PDA

Zobrazit normální verzi : Prosim o unban



Linasek
20-08-12, 17:10
Dostal jsem zakaz k ct od shinigamiho.
Kdyz jsme byli ctcka mrtvy tak jsme na asault vsichni psali /open aby se jim v boxe zapinala lava.
Vsichni se bavily protoze T meli zakaz zchazet z cary ktera se jako jedina nepotopi do lavy.
Vzdycky se nasel nekdo z T kdo tam sel.
Vedeli jsme ze tam je i shinigami nedaval najevo nic.
Pak dal simon prikaz jit na lavicky ktere se uz potapej do lavy.
Tak jsem napsal open a tri T to zabilo.
Simon nas varoval at to nedelame.
Jenze tam byli vsichni tak vysmati ze to nikomu nevadilo.
Nikdo nepsal FK nebo MFK jen " :D :D xD omg ".
Pak mi dal shini zakaz k ct na 21 dni.
Vetsina hracu co me zna psali "Proc? Chudak.... :(( " a tak dal.........
Ja nemam nic proti tomu ze mi dal ban shini,znam ho je to vyborny admin,jenze me zklamalo ze to taky nevzal jako ty hraci co jsem zabil.
Ja si osobne myslim ze jsem svou ulohu CT jsem splnil na 100%. (prece jsou ct od toho aby se T pobavili)

Zeptejte se admin hracu co tam byli jestli jsem retard atd jak me asi vidi shini.

To jsou vsechny moje argumenty dekuji. :)

Nick ve hre : Linasek
Moje ip adresa : 188.175.131.141
Steam id : VALVE_0:0:316870493

Kuzli
20-08-12, 17:18
Viděl sem i adminy, který za to dávali ban ze demenci. Když si to tak vezmeš, dal si MFK, což znamená ban. Možná to moch Shini vzít taky ze srandy. Navíc když to brali ze srandy i ty dotyčný T. A 21 dní mi přijde taky nějak moc. Ale je to adminovo rozhodnutí a pochybuju, že ti dá unban. Maximálně si myslim, že ti to zkrátí. Maximálně. Jina problémy s tebou nejsou. Jenom někdy kdy ti hrábne a chováš se jak magor.

Linasek
20-08-12, 17:25
Diky kuzli za tvuj prispevek souhlasim s tebou me to je fuk jak uz jsem se mozna zminil je to shinigami nemam snim problem ale mrzi to no :))
A ze jsem magor tak to je uz po 00.00 case :D

Kuzli
20-08-12, 17:27
To věřim. Mě by to spíš sralo, než mrzelo. Kdyby si to nedělal. Neměl bys problém. Já za tohle třeba vyhazuju od CT.

Linasek
20-08-12, 17:29
Ja jsem si prave myslel ze by tohle udelal ale jak jsem asi o minutu poznal tak ne ale co stalo se no priste si dam pozor a nebudu delat hlouposti.. :))

Linasek
20-08-12, 19:36
Kazdopadne bych poprosil KOTEL aby mi zkratil muj trest (vzdit je to jenom hra ne? :)) ) pokud nechce a souhlasi se shinigami tak to budu respektovat. to je vse co jsem sem chtel napsat dekuji za vas cas.

Shinigami
20-08-12, 21:41
Keby to spraví nový hráč, ktorý o tom nevie, tak dobre. Ty si to dobre vedel, lebo simon to opakoval 3x, že kto to teraz pustí dá mfk. Zjavne ti to bolo jedno, bral som to že si to spravil naschvál, preto tam máš ten reason a preto taký dlhý zákaz. Dnes som v rádiu chvíľu počúval omšu (omylom som prepol, bola to ozaj len chvíľa), takže som obohatený súcitom, láskou, nežnosťou atď.. , dám ti rovno unban, nabudúce budeš mať 3 týždne natvrdo.

Linasek
20-08-12, 22:21
Dekuju ti za tvoje vyjadreni k tomu shinigami a si velmy laskavi. Slibuju ze priste uz si dam pozor a uposlechnu vse co simon naridi. :)) a budu se stouto skusenosti snazit zlepsovat jako simon i jako vezen.

CeRtiK
21-08-12, 13:33
Linasek ty si tard....:D. Ovšem pokud to každý bral jako srandu a nekřičeli a nenadávali ,pak bych i ja kebych bol admin dal 100% unban. (magor si do opravdy)