PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh na mód: predator



Re4plik
23-08-12, 16:40
Mam taky napad na server predator kazdy hrac po 8 kill bude sa moct zmenit na predatora ale len ked bude chciet ten predator bude mamt schopnost ciastocnu neviditelnost super knife len knif bude mat a bind c ppfire bude plazma co bude strielat a ta plazma sa bude dat pouzit len 3 krat za jedno kolo

Shinigami
23-08-12, 23:01
http://csko.cz/forum/showthread.php?2275-Predator-mod, riešil sa tu tento, ale neuspel. Potom sa tu riešil ešte raz, ale zase nič.

Kazki
23-08-12, 23:07
SHYNYKAMY preto to tu je 3x.. podla mna by to bola troska blbost.. vobec si to neviem predstavit..hod sem nejake video z YT s tymto modom.. ja som moc lenivy

Re4plik
23-08-12, 23:09
omg tak si dajte infix predator a tam mate ip

Shinigami
23-08-12, 23:17
Ten server čo myslím ja, je už len v mojej pamäti, už dávno sa nehráva, žiadny som taký nenašiel. Tieto nové predátory sú nuda, hrávajú sa napr. na de_dust2 ide o toto:
Na začiatku hráš ako normálny hráč, našetríš klasicky 10 000 a nejakých 8 fragov. Kúpiš si predátora, si neviditeľný máš 200 hp a nožom dávaš na ranu + na niektorých serveroch máš aj plazmu (také guľky strieľaš). A tak ďalej. Nuda.


Ten server čo som navrhoval ja som fakt už nikde nenašiel, keby ho nájdem aj na Arabskom servery je mi to jedno a hrávam to tam, pretože to je pecka.

EDIT:
SHYNYKAMY preto to tu je 3x.. podla mna by to bola troska blbost.. vobec si to neviem predstavit..hod sem nejake video z YT s tymto modom.. ja som moc lenivy

Otvoril si vôbec ten link čo som poslal? Všetko čo viem z toho predátora tam je, server ti taký nenájdem fakt som dlho hľadal a nič.

Kazki
23-08-12, 23:39
shynykamy ano kukal a ty si vtedy napisal uplne nieco ine ako re4plik

Larodar56
23-08-12, 23:47
Predator se hrává na HNS mapách, na dust se hraje ten predator mod kde si predatora kupuješ za kill což je úplně na hovno...