PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o unban



CESAR HKS
22-08-12, 16:54
Zdravím

Na vašem serveru jsem dostal ban za otravování admina na 180 minut od admina KF djkofi tady je odkaz http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=24235 tak jaktože to admin Lazík 10 minut na to změnil na týden ? http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=37115
tímto prosím o unban svůj ban který mi dal první admin tak jsem si počkal a není přece možné aby si to dotyčný admin lazík měnil jen z duvodu zaujatosti..

díky za vyřešení

Giussepe
22-08-12, 16:57
Ten ban od Lazika si dostal jeste drive nez od kofiho, jelikoz ho ale lazik dal omylem na IP tak si se mohl se steamem pripojit. a to si asi otravoval kofiho tak ti dal na 3 hodky, ale mezitim te uz někdo nahlasil na forku za obchazení banu, tak lazik upravil ban na steam ID.

CESAR HKS
22-08-12, 16:59
jenže ja nic neobchazel prvni ban jsem dostal na tři hodiny vubec jsem o banu na tejden nevedel
AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 37115)
[AMXBANS] Mas 5 dnu, 1 hodinu, 40 minut a 58 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Demencia, vulgarita'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): CESAR HKS
[AMXBANS] Tvuj nick: CESAR HKS
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:14843343
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:14843343
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.176.25.244
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.176.25.244
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Lazik
[AMXBANS] Server: website
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na

dostal jsem první ban na tri hodiny v ten cas od kofiho.. tak jak je možné že mám ban o hodinu drive na tejden ? a jestli jde o to hlaseni tak me hlasili urcite vcera za obchazeni banu tak jak je mozne ye ty casy nesedi hm ? ze by nejaky podvod ?

jinak sjem otravoval kofiho jako prvni prvni byl ban na tri hodiny tak nevim co to tu na me zkousite ze jsem dostal na tejden :-) a pak jsem se pripojil a dostal od kofiho? moc dobre vite ze je to blbost :-) i kdyby to bylo na ip nebo na steam tak se nepripojim ani tak ci tak hraju porad na steamu i na stejne ip adrese..

Bezdak
22-08-12, 17:06
Giussepe už ti to vysvětloval, Lazik dal ban mnohem dřív jak Kofi, jenže dal ban omylem na IP a ne na steamid a když máš originální hru, tak se bany na IP ignorují, takže sis ani nevšiml že máš ban, no a mezitim tě nahlásili na foru, tak Lazik ten ban upravil tak, aby byl na steamid. Chápeš už?

CESAR HKS
22-08-12, 17:09
zajímavé že jsem dostal ban z webu jako první :D ježíš nechapu proč to tu zakecavate :-)tak to reknete rovnou že jste mi to zmenili naschval :-)

první ban v banlistu je napsany z vaseho webu :-) a ne ze servru

Bezdak
22-08-12, 17:12
No však to ti píšu, nejdřív ti dal ban Lazik přes web a omylem ho dal na IP místo steam id, díky čemuž si se mohl stejně připojit a následně ti dal ban na serveru Kofi, už nevim jak víc to vysvětlit.

CESAR HKS
22-08-12, 17:12
a jinak on si spletl ip adresu že :-) a co tedaa delka banu o ktere se tu bavime nema bejt v tom pripade stejna ?nechapu proc to metes do kouta

první jsem dostal ban na tri hodiny a jestli si spletl to ze to dal na ip tak budiz dal to na ip tak to lazik mel nechat na 3 hodinach nemam pravdu ? a ne davat tejden

víte co je mi to jedno podle mě to jsou tohle jen vymluvy dostanu ban ktereho si ani nevsimnu ze :D dotycny admin me tam ve chvili banovani vidi dale hrat.. rekl si vsak jsem mu dal ban jaktoze tu porad je :D a on to nemuze zmenit hned ze ne kdyz me tam vidi hrat ze to nic neudelalo to co dal :-) a nasledne na to uz zabanovanej jsem porad na servru a dostanu dalsi ban uz na id na 3 hodiny :-) a pak to zmeni na webu na tejden ze ten prvni ban ktereho jsem si udajne podle vas nevsiml uz mel byt drive :D nezlobte se na me ale tohle je moc a jinak jestli je to tak jak rikas tak jakto že ten datum je 20.8. a ja včera byl na servru jeste jestli to bylo na tu ip tak to musel udelat vcera a ne v pondeli,tim padem se tohle vsechno vysvetluje ze si to dotycny admin zmenil podle zaujatosti dodatecne na tejden včera

Bezdak
22-08-12, 17:26
Delka prvního banu byla týden už od začátku, akorát to změnil z banu na IP na ban na steamid.

CESAR HKS
22-08-12, 17:29
ne první ban co se mi ukazal od admina na servru byl na tri hodiny a ty to moc dobre vis ale je mi to jedno jenom tu motas...inak jestli je to tak jak rikas tak jakto že ten datum je 20.8. a ja včera byl na servru jeste jestli to bylo na tu ip tak to musel udelat vcera a ne v pondeli,tim padem se tohle vsechno vysvetluje ze si to dotycny admin zmenil podle zaujatosti dodatecne na tejden včera

Bezdak
22-08-12, 17:32
Jenže první ban byl od Lazika, stačí se podívat na čas banů, tohle (http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=37115) je první ban (18:38) a tohle (http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=24235) je druhý ban (19:35). Nikdo ti tu hlavu nemotá, snažim se ti to vysvětlit.

Giussepe
22-08-12, 17:41
bože, ty seš dutej...

První ban byl od lazika, ale jelikož omylem nastavil typ banu na IP tak ses mohl normálně připojit a ve hře si nic nezaznamenal, poněvadž Když má hráč steam tak banlist IP ignoruje.

druhý ban byl od kofiho, ale ten lazikův byl v tu chvíli už aktivní. A mezitím, než ti vypršel ten tříhodinový ban, tak tě někdo nahlásil, údajně za obcházení, ale ono to obcházení nebylo, jen právě lazikem zadaný blbý typ banu. A na úkor tohoto hlášení, Lazik změnil typ banu na Steam ID a po vypršení toho tříhodinového banu ses nemohl připojit, poněvadž už správně fungoval ten od Lazika.

Ty dva bany nejsou za stejný vulgárnosti, ale každý za jiný. chápeš? proto je každý ban i jinak dlouhý.

http://csko.cz/forum/showthread.php?9304-Obch%E1zen%ED-BANu-oldschool

CESAR HKS
22-08-12, 17:44
vidim tz casy to bych si toho ale musel vsimnout tz prehlizis co se ti tam snazim vysvetlit ja ze se to proste zmenilo vcera a ne v pondeli je mi to jedno nech to bejt

Bezdak
22-08-12, 17:47
Ano upravilo se to včera, protože to nahlášení přišlo včera viz http://csko.cz/forum/showthread.php?9304-Obch%E1zen%ED-BANu-oldschool. A upravoval se typ banu nikoliv délka

Giussepe
22-08-12, 17:49
no, možná že když upravil lazik ten ban tak mu tam zas skočilo 10080 min, takže misto 7dnu bude ten ban na 8 dni. kazdopadně tenhle lazikuv ban mel furt delku trvani tyden a ne 3 hodiny.

CESAR HKS
22-08-12, 17:49
ano uz se to zacina vyjasnovat ze :-) protoze prvni byl ban na tri hodiny a jsem si vedom ze jsem rikal adminovy at spektuje a proto jsem taky dostal ban nevim o zadnem banu drive protoze jsem nic neudelal tak si priznej ze jste si to proste zmenili jak jste chteli :-)

guisepe uz to nereste me to je jedno :-) myslim si o tomhle svoje :-)

Kuzli
22-08-12, 18:03
Ano dali ti ban schválně protože si retard.

kashpi
22-08-12, 18:12
on není ani na ban, ale na ranu :D
A nepostuj 10 příspěvků pod sebe omg, myslíš že nemám co na práci než ti slučovat posty????
Používej hlavu a tlačítko edit

Flash
22-08-12, 18:50
guisepe uz to nereste me to je jedno :-) myslim si o tomhle svoje :-)

Delas si tu z nas vsech prdel, nebo to myslis vazne? Mas tu asi 56x vysvetleny, jak to s tim tvym banem bylo a porad ti to nestaci? To ses fakt tak hloupej, jak vypadas, nebo to na nas jen hrajes? Me prijde, ze tohle se snad ani vazne myslet neda a hrajes si tu pred nami na blbecka, nebo v tom lepsim pripade sis ty posty od adminu ani neprecet a porad si meles svou... jako je hezky, ze vsude nacpes ":-)" a dokazes nam, ze te to vlastne nezajima a myslis si svou ale stejne tak si o tobe budou myslet svou i admini a useri, co si tenhle thread prectou, protoze tvoje posty naprosto postradaj jakoukoliv logiku a premysleni nad tim, co ctes a nasledne pises.

Jako nezlob se na me ale vic polopate uz se to snad ani vysvetlit neda a ty si furt myslis, ze sme se na tebe jako admin spikli a sme vuci tobe zaujaty... jakoze urcite no, ses tu jeden z xx tisic hracu a vybrali sme si zrovna tebe a fakeujeme tady na tebe bany a snazime se te bezduvodne znicit, nebo jak to jinak rict, ofc.

Kazdopadne aspon v jedny veci je tenhle thread prinosnej, co si budem povidat... ted muzem v klidu rict, ze ten ban za demenci mas opravnene, na tom se asi shodneme.

Kalerab
22-08-12, 18:54
ano uz se to zacina vyjasnovat ze :-) protoze prvni byl ban na tri hodiny a jsem si vedom ze jsem rikal adminovy at spektuje a proto jsem taky dostal ban nevim o zadnem banu drive protoze jsem nic neudelal tak si priznej ze jste si to proste zmenili jak jste chteli :-)


Udělen 20-08-2012 - 18:38
Délka BANu 10080 minut

Udělen 20-08-2012 - 19:35
Délka BANu 180 minut

Z vypisu je jasne vidiet ze ban na 10080 minut si dostal skor..
Ide vsak o to ze Lazik dal omylom ban na IP adresu a nie na SteamID kedze si myslel ze ty mas non-steam
Potom si to vsak niekto vsimol a uviedol to na pravu mieru a zmenil to z IP na ID-cku.
Tu to totizto funguje tak ze pokial je zabanovana IPcka ale dotycny ktory ma tu IP sa moze pripojit ak ma steam(z dovodu ze vela cheaterov ma zdielanu IP a aby ludia s origos hrou na to nedoplatili).
Ak ma vsak steam tak sa sa zabanuje SteamID aby sa uz nepripojil tak ako je to v tvojom pripade
Ja zial pristup k chatlogu nemam ale myslim ze ak niekto kto ma pohlada a hodi to sem tak ti dokaze ze ten ban je opravneny

Lazik
22-08-12, 19:09
Ano ako hovoria vsetci.. Pomylil som sa a dal som ti ho na tyzden aj ked to bolo blbo si sa mohol stale pripojit.. preto vcera ked ta nahlasili tak som to opravil a nechal tam znova tyzden lebo v podstate jeden den trestu ti ubehol bez trestu tak aby si mal ten trest stale na tyzden...

CESAR HKS
22-08-12, 19:53
nejsem tupej vím jak jste to vsichni mysleli a ano myslel jsem si ze jste to udelali schvalne prave o to jde celou dobu..to se snazim rict.. tak uz to nereste... jinak kashpi jestli jsem na ranu tak Prijed Merklin 88 u Karlovych Varu ty online hero... a ještě bych teda rád věděl za co jsem dostal ten první ban teda co jsem napsal nebo udělal tak hrozného jestli mi nekdo muze dat vysvetleni jelikoz jsem teda nevedel ze jsem ho vubec dostal

3k a Jerry
22-08-12, 20:27
http://www.youtube.com/watch?v=4eTc2EEdSdc

http://s15.postimage.org/jt8435qdn/image.png (http://postimage.org/)
No jasné má to kousek..

Trey
22-08-12, 20:40
Keď som to dočítal skoro som skapal od smiechu :D :D

kashpi
22-08-12, 20:42
nejsem tupej vím jak jste to vsichni mysleli a ano myslel jsem si ze jste to udelali schvalne prave o to jde celou dobu..to se snazim rict.. tak uz to nereste... jinak kashpi jestli jsem na ranu tak Prijed Merklin 88 u Karlovych Varu ty online hero... a ještě bych teda rád věděl za co jsem dostal ten první ban teda co jsem napsal nebo udělal tak hrozného jestli mi nekdo muze dat vysvetleni jelikoz jsem teda nevedel ze jsem ho vubec dostal

Ale tak kdyby si četl co ti celou dobu píšou, tak by si to pochopil hned ve 2 příspěvku o co šlo. Nemáme důvod banovat nebo prodlužovat bany jen tak...

Lynviy
22-08-12, 20:43
A na D1 se kope, nedoporučuju :D.

zyx
22-08-12, 20:58
Ty jsi největší ostuda Karlovarského kraje. :cray: