PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na BB.



Prasacko
15-08-12, 18:55
Zdravím, touto cestou by som chcel požiadať o práva na servery BaseBuilder.

Nick v hre: Prasacko
Môj Steam: STEAM_0:0:25294587
Môj NS (neskôr vysvetlím) : VALVE_0:0:2090357711
Vek: 15
Skúsenosti s AMX: S amx viem robiť, bol som adminom na jednom nemenovanom portáli kde bol aj BaseBuilder.

Niečo o mne: Chodím na strednú školu do 1. ročníka, moje záujmy sú CSko, šport, čítanie kníh, flákať sa s priateľmi.

Určite ma veľa ľudí pozná hlavne z JB kde pomáham zo spešlom takže by ste sa na mňa mohli spoľahnúť.

Chcel by som pomôcť na BB udržiavať poriadok hlavne v tých ťažkých začiatkoch servera kde sa to hemží samými prehreškami, bol by som ochotný tam tráviť dosť veľa času a udržiavať poriadok.

Hrám teraz na NS lebo mám problémy zo steamom ale o pár týždňov tomu tak nebude.

Na prípadne otázky odpoviem, s pozdravom Prasa.

Shinigami
15-08-12, 20:35
Hrám teraz na NS lebo mám problémy zo steamom ale o pár týždňov tomu tak nebude.

Tak požiadaj za pár týždňov. Inak som ťa tam videl asi 1x. Do Chat logu som si dal tvoj nick, niekto tak ukecaný ako ty napísal prvú vec až dnes? Navyše máš tu ban za urážky rodiny čo mne osobne príde dosť úbohé http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=17692. Takže za mňa skorej nie.

EDIT: BaseBuilderZombie 15-08-2012 14:09:48 VALVE_0:0:2090357711 88.212.37.58 Prasacko jak si to dam blizsie?

To myslíš vážne? Chceš tam práva, ale nevieš ako sa tam stava. (Ak som správne pochopil, že si sa pýtal na to, ako sa približuje objekt. Ak nie tak sorry.)

Prasacko
15-08-12, 20:52
Na každom servery máš stavbu nastavenú inak tak som sa len spýtal a potreboval obnoviť pár informácii, ale ak pochybuješ že neviem ako to na BB chodí tak sa mýliš.
Ten ban je starý 4 mesiace a nevieš o čo tam išlo... Veď sám asi vieš v akom je BB stave, ja som chcel len pomôcť tam urobiť poriadok tak ako to dokážem na JB.

Dik za vyjadrenie

E: Radšej ukecaný človek ako taký čo by ťa ignoroval.

Shinigami
15-08-12, 20:58
To že si ukecaný som nemyslel zle, len som poukázal na to, že si tam dnes bol 1x a hneď žiadosť o práva.

Prasacko
15-08-12, 21:02
To že si ukecaný som nemyslel zle, len som poukázal na to, že si tam dnes bol 1x a hneď žiadosť o práva.

Veď ma poznáš s JB, niesom žiadny nováčik a chcem aby bol na servery poriadok, niekedy to tam je horšie ako na JB:)

E: tie nadavky tam, blokovanie, zneuzivanie mikraku, lezenie do cudzieho kempu atd.... je tam toho moc a hraci to tam robia naschval.

Prasacko
22-08-12, 21:40
Poprosim LOCK, na BB sa uz asi moc nema kto vyjadrit a pockam na STEAM. Dik

ZEUS
22-08-12, 22:07
ok.