PDA

Zobrazit normální verzi : Rezervovanie nicku na Superhero



kulidone
15-08-12, 03:09
Nedavno som zacal hrat superhero pod menom Soro88 .... v poslednom case som si vsimol, ze niekto iny zacal hravat na moje meno. Tak som si povedal nevadi ved mi pomaha v expeni. Mal som zakupene VIP do 14.8 hned ako mi VIP skoncilo... pise mi to, ze ten nich je rezervovany co znamena, ze mozte ukradnut hocikomu ucet/nick kde je vysoky lvl za ubohych 30czk... Fakt podarene....

Kotel
15-08-12, 07:27
Kdyz rezervujes nick nekomu jinemu, tak o vip prijdes a dostanes ban.

kulidone
16-08-12, 00:49
Kdyz rezervujes nick nekomu jinemu, tak o vip prijdes a dostanes ban.


Pisem, ze mi ten nick niekto ukradol tym, ze si ho zarezervoval presne ked sa mi vyprsalo VIP.... nemienim nikomu kradnut nick....

Kotel
16-08-12, 07:20
Porad se nemuzes pripojit? Rezervaci a vip jsem mu zrusil hned jak jsem to napsal.

kulidone
17-08-12, 00:39
uz to ide dakujem.... mohol by som vediet podla coho sa rezervuje nick? ci je to na steam, ip alebo nieco ine?

czjetertixcz
24-08-12, 22:07
Ahoj,hraju pod jménem *(G)lob(A)l* czjetertixcz já hraju také superhero,přijdu tam a vidím tam hráče,který ukradl můj nick a má ještě tu drzost si ho vydávat za svůj.....a když sem se přejmenoval zpátky tak mi to píše že nick je rezervovaný prosím udělejte s tim něco .

czjetertixcz
24-08-12, 22:14
Ahoj,hraju pod jménem *(G)lob(A)l* czjetertixcz já hraju také superhero,přijdu tam a vidím tam hráče,který ukradl můj nick a má ještě tu drzost si ho vydávat za svůj.....a když sem se přejmenoval zpátky tak mi to píše že nick je rezervovaný prosím udělejte s tim něco .

Pani s velkyma ceckama ^^
24-08-12, 22:44
Ahoj,hraju pod jménem *(G)lob(A)l* czjetertixcz já hraju také superhero,přijdu tam a vidím tam hráče,který ukradl můj nick a má ještě tu drzost si ho vydávat za svůj.....a když sem se přejmenoval zpátky tak mi to píše že nick je rezervovaný prosím udělejte s tim něco .

taky se mě to už hodněkrát stalo že mi kopírovali nebo rezervovali nick ,rádi se asi chlubí cizím peřím,kupuj vip a rezervuj nick,dělám to tak taky 30kč měsíčně není zas tak moc .

czjetertixcz
25-08-12, 15:59
a to si jako jenom koupim vip a můžu se zas jmenovat jak minule....a co on ? on už ten nick nebude moct mít ? nebo budu muset počkat až mu skončí vip nebo jak ?