PDA

Zobrazit normální verzi : chcel by som poziadat o unban



*NeW*ErA* S.W.A.T.
22-08-12, 08:10
Hráč *NeW*ErA* S.W.A.T.
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:369745842
Udělen 21-08-2012 - 21:15
Délka BANu 30240 minut
Vyprší 11-09-2012 - 21:15 (0 měsíců 2 týdny 6 dní 13 hodin 23 minut ještě zbývá )
Důvod neplneni ukolu mapy, lozeni nad textury
BAN dal Admin Jesterka v teplakach (Montty non skill)
BAN dal Server Kotelna - OldSchool | csko.cz (de_greece)
Předchozí bany 0

Dobobry den chcel by som popraosit un ban alebo iba skratit na 2 dni alebo niak tak ale nie na 21 dni ban mam za chodenie po texture ale som tam nechodil sam chodili tam dalsi 5-6 a ja sam dostal iba ban preto pitam unban alebo aspon sratenie banu vopred dakujem za odpoved : Wink:

kashpi
22-08-12, 09:08
nemáte na tom greece chodit kam nemáte. Krátký bany nefungují, tak je potřeba asi přitvrdit. A to že tam chodili i jiní je blbá výmluva, až začnou skákat z okna, tak ty taky, že?

*NeW*ErA* S.W.A.T.
22-08-12, 09:18
ja som to chcel iba vyskusat a hned som dostal ban iny ktory tam chodia stale nedostaly ban preto pytam o zrusenie banu alebo skratenie

kashpi
22-08-12, 09:21
no tak to vem tak, že Montty chtěl vyzkoušet dát za to ban na 21 dní :)
Všechno je jednou poprvé

because
22-08-12, 10:03
Vyskusat je len raz a nie kazde kolo ako ty :) Bol som pri tom kazde kolo si bol na texture

Montty non skill
22-08-12, 10:31
heh, co na to říct....Pokud se nepletu, byl jsem tam asi 5 kol a každé kolo jsi tam byl zalezený a to i přes to, že tě napomínali ostaní hráči a psali, že se za to banuje!!!! Volali na tebe asi 10 minut před tím, než jsem došel. Takže ne jen vyzkoušet!! Kempil jsi, neplnil jsi úkol mapy a lezl na textury. Ban je oprávněný. Pokud se k tomu nějaký admin vyjádří jinak, tak Ti ho možná snížím...
Kazíš hru ostatním hráčům, to by se jim asi nelíbilo, kdyby jsi dostal ub....

kashpi
22-08-12, 10:45
já jsem pro zachování, protože tu mapu mám rád a vím jak ji takhle kazí. To že si CT vyskočí na střechu na svým spawnu mi nevadí, protože tam se dostanou v pohodě a navíc je tam dobře sundáš a ještě hlídají plant, ale ty si neplnil úkol a ještě lezl na textury a vyděli přes "strop"
Nechme mu to tak, a zavírám to :)