PDA

Zobrazit normální verzi : Unban? :)



PechyHATERZ
20-08-12, 12:23
Čaues :) Takže včéra kolem 10 hodiny ráno jsem si zašel zahrát na Capture the flag,to nebylo nic neobviklého,byla tam mapa: de_tuscan ale jelikož tam běhala kupa cheaterů,který nemělo ani cenu nahlašovat,tak jsem si řekl že to jsou lamy,a klekl jsem si na mapě mezi dvě krabice a začal střílet asi do 4 lidí,rozdal jsem 2 killy a z toho 1 hlavu s AK-47,tak jsem vstal a běžel pro vlajku..Po 2 minutách mi to napsalo že jsem byl zabanován,za nákej " MULTIHACK " co ani nevím co je..Myslím si že se ADMIN " Koberec " spletl! Taže bych prosim o unban na server..Shrnutí: Prostě jsem dal 1 hlavu,1 normální kill..Sice vím že jsem se campnul,ale měl jsem CAMP METER 70% už mi blikala obrazovka..Takže jestly dáváte BAN za CAMP,tak to se omlouvám,protože jsem to nevěděl..Hraju na vašich serverech velmi rád,a rád bych si tam ještě zahrál! :) Tak prosím o unbann...

Nick: * Pechy. ^ [HATERZ GONNA HATE]
IP: 95.85.244.109
Který admin mi dal BAN: Koberec

S pozdravem,váš fanoušek! :drool::mml:

ZEUS
20-08-12, 13:07
Ahoj,

počkej až admin Koberec sem dodá demo ve kterém je vidět multihack.

PechyHATERZ
20-08-12, 13:19
DobŘe :)

kashpi
20-08-12, 13:32
zajímavý že pořádal zrovna v dobu co se smazalo HLTV z té doby :D chtěl jsem kouknout aspon na hltv

72 Virgins
20-08-12, 18:45
http://csko.cz/dema/upload/dir/pechy.dem
Unban nebude. Vyřešeno

AB 100% Wh85% u wh ta jistota nebyla uplně stoprocentní ale stačilo zabanovat za to AB.
Este doporučení průkazný je to až na konci on totiž zezačátku videa běhá od zdi ke zdi .

ZEUS
20-08-12, 18:58
Po zmateným začátku :D a nejvíc mě dostalo, jak mířil na ct spawn a chtěl zabit toho první a zamířilo mu to na toho druhýho :D :D :D :D
Myslím že tady není co řešit :D :D Ani jsem se na to nedodíval do konce.

72 Virgins
20-08-12, 19:11
No však nebylo třeba.... přesně ten moment jak mu to zamířilo u ct spawnu na druhýho, kterej byl mimochedm zazdí. Pak už to moc nepokračovalo hned jsem to tam potom banoval.



S pozdravem,váš fanoušek!
S pozdravem Tvůj admin!

PechyHATERZ
21-08-12, 17:38
Tak abyste bouchly zmrdi ;DD

ZEUS
22-08-12, 08:06
Ok, čau.