PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím unban jsem ...



F3N0M3N
17-08-12, 17:54
Dobrý den...
Dnes jsem hrál inferno only a dostal jsem ban za cheating(WH)

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 36768)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): [*Experti*]F3N0M3N|nevim hrat:(
[AMXBANS] Tvuj nick: F3N0M3N
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:77987985
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:77987985
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 193.86.178.238
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 193.86.178.238
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: >>De$tInY<<
[AMXBANS] Server: Kotelna - inferno only | csko.cz (de_inferno)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==================================
Chtěl bych požádat o unban protože když jsem hrál byl tam chvíli jeden týpek co střílel furt zbraní AWP přez zeď několikrát mě tak zabil tak jsem se naštval a zapnul jsem wallhack(naštvalo mě to protože mam nějaky osobní problémy které sem nechci psát,když hraju jindy tak normálně nehackuju) hraju celkem dobře hlavně furien a to inferno only wh jsem nikdy nepoužil kromě nové hry na botech (když jsem ho zkoušel) tento hack mi dal kámoš ale ten hned za to dostal ban proto jsem to nepoužíval jen dnes protože mě vytočil ten hacker předemnou(ten ani nedostal ban :/...) Tak vás prosím odbanujte mě já nejsem hacker nesnáším je a neumím točit demo a pak nevím ani jak ho dát na web :( kotelnu nehraju moc dlouho ale nejvíc se mi líbí vaše servery hlavně furien je pro mě nějak něčím výjmečný :) hrajou tam snad všichni moji kámoši ti tam někteří i mají koupeny VIP až buud mít nějaky kč tak si ho taky koupím teda jestli budu moct zase hrát(to není žádná lež to myslím vážně hraju tu hru totiš teď o prázdninách 4hodiny denně i víc když mám čas). Takže teď takový shrnutí :D : Nejsem hacker hackoval jsem jen dnes protože jsem byl naštvanej váš furien i některé jiné servry jsou nejlepší co znám jsem závislák na csku a byl bych vážně rád kdybych dostal unban a pokusil se si koupit co nejrychleji VIP(a to není lež tak mě neobviňujte :D :)...). Nevím co bych hrál kdybych zůstal zabanovaný :/ ostatní furieny co znám mě totiš vůbec nebaví jsou na nic :D jestli to píšu někam špatně napište kam to mam zkopírovat prosím :) a ještě si myslím že není moc hráčů co se přizná když dostanou perma ban oprávněně a přiznají se jak se to stalo :) taky jsem si říkal jestli by nešlo mít místo perma třeba 1měsíční ban( jak kdyby za trest že se vlastně přiznávám ale i tak jsem cheatoval :/ :) ...)
Díky za to že jste si to snad celé přečetli :)

Pani s velkyma ceckama ^^
17-08-12, 17:58
Celé sem to nečetl ,stačilo mi jen toto ( tak jsem se naštval a zapnul jsem wallhack) unban nečekej :P

grEy
17-08-12, 18:00
http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2012/08/grandma-cool-story-bro.jpg

snowrider
17-08-12, 18:03
Priznal by si sa vtedy, keby ťa nikto nechytil a ty by si sem sám hodil demo kde používaš WallHack, za chyby sa platí, takže ak chceš naďaľej hrať Na Kotelne, kúp si Steam.
Prečo si vlastne nenapísal cez "!" že na servery je cheater?

F3N0M3N
17-08-12, 18:03
hej kámo já vážně cheatoval jen dnes a jinak proti tem botum na nove hre nikdy jindy kotelna je nej nechci se rozloucit s jejim hranim :(

F3N0M3N
17-08-12, 18:13
jo a steam jsem si nějakej stáhl z kotelny ale on byl zdarma jakorát s nim neumim zachazet a nejde se mi přez něj zapnout ta hra takže bych s tím potřeboval pomoct od někoho ono je totiž celý v angličtině a já anglicky ještě moc dobře neumím :D

akka~
17-08-12, 18:46
:DD To jsem přesně já, o kterém píše že měl WH :D Já WH neměl a ani nebudu. Neměl jsi zapínat, kup si steam. Přesněji Originální hru Csko.

F3N0M3N
17-08-12, 19:01
34P ne ty ne to byl ten hrac on se jmenuval lukas a nevim jak dal ty jsi na to jak jsem byl naštvanej pak doplatil :D

F3N0M3N
17-08-12, 19:03
steam už mam ale když se připojuju na server tak se nic neděje jen to vyhodí takový okno v kterým se nic neděje

kashpi
17-08-12, 19:03
neměl si zapínat, je to tvoje chyba, unban nečekej

akka~
17-08-12, 19:06
Protože tu hru nemáš zakoupenou. Máš jen nainstalovaný Non-steam. Teď je tam nějaká funkce na non-steam. Musíš si to zakoupit.

Montty non skill
17-08-12, 19:16
Ten hráč asi nebyl lukáš, ale luky a je dost dobrej. Občas tu hrává only awp, vím o něm, ale je čistej. Představ si, že někdo dojde na server, lepší hráči ho budou dávat, tak on zapne. ber to tak, že na serverech je 30% dobrých hráčů a ti ostatní by zapli k vůli tomu, že je dávaj. Měl jsi volat přes !
Ty jsi zapl, tak si nes následky. Kup si steam a můžeš hrát a nezapínej! Chybama se člověk učí. Doufám, že máš ponaučení...

F3N0M3N
17-08-12, 19:26
napíšete mi sem někdo pls kde se dá koupit teda ten steam díky nejlíp stránku

F3N0M3N
17-08-12, 19:28
a on je dobrej s tím wh ten luky nemyslím si že by mě dal 3krát přez zeď AWPčkem a ani mě neviděl před tím a dal tak i víc lidí psali tam ať odejde že je to cheater

F3N0M3N
17-08-12, 19:30
mam normálně na portálo kotelna kliknout na koupit hru ?

Montty non skill
17-08-12, 19:33
http://www.steamkey.cz/counter-strike-1-6-steam/
Možná tady. Návod tam je


Netvrdím, že to byl ten luky, jen mě napadlo, že lukáš může být luky. Já včera tady dal 3x hráče přes zeď a neviděl jsem je a už na mě volali admina :D
Měl jsi psát přes ! na to tam ta funkce je!!!!!! Když to může dělat 500 hráčů, proč ne ty?

edit: Používej EDIT!

nO.
17-08-12, 19:38
Četl jsem to celé.. Je krásné že jsi se přiznal ale i tak unban nezachráníš.Prostě jsi ZAPOL a to je chyba!Kup si steam(originální hru counter strike) a můžeš opět hrát.. Jsem jen nováček ale unban asi URČITĚ nedostaneš...

F3N0M3N
17-08-12, 19:48
díky už jsem to našel jakorát si nejsem jistej tímto to si normálně zajdu na poštu a řeknu jim že si chci koupit counter strike steam a oni budou vědět co chci? nebo co jako mam na té poště jim říct a když bych to teda kupoval tak jim budu muset říct svoje tel číslo nebo mail a hned jak to zaplatím tak mi příjde ta sms nebo ten mail s tím klíčem?

F3N0M3N
17-08-12, 19:51
aha tak nic už to čtu přez poštu to je složité

F3N0M3N
17-08-12, 19:55
tak na to ... s cskem nejspíš končím nemam tolik peněz nejsem dospělej abych vydělával prachy cena toho ještě jde ale chcou za to poplatek 50kč to je teda fakt super
budu si hrát jen proti botům nebo nějaky neznámy servery kde existuje třeba jen jeden admin toto nemá cenu protože mam počítač na nic pomalejší internet a často mě to vyhayuje kvuli pingu nebudu platit penize za něco co by mi pak možná ani nefungovalo

Giussepe
17-08-12, 20:08
Tak abych se vyjádřil i já. Nahlasil mě tě hráč gFik, kterýmu si psal něco ve stylu: Ted jsem vypnul, ale jestli mě dáš ještě jednou přes zed tak zas zapnu. Takže to asi byl tenhle hráč. Ale ty si měl zapato furt. Tak tu ze sebe ted nedělej ubožáčka. A odůvodnovat zapnutí cheatů tím, že proti tobě hrál taky cheater, to je docela hloupé. To není řešení. Akorát tím riskuješ to, co se stalo. Když vidíš cheatra, tak tu od toho je systém vykříčníku, kde ho můžeš nahlásit adminům a oni ho prověří.

Demo, je tu asi zbytečné když už se přiznal, ale za chvilku ho dodám.

Edit: nj, ted jsem se koukal do chatlogu a psal to na tvoji adresu p1r0. Mě zmátlo, že mi to napsal gFik na steam. No, de facto to je jedno komu to psal. Zapnuto měl, tak dostal ban.

Edit2: Demo zde (http://csko.cz/dema/upload/dir/expertifenomen.dem)

akka~
17-08-12, 20:23
Ano tak to jsem byl já :D Já psal Lazikovy, a gFik mi ptm napsal že už ti psal. Takže jsem to byl já. Ty se pleteš já ne. A jestli někdy budeš chtít si koupit ten steam, tak si ho kup přes soe.cz . Přes smskey.cz rádi s prominutím "ojebávaní" jako mě. Takže radši přes soe.cz

Lallinka
17-08-12, 21:02
Udivuje mě, kolik lidí sem přijde s vidinou, že když si koupí VIP dostanou UB, nebo se jim zkrátí ban.

cibik
17-08-12, 21:19
ja ztoho nemozem :D

Kotel
18-08-12, 00:47
Za VIP, z kterýho má kotelna 12kč, si unban fakt nekoupí. Když jinde stojí vip tolik, co steam, tak to má pro ten portál smysl a proto nabízí cheaty i ke stažení - profit

GhOsTa
18-08-12, 07:57
maly by ste spravit nieco ako na amesites ze date drahsie VIP ale lepsie vyhodi skoro ako maju oni teda okopirovane najpr

akka~
18-08-12, 08:24
Takhle už jsou, nebo teda je výhoda oproti ostatním. Co by jsi chtěl? Aby jsi na začátku kola dostal m4 a deagla ? A ostatní aby třeba měli Uspečko ? Tak na to zapomeň chlapče.

baf
18-08-12, 09:10
Kamarade takze kdo bude lepsi nez ty zapnes musim se smat aji tak ub nebude.

znedlob
18-08-12, 11:20
maly by ste spravit nieco ako na amesites ze date drahsie VIP ale lepsie vyhodi skoro ako maju oni teda okopirovane najpr

OT: Tak tahni na ten portal plny dementu a neotravuj tady. Jses opravdu tak retardovanej nebo jen hrajes?


Sam si se priznal. Kup si steam a nedelej zbytecny povyk.

cibik
18-08-12, 11:23
gamesites je najhorsi portal aky len poznam.

nO.
18-08-12, 13:30
Dle mého názoru... Přiznal se?Přiznal.. UB bych nedal a dal bych lock... Ave

kashpi
18-08-12, 13:42
myslím, že volnosti ste tu měli dost, a už to stačilo