mysli.

InVitro
27-04-11, 09:24
A tak pravil bůh pohledněte výše a spatříte mou tvář . :-D

72 Virgins
27-04-11, 09:49
Nic jinyho jsem od tebe ani necekal. Jaky dusno tu delam prosim te? Jedinej, kdo tu porad nekoho napada jsi ty. Ja jsem zapomel, ze nas "nej" admin Virgins, je skoro buh a jako k takovymu se k nemu musime chovat. Pak tedy se ti pokorne omlouvam a prijmi mou obet, cerstve pordiznutyho kohouta, a nesesilej na mne, ani nikoho jinyho kdo se ti znelibi, svuj bozky hnev. Asi by nebylo na skodu, kdyby jsi si konecne uvedomil, ze nejsi stredem vesmiru a ani tady mezi nami nejsi nic vic nez jen obycejnej clovek, kterej si ale o sobe az moc mysli.

Tak proč plácáš takový hovadiny proč mluvíš za virginse?
Jako kdybych já šel do sekce unban a mluvil bych za tebe. Jak by se ti to líbilo? Kdybych cheaterům psal. "Obracejte se na Apache odbanovávání cheaterů je jeho specialita". Promin mi tu zášt, prostě když někdo úmyslně kotlovi za zády odbanuje cheatera tak je pro mě stějně vinen jako cheater sám. Kolik zle tady ten tvůj unban udělal. A já si tu zášt nechám pro sebe pokud nezačneš jednat mým jménem, v takovém případě tě uzemním.

72 Virgins
27-04-11, 10:08
@Ty změny se hráčům nelíbí, aspon dle prvních reakcí. Ta bazuka o tom nikdo nemluvil, stěží si toho někdo všimnul, ale ta automatické šílenství se jim fakt nelíbí. Když dáš šanci na šílenství velkou, tak je šílenství furt, když dáš malou zas šílenství se jen tak za vynaložené xp nevyplatí. Určitý prvek náhody je pro hru vždycky dobrej, ale nesmí bejt tak radikální. Šílenství je pro zkušené hráče naprostá pohoda, prostě přežijou. I když včera bylo každý dvě sekundy šílenství stávalo se že jsem já nebo jinej hráč přežil třebas deset. Jenže co ti slabší hráči. Pro ně je to katastrofa. Jo i když larodar tvrdí, že zkusil mou metodu nic no tak to neni konec světa, já si jako boomer nadělám 30-40 bodů. To prostě záleží od člověka. Kdyby mě larodar poslechl na 100% a ještě si k boomerovi přikoupil brouka po smrti viděl by výsledky, jenže to ale zkusil jen z části a pak se diví, že ten výsledek nebyl dle jeho představ.

Změna nákupu bodů za xp. Přinese velkou změnu pro zombiky. Každej kdo má iq větší než angrešt to využije aby si koupil protilátku. Nebo si za ZM rychle našetří a v dalším kole budou mít mnohem rychleji bazuku či minigun. Neříkám, že je ta změna je špatně, jen si tím otevřel více dvířek, než sis asi uvědomil. Tohle může vést k vyššímu počtu lovů, právě díky tomu že hráči budou mít pořád dostatek zdrojů na miniguny a protilátky.

apach29
27-04-11, 11:12
No muzes tu vytahovat stary veci, me to nevadi, ja jsem se s tim uz vyrovnal :D. A k tomu, ze mluvim za tebe a placam hovadiny, asi nepochopis vtipnou poznamku. Kazdej kto te tu zna vi, ze se ti zmeny na ZM moc nelibi a mas pokazde nejakou vymluvu proc to neudelat. Navic v UB sekci se muzes vyjadrovat jak chces, ale k mojim banum se najde jen velice zridka nejakej protest, a kdyz uz, tak neopodstatnenej, pac moje dema mluvi za vse.

Larodar56
27-04-11, 16:03
Uplně se mi nejvíc líbí jak larodar ze sebe "dělá" debila :), když o tom vláknu ví a zakládá uplně nový :DDDDDDD. No prostě larodar co dodat. Založ za tejden zas další vlákno a další a další a další. Nebo prostě bude stačit jedno a pak takový "Esa" co se vyjadřujou ke všemu o čem nemaj ani páru, jako náš indián, nebudou muset dělat dusno.

Promiň Virgo ale já nejsem závislej na zombie serveru jako někteří, takže nevím co se děje na zombie serveru nového :), za čas tam zajdu... Dříve jsem tam chodil skoro furt, ale to je tím že dřív mě zombie více bavilo, jak se řešilo to s tím inf. granátem způsobilo že si každej kupuje vestu, tím pádem se snížila šance nákazy. A když už je to tak podělaný, tak to chci změnit k lepšímu, jelikož většinu výhod tam mají lidé, co zombie? Infekční granát kterým se podaří nakazit 1 hráče ze 6 to je fakt hodně. Je to slabá šance u toho infekčáku. Měli by být i nějaké výhody pro vip hráče za zombie.

72 Virgins
27-04-11, 17:17
Sakra larodare byl jsi první co mi v tom vlákně na tohle odpověděl a pak deš a založíš další na stejnou tématiku. Takže jaká závislost.. tady jde o to, že si nepamatuješ co píšeš ani co čteš.

Kotel
27-04-11, 20:16
Faktická poznámka k unbanu apache: neveděl, že jurob dostal ban za cheaty, zrušil ban za vulgárnost s tím, že se polepší. Ban za cheaty zrušil jiný admin.

Phantasma
27-04-11, 20:59
Kotel:
velká pochvala, díky za zkvalitnění zombie serveru. Mně je to jedno, jestli hraju za zombie nebo lidi. Teď je to perfektně vyrovnané, lidi sbírají rychle body, zombie můžou rychle body dokoupit. Je to suprovně vyrovnané a jak tu zase někdo naříká, že se to někomu nelíbí ..... vám se nelíbí furt něco. První naříkáte nad smokery, teď zase nad novými upravami.

Panebože, a pokud tu někdo naříká, že to je nevýhoda pro nezkušené hráče, ba naopak. Nezkušeného nakazí zombie okamžitě, ale on jako zombie nedokáže nakazit nikoho .... tohle je dokonalý způsob, jak zapojit do hry zombie.

Bohužel, Kotel tu měl rok způsob, kterým se vám velmi zamlouval, který byl absolutně neefektivní a nechápu, co vás bavilo na tom sedět ve skrýši a střílet do zombie, kteří vám tam chodili jak hlupáci. Bohužel ty nářky jsou daní za zdejší mentalitu, ale časem si zvyknou :D

Kotle, nechceš to přizpůsobit tak, aby se do celkového skóre započítávaly i úmrtí a nakažení?

Díky.

apach29
27-04-11, 21:26
Kotle nemusis mne tu obhajovat, to dokazu sam a navic vsichni, kdo tenkrat tu kauzu sledovali, vedi jak to bylo. To jen Virginsovi to porad lezi na zaludku a nechce si pripustit jak to bylo doopravdy. Navic mne takovy stary zalezitosti nevytoci, ted se tomu uz smeju.

bones
27-04-11, 21:30
inak hra tu niekto za zombie aj na expy? trebars, ze si nakupi dodge? ja osobne som tu funkciu ani raz nepouzil, vzdy kupujem za expy body a za to bonus veci.

Kotel
27-04-11, 23:03
Kotle, nechceš to přizpůsobit tak, aby se do celkového skóre započítávaly i úmrtí a nakažení?
Az budu mit cas, udelam zas nejake vetsi zmeny. Nakazeni by se melo zapocitavat.

inak hra tu niekto za zombie aj na expy? trebars, ze si nakupi dodge? ja osobne som tu funkciu ani raz nepouzil, vzdy kupujem za expy body a za to bonus veci.
Pri koupeni dodge se sice snizi sance na zasah, ale kazdym zasahem se zvysi i pocet expu, ktere zombie dostane a to 5ti nasobne s levelem dodge. Za obdrzeni 500 damage je normalne 10 expu. Pri dodge level 7 je to 10+7*5=45 pri sanci na uhnuti kulce 35%. Dodge neovlivnuje sanci na autosilenstvi. Koupeni dodge se tedy vyplati, zvlast pokud si chces vydelat na jine veci.

Larodar56
27-04-11, 23:35
Kotle mohl by si dát i experience na zvýšení možnosti nákazy s infekčním granátem?

ZombieBot
27-04-11, 23:37
radši nic

Larodar56
28-04-11, 14:15
Když už to není 100% účinnost toho infekčního granátu, tak by bylo lepší kdyby se ta možnost dala o pár % navýšit, je tam 33% že? Aspoň o 18% za 1000 nebo více či méně expů. Taky kvůli tomu odešel hráč, kterého většina lidí nesnášeli včetně Virginse, jedná se o E.Tho který uměl hrát dost dobře za zombie a spoustu hráčů si znepřátelil díky infekčnímu granátu. :)

72 Virgins
28-04-11, 14:21
Když už to není 100% účinnost toho infekčního granátu, tak by bylo lepší kdyby se ta možnost dala o pár % navýšit, je tam 33% že? Aspoň o 18% za 1000 nebo více či méně expů. Taky kvůli tomu odešel hráč, kterého většina lidí nesnášeli včetně Virginse, jedná se o E.Tho který uměl hrát dost dobře za zombie a spoustu hráčů si znepřátelil díky infekčnímu granátu. :)

Problém je v tom co řikáš je ten, že e.t hrát neuměl nedokázal přežít vůbec nikdy jen jednou jsem ho viděl, že přežil a byl posledním hráčem. On uměl jen házet infekčáky a proto byl vždycky mezi posledníma. Nechápu jak můžeš o tomhle hráči řikat, že to uměl dost dobře :). Každej inteligentní hráč ví, že protilátka je 5x lepší než infekčák a 2x levnější. E.T normální cestou nikoho nenakazil, proto potřeboval infekčák a já proti němu nic neměl, jen mi ho bylo líto a občas jsem se té jeho mánii smál když hodil infekčák na jednoho a divil se že nebyl dotyčnej nakaženej.

Kotel
28-04-11, 14:21
Spise bych to nastavil tak, ze infekcni granat proti armoru nenakazi, ale vynuluje armor.

72 Virgins
28-04-11, 14:25
Faktická poznámka k unbanu apache: neveděl, že jurob dostal ban za cheaty, zrušil ban za vulgárnost s tím, že se polepší. Ban za cheaty zrušil jiný admin.
No tak to neni faktická poznámka to je omluva, kterou si asi dostal. Pár dní co měl jurob ban se tady slavilo o stošest a apache to věděl, stejně to věděl od Juroba. Totiž jurob byl ten kdo mu řekl jak ho odbanovat. Ale jurob byl cheater to demo na základě kterýho jsi ho zabanoval to potvrdilo, alespon u mě a u většiny adminů. Takže i když ho odbanoval za uplně něco jiného stejně odbanovával hráče, který měl ban za cheaty.

ZombieBot
28-04-11, 14:26
spíš sníží třeba na 50 ... to je to stejné, jako, když by tě to rovnou nakazilo, protože to nakazí třeba 1dnoho a když nikdo nebude mít armor, tak je ten jeden všechny nakazí :P

72 Virgins
28-04-11, 14:37
@Kotel Měl bys zajít občas mezi hráče. Jim se to autošílensví vážně nelíbí a já je chápu. Protože ho má uplně každej prostě na tebe jde pět zm a vždycky ho jeden chytne. To se prostě nedá zvládnout ani pro zkušené hráče. Zkus se zeptat lidí uvidíš sám. K tomu aby se rozmožili zm stačí prostě na začátku jak jsem ti psal dát 20vteřin mute na bazuku prostě aby se nabila po 20s a frost granát vyřadit na prvních 5 vteřin. Tohle je fakt moc.
Auto šílenství by bylo přijatelný jen za určitejch podmínek i když i tak by hráči krafali a to

Že by bylo podstatě dražší. V současné době si koupim za 500xp autošílenství a během jediného kola ho uplatnim tak 5x i když se to moc nedaří většinou jsou všichni hráči brzo nakažení takže kolo končí.
Za další, že bude ještě hranice možnosti snížena ještě o polovinu.

Ale i tak budou hráči proti. Je to prostě tak, že neumřou vlastní vinou ale na základě nějakého automatu, který určí jestli hráč bude, nebo nebude mít šílenství. Prostě nerozhoduje skill ale náhoda. Mě to v podstatě tak jak to je ted vyhovuje. Já jsem si zvykl lovit sám a venku mi autošílenství nedělá problémy, protože je kam utéct. Jenže lidi nadávaj a měl bys tam jít a aspoň jim to vysvětlit proš už nerozhoduje skill o vývoji hry, ale pouze štastná/neštastná náhoda.

bones
28-04-11, 15:01
prvych 20 sekund bazuku a prvych 5 sekund frost granat je celkom dobry napad, za skusku by to urcite stalo. co takto dat cooldown na armor? kto ma 70 bodov, mg a bz, tak moze kludne vybehnut von a davat si miny na steny a zombie mozu prd, ked ho poskrabu, tak si klikne nabindovany armor a body ma hned naspat.

ja by som tie zmeny co sa teraz spravili dal naspat, a skusil 20sekund na bz, 5sekund na frost granat a napr 5-7 sekund na armor, aby sa nedal kupovat kazdu sekundu.

Kotel
28-04-11, 15:19
Sanci jsem snizil. Na serveru jsem samozrejme hral, ale zombie za 2 mapy nedali ani bod. Povazuji tuto zmenu tedy za zlepseni. Porad si nekdo stezuje, bud ze zombie nemaji sanci nebo ze nemaji sanci lidi nebo ze nedelam zadne zmeny.

Kotel
28-04-11, 15:22
5-7 sekund na armor, aby sa nedal kupovat kazdu sekundu.
Tuto zmenu jsem udelal, ale hraci byli proti. Vsechno uz tu bylo, ale vzdy se najde nekdo, kdo proti tomu bojuje, dokud to nedam nazpet. Na zombie tedy nic moc delat uz nebudu, protoze to ma vzdy negativni dopad proti me.

72 Virgins
28-04-11, 15:27
Hm tak to sme tam asi nebyli ve stejnou chvíli, protože ted se hrálo anthrax a bylo skore jen 2 výhry pro lidi a to jen proto, že se dva nechali na začátku úmyslně zabít, protože nechtěli bejt první zombie.
Udělej co jsem ti doporučil, a navíc prodluž celkové nabíjení BZ o vteřinu a je to zas tak jak má bejt. Prostě o svym osudu musí rozhodovat lidi sami a ne, že za ně bude rozhodovat náhoda. Prvek náhody je vždy vítanej, ale nesmí bejt tak katastrofálně destruktivní. Prostě si přečti chat za dnešek a budeš mít jasno jak moc oblíbený to je. Uvědom si že ať chceš nebo nechceš hodně serverů teď bude kopírovat i do nejmenších detailů tvoje nastavení prostě proto, že jsi vytvořil něco úspěšného. Tak to s úspěchem bývá a pokud lidi budou mít možnost volby půjdou tam, kde jim bude nejlíp.

72 Virgins
28-04-11, 15:38
Tuto zmenu jsem udelal, ale hraci byli proti. Vsechno uz tu bylo, ale vzdy se najde nekdo, kdo proti tomu bojuje, dokud to nedam nazpet. Na zombie tedy nic moc delat uz nebudu, protoze to ma vzdy negativni dopad proti me.
To neni pravda udělal jsi hodně dobrou práci jen prost některé nápady měli víc pro než proti, ale to dobré převládá. Staráš se o servery, snažíš se lidem vyhovět. Ted to dlouhou dobu bylo bez problémů až se objevil jeden se kterým nikdo moc počítat nemohl a to, že se časem na ZM vytvořila tak silná skupina hráčů, že měli všichni VIP a nějaké zkušenosti. Tím pádem měli všichni možnost dosáhnout na bz a minigun a tak se stává často, že v prvním kole vypálí 10-15 lidí z bazuk a je konec kola. To je jedinej problém dneška a to se dalo vyřešit mým návrhem. Autošílenství vůbec nebylo třeba.

zhulko
28-04-11, 15:55
Tuto zmenu jsem udelal, ale hraci byli proti. Vsechno uz tu bylo, ale vzdy se najde nekdo, kdo proti tomu bojuje, dokud to nedam nazpet. Na zombie tedy nic moc delat uz nebudu, protoze to ma vzdy negativni dopad proti me.

Aleeee, vylepsuj pls ten server, aby mohol zombiebot kopirovat :)

Larodar56
28-04-11, 17:18
Problém je v tom co řikáš je ten, že e.t hrát neuměl nedokázal přežít vůbec nikdy jen jednou jsem ho viděl, že přežil a byl posledním hráčem. On uměl jen házet infekčáky a proto byl vždycky mezi posledníma. Nechápu jak můžeš o tomhle hráči řikat, že to uměl dost dobře :). Každej inteligentní hráč ví, že protilátka je 5x lepší než infekčák a 2x levnější. E.T normální cestou nikoho nenakazil, proto potřeboval infekčák a já proti němu nic neměl, jen mi ho bylo líto a občas jsem se té jeho mánii smál když hodil infekčák na jednoho a divil se že nebyl dotyčnej nakaženej.

Víš Virginsi já a E.T jsme hráli mnohem dříve než ty, za tu dobu se server hodně změnil a já vím že E.T hrál jen za zombie a uměl to. Mimochodem často byl i první v tabulce, pak ho ovšem někdo předběhl s bazookou a minigunem :/. Dříve to šlo i třeba 5 infekčáku za kolo, tak měl skore vysoké :D.


Spise bych to nastavil tak, ze infekcni granat proti armoru nenakazi, ale vynuluje armor.

To je dobrý nápad. :)

72 Virgins
28-04-11, 17:42
Víš Virginsi já a E.T jsme hráli mnohem dříve než ty, za tu dobu se server hodně změnil a já vím že E.T hrál jen za zombie a uměl to. Mimochodem často byl i první v tabulce, pak ho ovšem někdo předběhl s bazookou a minigunem :/. Dříve to šlo i třeba 5 infekčáku za kolo, tak měl skore vysoké :D.

To je dobrý nápad. :)

E.T nikdy nedával miny, nikdy si nekupoval vesty byl furt nakaženej takovej hráč prostě zákonitě musí bejt uplně na konci. Dělat z jednoho z nejhloupějších hráčů jednoho z nejlepších je teda pro mě docela šok. Ale čemu se divim že jo. I kdyby měl možnost hodit deset infekčáků za kolo nikdy na ně nevydělá on vždy ušetřil jednou za 4 kola na infekčák a na deset vteřin byl za hrdinu. On vážně jinou možnost než infekčák neměl proto se jí tolik držel. Ale brát ti to nebudu jestli to tak vidíš, nebo jestli před mým příchodem byl tak dobrej a pak se najednou tak zhoršil vědět nemůžu.

zhulko
28-04-11, 18:26
Ale hrat za zombie je narocnejsie ako za cloveka a hlavne tu na kotelne...

72 Virgins
28-04-11, 19:05
Ale hrat za zombie je narocnejsie ako za cloveka a hlavne tu na kotelne...

A nenapadlo tě, že to je právě ten důvod proč je kotelna jako zm server nejoblíbenější? Tady abys někoho dostal se fakt musíš snažit. Pravda je, že když sou poslední dva hráči jen několik chytrejch lidí si vezmou tank. Protože kdyby si tanka vzali všichni prostě by ti hráči neviděli celou dobu vůbec nic a samozřejmě by nemohli pokládat miny. Jenže tady se musí přemejšlet. Nelze všechno svalovat na systém. Systém je podle mě dokonalej a občas je potřeba provést některý změny, ale nesměj bejt tak brutální jako je to autošílenství.

Tady je chyba hlavně v tom a Kotel mi to musí prominout, že si tu dva tři hráči postěžujou jak jim to nejde a hned se jde dělat zásadní změna. A když si pak desítky lidí stěžujou jak je to hrozný, změna se neodstraní hned a je na serveru i několik dní a v jednom případě i týdnů. Je to obrovskej nepoměr. Kvůli pár lidí se změna udělá ale kvůlu většině se neudělá.

Já jsem upozornil, že něco není v pořádku a larodar vlákno duplikoval, takže to najednou vypadalo jako velkej problém. A Kotel reagoval jako správnej admin a činil. Jenže to přehnal. Kdyby snížil nákup bodu za XP tak to stačilo, kdyby provedl změny, které jsem navrhoval tak to stačilo, jenže udělal v podstatě obojí a navrh přihodil autošílenství a to je přehnané. Někdo to tu napsat musí a protože narozdíl od vás jsem s těma lidma v kontaktu tak to beru na sebe.

InVitro
28-04-11, 19:09
Systém není dokonalý, protože nic není dokonalé . Výjimka je Chuck Norris .

zhulko
28-04-11, 19:25
Ale preco by sa mali snazit prave zombie? Ja myslim, ze celkovo zombie servery su o tom, ze su to prave ludia, ktori sa maju snazit prezit, a nie zombie. Server je oblubeny myslim ze len kvoli tomu, ze mnohym to vyhovuje nahrat si hned mnozstvo bodov, nakupit si najlepsie kvery a bombardovat a obstrelovat zombikov zo vsetkych stran tak ze sa nemozu ani pohnut.

72 Virgins
28-04-11, 19:44
Hloupost co zombie dostaly xp je to vyrovnaný chyba je, že s tim pořád lidi neuměj zacházet. Koupit při lovu boomera, dokoupit mu za xp rychlost regeneraci a přikoupit vyšší hp a koupit brouky a lov neexistuje když to udělaj dva lidi. Někdy stačí i jeden člověk. Nemůže se furt neinteligence druhejch kompenzovat neustálejma velkejma zásahama. Takhle se prostě hráči nenaučej přemejšlet, že se jim to bude neustále usnadňovat.

Larodar56
28-04-11, 20:41
Však jo, E.T hrál jen za zombie, asi na podzim jsem ho viděl tam hrát naposled, to používal minigun apod. ale nřešmě už E.Tho.

Kotel
28-04-11, 23:10
Sance na silenstvi je ted mnohem mensi a kdyz jsem zkousel davat jedno silenstvi za druhym (mam ho zadarmo :D), tak se me jako samotnemu moc lidi nakazit nepodarilo, kdyz jsem nepouzil dalsi veci. U zombie jde o to, aby se sehrali a zautocili na jedno misto ve velkem poctu. Predpokladam, ze vetsina zombie si setri na zbrane na dalsi kolo, takze toho moc nekupuji. Proto muze byt autosilenstvi jedina sance pro zombie, kdyz zrovna zadna nema mozek.

apach29
29-04-11, 08:37
No tak to neni faktická poznámka to je omluva, kterou si asi dostal. Pár dní co měl jurob ban se tady slavilo o stošest a apache to věděl, stejně to věděl od Juroba. Totiž jurob byl ten kdo mu řekl jak ho odbanovat. Ale jurob byl cheater to demo na základě kterýho jsi ho zabanoval to potvrdilo, alespon u mě a u většiny adminů. Takže i když ho odbanoval za uplně něco jiného stejně odbanovával hráče, který měl ban za cheaty.

Je videt, ze mas pamet jako akvarijni rybka. Sam jsi mi tenkrat hodil vypis z banlistu, kde bylo videt za jakej ban jsem ho odbanoval. Ale to by se ti nehodilo do tve konspiracni teorie vid. :)

Charon35
29-04-11, 12:46
No tak to neni faktická poznámka to je omluva, kterou si asi dostal. Pár dní co měl jurob ban se tady slavilo o stošest a apache to věděl, stejně to věděl od Juroba. Totiž jurob byl ten kdo mu řekl jak ho odbanovat. Ale jurob byl cheater to demo na základě kterýho jsi ho zabanoval to potvrdilo, alespon u mě a u většiny adminů. Takže i když ho odbanoval za uplně něco jiného stejně odbanovával hráče, který měl ban za cheaty.
Kto to odkoho vedel, to je už jedno. Apach urobil tiež somarinu, ale nebol v tom sám. Pochybujem, že Apach je tak blbý, aby len tak odbanoval cheatera, navyše JurOb je taký retard, že hneď začal behať po serveroch bez toho, aby si len zmenil nick a hneď začal do všetkého rýpať (ďalší dôkaz jeho obmedzeného myslenia). Mám taký hlboký pocit, že za chetay ho odbanoval eXooo, duch ktorého som, ani na fóre, ani nikde inde nevidel.
Nič proti Virgins, ale zvalovať to teraz len na Apacha....je zbytočné. Juro je už preč a to je hlavné. Aspoň sa Kotel poučil a UB dáva už len on. Aspoň na niečo to bolo dobré. ;)

Jo a sory za OT.

72 Virgins
29-04-11, 12:46
Je videt, ze mas pamet jako akvarijni rybka. Sam jsi mi tenkrat hodil vypis z banlistu, kde bylo videt za jakej ban jsem ho odbanoval. Ale to by se ti nehodilo do tve konspiracni teorie vid. :)
Skoda, že neumíš číst ušetřili bychom si spoustu komunikace. Víš moc dobře že unban za cheaty se nedává a vědel jsi že Jurob má ban za cheaty. Takže jestli ho potom morbe zabanoval za cokoliv neměl jsi právo ho odbanovat a ještě podle návodu kterej ti Jurob sám dal. Já mam pamět dobrou. Jurob je cheater a ty jsi ho odbanoval i když za něco jinýho. Stejně je to unban pro cheatera. Pro juroba dobře, že má tolik poskoků.

72 Virgins
29-04-11, 12:56
No dáme si trochu matematiky

Takže šílenství stojí 20 B. Ted s autošílenstvím mám za mapu (pokud hraju jen za ZM) 40-50 šílenství uplně zdarma. Autošílenství stojí 500xp a 40 šílenství stojí 800 bodů. Jednoduchou matematikou si spočteme, že za 500xp dostanu 800 bodů. Což je masakr upřímě. Jenže to není vše díky tomu, že 10 bodů stojí 700 xp si během hry vydělám na dalších X šílenství.

Další matematika. Když jeden hráč má 40 šílenství za mapu a je tam hráčů 22 a dejme tomu že každej má jen 10 šílenství za mapu (sválně podhodnocuji je to mnohem víc) jsme na 260ti šílenstvích za mapu, co dostanou hráči uplně zdarma.

Já tedy nevim, tedy spíš vim, jak moc velkej nesmysl to je. Nikdo to nechce přesto to máme.

Hráči se už nemusej snažit, stačí si kečnout před minu a nechat do sebe pálit dokud nedostanete autošílenství. Jestli to někomu dává smysl at se o to snámi podělí.

Kotel
29-04-11, 14:12
Ok, ale uz se mi to nechce moc predelavat, tak vymyslete neco misto toho :D

bones
29-04-11, 15:27
ono je to teraz sranda akurat tak za zombie :) teda ja osobne si nasetrim expy a davam vsetko do hp, regen, dodge, zoberem tanka a cakam na autosilenstvi. Chcelo by to nejaky kompromis aj pre ludi, napr minu za 20b ktoru neznicis so silenstvim (ale treba vymysliet nieco lepsie)

Larodar56
29-04-11, 15:34
Co minu která bude jak zombie tak možno i lidi odhazovat?

72 Virgins
29-04-11, 17:41
V podstatě tu je ještě jedna možnost, ale hráčům se moc líbit nebude. Je to zvýšení šance na hejno. Jakmile je hejno půlka všech hráčů přijde o zbraně a z druhý půlky zbude jen pár lidí, nebo nikdo, kdo by měl zbraně. Takže pokud bude hejno dvakrát do mapy, dvakrát budou hráči zbaveni všech zbraní.

Larodar56
29-04-11, 20:37
Ani tam moc nehraji tak se chci zeptat, je tam pořád zamoření?

72 Virgins
29-04-11, 20:37
Ale asi nejprůchodnější by bylo zlevnit xp výhody. Samozřejmě by to znamenalo vrátit 10b za 1000xp, aby hráči tyto výhody kupovali. Stalo by se to, že by po mapách běhalo mnohem více vytůněných zombíků.
Druhá možnost je nechat ceny, ale zvýšit šanci na získání xp. Čili jde opět o zlevnění výhod, kdy by zombici xp sbírali mnohem rychleji. Tahle možnost je asi nejlepší, protože by se zombikum pomoho a nikdo by si toho nevšiml.
Další neinvazivní pomoci samozřejmě jsou jako omezit náboje v MG o třetinu, zmírnit efekt bazuky o 20%. To jsou velmi silné pomoci a pokud by se to zavedlo najednou byla by to pro zombiky velká výhoda.

72 Virgins
29-04-11, 20:40
Ani tam moc nehraji tak se chci zeptat, je tam pořád zamoření?
Je

Larodar56
29-04-11, 20:40
Možná hloupý nápad ale...:Co rovnou zmenšit body za bazooku a minigun, třeba na 10 bodů a další kolo by ztratili celou výbavu.

Mr.Egg
29-04-11, 23:36
A nebo možnost koupit MG a Bz jen za body po zabití zombie. Ne za zásahy,ale za kill. A to autošílenství je krok vedle.

Larodar56
29-04-11, 23:48
To by se hůře získávaly body.

znedlob
30-04-11, 00:11
A co takhle expy?
Já když jsem si to vše vytunil,tak jsem zjistil že je konec mapy.
Chtělo by to udělat aby se Expy rychleji dobírali protože když má ZM vše naplno tak je to fakt mazec =D.
A co pak,když bude mít vše naplno?
Bude cpát XP na body.
Potom koupí Mini nebo BZ a když ho nakazí také stejně vytuněná zombie,tak pak už rozhodují zkušenosti.

Kotel
30-04-11, 01:10
Ziskavani expu jsem trochu urychlil, takze to bude pro zombie zajimavejsi.

Phantasma
30-04-11, 12:13
To jsou hlouposti, co tu píšete. Uvědomte si, že na vině není žádné autošílenství, ale hráč "*KISS* - Tijs Verwest", který to šílenství kupoval. Jak sem to poznal? Koupené šílenství dělá ten divný zvuk. To, že vás nakazil je vaše chyba. Každý ať si hraje jak chce, každý strůjcem svého štěstím.

Teď vidím, že autošílenství zase není v nabídce, takže jsme tam, kde jsme byli? :D

Mám rozumný návod, se kterým musí souhlasit každý, neboť vyrovnává úspěch s neúspěchem - omezený počet min, prodloužit prodlevu na položení další miny, armor maximálně 150 za kolo.

Já se vás chci zeptat .... vás to baví, sedět ve skrýši, bindovat dokola armor a pokládat miny? Taková hra ztrácí úplně na hratelnosti. 70% hráčů, kteří tu brečí jsou mezi prvními nakaženými a jako zombie nenakazí nikoho. Tak se vzpamatujte.

Úplně nejlepší by bylo dávat body pouze za zabití těch zombie, to je vážně super hra, když hráč udělá za kolo 120, koupí vše co jde a do dalšího kola mají všichni 70.

Ale to je jedno, o tom se tu s váma bavit nepotřebuju. Jen se chci zeptat Kotla, co říká na mé návrhy. A na závěr ... líbí se mi reakce 72Virgins, hlavně jak píše že se to hráčům nelíbí, ale on mluví sám za sebe :D To je admin na svém místě, když myslí jen na svoji hru.

Larodar56
30-04-11, 12:44
150 AP je blbost, to je zase nevýhoda pro nějaké... newbies. Neříkám že pro mne to je nevýhoda, mě už spíše baví hrát jen za zombie. Zašel jsem se opět podívat na zombie server, neměl jsem sice vysoké skore ale to nevadí. Nakoupil jsem si všechno vylepšení za expy. Bylo to super. 103 bodů které jsem si vydělal a zombie mi bylo u lidí k ničemu, jen tak si tam klečím sám v kempu, zatímco zombie lezou po těch kde jich je víc, přitom já bych byl snadný terč. Proto už mě lidi nelákaj.

Mr.Egg
30-04-11, 12:45
Ono stačí si dát 4x dodge a můžeš si šílenství koupit 6x za kolo. A body jen za zabití ZM by se počítaly jen na MG a BZ. Aspoň by neměl každej v druhým kole full výbavu.

72 Virgins
30-04-11, 13:30
To jsou hlouposti, co tu píšete. Uvědomte si, že na vině není žádné autošílenství, ale hráč "*KISS* - Tijs Verwest", který to šílenství kupoval. Jak sem to poznal? Koupené šílenství dělá ten divný zvuk. To, že vás nakazil je vaše chyba. Každý ať si hraje jak chce, každý strůjcem svého štěstím.

Teď vidím, že autošílenství zase není v nabídce, takže jsme tam, kde jsme byli? :D

Mám rozumný návod, se kterým musí souhlasit každý, neboť vyrovnává úspěch s neúspěchem - omezený počet min, prodloužit prodlevu na položení další miny, armor maximálně 150 za kolo.

Já se vás chci zeptat .... vás to baví, sedět ve skrýši, bindovat dokola armor a pokládat miny? Taková hra ztrácí úplně na hratelnosti. 70% hráčů, kteří tu brečí jsou mezi prvními nakaženými a jako zombie nenakazí nikoho. Tak se vzpamatujte.

Úplně nejlepší by bylo dávat body pouze za zabití těch zombie, to je vážně super hra, když hráč udělá za kolo 120, koupí vše co jde a do dalšího kola mají všichni 70.

Ale to je jedno, o tom se tu s váma bavit nepotřebuju. Jen se chci zeptat Kotla, co říká na mé návrhy. A na závěr ... líbí se mi reakce 72Virgins, hlavně jak píše že se to hráčům nelíbí, ale on mluví sám za sebe :D To je admin na svém místě, když myslí jen na svoji hru.

Víš plácat takový hovadiny jako že za všechno může jeden hráč vervest no rofl a že to chci jen já no. Ono si stačí za těch pár dní přečíst chat log a přečíst si nenávistné reakce. Nesmutnější pro tebe je, že ačkoliv existovalo autošílenství Virgins dělal stále skore 400, zatímco ostaní měli skore 50-60. Já jsem vždycky háji zájmy ostatních lidí. Můžeš mě obvinit, ale nikdo ti neuvěří.

Ono u tebe se není čemu divit samozřejmě že ti vadí že autošílenství neni. Protože si těžce neschopnej blbec tak si měl šanci konečně zazářit. Stačilo si koupit autošílenství sednout si před minu a hrát machra s nesmrtelností zadara. Hráči se přestali snažit protože měli autošílenství 4-5x za kolo a to je problém, že to už nebyla žádná hra. Dával jsem i o tom hlasovat a lidi byli proti. Takže si schovej ty ubohý lži.

bones
30-04-11, 14:03
za zombie sa da nakazit vsetko ked chcete, len ked si niekto setri 70 bodov na dalsie kolo, ze si nakupi mg, bz a vesty... ludia su lakomi vyhadzovat body za zombie, a potom sa stazuju ze sa to neda, keby kupovali take kvantum veci za zombie, tak by ta hra vypadala uplne inak

72 Virgins
30-04-11, 14:08
Prosim vás lidi už nic nevymejšlejte. Ted se díky těm xp zombikum hodně pomohlo. Ted si hráči budou muset zpátky zvykat, že už nemaj zadara 30x autošílenství za mapu. To je trest sám o sobě. Když někomu dáte zadara tak destruktivní nástroj a pak mu ho vemete tak to vždycky bude hráčům vadit dokonce i těm co si na autošílenství stěžovali.

Hra na Zm byla velmi dlouho bez nějakejch stížností na obtížnost, nebo že je nespravedlivá. To já jsem upozornil, že poslední dobou často rychle jsou ZM hned na začátku kola brzo mrtví díky tomu, že všichni na serveru jsou ted vip a je tak mezi lidma hodně bazuk a po startu všichni samozřejmě vypálej a je konec kola. Stížnosti co tu budou jsou vždy na infekčák a podobně. Prostě proto, že lidi použijou infekčák na konci kola, kdy má každej vestu a pak si stěžujou na účinnost, že z devíti lidí nakazej tři což odpovídá šanci infekčáku na nákazu.

Upozornovat na chyby který nejsou je nesmysl. Dva tři pisálci si tady budou vždycky stěžovat, jako autor tohoto vlákna a kotel má pak pocit, že skutečně problém existuje i když vlastně není. Pak takový nápady, který jsou nedomyšlený vyvolávaj na serveru u hráčů, co sem na forum nechoděj a těch je většina nevole.

ZM server je nejúspěšnější server na kotelně a má to svůj důvod a to, že je dobře, kvalitně a spravedlivě nastavenej.

72 Virgins
30-04-11, 14:20
za zombie sa da nakazit vsetko ked chcete, len ked si niekto setri 70 bodov na dalsie kolo, ze si nakupi mg, bz a vesty... ludia su lakomi vyhadzovat body za zombie, a potom sa stazuju ze sa to neda, keby kupovali take kvantum veci za zombie, tak by ta hra vypadala uplne inak

Přesně tak. Jenže smůla je, že sem choděj právě lidi, co ty výhody nepoužívaj a pak se divěj, že jim to nejde. Přitom stačí málo.

Dám sem jako příklad trik co vlastně ani tolik nestojí.
Náklady 300xp a 10 bodů - Vybrat boomera, nakoupit rychlost level 2 a koupit brouka po smrti - Skokem do kempu a do miny oslepíte hráče a pošlete jim tam brouka. Výhoda je že 5 brouků stojí 20 bodů, jenže pokud jste zm a koupíte si brouka tak jich tímto způsobem s boomerem vyprodukujete tak 10-12 za kolo.
Ono samo o sobě to je velmi silný kafe, protože na boomerovi body moc nenaděláte vzhledem k tomu, že je hned mrtvej, navíc vás oslepí a ještě vám pošle do kempu brouka co vám sežere vestu. Když se takhle potkaj v kole dva, tři inteligentní lidi co to udělaj jsou hráči v kempu permanentně slepí a pernamentně obklopený broukama.

Jenže to je ten problém. Je to levný může to mít každej, ale mozek to nenapadne. Takže je snažší jít na forum a plakat jak mi to nejde a jaký jsou zm chudáci.

Phantasma
30-04-11, 14:58
72Virgins prosímtě, já jsem tě nijak nenapadl, toho blbce si nechej pro některého z administrátorů nebo ty lidičky, kteří navštěvují tvůj webík. Nevím, proč je u tebe hned každý bezmozek a blb. A to, že my dva jsme se na zombie nikdy nepotkali, a hned tu vypisuješ jak hraju, je mi taky záhadou.

Larodar56
30-04-11, 15:22
Ty expy opravdu pomohly, byl to fájne pocit mít HP větší jak tank, rychlost větší než jiní zombie a částečnou nesmrtelnost :)

znedlob
30-04-11, 16:00
Největší prča byla když kotel poprvé zavedl Dodge,a když sis jí Expama dal jenom na 5 % tak jsi ji měl vlastně na 100%.Byl to zajímavý BUG =D.

Tehdy převažovali ZM a lidi byly v háji.
Teď už je to vyrovnané.

Mimochodem Virgins,dobré také je když si dáš vše naplno a vezmeš si Tanka.
Když jsi 1. ZM, tak můžeš na ty blbce s MG a BZ ukazovat fakáče,protože když máš 5000 HP a Regenerace je 400 HP za sekundu tak je 200% šance že nakazíš aspon 5 lidí.

72 Virgins
30-04-11, 16:18
72Virgins prosímtě, já jsem tě nijak nenapadl, toho blbce si nechej pro některého z administrátorů nebo ty lidičky, kteří navštěvují tvůj webík. Nevím, proč je u tebe hned každý bezmozek a blb. A to, že my dva jsme se na zombie nikdy nepotkali, a hned tu vypisuješ jak hraju, je mi taky záhadou.
Bla bla bla. Tak jak můžeš o mě mluvit když se mnou nehraješ, jak můžeš tvrdit co řikám a co dělám, když se semnou nepotkáváš. No bezmozek a blb jsem neřekl, takže zase někomu něco vkládat do úst.... no prostě si blbec, když si myslíš, že lhát je cesta.

72 Virgins
30-04-11, 16:22
Jako je v pořádku diskuze. V podstatě ta diskuze tady ukazuje jak je ZM dobrá a zdravá. Vemte si kolik lidí má vip a kolik lidí hraje ZM. Jsou to určitě stovky a stovky. Jsou tu dva lidi co si furt stěžujou a občas se přidají další dva tři. Takže i v nejsilnější sestavě to je 5 neustálých stěžovatelů oproti stvokám spokojených lidí. Podle mě si troufnu říct že určitě 500 hráčů náš zm server jako příznivce má. Taky jsou oba servery furt nabitý. Takže to jedno procento co si furt stěžujou je vlastně obrovsky nizké číslo.

72 Virgins
30-04-11, 16:29
Největší prča byla když kotel poprvé zavedl Dodge,a když sis jí Expama dal jenom na 5 % tak jsi ji měl vlastně na 100%.Byl to zajímavý BUG =D.

Tehdy převažovali ZM a lidi byly v háji.
Teď už je to vyrovnané.

Mimochodem Virgins,dobré také je když si dáš vše naplno a vezmeš si Tanka.
Když jsi 1. ZM, tak můžeš na ty blbce s MG a BZ ukazovat fakáče,protože když máš 5000 HP a Regenerace je 400 HP za sekundu tak je 200% šance že nakazíš aspon 5 lidí.

No plně vytůněnej tank je fakt super zkusil jsem to jednou. Raději tůním bhopa je to fakt masakr mazec když skočíš vytůněnej do kempu.

znedlob
30-04-11, 16:33
A jaj to je taky pravda =D.
Úplně jsem zapoměl.

Potřebuju poradit.

Je lepší si koupit legální XP nebo nějakou nelegální kopii stáhnout.
Vzhledem tomu že XP končí za 4 roky podpora u Mrkvosoftu se mi nechce kupovat licence za 1600 KČ (66,09 Eur).

Larodar56
30-04-11, 16:48
Raději tůním bhopa je to fakt masakr mazec když skočíš vytůněnej do kempu.

Přesně tak :)

Phantasma
30-04-11, 17:03
72Virgins jó jasná zpráva, ale o tom jak hraješ sem se teda absolutně nezmínil. Ani sem nic nepsal o tom, co děláš. Co sem napsal, člověk vyčte z tohoto vlákna.

Nevím, v čem bych měl lhát. Co je lež na tom, když sem člověk píše svůj návrh. Si vygoogluj váznam slova lež. Ty se tu snažíš vyprodukovat ze své zásoby, že tě obviňuju a že lžu. Absolutně nemám páru, na na co reaguješ a zčeho sem tě měl vůbec obvinit. Já tady pošlu kopii svého příspěvku, třeba tam najdeš další obvinění :D
jinak BTW: už i v minulosti sem si všiml, že na většinu různých stížností, návrhů i připomínek reaguješ, že dodyčný je lhář a blbec. My jsme asi všichni lháři, kdo nesdílí názor s 72Virgins upadne v nemilost.

Kopie mého příspěvku, ve kterým prý jen lžu a obviňuju druhé :D ... a závěrem, ty na mě reaguješ a nebyl si dotázán. Tázací věty byly směřovány ke Kotlovi, takže naše debata je bezpředmětná, i přesto to otočíš a skončí se u slova lhář, že dodyčný je tvůj nepřítel a spousta dalších věcí. Mi je to jedno, ale uvědom si, že já sem mám právo psát jakékoliv návrhy, i kdyby jich bylo třeba 10 denně.


To jsou hlouposti, co tu píšete. Uvědomte si, že na vině není žádné autošílenství, ale hráč "*KISS* - Tijs Verwest", který to šílenství kupoval. Jak sem to poznal? Koupené šílenství dělá ten divný zvuk. To, že vás nakazil je vaše chyba. Každý ať si hraje jak chce, každý strůjcem svého štěstím.

Teď vidím, že autošílenství zase není v nabídce, takže jsme tam, kde jsme byli? :D

Mám rozumný návod, se kterým musí souhlasit každý, neboť vyrovnává úspěch s neúspěchem - omezený počet min, prodloužit prodlevu na položení další miny, armor maximálně 150 za kolo.

Já se vás chci zeptat .... vás to baví, sedět ve skrýši, bindovat dokola armor a pokládat miny? Taková hra ztrácí úplně na hratelnosti. 70% hráčů, kteří tu brečí jsou mezi prvními nakaženými a jako zombie nenakazí nikoho. Tak se vzpamatujte.

Úplně nejlepší by bylo dávat body pouze za zabití těch zombie, to je vážně super hra, když hráč udělá za kolo 120, koupí vše co jde a do dalšího kola mají všichni 70.

Ale to je jedno, o tom se tu s váma bavit nepotřebuju. Jen se chci zeptat Kotla, co říká na mé návrhy. A na závěr ... líbí se mi reakce 72Virgins, hlavně jak píše že se to hráčům nelíbí, ale on mluví sám za sebe :D To je admin na svém místě, když myslí jen na svoji hru.

znedlob
30-04-11, 17:11
JAJ!!!!!!

Nemůže být jeden topic bez hádky?

Už mě to opravdu nudí.A ostatní zřejmě také.

Když se tu nehádá Pavučina s Virginsem,tak je to Phantasma s Virginsem.

Virgins, jsi rozumný člověk,nechceš poboné narážky ignorovat?

Phantasma
30-04-11, 17:34
Vždyť se tu nikdo s nikým nehádá. První reakce byla směřována na mně. No nic, nemá to smysl, můj návrh zůstane na vždy opomenut, má aktivita tu je zbytečná :)

Larodar56
30-04-11, 18:43
Kotle můžeš prosím tě navýšit aspoň 3 infekční granáty za kolo? Rozhodně by to pomohlo infekci.

72 Virgins
30-04-11, 20:01
Vždyť se tu nikdo s nikým nehádá. První reakce byla směřována na mně. No nic, nemá to smysl, můj návrh zůstane na vždy opomenut, má aktivita tu je zbytečná :) No lžeš když tvrdíš, že myslim jen na svou hru a lžeš, když tvrdíš, že každýmu nadávám do blbů a bezmosků. Je to ubohý. Když si projdeš celý vlákno nic takovýho nenajdeš. Jen to, že jsi blbec, ale za to se stydět nemusíš.

72 Virgins
30-04-11, 20:07
JAJ!!!!!!

Nemůže být jeden topic bez hádky?

Už mě to opravdu nudí.A ostatní zřejmě také.

Když se tu nehádá Pavučina s Virginsem,tak je to Phantasma s Virginsem.

Virgins, jsi rozumný člověk,nechceš poboné narážky ignorovat?

Podle mě to jsou jeden a ten samej člověk, když nemaj argumenty nějaký si vymyslej. Naprosto stejný ubožárny jako že sem něco řek a pak to ty gumy hledaj a hledaj a hledaj a nemůžou to najít.

Larodar56
30-04-11, 21:01
JAJ!!!!!!

Nemůže být jeden topic bez hádky?

Už mě to opravdu nudí.A ostatní zřejmě také.

Když se tu nehádá Pavučina s Virginsem,tak je to Phantasma s Virginsem.

Virgins, jsi rozumný člověk,nechceš poboné narážky ignorovat?

Myslím že horší to bylo když jsem s Virgem válčil já. :D

Phantasma
30-04-11, 21:02
No lžeš když tvrdíš, že myslim jen na svou hru a lžeš, když tvrdíš, že každýmu nadávám do blbů a bezmosků.....

Prosím tě, mozek se píše se Z, pak kdo je tu blbec :yay: HAHAHA
No nic, užívej si to tu na Kotelně, s těma náctiletýma si rozumíš více.

A hlavně nezatěžuj svůj "mosek" složitými argumenty :D

Larodar56
30-04-11, 23:37
Poser se z jedné chIbI.

znedlob
01-05-11, 00:18
A hlavně,nezatěžuj svůj "mosek" složitými argumenty

Čárka vole,čárka!!!

Phantasma
01-05-11, 10:30
Raději spočítej chybějící čárky Virginsovi, tam hrozí riziko, že po třech větách je v tom guláš plný pravopisných hrubek :D

UFOusek
01-05-11, 10:39
A jaj to je taky pravda =D.
Úplně jsem zapoměl.

Potřebuju poradit.

Je lepší si koupit legální XP nebo nějakou nelegální kopii stáhnout.
Vzhledem tomu že XP končí za 4 roky podpora u Mrkvosoftu se mi nechce kupovat licence za 1600 KČ (66,09 Eur).

Je lepší si koupit legální XP, nebo nějakou nelegální kopii stáhnout?

Vzhledem k tomu, že XP končí za 4 roky podpora u Mrkvosoftu, se mi nechce kupovat licence za 1600Kč (66,09 Eur).


N00be!

znedlob
01-05-11, 11:38
JAJ!! Další

ZombieBot
01-05-11, 11:49
A hlavně,nezatěžuj svůj "mosek" složitými argumenty

Čárka vole,čárka!!!

ty raději nikoho neopravuj :D

UFOusek
01-05-11, 11:56
Presne tak, nedelej to, kdyz to neumis, kide..

znedlob
01-05-11, 12:14
Přesně tak, nedělej to, kdyz to neumíš, kide..

Jaj,ty jseš ale......

Nechci tu zase rozpoutat hádku.

OK?

UFOusek
01-05-11, 12:19
:D:D To ne, ja mam klavesnici ktera nepodporuje cesky znaky a tobe se to zda jako chyba? Promin kamo, jenom se obliknu a jedu do TESCA koupit nejakej Logitech za 400,-

znedlob
01-05-11, 12:23
Jaj a já asi sedim vedle tebe a vidím že tam nemáš ěščřžýáíé.
Tak sorry ale jak jsem to mohl vědět?

UFOusek
01-05-11, 12:28
Ne nesedis a muzes bejt rad, nulaku. Jak si to mohl vedet? Ja nevim? Zapni WH? Intuice?

znedlob
01-05-11, 12:31
Boze.....

UFOusek
01-05-11, 12:33
Proc za kazdym slovem pises tolik tecek? Skill-tecky?

znedlob
01-05-11, 12:36
To znamená že nechci dále pokračovat v konverzaci (Hádce).

UFOusek
01-05-11, 12:41
Jo, pohoda, ja se jdu pobavit na tvuj web. Maj sa!

apach29
01-05-11, 12:55
Ty voe sedly, ty mas na svym webu videa z *********? Ja jsem si jen myslel, ze jsi magor, ale ted jsem uz presvedcenej.

UFOusek
01-05-11, 12:57
Ty voe sedly, ty mas na svym webu videa z *********? Ja jsem si jen myslel, ze jsi magor, ale ted jsem uz presvedcenej.


To nedelal on, to delal Sedly team s.r.o., jak si muzes vsimnout uplne dole na strance :D

72 Virgins
01-05-11, 13:03
Raději spočítej chybějící čárky Virginsovi, tam hrozí riziko, že po třech větách je v tom guláš plný pravopisných hrubek :D

Co si mam hlídat čárky jo? :D To mi bude řikat někdo, komu musela nainstalovat CS máma :)

znedlob
01-05-11, 13:14
Ty voe sedly, ty mas na svym webu videa z *********? Ja jsem si jen myslel, ze jsi magor, ale ted jsem uz presvedcenej.

Jaj,čkj já to předělávám.

apach29
01-05-11, 14:09
Jaj,čkj já to předělávám.

To brzo voe. A to si chces rikat Kotelnak?? :D

Larodar56
01-05-11, 14:22
Perfektní, díky pár lidem jsme zase u jiného tématu. Jestli chcete někde řešit pravopYs, tak v offtopicu, toto je téma týkající se zombie serverů.

znedlob
01-05-11, 14:36
To brzo voe. A to si chces rikat Kotelnak?? :D

Co teď? =D

Phantasma
01-05-11, 14:45
Co si mam hlídat čárky jo? :D To mi bude řikat někdo, komu musela nainstalovat CS máma :)

Hej gumo, taky ti budu říkat gumo a blbečku. Tobě jako vadí, že mi mamka instalovala CSko? Nechápu, nechápu, proč ti to vůbec vadí. Proč? Proč? Proč?
Mi strašně zase vadí, když se mě snaží urazit guma, která na to nemá, a argumenty bere od příbuzných, kteří se na něm vezli celou základní školu. Procvičuj si mozek nad osmisměrkama, debatu o mý mámě vynech.
Jen guma reaguje, když není dotázána. Gumo, proč mi píšeš? Nejsem tu od toho, abych řešil gumy. Nejsem tvá vychovatelka, které se svěřuješ se svými pocity a neúspěchy. Mé odstavce pochopí i guma, pokud mi odepíšeš, asi jsi něco víc.

Nejsem člověk, který si od tebe nechá říkat blbečku a gumo. Zkoušej si to na ty náctileté na serveru, tam ti to žerou. Na classicu by tě každý poslal do prdele, protože seš guma.



no prostě si blbec,


Jen to, že jsi blbec, ale za to se stydět nemusíš.


a pak to ty gumy hledaj a hledaj a hledaj a nemůžou to najít.

apach29
01-05-11, 15:34
Co teď? =D

Lepsi cece :)

znedlob
01-05-11, 15:42
Nějaký návrhy co bych mohl zlepšit?
Já jsem si to tu shromažďoval, ale až teď jsem se do toho pustil.

A nechápu videa z gamerztube.
Když k němu vložím nové,tak se to co tam bylo předtím se zdvojí.

dEEEEEEEEEEL
01-05-11, 15:58
Všchno (skoro) pro hraní Counter strike 1.6

znedlob
01-05-11, 16:00
Jaj zapoměl jsem =D

Zachvilku,teď řešim chybu s připojením u SOE (Neděkám reklamu)

72 Virgins
01-05-11, 17:01
Hej gumo, taky ti budu říkat gumo a blbečku. Tobě jako vadí, že mi mamka instalovala CSko? Nechápu, nechápu, proč ti to vůbec vadí. Proč? Proč? Proč?
Mi strašně zase vadí, když se mě snaží urazit guma, která na to nemá, a argumenty bere od příbuzných, kteří se na něm vezli celou základní školu. Procvičuj si mozek nad osmisměrkama, debatu o mý mámě vynech.


Ale já o tvý mamce nic špatnýho neřekl. Naopak si jí vážím, že s tebou vydržela žít celých 12 let, než si tě odvezli do ústavu. Včera jsem s ní mluvil a říkala, že jí trochu děsí, že tvůj nejoblíbenější seriál je Hannah Montana. Co jí taky připadá děsivý je, že při sledování dokumentárních pořadů o zvířatech, máš furt jednu ruku v kalhotech. Ale to by vyděsilo každýho rodiče.

Larodar56
01-05-11, 17:07
ale já o tvý mamce nic špatnýho neřekl. Naopak si jí vážím, že s tebou vydržela žít celých 12 let, než si tě odvezli do ústavu. Včera jsem s ní mluvil a říkala, že jí trochu děsí, že tvůj nejoblíbenější seriál je hannah montana. Co jí taky připadá děsivý je, že při sledování dokumentárních pořadů o zvířatech, máš furt jednu ruku v kalhotech. Ale to by vyděsilo každýho rodiče.

:D taky dobrý... :DD

ZombieBot
01-05-11, 17:38
Ale já o tvý mamce nic špatnýho neřekl. Naopak si jí vážím, že s tebou vydržela žít celých 12 let, než si tě odvezli do ústavu. Včera jsem s ní mluvil a říkala, že jí trochu děsí, že tvůj nejoblíbenější seriál je Hannah Montana. Co jí taky připadá děsivý je, že při sledování dokumentárních pořadů o zvířatech, máš furt jednu ruku v kalhotech. Ale to by vyděsilo každýho rodiče.

Tak to ne. :D Tak to jsi zabil. :D Ježiši! :D

Phantasma
01-05-11, 17:49
Ty už nemáš o čem psát, na nic nadávat, tak musíš vytahovat rodinu? To bylo fakt vtipné, zombiebot a larodar56 to zítra poví ve škole :blink:
O mé a tvé rodině se ale bavit nepotřebuju, až se téma bude týkat čistě mně, rád se zase zapojím.

ZombieBot
01-05-11, 17:53
Ty už nemáš o čem psát, na nic nadávat, tak musíš vytahovat rodinu? To bylo fakt vtipné, zombiebot a larodar56 to zítra poví ve škole :blink:

To je dobrý, no zkusím tam zajít, ale, protože jsem už 2 roky po střední tak nevím nevím, jestli někoho poznám. :D

Phantasma
01-05-11, 18:44
Aha, ale smál jsi se tomu, jako by ti ty 2 roky naopak chyběly do konce :-)

apach29
01-05-11, 18:52
Ale já o tvý mamce nic špatnýho neřekl. Naopak si jí vážím, že s tebou vydržela žít celých 12 let, než si tě odvezli do ústavu. Včera jsem s ní mluvil a říkala, že jí trochu děsí, že tvůj nejoblíbenější seriál je Hannah Montana. Co jí taky připadá děsivý je, že při sledování dokumentárních pořadů o zvířatech, máš furt jednu ruku v kalhotech. Ale to by vyděsilo každýho rodiče.

To mne podrz, Virginsovi se poprve, za tu dobu co je na Kotelne, povedlo udelat vtip. To si musim nekam zapsat, pac se to zase hned tak nestane. :D

znedlob
01-05-11, 18:55
Ale já o tvý mamce nic špatnýho neřekl. Naopak si jí vážím, že s tebou vydržela žít celých 12 let, než si tě odvezli do ústavu. Včera jsem s ní mluvil a říkala, že jí trochu děsí, že tvůj nejoblíbenější seriál je Hannah Montana. Co jí taky připadá děsivý je, že při sledování dokumentárních pořadů o zvířatech, máš furt jednu ruku v kalhotech. Ale to by vyděsilo každýho rodiče.

Počkat,nebilo to interview s Justinem Bieberem?
On totiž zpívá stejně jako Hana Montana.

72 Virgins
01-05-11, 19:01
Ty už nemáš o čem psát, na nic nadávat, tak musíš vytahovat rodinu? To bylo fakt vtipné, zombiebot a larodar56 to zítra poví ve škole :blink:
O mé a tvé rodině se ale bavit nepotřebuju, až se téma bude týkat čistě mně, rád se zase zapojím.

Ale já přistoupil na tvou hru tak co je špatně? Taky si vymejšlim jako ty, jen jsem do toho zapojil humor. A neboj všichni vědí, že jsem si to všechno vymyslel až na tu Hanah Montana a ty zvířátka.

Phantasma
01-05-11, 19:14
Co je Hanah Montana jsem si musel až najít na google, potom kdo tu má pošahané zájmy. Dočetl jsem se, že tam hraje nějaká čtrnáctiletá holka, mám rád zvířátka, ale pedofil nejsem :-)

72 Virgins
01-05-11, 19:17
Ten co má rád zvířátka není pedofil ale zoofil. Jen abys věděl jak definovat své záliby u lékaře.

Phantasma
01-05-11, 19:22
No tak pedofílii jako takovou jsem definoval a narážel na to, že hlavní postava seriálu je o dekádu starší, než jsem já, takové seriály jdou opravdu mimo mně :D

Měl bych se začít bát o své soukromí? Nějak moc toho o mně víš, to mně děsí :-O

72 Virgins
01-05-11, 19:26
No je sympatický, že se tomu umíš zasmát. Asi nebudeš takovej bručoun jakym dojmem si tu působil.

ZombieBot
01-05-11, 19:29
No tak pedofílii jako takovou jsem definoval a narážel na to, že hlavní postava seriálu je o dekádu starší, než jsem já, takové seriály jdou opravdu mimo mně :D

Měl bych se začít bát o své soukromí? Nějak moc toho o mně víš, to mně děsí :-O

Tobě je 12?

Phantasma
01-05-11, 19:36
Teda naopak, já sem starší než ta postava. Teď sem to domotal.

:D

Larodar56
01-05-11, 20:13
Ty už nemáš o čem psát, na nic nadávat, tak musíš vytahovat rodinu? To bylo fakt vtipné, zombiebot a larodar56 to zítra poví ve škole :blink:
O mé a tvé rodině se ale bavit nepotřebuju, až se téma bude týkat čistě mně, rád se zase zapojím.

Nač škola? Stačí facebook, ale to zaostalci asi neznají.

bones
01-05-11, 20:17
Bavi to este niekoho ? stratilo to šmrnc tak po 6. stranke

ZombieBot
01-05-11, 20:49
mě =)

Kotel
01-05-11, 21:02
ok