PDA

Zobrazit normální verzi : Hhlášení cheaterů přes !



bloodykill
20-08-12, 18:22
Dobrý den.Nevím kde bych tento příspěvek prdl, tak jsem ho narval sem.Byl bych docela rád, kdyby na správy přes ! reagovali admini.
Cheatera nahlásím cca 1za týden- 2týdny přes !.Admin přišel pouze v 1 případě z 12!!!.Pak mi do žádosti o admina napíšete, že nenahlašuji cheatery.
Když točím demo tak v půlce zmizí tak si myslím, že by bylo vhodné to napravit.
Děkuji.

Lazik
20-08-12, 18:45
A ako vies ze tam ten admin nebol? myslis ze poznas kazdy nick admina? cakas ze pride admin na servery a napise velkym bielym pismom cez monitor UZ SOM TU?? samzrejme ze sa moze stat ze nepride predsa len nie si jediny kto pise cez ! a niekedy sa to neda stihnut ked pride 5 hlaseni za 5 minut... dalsia vec je ze admin moze prist vidi ze nic nema odide prec a ty si dalej spamujes... a este jedna vec je problem niekde a niekedy nechodia spravy cez !.. myslis si ze tymto tvojim postom sa nieco zmeni v tvojej ziadosti? Ja by som bol tiez rad keby si nenahuntiss 80 prispevkov v kazdej sracke.. a teraz tu zhatujes admin team zato ze ta neposlucha na kazde slovo aby ti teraz nedavali proti kvoli tomu ze nic nehlasis? mohol si si kludne vymysliet vsetko co si tu napisal

Slunicko
20-08-12, 20:18
Mozna kdybys stale nepsal takove imbecilni a proste uplna hovna zakladal thready v nejlepsim pripade toto ale i to je chujovina na mtou tak by ti do zadosti mozna vycitali jen to ze nehlasis cheatery ale s takovym pristupem nikdy prava neziskas kdyz uz pis neco kloudneho a ne stly tohoto ty vis uplny hovno o tom zda-li byl admin na serveru a ze se treba vyzna v tom danem modu na kterem zrovna hrajes uz vidim tebe kdyz hrajes treba w3ft tak jak pudes nekoho banovat na hns za kzh....se uvedom a potom pis a jestly ti 12 cheateru uteklo pri tom jak si natacel tk to si mu musel spamovat hodinu do kola ze ma wh a pak bud odesel kvuli tomu ze si.... A nebo hax mel ja bych si stal spis za tim 1 :) this is all

e. A ukaz mi prosim 1 jedinej post ktery byl rozumny na vek ktery pises v zadosti nebo ktery nebyl tezce pracne vymozen hunterstvim abys sis nemyslel ja jsem to nehledal ale dal bych za to ruku do ohne ze nenajdes protoze ty pi****** co jsem doposud od tebe slysel nebo respektive cetl tk sem se za tebe modlil aby ti nekdo vysvetlil jak a co :)

ZEUS
20-08-12, 20:31
19:25:25 (dust2) Mr.DamOpici_ says: kotle vymnen admini
19:25:10 (dust2) Mr.DamOpici_ says: adminio jsou 5 leta decka ano prej ma vetsina vic jak 18 ale docela bych se zasmal
19:24:32 (dust2) Mr.DamOpici_ says: ano jste strasne picie\
19:21:24 (dust2) Mr.DamOpici_ says: dust2only pridte
19:21:00 (dust2) Mr.DamOpici_ says: admini vy krtenei 2 hodiny volam jak kreten kde ste dpc ?
19:18:27 (dust2) Mr.DamOpici_ says: vy vymradnci proc nechodite 3 wh unamed Bule style a analni pyonir maj WH tak dpc proc delate admini abz jste jen hral

btw. nemůžeme za to, že zmizí, i kdyby si měl kousek dema, tak ho sem dej. Příště si na něj budeme dávat pozor.

Já nevím jak jsi v obzoru, kolik lidí píšou přes "!" 3/4 z toho jsou hovadiny, spamy a falešný obvinění a 1/4 je správná.
Navíc admin, který je na JB nemusí dojít na war apod. potažmo na střílecí servery.

Jestli chceš, napiš mi čas a já ti sem hodím všechny hlášení přes "!" aby jsi věděl, jaký to je.

hladik
20-08-12, 20:36
Bloody kill , když jsem nebyl admin a neviděl jsem konverzaci adminů ve hře , tak jsem si myslel že to skutečně ser... ale není tomu tak , zobrazí se mi zpráva a do 5 sekund už admin píše že tam de a většinou je hlášení kec . Neboj neflákáme to :-)

Kotel
20-08-12, 20:55
Jeste je tu takovej bug, ze kdyz ma hrac v nicku zrejme paznaky, tak se na serveru jeho zprava nezobrazi.

bloodykill
20-08-12, 20:57
Píšu to normálně jk to má být Nick důvod...A když tam napíšu tak vidím kolik lidí tam má steam a když to napíšu a po 10 minutách tam nikdo nepříde se steamem tak to asi znamená že tam admin není.

bloodykill
20-08-12, 20:59
jo a kotel jmenuju se Hurricane v tom snad nic není :)

3k a Jerry
20-08-12, 21:37
Vůbec nevíte co nám chodí za zprávy a jestli admin tam nějaký vůbec je nebo asi néni jinde a netočí někoho jiného, tak přestan už zakládat emo thready a když ti tam nikdo nedojde tak chod do spektu a natoč demo !
Každý týden podobná emo stížnost škoda času to řešit.Můžete zamknout.

Giussepe
20-08-12, 22:08
V podstatě souhlasím s Lazikovým příspěvkem, jen bych k němu doplnil, že ne každý admin má práva na ten a ten určitý server. může být online třeba tucet adminů, ale pokud jsou například všichni na střílecí servery a hlášení přijde z JB, tak tam asi půjdou těžko něco banovat, když o tom vědí kulovej prd.

I-Mouse
30-08-12, 15:04
Spravit to tak, ze ked do admin chatu napise neco vulgarne, automaticky ban na urcity cas(nejak 1 den), ved ich prejde psat hluposti. Ale neviem ci sa to da zautomatizovat :D

deathface
30-08-12, 17:10
Souhlasím s kámošem už jsem taky párkrát psal a nikdo nepřišel.

zyx
30-08-12, 18:20
Bohužel, ale moje zkušenosti jsou také mizerné. Z deseti případů přišel admin jednou. Něco na tom bude.

Kotel
30-08-12, 18:39
Ted je online 5 adminu, to je na 53 serveru malo, ale kdyz naberem lamy, budete nadavat, ze dostavate fail bany.

deathface
30-08-12, 18:50
to jo no.Skus nabrat nějaké větší skill hráče (Riot,co ti po tom,deathface:)....)

kashpi
01-09-12, 22:45
Riot má u mě od včera 2 minuska :) 2x hlásil cheatere a 2x sem tam šel, protože vím, že hlásí dobře, ale oba byli čistí... Asi měl špatnej den :)

Bladex
07-09-12, 14:12
TAk tak :)

deathface
07-09-12, 14:31
ok už to v poho jede, většinou zeus :<)