PDA

Zobrazit normální verzi : Duska- Admin, Hacker



Koczmen
24-08-12, 10:03
Ahoj...
Všichni co hrajou aspoň na serveru Kotelna - Fy znájí známého hackera a admina Dusku...
Tento hráč užívá WH, AIMBOT a když někdo napíše svůj názor na něj, vůči hackování tak dostane kick...
Nechápu proč je Admin, ale to už není moje starost...
Jen jsem Vám chtěl dát vědět co se na Fy děje...Samozřejmě je tam více hackerů, ale Admin=Hacker to už je trošku příliš...
Snad se Vám toto nějak hodí.
Koczmen

Bezdak
24-08-12, 10:05
Hrál jsem s nim několikrát a nejen na Fy, cheaty rozhodně nemá, prostě to umí, ale to plno z vás nedokáže pochopit.

noirbun
24-08-12, 10:05
Toto má doslova rozosmialo... Niet čo dodať

E: máš aspoň nejake demo?

Koczmen
24-08-12, 10:07
Promiň Bezdaku, ale musim nesouhlasit...Jasně umí to, to asi jo, ale neustálé střílení přes zdi a do hlavy...

Koczmen
24-08-12, 10:08
Toto má doslova rozosmialo... Niet čo dodať

E: máš aspoň nejake demo?

Koczmen je jméno...

Lazik
24-08-12, 10:10
Asi si tam este nevidel hrat mna co? mimochodom na fy WH nefunguje

EDIT: fy su mapy kde sa da dierovat vsetko a ked tam hras dlhsie proste vies kto kde stoji

Duska
24-08-12, 10:13
ale já kickuju jen ty, co si nedají pokoj a píšou to každé kolo. Vždy vám píšu abyste natočili pár důkazů a postli to sem do fora.. ale vy jen hloupě mrčíte a skutek utek ;)

Koczmen
24-08-12, 10:13
No jak myslíte, jenom jsem to prostě musel napsat....

Lazik
24-08-12, 10:15
Z toho si Duska nemusis nic robit... tiez ked tam hravam maju plne usta kecov a ked im poviem ze nech nieco natocia a daju na forko tak tu nikdy nic neprislo, akurat som tam len cital ich place ako to mam vypnut a ako dostanem ban a stym nikto nic neurobi ked neznesie ze niekto je lepsi ako ten druhy

Prasacko
24-08-12, 10:15
Duska byl permanentne zabanován dúvod: Deti plakali na servery, LOCK

Duska
24-08-12, 10:15
No jak myslíte, jenom jsem to prostě musel napsat....


naopak teď, když jsi mě tu veřejně obvinil, musíš dodat důkaz nebo se následně bude jedno obvinění dotýkat zase tebe..

E: Přitom do spectu jít umí
http://s9.postimage.org/jw0fuu527/fy_pool_day00122.png

Koczmen
24-08-12, 10:18
Napsal jsem názor hráčů...Spectoval jsem tě už mnohokrát...Neboj se, jednou tě natočim ;)

Duska
24-08-12, 10:20
Měl by sis pospíšit. Teď, když víš, jak to máš řešit příště, budu trestat každou tvou stupidní narážku na serveru, dokud nedodáš tebou nahrané demo..

Koczmen
24-08-12, 10:21
A co ostatní? Každej to o tobě píše..

Koczmen
24-08-12, 10:22
Měl by sis pospíšit. Teď, když víš, jak to máš řešit příště, budu trestat každou tvou stupidní narážku na serveru, dokud nedodáš tebou nahrané demo..

Neboj, naskytne se příležitost.

Koczmen
24-08-12, 10:24
Doufám, že nejsem v rozporu s otatníma hráčema a adminama.?

Duska
24-08-12, 10:24
Ale ty ses rozhodl to řešit, což se cení. Jen jsi to udělal tím nejhorším možným způsobem. přišels bez důkazu z jasným obviněním.

Modelová situace:
Přijdeš na policii, že tvůj známý zabil sousedku, která se pohřešuje. Oni se tě zeptají, jak to víš. Ty odpovíš - protože to říkají všichni... Dostane se ti jen pohnutých pohledů, stejně jako se to stalo tady.


Takže dokud sem nedodáš demo, podporující tvé tvrzení, dávej si pozor na to co píšeš ve hře.

3k a Jerry
24-08-12, 10:28
Zamkněte to prosím nejsou důkazy, neni co řešit.

Koczmen
24-08-12, 10:29
Ale ty ses rozhodl to řešit, což se cení. Jen jsi to udělal tím nejhorším možným způsobem. přišels bez důkazu z jasným obviněním.

Modelová situace:
Přijdeš na policii, že tvůj známý zabil sousedku, která se pohřešuje. Oni se tě zeptají, jak to víš. Ty odpovíš - protože to říkají všichni... Dostane se ti jen pohnutých pohledů, stejně jako se to stalo tady.


Takže dokud sem nedodáš demo, podporující tvé tvrzení, dávej si pozor na to co píšeš ve hře.
Ne ne ne, Dusko to určitě ne. Poznám když má někdo WH, taková lamka zase nejsem ;)

Bezdak
24-08-12, 10:35
Když už to poznáš, tak myslim neni takovej problém napsat do konzole pár písmenek, aby se ti začalo nahrávat demo, tohle zamykám, protože tu nejsou žádné důkazy.