PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva - PRIJATY



noirbun
17-08-12, 07:41
Takže chcel by som požiadať o práva na všetky furien servery. Tomuto módu sa venujem už mesiac na steame a asi 3-4 mesiace za NS.
Niečo o mne:
Mám 15 rokov. Chodím na strednú priemyselnú školu. Moje záľuby sú futbal, bicyklovanie, volejbal. A samozrejme rád chodím s kamarátmi von.
Kedže Mistakee už neni admin, sú na furien servery už len 2 admini. Preto by som chcel pomôcť udržiavať servery čisté.
S AMX mám už skúsenosti. Pred 4 mesiacmi som adminoval na kamarátovom serveri ale kedže si málo ľudí kupovalo VIP a kámoš to nezvládal platiť, server sa musel zrušiť.


SID:STEAM_0:1:53482980
Môj in-game nick: noirbun

Na vaše prípadné otázky rád odpoviem.

ZombieBot
17-08-12, 08:45
Aha! tak proto mě furt otravuješ na steamu.

I-Mouse
17-08-12, 12:45
Spinu som nanho nenasiel. Aktivny si, hrat to vies, som za.

Prasacko
17-08-12, 14:58
Spinu som nanho nenasiel. Jedine to, ze si zaregistrovany 31.7. Aktivny si, hrat to vies, som za.

Nasiel som jednu malu Špinu vola sa I-Mouse, inak na servery ťa je vidno ale neviem či si ten správny adept, za mňa ani pre ani proti.

Lazik
17-08-12, 17:48
Mne sa nepaci to, ze na forku si si nahutil dost vela prispevkov lebo spamujes vetu v ziadostiach o unban. Normalne by si tu mal asi 15 prispevkov. Moj verdikt sa dozvies neskor

I-Mouse
17-08-12, 18:40
Nasiel som jednu malu Špinu vola sa I-Mouse

gj, uz len krocik a dostanes prava + dalsi pointless prispevok, o chvilu ma prekonas, hh

Prasacko
17-08-12, 18:44
gj, uz len krocik a dostanes prava + dalsi pointless prispevok, o chvilu ma prekonas, hh

Daj si facku mozno to pomoze. serem ti na prispevky.

I-Mouse
17-08-12, 18:48
gj, uz len krocik a dostanes prava + dalsi pointless prispevok, o chvilu ma prekonas, hh


Daj si facku mozno to pomoze. serem ti na prispevky.

ahahahaha fail, argumenty dochadzaju hh a uz n3p15, ztroloval si ma megasuperultra.

Bezdak
17-08-12, 18:53
Jestli budete psát takovýhle kraviny do žádosti o práva, neni problém vám sebrat práva na to sem psát.

apach29
19-08-12, 20:01
No je fakt, ze noirbuna ze serveru neznam, nechodim moc na furieny, ale mozna muzu priblizit jeho povahu.´
Byla tu jedna zadost o unban (http://csko.cz/forum/showthread.php?8794-Un-ban), a on jako jediny se mnou, se nabidnul koupit Snoopymu steam.
Nikoho jinyho nez nas to ani nenapadlo, ani nikoho z rad lidi, kteri tento portal vedou a udrzuji. Domluvili jsme se po nejakym dohadovani, kdo mu ten steam teda koupi,
za se mu na nej slozime spolu. Myslim, ze takovej clovek, co ma srdce na spravnym miste a je ochoten pomahat lidem i kdyz nemusi, by se vam v teamu hodil.
Takze za mne ma noirbun PRO

Charon35
19-08-12, 20:13
No je fakt, ze noirbuna ze serveru neznam, nechodim moc na furieny, ale mozna muzu priblizit jeho povahu.´
Byla tu jedna zadost o unban (http://csko.cz/forum/showthread.php?8794-Un-ban), a on jako jediny se mnou, se nabidnul koupit Snoopymu steam.
Nikoho jinyho nez nas to ani nenapadlo, ani nikoho z rad lidi, kteri tento portal vedou a udrzuji. Domluvili jsme se po nejakym dohadovani, kdo mu ten steam teda koupi,
za se mu na nej slozime spolu. Myslim, ze takovej clovek, co ma srdce na spravnym miste a je ochoten pomahat lidem i kdyz nemusi, by se vam v teamu hodil.
Takze za mne ma noirbun PRO
A ako to dopadlo?

noirbun
19-08-12, 20:23
zatiaľ sa s ním dohadujem na skype... písal mi že ide na dovolenku tak keď sa vráti, založí si účet a pošleme mu ako darček to csko

apach29
19-08-12, 20:23
A ako to dopadlo?
Dobre.

Charon35
19-08-12, 22:10
zatiaľ sa s ním dohadujem na skype... písal mi že ide na dovolenku tak keď sa vráti, založí si účet a pošleme mu ako darček to csko

Hm. No OK. Mne to je jedno, neriešime tu jeho, ale teba.



A samozrejme rád chodím z kamarátmi von.

Z AMX mám už skúsenosti.
:pif:

noirbun
19-08-12, 22:15
sory za tie gramatické chyby... Z jazyka som mal 3-ku takže to ber z rezervou. Už som to opravil

marsoun
19-08-12, 23:41
Ani proti ani pro, ještě o tom popřeméšlám (neberte to jako useless post, aby se neřeklo že to furien admini neviděli :smart: )

noirbun
26-08-12, 22:10
Mohol by sa ešte vyjadriť niekto, kto tam hráva?

hladik
27-08-12, 11:29
Dneska jsem s ním hrál , zatím nejsem proti.

noirbun
28-08-12, 15:10
Zatiaľ ďakujem všetkým za vyjadrenie

Charon35
04-09-12, 20:29
pekná gramatika... bez toho sa nepohneš, chlapče :)
Napíšeš ty s trojkou z jazyka? :D

tých 19 hodín to vydržíš... choď spať a ráno môžeš hrať :)

počkaj si na demo od Admina...
Ja teda neviem, ale zatiaľ som si nevšimol, že by sme mali oficiálneho hovorcu v žiadostiach o UB. Keby si toľko nehuntil posty... zatiaľ sa to nechá a uvidí sa.

noirbun
09-09-12, 20:12
mohol by sa ešte niekto vyjadriť?

3k a Jerry
16-09-12, 20:54
Občas zajdu na furieny 4 a dost často jsem tě tam potkal, aktivní jsi dost , ale na foru si nahlasil jen jednoho cheatera - nevím jak to hlásíš na steamu. Jinak na furieny je zapotřebí admin, protože furt chodí hlášení z furienu i když většina stojí za to ..
Takže bych byl PRO kdybych vědel kolik si těch cheateru nahlasil ..

noirbun
16-09-12, 21:07
Dik tak pár cez !, pár Luccy.. Na furienku moc cheaty nejdú ale rieši sa tam väčšinou kemp, textura atd. Napr. Frackore dal za 2 mapy 10 banov za kemp ale to AB tam je málokedy

E: nahlasoval som cez ! asi 2 AB a 1 SH z toho jedno AB bolo banned adminom BiA Fz a toho druhého a tretieho už nepamätám

3k a Jerry
16-09-12, 21:35
To máš pravdu na furienech kemp a textura furt jede já jsem PRO ..

noirbun
16-09-12, 21:38
Vďaka

noirbun
20-09-12, 10:27
mohol by sa este niekto vyjadriť?

E: hlavne admin Frackore a Luccy

Frackore
20-09-12, 11:13
Já k tomu nenám co říct, skoro vůbec tě neznám...

marsoun
21-09-12, 13:56
Hraješ tam ještě, dlouho jsem neměl to štěstí tě potkat.

noirbun
21-09-12, 14:52
Stále tam hrávam dosť aktívne ale cez týždeň je tá aktivita trošku menšia

noirbun
22-09-12, 23:07
mohol by som dostať konečný verdikt?

Charon35
24-09-12, 09:55
Ide o to, že keby si chcel banovať tie somariny čo sú tam (keďže AB a pod. tam nejak nejde, preto si ani nikoho vlastne nenahlásil), tak by si tam musel byť nonstop. Lebo také veci moc nehlásia cez !. A podľa logu tam niesi ani každý 2. deň, nie to ešte stále. :/ Navyše nepíš, že tam budeš hrať stále. Nikto nevydrží hrať 1 mód dokola. Viz. JB. Takže vcelku zbytočné práva by to boli.

Prasacko
24-09-12, 11:27
WH aj AB tam ide a je ich tam hojne. Neboli by to zbytocne prava, furien vyzera biedne...

noirbun
24-09-12, 13:42
Ide o to, že keby si chcel banovať tie somariny čo sú tam (keďže AB a pod. tam nejak nejde, preto si ani nikoho vlastne nenahlásil), tak by si tam musel byť nonstop. Lebo také veci moc nehlásia cez !. A podľa logu tam niesi ani každý 2. deň, nie to ešte stále. :/ Navyše nepíš, že tam budeš hrať stále. Nikto nevydrží hrať 1 mód dokola. Viz. JB. Takže vcelku zbytočné práva by to boli.


hm teraz mám toho času menej na začiatok októbra sa vrátim do mojej starej formy

ZEUS
01-10-12, 15:38
Já bych byl pro. Na furienu se admin vždy hodí.

noirbun
14-10-12, 20:51
díky

*srsen*
15-10-12, 20:41
Proti,furt na serveru kempí,a moc mu to nejde,dej tomu čas,ještě tak aspoň 1 měsíc.

noirbun
15-10-12, 20:45
díky kámo :D

*srsen*
15-10-12, 20:48
Byla ironie,Kotle ber ho všema deseti,admin tam je fakt potřeba.

noirbun
20-10-12, 16:39
hh díky vedel som to.. :D

I-Mouse
20-10-12, 19:18
Kazdy den su tam nejaki clanovi kamici ktori hraju lajk a bos a ked zostanu 2 posledni tak sa nezabiju. Kto ma proti takym tuckom hrat + si ct nekde cupne a aj tak trafi len na posledny naboj a o nadavkach ani nehovorim, to co tam dokazu vyplodit tak to uz aj prekonavaju mna a to je zle :(

noirbun
21-10-12, 08:51
heh videl si má ty niekedy hrať? Presne toto si napísal aj B@Rikovi...
Ale dobrý dôvod ;D

*srsen*
22-10-12, 11:05
Palečkujete ho,ale víte o něm kulový,admin se tam hodí,on je nejlepší adept,co tu za poslední půlrok byl.

3k a Jerry
22-10-12, 16:25
Na žádost dávám sem:
Ciper: Znam tě z dřivějška, vím jak hraješ a myslím že celkem dobře, na furien se admin hodí jako sůl.Za mě ano peace
Jinak za mě máš taky Pro. Občas tam zajdu na nějake hlašení a chce to admina, který se bude o to starat furt tam někdo kempí nebo čeká na SK. Jinak ted si mě nahlásil i nějakého ABčkáře takže doufám že práva dostaneš.

noirbun
22-10-12, 18:19
hej hej vďaka obom

marsoun
23-10-12, 22:54
Proti, důvody jsem ti psal na steamu.

noirbun
23-10-12, 22:56
Tie dôvody stoja za to :D ale dík

zavo
23-10-12, 23:06
Ja som ZA. Niekedy sa chodim pozriet na Furien a videl som ho tam. Na furien je treba admminov viac a noirbun je podla mna jeden z najlepsich adeptov.

Charon35
23-10-12, 23:11
Ja som ZA. Niekedy sa chodim pozriet na Furien a videl som ho tam. Na furien je treba admminov viac a noirbun je podla mna jeden z najlepsich adeptov.

A ktorí sú ďalší?

zavo
23-10-12, 23:18
A ktorí sú ďalší?

-myslel som tych co doteraz podali, napr. http://csko.cz/forum/showthread.php?10883-Prava-Furien-1

*srsen*
24-10-12, 06:00
Proti, důvody jsem ti psal na steamu.

Napiš nám to sem,nás normální usery by to zajímalo.

kofi
24-10-12, 08:37
Sorry, ale 330 hodin na steamu se mi zdá i na furien málo. Eště to promyslím a vyjádřím se.

kofi
24-10-12, 08:38
A zajímalo by mě, kde si byl admin.

noirbun
24-10-12, 09:49
ako som už písal bol som admin na kamarátovom serveri a na furienu som hral aj za ns takže to neni len 330 h

zavo
24-10-12, 15:15
ako som už písal bol som admin na kamarátovom serveri a na furienu som hral aj za ns takže to neni len 330 h
ako si sa volal ked si bol NS?
aky server?(menom, nie kamaratov)

noirbun
24-10-12, 15:27
normálne noirbun
bol to normálny classic ani web sme nemali len sme tak volali ľudí si len tak 4fun zahrať väčšinou nás podporovali kamaráti v platbe ale potom ich to nejak omrzelo

kashpi
24-10-12, 18:14
Jsem proti za to vase tajnuskarstvi. Resi se tu jestli ho nabrat a nebo ne a nazory jsou soukrome a nikdo si nemuze udelat obrazek

Milk
26-10-12, 16:22
s Noirbunem hrávám někdy zombíky, je v pohodě hráč. Na furienu je to s ním taky v klidu, potřebovalo by to někoho, kdo by uhlídal textury, kemp atd.. Já bych byl PRO.

noirbun
26-10-12, 22:27
Diky

_AnGeL_
31-10-12, 11:55
Niekedy si z ním zahrám, hrať to vie odo mňa máš ÁNO.

noirbun
31-10-12, 18:14
díkes

noirbun
01-11-12, 22:15
Mohol by som poprosiť o konečný verdikt?

Charon35
01-11-12, 22:30
hmmm, rozmýšlam.

I-Mouse
02-11-12, 10:16
hmmm, rozmýšlam.

Nechcem sa ti do toho nejak srat, ale myslim, ze 2 a pol mesiaca je dost casu na rozmyslenie si. Jeho cas vam ponukal este cez prazdniny a caka uz tolko, a to nie je sam. Nejak sa stalo zvykom, ze ked poziadas prava tak o 3mesiace dostanes konecny verdikt. Ked pozrem do minulosti, ziadosti boli vyriesene aj do troch dni, a nevyhovarat sa na chmoda, ze tu bol, lebo si tu bol uz tiez sam. A zato ze ty nemas cas my nemozeme, vedel si co ta caka.

Nekdo si poda zadost v juli a dostane ich v sepmtembri-oktobri, ked je skola a on sa chce mozno ucit a potom picujete ze neni aktivny.

Myslim ze by to chcelo neco napravit, aby zadosti boli aspon do toho mesiaca ked ne do tyzdnov vyriesene.

marsoun
02-11-12, 10:33
Někdy je lepší žádost nechat pořádně uležet.

I-Mouse
02-11-12, 10:35
Myslim ze ziadost je ulezana aj po mesiaci aj po dvoch tyzdnoch.

Charon35
02-11-12, 16:41
Nechcem sa ti do toho nejak srat, ale myslim, ze 2 a pol mesiaca je dost casu na rozmyslenie si. Jeho cas vam ponukal este cez prazdniny a caka uz tolko, a to nie je sam. Nejak sa stalo zvykom, ze ked poziadas prava tak o 3mesiace dostanes konecny verdikt. Ked pozrem do minulosti, ziadosti boli vyriesene aj do troch dni, a nevyhovarat sa na chmoda, ze tu bol, lebo si tu bol uz tiez sam. A zato ze ty nemas cas my nemozeme, vedel si co ta caka.

Nekdo si poda zadost v juli a dostane ich v sepmtembri-oktobri, ked je skola a on sa chce mozno ucit a potom picujete ze neni aktivny.

Myslim ze by to chcelo neco napravit, aby zadosti boli aspon do toho mesiaca ked ne do tyzdnov vyriesene.

Milý myšák. Toto sa netýka len mňa, ale aj vedúceho, čiže Kotla. Ja som mu už dávnejšie posunul napr. Alaxa. Trvalo ďalších pár dní, kým dostal práva. O Treyovi ani nehovorím + pH (http://csko.cz/forum/showthread.php?8693-Pr%E1va-na-knife-server&p=133666#post133666).. Takže toto celé nestojí len na mne, ja nemám práva udeľovať ich adminom.

I-Mouse
02-11-12, 17:02
Aj keby sme ratali, ze kotlovi to trva tyzden, tak 2mesiace si to tu mal ty.

Charon35
02-11-12, 17:07
Aj keby sme ratali, ze kotlovi to trva tyzden, tak 2mesiace si to tu mal ty.
No a? Chceme prdísť tomu, že niekto dostane práva a potom sa ukáže, kto to vlastne je. Keby to chvíľu neležalo, tak by tu mal práva aj ten, čo dostal ban keď si o ne žiadal. Aj keď urýchliť by sa to mohlo, to s tebou súhlasím.

zavo
02-11-12, 17:20
Urychlit by sa to mohlo to je pravda, no mause, ako si povedal: "Nekdo si poda zadost v juli a dostane ich v sepmtembri-oktobri, ked je skola a on sa chce mozno ucit a potom picujete ze neni aktivny."
No tuto Charon ma tiez svoje povinnosti, pokial viem on nam tu ponuka svoj volny cas a vybavuje ziadosti tak ako najrychlejsie vie.
Zober si to takto: 10 hracov poda ziadost o prava za den, s jednym sa to taha 1-2tyzdne, pokial sa nezistia vsetky podrobnosti o nom. Charon si musi vsetko o nom precitat, a tych stranok je niekedy aj 5 a viac, cize ma toho dost. Potom vznika iste casove oneskorenie medzi ostatnymi hracmi. A doslo to az sem.
Ja skor navrhujem aby sa bud: pridal jeden naborar, alebo aby sa ziadosti o prava zatvarali napr. na tyzden kazdy mesiac. Tymto by sa dosiahla vecsia efektivnost a rychlejsie by sa vybavovali ziadosti-

Charon35
02-11-12, 17:34
Urychlit by sa to mohlo to je pravda, no mause, ako si povedal: "Nekdo si poda zadost v juli a dostane ich v sepmtembri-oktobri, ked je skola a on sa chce mozno ucit a potom picujete ze neni aktivny."
No tuto Charon ma tiez svoje povinnosti, pokial viem on nam tu ponuka svoj volny cas a vybavuje ziadosti tak ako najrychlejsie vie.
Zober si to takto: 10 hracov poda ziadost o prava za den, s jednym sa to taha 1-2tyzdne, pokial sa nezistia vsetky podrobnosti o nom. Charon si musi vsetko o nom precitat, a tych stranok je niekedy aj 5 a viac, cize ma toho dost. Potom vznika iste casove oneskorenie medzi ostatnymi hracmi. A doslo to az sem.
Ja skor navrhujem aby sa bud: pridal jeden naborar, alebo aby sa ziadosti o prava zatvarali napr. na tyzden kazdy mesiac. Tymto by sa dosiahla vecsia efektivnost a rychlejsie by sa vybavovali ziadosti-
To by bolo najlepšie. Aj teraz som chcel doriešiť tie dobré, ktoré sú tu teraz a zatvoriť nábor, lebo ešte pár dobrých tu je. Takto sa nedoriešia staré a pribudlo ďalších pár nových a keď niesom každý deň na nete, tažko sa to dobieha.

btw, nesledujem len žiadosti, ale aj adminov. Napr. teraz sme s kashpim niečo riešili pár dní, ale to vy nevidíte.

I-Mouse
02-11-12, 17:37
@zavo 10zadosti za den, z toho niekedy 9, niekedy 10 je okamzitych NE pretoze si o prava ziadaju cskill, nejaky player a ini dementi alebo enesaci.

Trosku si to rozoberme, naborarova uloha je na ziadatela najst nejaku spinu, pospytovat sa ho veci, pockat kym sa vyjadria admini a napisat konecny verdikt. Myslim ze by sa to aj do tych 2 tyzdnov dalo stihnut, ak nie menej.
K lucioffovi, to hltv som stiahol uz 13.10, lebo sa mi nezdal, potom som sa nato nejako vysral a poslal som to bezdakovi ci by to mohol dat do admin fora 21.10. 22.10 dostal ban. Keby to uz slo ze OK v 13.10, vtedy by som to demo posielal bezdovi.

marsoun
02-11-12, 18:00
Třeba tutaj (http://csko.cz/forum/showthread.php?8654-Pr%E1va-na-Furien-MorgAn-PRIJATY&highlight=furien) se to uspěchalo a jaký to byl fail.

Charon35
02-11-12, 18:36
@zavo 10zadosti za den, z toho niekedy 9, niekedy 10 je okamzitych NE pretoze si o prava ziadaju cskill, nejaky player a ini dementi alebo enesaci.

Trosku si to rozoberme, naborarova uloha je na ziadatela najst nejaku spinu, pospytovat sa ho veci, pockat kym sa vyjadria admini a napisat konecny verdikt. Myslim ze by sa to aj do tych 2 tyzdnov dalo stihnut, ak nie menej.
K lucioffovi, to hltv som stiahol uz 13.10, lebo sa mi nezdal, potom som sa nato nejako vysral a poslal som to bezdakovi ci by to mohol dat do admin fora 21.10. 22.10 dostal ban. Keby to uz slo ze OK v 13.10, vtedy by som to demo posielal bezdovi.
Ano a na to sa čaká niekedy dosť. O lucioofa nešlo, riešil sa iný admin.

Marsoun, dik za príklad. ;)

I-Mouse
02-11-12, 18:45
Teraz navrhnem taku blbost..
Kazdy mesiac by prvy tyzden bol "nabor" otvoreny. Po tyzdni by sa zatvoril a do konca mesiaca by sa vyriesili vsetky ziadosti, a tak by sa to opakovalo.

Charon35
02-11-12, 18:50
Teraz navrhnem taku blbost..
Kazdy mesiac by prvy tyzden bol "nabor" otvoreny. Po tyzdni by sa zatvoril a do konca mesiaca by sa vyriesili vsetky ziadosti, a tak by sa to opakovalo.

To by bolo fajn.

btw počas toho, čo tu leží ta žiadosť, sa zisťuje aj to, či kandidát fakt chodí na tie serveri, kde žiadal o práva. Takého marras-a by som bral, ale načo admin, čo sa tam ukáže hodinu za 3 dni. Grawpa by som bral aj bez žiadosti, lebo ho osobne poznám, ale bohužiaľ tu dlho nehral, tak nebudem robiť výnimky. Nemám rád protekciu, tak ju nebudem provozovat. Bohužiaľ, týmto niesom "ten zlý" len u žiadateľov, ale v podstate u všetkých. Čo už, s tým som rátal, keď som si podával ja.

deathface
02-11-12, 18:58
Ješdě tu dám své ANO.Když jsem před nějakou dobou hrál furien a zombie, vyděl jsem ho tam.Skill má dobrej, problém jsem neměl.

Kunder
02-11-12, 23:40
Jak dlouho hraješ celkově na kotelně ?

noirbun
03-11-12, 08:47
pol roka..

Kotel
04-11-12, 17:37
12 let podle me malo, ale tam to staci. Tak jo.

*srsen*
04-11-12, 17:49
Supeeeeeeer CG

hladik
04-11-12, 17:55
Vítej v ZOO :-)