PDA

Zobrazit normální verzi : Surf - nominovanie mapy



Kalerab
14-08-12, 21:16
Zdravim dnes som bol na surfe 2 a nominoval som mapu. Potom som uvidel ze na surfe 1 je free slot tak som sa tam connectol a ked som chcel nominovat tu istu mapu tak mi to napisalo "Muzes nominovat maximalne 1 mapu!!". Ked som to skusil este tak raz mi to napisalo zas a raz isla nominovat normalne :wacko:

Dalsi bug neviem kam mam postnut kedze sa mi to stalo na roznych serveroch ale dam to sem. Uz 3x sa mi stalo ze som hral na nejakom serveri a sprej mi fungoval normalne. Ked som sa connectol na iny server tak som mal uplne iny sprej (ziaden z tych defaultnych, 1x dokonca sprej hraca ktory bol so mnou na predchadzajucom serveri) bez toho aby som nieco menil v options, ale iny sprej som mal iba na tom 1 serveri, po reconnecte sa mi nezmenil ale na ostatnych serveroch som mal normalne moj sprej iba na tom jednom som nemal svoj (raz W3FT, raz surf a raz furien) a pomohlo az ked som CSko vypol a znova zapol.
Neviete cim to mohlo byt? Vopred dakujem za odpovede.
HOWGH Kalerab

E: Pochybujem ze je to naschval tak to sem napisem tiez.
Ked je clovek v specu dlhsiu dobu a zacne uz odpocitavanie "Mas XY sekund na to aby si si vybral tim..." a prida sa do timu a po nejakej dobe sa zase vrati do specu tak akonahle sa tam prida tak to odpocitavanie pokracuje tam kde bolo predtym -tj. ak mal este 15 sekund na vybranie timu tak druhy krat ked sa da do specu mu to okamzite odpocitava s tym ze ma uz len 15 sekund.

Kalerab
17-08-12, 23:16
Bump + edit