PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o GM - PRIJATY



s3zn4m
20-08-12, 01:11
Ahoj,
chtěl bych požádat o post Admina na servery Knife 1,2 příčinou je malá aktivita na tomto serveru. Je pravda, že hackerů tam příliš mnoho nebývá, ale jsou tam jiné problémy k řešení. Spadají pod ně Bloky, Nadávky, Zdržování hry apod. spousta faktorů, které ovlivňují chod hry.

Je mi 18 let, tuto hru hraji již velmi dlouho, mohu říci, že patřím mezi první partu lidí, která začala v CZ hrát Knife. Na kotelnu jsem se po prvé podíval někdy v roce 2009-2010 (Už si to nepamatuji) předtím jsem hrál zhruba 2 roky na jiných herních portálech. Také jsem dělal Server Admina / Moderátora na jiném portálu. (Nebudu jmenovat jelikož je stále v provozu).

Na Knife serveru jsem dostatečně aktivní, na to abych tuto funkci mohl vykonávat. Opravdu zde nehodlám lhát, proto tedy napíšu na rovinu, že mi ulítne sem tam nadávka. Ale musíte uznat, jakmile dojdete domů a chcete se nějak odreagovat u hry a někdo do vás vyjede ještě k tomu hloupě, řeknete si dobře, jdu na jiný server. Připojíte se zde a bum, zase něco jiného, tak už vám ta nadávka ulítne.

Myslím, že sám od sebe, jsem na hráče nikdy nevylítl, jenom pokud on vlétl na mě, tak jsem reagoval, možná nepříčetně, ale bohužel. Pokud bych dostal tuto pozici, určitě bych reagovat slovní zásobou nemusel, vyřešil bych to ihned tvrdě. Je zde několik starších hráčů, kteří jsou na úrovni a mohou vám potvrdit, že nejsem nějaký teenager.

Na kotelnu jsem v minulosti přitáhl neméně hráčů, kteří zde hráli dlouhou dobu. Mohu přispět dalšími výhodami jako jsou kvalitní serverové soubory apod. Zkušenosti s AMX módem, mám celkem bohaté, nedělá mi problém jak ovládat tak instalovat či upravovat cvar nastavení nebo pluginy. V minulosti jsem vlastnil 2 servery, nyní mám vlastní na svém PC, který zapínám dočasně pokud se sejde naše parta. Moje ID : STEAM_0:0:37340664. Jak můžete vidět, za poslední 2 týdny jsem nahrál na tomto portálu přes více než 100 hodin.

Ještě bych dodal, v předešlé době jsem na kotelně obdržel celkem 2 bany z toho 1 byl udělen neprávem. První byl za blok, který jsem neprovedl, jednalo se o 3 hodiny, tak jsme to nechal běžet. Druhý byl za flood, mohli by jste ho najít pod "Spam" (kvůli neznalosti Admina). Měl jsem nastaven konfig a nejspíše jsem to trochu přehnal.

V případě jakýchkoliv dotazů mi zde napište, odpovím vám jak jen to bude možné.
Děkuji za přečtení, když to nevyjde nevadí.

snowrider
20-08-12, 07:44
Zdar.

Mňa by zaujímalo toto http://all-bans.ru/search/STEAM_0:0:37340664
Našiel som tam viac Banov (tie su ale nanajvýš na 7 dni), ešte by ma zaujímalo prečo hráš na Ruských či čo sú to za servery, a ešte by si mohol napísať Portál kde si bol adminom.

s3zn4m
20-08-12, 13:57
Ahoj,
jednalo se o nějaký script, už si nevzpomínám, ale ten portál má ligový Anti-Cheat, který mi ho našel hned při připojení.

Před dvěma měsíci, se náš klan dá se říci rozpadl. Od té doby jsem přestal hrát na Ruských a Německých serverech. Tehdejší klan se jmenoval J-7, ale to už sis jistě našel ;) Teď se věnuje pouze Knife serveru.

Portál kde jsem účinkoval v CZ se nazývá traxxzone (Stále v provozu) a Igra ze zahraničních po

Charon35
21-08-12, 16:36
0 z 8 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.
Vieš prečo toľko palcov? Asi sa nikomu nechel čítať ten s3zn4m.

http://csko.cz/forum/showthread.php?7529-Cuhh/page2 - neviem ako by si banoval spam.
In-game nick: De'Ge


Nechápu proč by mě zajímalo banování ostatních osob, taktéž z druhé strany. Klidně mi ten ban nechej, alespoň člověk vidí co je tady za GM, kteří neumí ani rozdávat bany.

A ty chceš patriť k takým zlým GM? (btw wtf GM? Odkiaľ to máš?)

Giussepe
21-08-12, 16:50
(btw wtf GM? Odkiaľ to máš?)

asi hraje world of warcraft. Tam jsou džíemka. takzvaní gejm mástři.

s3zn4m
21-08-12, 19:52
Né warcraft opravdu nehraju :) Admin se stará o běh serveru jako takový, CHH nebo GM (Cheat Hunter) se stará o průběh hraní na serveru. Asi takhle :)

Btw. Charon nechápu tvou narážku, vysvětli mi to prosím,. Bohužel patřím ke skupině lidí, která má pomalejší myšlění, děkuji :)

Charon35
21-08-12, 20:26
Né warcraft opravdu nehraju :) Admin se stará o běh serveru jako takový, CHH nebo GM (Cheat Hunter) se stará o průběh hraní na serveru. Asi takhle :)

Btw. Charon nechápu tvou narážku, vysvětli mi to prosím,. Bohužel patřím ke skupině lidí, která má pomalejší myšlění, děkuji :)

Ktorú myslíš?

s3zn4m
21-08-12, 20:42
Ohledně jména, tento nick používám jen na fóru, promiň, ale tvůj nick Charon35 SVK se mi zrovna dobře nečte :) Ale to už bokem ... samozřejmě že bych to banoval, ale jako flood. Spam je zcela odlišná věc, to je jako dát ban za AB na místo WH.

Já bych to celé podtrhl a začal od znova, bez ohledu na nick, cokoliv. Chci zde řešit post CHH, nepřišel jsem smlouvat nebo se hádat, děkuji za pochopení.
__________________________________________________ __________________________________________________ ______

Jinak, když se podíváte, co jsem zrovna natočil ... Urážka, háklivý nick, zdržování hry ... opravdu je zde Admin potřeba :)

Demo : http://csko.cz/dema/upload/dir/lol_0.dem

Charon35
21-08-12, 20:50
Ohledně jména, tento nick používám jen na fóru, promiň, ale tvůj nick Charon35 SVK se mi zrovna dobře nečte :) Ale to už bokem ... samozřejmě že bych to banoval, ale jako flood. Spam je zcela odlišná věc, to je jako dát ban za AB na místo WH.

Já bych to celé podtrhl a začal od znova, bez ohledu na nick, cokoliv. Chci zde řešit post CHH, nepřišel jsem smlouvat nebo se hádat, děkuji za pochopení.
__________________________________________________ __________________________________________________ ______

Jinak, když se podíváte, co jsem zrovna natočil ... Urážka, háklivý nick, zdržování hry ... opravdu je zde Admin potřeba :)

Demo : http://csko.cz/dema/upload/dir/lol_0.dem
nene, ten nick som sem hodil len pre adminov z JB. Podla toho ta budú skôr poznat. Ja som len Charon v podstate (ziadny iny u nie je), asi tu moc dlho nie si ked to nevies :)

s3zn4m
21-08-12, 20:54
Na fóru moc času netrávím, jen pokud jdu někoho nahlásit. Navíc okolo Knife serveru se zde moc neděje. Jinak na serveru hraji déle než mnoho dosavadních CHH.

Kotel
04-09-12, 08:57
Na knifu je treba admin, tak to zkusime.

snowrider
04-09-12, 13:33
Gratulujem, vítaj.

s3zn4m
04-09-12, 14:42
Děkuji, snad vás nezklamu :)

Lallinka
04-09-12, 18:38
Gratuluji :)