PDA

Zobrazit normální verzi : slowmou



stox
19-08-12, 12:13
Zdravím :), chtěl bych požádat o unban. ban byl na nick FREEstyle^ stox.
Z důvodu toho že jsem měl slowmode, ale na trainingu je slowmode dovolený.
Problém je že jsem byl na c21 kde byl zrovna NoKill a to že s ním neumím skákat není omluva.
To že jsem ho použil na c21 a ne na trainingu bylo kvůli mapy kitty kde jse docela v pohodě skáče a na trainingu byla mapa kde bych ho moc nevyužil.
Připadá mi že když se na trainingu může používat tak když je na c21 NK a je tam 5 lidi včetně mě tak je to v podstatě to samé.
Jsem si vědom že mi unban vůbec nemusíte dát, ale když hraju na jiných Cz/Sk serverech tak lidí se odpojují a nemůžu si pořádně zahrát.. dcjr 271 mcjr 270 scjr 272 to je asi ten důvod :)
Kotelna HNS je jediný server kromě zahraničních kde se dá dobře hrát a chodí tam celkem dost lidí navíc na kotelnu chodí můj klan a to je dalši problém.
Pokud tam nebudu moct hrát rovnou si můžu smazat TAG :) díky za odpověď.

BiA Fz
19-08-12, 12:42
http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%C5%BE%C3%A1dat-o-unban
ban http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=36142

Demo je doufám zbytečný nahrávat když ses hned přiznal, dával sem je předevčírem na externí disk, nechce se mi to připojovat. No, a teda...


Z důvodu toho že jsem měl slowmode, ale na trainingu je slowmode dovolený.
http://2i.cz/1ed66b4192 ...fakt? Nevím o tom, že by na kterémkoliv serveru Kotelny bylo povolený cheatování, teda např speedhack či slowmotion. Unbany za cheating se nedávají, i kdyby to bylo povolený na HnS training, tohle bylo na normálním HnS C21 serveru a to že byl nokill neznamená, že si tam můžeš cheatovat.

btw...achjo, proč to vůbec řešim :D


Zdravím :), chtěl bych požádat o unban. ban byl na nick FREEstyle^ stox.
Z důvodu toho že jsem měl slowmode, ale na trainingu je slowmode dovolený.
Problém je že jsem byl na c21

další cheater co mě připravil o několik minut prázdnin

stox
19-08-12, 12:54
Dík že sis to aspoň přečetl.. slowmode stéjně není žádný cheat je to spíše pomůcka na naučení straffů, pre a pod. :) a to sorry že ti kazím prázdniny připadáš mi trochu namyšlený, ale je mi to jedno.. hodně lidí mě tu zná a ví že nejsem žádný cheater jinak jestli si to přečetl někdo z klanu FREEstyle přeju příjemnou hru a ať se vám daří opouštím klan.. na kotelně mě už neuvidíte.. no možná časem na jiném PC nebo tak :)

spq
19-08-12, 13:06
Znám ho z HNS, pohoďák, hraje bez cheatu, taky mě to překvapilo že právě ty budeš mít slow, BiA Fz, kdyš mi nešli prava na HnS trainingu, psal jsem Kotlovy, ze maj 2 slow a kzh, rekl mi ze at to nechám tak, ze je to jen training server, ale je to jiný že jsi byl na c21 no ... škoda.

BiA Fz
19-08-12, 15:06
Fajn, dáme těm deseti lidem na HnS training co tam dostali ban za cheaty unban. Jestli to je pravda, tak aspoň ať tam teda Kotel napíše že na HnS training si můžete cheatovat.

Vůbec nechápu a netoleruju tu drzost a myšlení lidí vlízt s cheatama na pub mezi ostatní hráče za jakýchkoliv podmínek, nějaký tohleto a támhleto mě moc nezajímá.

stox
19-08-12, 16:45
na pub. cheatovat by mě ani nenapadlo AB,WH,KZH pernament, ale tim slowmodem jsem jenom trenoval ducky na CJ :) navíc s ním skáču míň než bez něj a spomalení není žádná výhoda ani kdyby byl kill, který nebyl

spq
20-08-12, 10:02
Fajn, dáme těm deseti lidem na HnS training co tam dostali ban za cheaty unban. Jestli to je pravda, tak aspoň ať tam teda Kotel napíše že na HnS training si můžete cheatovat.

Vůbec nechápu a netoleruju tu drzost a myšlení lidí vlízt s cheatama na pub mezi ostatní hráče za jakýchkoliv podmínek, nějaký tohleto a támhleto mě moc nezajímá.

Tak mohlo by to plynout už z názvu, training... ze je to na cvičení strafu, ducku a pod. Ten slow by se tam povolit mohl.

BiA Fz
20-08-12, 15:59
Tak mohlo by to plynout už z názvu, training... ze je to na cvičení strafu, ducku a pod. Ten slow by se tam povolit mohl.

Ne takhle. Jedině by to Kotel přidal do možnosti menu, jako je třeba autobunny hop na konci bhop map nebo pro VIP, ale když tam někdo bude cheatovat, uvidí to jinej hráč, stahne si to taky a pak to bude dělat na jinym serveru. Jedině takhle, protože jinak se ti taky připojí člověk a hele on si tu cheatuje, to je shit cheat server. Takže já nejsem proti, ale s rozumným způsobem provedení.

Jinak btw mi nepřijde trénink s timhle cheatem nikterak užitečnej, ale tak to je věc každýho jak si trénuje jumpy. Jen opakuju, cheaty nepatří na public, ať si s tím hraje/skáče proti botům.

Jinak stox- jestli tu chceš hrát, budeš mi muset pořídit originální hru na Steamu. Když se připojíš na classic se speedhackem a nebudeš nikoho zabíjet, taky dostaneš ban a myslim že nějaký "nijak mě to nezvýhodňuje" fakt není na místě. (Zavřel bych to, ale ať to zkoukne a provede jiný z modů, když sem v tom angažovanej =)

stox
20-08-12, 16:12
steam nick: stoxbh.. to jako že ti mám koupit steam? :D. tréning se Slowmotion je užitečný nevím jestli hraješ HNS, ale já hraju jen kz a hns takže na classicu mě na 100% neuvidíš a navíc program, který je označován jako slowmotion je původně na to, že ti třeba hra načítá minutu.. zapneš ho a a načte ti to za 15s.. takové zrychlení PC :). Ano chci tady hrát a ten slowmode jsem zapl po 1. za 4 měsíce.. Někdo to používá furt a ban nedostane nikdy to jen já mám na takové věci hrozně velké štěstí :(