PDA

Zobrazit normální verzi : Zbraně-aneb co si vybrat



bloodykill
18-08-12, 11:54
Glock 18-Základní zbraň T.20 nábojů v zásobníku a 40(max 120)do reloadu.Zbraň je oněco slabší než USP u CT, zato ma víc nábojů a 2 mody střílení- burst fire a auto.

USP-Základní zbraň CT.Silnější jak glock, ale méně náboju(12v zásobníku a 24 na reload.Max je 12/100).má tlumič, který však zeslabuje.

P228 sig sauer-V celku dobrá zbraň- levná a silná.13 nábojů v zásobníku.

Desert eagle-Velice silná a přesná zbraň.Většinou protivník padne po 3ranách.má však pouze 7/37 nábojů.

Five-seven-Normální zbraň, která je slabsí a dražší než "deagle".20/- Nábojů.

"Dualky"-Drahé pistolky.Nejsou nijak přesné ani silné.30(2x15)ran.

Brokovnice
M3-Pumpovací brokovnice- 1střela/1nabití.účinná na blízko, neučinná na dálku.

XM1014-Rychlenabíjecí brokovnice.Silná ale drahá.Velmi dobrá na blízko, ale na dálku katastrofa.

SMG-Sub machine gun
TMP-Pitomá zbraň.Mají ji pouze CT a má integrovaný tlumič.V zásobníku je 30ran ale někdy(většinou) ani to sestačí na soupeře a navíc je strašně nepřesná kvůli rychlé střelbě.Nedoporučuji kupovat!!!!!

MP-5-Rychlá, silná, přesná, levná.Perfektní zbraň za perfektní cenu+ rychlost pohybu.Doporučuji kupovat, pokud nemáte peníze na M4,AK nebo AWP.30ran/120

Mac-UZI-Nedoporučuji.Rychlá ale nepřesná a slabá.30ran.

UMP-Velice dobrá zbraň.Není moc rychlá ale velice silná a přesná.

P-90-Nevím co si o ní mám myslet.rychlá a docela silná,50/100ran, ale nedá se moc použít na dálku.Za tu cenu si však už koupím gail nebo famas.

Pušky
Famas-Výkoná zbraň.Velice přesná jak na dálku tak na blízku. 2mody-burst fire a auto.25/90ran.

Gail-taky dobrá zbraň.35/90ran.Velice účinná a přesná.

Scout-Slabá odstřelovačka.Je to nejrchlejší zbraň(pohyb-260%,knife a pistole mají 250%).Je však hodně nepřesná a killne na 2rány pokud jste nedali 1. HS.

AK-47-Silná,přesná zbraň.Za cenu 2500 poskytuje super parametry.30/90ran.

M4a1-Slabší a dražší než AK, avšak má tlumič, který zeslabuje, ale zpřesňuje střelbu.Cena 3100.30/90ran.

Steyr aug-Silná přesná puška.možnost 2xzoom.Cena 3500.30/90ran.

SG-552-Výborná puška.Rychlá silná přesná.2xZoom.30/90ran.

AWP-Odstřelovačka 1.třídy.1rána-1mrtvý()nohy jsou za 89HP.4750dolarů.10/30 ran.

SG-550-Slušná snipa.Zabíjí na 2-3rány.Skvělě se s ní učí nozoom.

SG-1-Nejdražší snipa.2rán a soupeř leží.Vhodná i na nozoom.

Kulomety
M249-Velmi dobrá zbraň.Velmi přesná, pokud se střílí po jednotlivých.Vhodná jak na blízku, nadálku, tak i na rozprášení davu:).100/200ran.

DarkAspecT
18-08-12, 14:04
Glock 18-Základní zbraň T.20 nábojů v zásobníku a 40(max 120)do reloadu.Zbraň je oněco slabší než USP u CT, zato ma víc nábojů a 2 mody střílení- burst fire a auto.

USP-Základní zbraň CT.Silnější jak glock, ale méně náboju(12v zásobníku a 24 na reload.Max je 12/100).má tlumič, který však zeslabuje.

P228 sig sauer-V celku dobrá zbraň- levná a silná.13 nábojů v zásobníku.

Desert eagle-Velice silná a přesná zbraň.Většinou protivník padne po 3ranách.má však pouze 7/37 nábojů.

Five-seven-Normální zbraň, která je slabsí a dražší než "deagle".20/- Nábojů.

"Dualky"-Drahé pistolky.Nejsou nijak přesné ani silné.30(2x15)ran.

Brokovnice
M3-Pumpovací brokovnice- 1střela/1nabití.účinná na blízko, neučinná na dálku.

XM1014-Rychlenabíjecí brokovnice.Silná ale drahá.Velmi dobrá na blízko, ale na dálku katastrofa.

SMG-Sub machine gun
TMP-Pitomá zbraň.Mají ji pouze CT a má integrovaný tlumič.V zásobníku je 30ran ale někdy(většinou) ani to sestačí na soupeře a navíc je strašně nepřesná kvůli rychlé střelbě.Nedoporučuji kupovat!!!!!

MP-5-Rychlá, silná, přesná, levná.Perfektní zbraň za perfektní cenu+ rychlost pohybu.Doporučuji kupovat, pokud nemáte peníze na M4,AK nebo AWP.30ran/120

Mac-UZI-Nedoporučuji.Rychlá ale nepřesná a slabá.30ran.

UMP-Velice dobrá zbraň.Není moc rychlá ale velice silná a přesná.

P-90-Nevím co si o ní mám myslet.rychlá a docela silná,50/100ran, ale nedá se moc použít na dálku.Za tu cenu si však už koupím gail nebo famas.

Pušky
Famas-Výkoná zbraň.Velice přesná jak na dálku tak na blízku. 2mody-burst fire a auto.25/90ran.

Gail-taky dobrá zbraň.35/90ran.Velice účinná a přesná.

Scout-Slabá odstřelovačka.Je to nejrchlejší zbraň(pohyb-260%,knife a pistole mají 250%).Je však hodně nepřesná a killne na 2rány pokud jste nedali 1. HS.

AK-47-Silná,přesná zbraň.Za cenu 2500 poskytuje super parametry.30/90ran.

M4a1-Slabší a dražší než AK, avšak má tlumič, který zeslabuje, ale zpřesňuje střelbu.Cena 3100.30/90ran.

Steyr aug-Silná přesná puška.možnost 2xzoom.Cena 3500.30/90ran.

SG-552-Výborná puška.Rychlá silná přesná.2xZoom.30/90ran.

AWP-Odstřelovačka 1.třídy.1rána-1mrtvý()nohy jsou za 89HP.4750dolarů.10/30 ran.

SG-550-Slušná snipa.Zabíjí na 2-3rány.Skvělě se s ní učí nozoom.

SG-1-Nejdražší snipa.2rán a soupeř leží.Vhodná i na nozoom.

Kulomety
M249-Velmi dobrá zbraň.Velmi přesná, pokud se střílí po jednotlivých.Vhodná jak na blízku, nadálku, tak i na rozprášení davu:).100/200ran.
Nechci nic řikat,ale dgl má 7/35,takže asi tak.

Lazik
18-08-12, 14:19
Co tymto postom chcel autor okrem huntenia postov povedat? Cele to je na nic lebo vsade pises to co kazdy vie... a hlavne s tymi gulometmi si ma dostal :D

Slunicko
18-08-12, 14:45
Neni nahodou tot napsane na strance csko.cz tam nekde v podsekci?

a co si psal o vrtacce ze je to pitoma zbran a ze 30 naboju nestaci tk lamam jako ty by nestacilo zrejme ani 100 naboju ja kdyz mam den a jsem dobre rozehranej z vrtackou dam klidne ke score 60:nevim a staci ti klidne i obycejne 2 naboje kdyz mas aim... A koukal jsem napsane to tam neni ale je to velice podobne

bloodykill
18-08-12, 15:39
Co tymto postom chcel autor okrem huntenia postov povedat? Cele to je na nic lebo vsade pises to co kazdy vie... a hlavne s tymi gulometmi si ma dostal :D
Bohužel tím si nejsem moc jistej.dyž někdo používá TPM a jde na long trasu tak to asi neví:).A napsal jsem to proto že se na to nemůžu dívat jak někdo na mapě Italy jde proti baráku s TMP.

Slunicko
18-08-12, 16:06
Tak zavri oci a necum boze....je to kazdeho vec i kdyz tk bych se za nikoho nejradeji modlil kdyz vidim jak deruji s usp glockem atp. Ale tento thread si mel oznacit [pro dementy kteri nemaj vlastni nazor] protoze treba jak jsem ti uz rikal s tou vrtackou...

Lazik
18-08-12, 16:45
Bohužel tím si nejsem moc jistej.dyž někdo používá TPM a jde na long trasu tak to asi neví:).A napsal jsem to proto že se na to nemůžu dívat jak někdo na mapě Italy jde proti baráku s TMP.

Kazdy ma vlastny nazor na zbrane.. napriklad ja moc nemusim deagle ale radsej hram s glockom alebo usp... tak isto je to kazdeho vec co si zobere... a napisal si to dost podobne ako je na hlavnej stranke.. toto je navod typu ze:

AKO NAINSTALOVA CSKO
1. chodte na www.csko.cz do sekcie download
2. stiahnite csko
3. nainstalujte a preklikajte
4. zapnite servery
5. pripojte sa

Toto tiez kazdy vie a nepotrebuje citat aka zbran je dobra a aka zla lebo po 1 dni hrania to zisti aj sam a napriklad...

Charon35
18-08-12, 17:16
:D Podľa čoho si určoval napr. silu zbrane?

MP-5-Rychlá, silná, přesná, levná.Perfektní zbraň za perfektní cenu+ rychlost pohybu.Doporučuji kupovat, pokud nemáte peníze na M4,AK nebo AWP.30ran/120
MP5 je presná, ale silná... možno tak oproti UZI.

M4a1-Slabší a dražší než AK, avšak má tlumič, který zeslabuje, ale zpřesňuje střelbu.Cena 3100.30/90ran.
Tak to by som hrozne rád videl, odkiaľ si zistil, že tlmič spresňuje. :DDD

btw: http://csko.cz/?strana=zbrane - tam máš všetky parametre. Ale hráč si vyberá podľa toho, čo mu najviac sedí a podľa štýlu hrania. Ja napr. neznášam AK kvôli jeho rozptilu. Preto skôr používam m4, pričom m4 je slabšia, ale lepšia na fullout. Celé vlákno je dosť subjektívne, ako aj výber zbrane.

hladik
18-08-12, 17:30
Protože lidi hraji jenom s tlumičem a neví co to je hrát bez tlumiče , já se přiznám že mám raději s tlumičem ,
Kulomet beru jenom na CTF když nemám primárku a je tam jako jediná na zemi , ale musím uznat že když s ním hrajete jak s kalachem 2-3 rany dávka tak je to taky smrtící.

bloodykill
18-08-12, 20:28
tlumič zmenšuje křížek takže spřesňuje:)

akka~
18-08-12, 20:53
Že tlumič zmenšuje křížek ? :DD Teda podle mě, zvětšuje :D A na dálku je m4 naprosto nepřesná, ale na blízku a na nějaké to kempení se tlumič hodí.

Kazki
18-08-12, 21:09
scout je nepresna zbran? wtf? scout je mrte presna zbran.. podla mna scout je lepsi jak awo.. a tlumic ti krizik zvacsuje.. akacko je presne iba na dialku.. ked zacnes fullautit tak ti cross skace na vsetky strany a netrafis ani slona.. ozaj ta masina.. je skulava, slaba, draha a na chuja..sak to skor zabijes snurkou do topanok ako s parou..

bloodykill
18-08-12, 22:29
1) scout není přesnej zdaleka jako awo
2) s tlumičem se křížek zvetšuje za chůze,žebříku... ale ve stoje je menší než bez tlumiče.

Lynviy
18-08-12, 22:32
Zbraň Gail neznám, bohužel.

Kazki
18-08-12, 23:34
bloody uz prestan hrat s vypnutym monitorom... ked si das tlmic tak krizik je vacsi! a scout je presnejsi :-)

gre
19-08-12, 08:09
A ešte to že Galil je úplne to isté ako m4. Skús fulloutiť s Galilom a potom s m4 máš to úplne také isté, no až na to že Galil má o 5 nábajov vác.

bloodykill
19-08-12, 10:19
Sory překlik Galil (IDF defender)

kashpi
19-08-12, 11:21
Scout-Slabá odstřelovačka.Je to nejrchlejší zbraň(pohyb-260%,knife a pistole mají 250%).Je však hodně nepřesná a killne na 2rány pokud jste nedali 1. HS.

nesouhlasím s tím, že je nepřesná!!!! Asi moc nehraješ aim, že?
mapa aim_scout-xiz a s DrV se tam vždycky vyblbnem strašně:D a všechno nozoom a střílí dost přesně, jelikož i přes nozoom jsme na prvních pozicích :)

hladik
19-08-12, 23:05
A ešte to že Galil je úplne to isté ako m4. Skús fulloutiť s Galilom a potom s m4 máš to úplne také isté, no až na to že Galil má o 5 nábajov vác.
Na full autu z metru rozdíl nebude , ale na dálku s tím moc netrefíš ani s dávkama , NEBRAT.

bloodykill
20-08-12, 17:46
mě se křížek s tlumičem zmenčí(pokud stojím nebo klečím)

Kazki
20-08-12, 22:02
mne sa krizik zmensi ked stojim s awp

bloodykill
21-08-12, 06:37
Di už někam

vedouci venny
21-08-12, 10:12
mě se křížek s tlumičem zmenčí(pokud stojím nebo klečím)

No jo no to je těžký když enesák se tu hádá se zapnutým dynamiccrossem a říká hovna kterým ani nerozumí jenom to stáhnul někde na estránkách nějakému ňoumovi většímu jako si ty sám