PDA

Zobrazit normální verzi : Cheater



dadkop
24-08-12, 16:10
Dobrý den. Dnes som natocil demo na hraca nikom " zZ " . Neviem naisto ci ma WH lebo si daval dost na to pozor ale bolo vidno ze niekedy si to na protihraca namieril cez stenu. ID: STEAM_0:0:21712938 IP: 212.55.230.66 Server: Capture the Flag Nick: zZ
Su v tom 3 dema.
http://csko.cz/dema/upload/dir/zZ_0.rar
Posledne demo je najkratsie.

PwRed By Dado :D

dadkop
24-08-12, 17:28
Odpovede sa nedockam?


PwRed By Dado

9fZY0kH
25-08-12, 12:31
prve demo zero, nic ... nic "specialneho" tam nerobil :]
2. a 3. demo mi spustit nejde :] takze z prveho dema usudzujem ze je cisty "-.-

dadkop
25-08-12, 12:35
Ale on sa volal " zZ "

Jedno demo som sem nedal ale tam mieril s awp cez krabice nahno priamo na hlavu a pohyboval awp ako isiel on (skoda ze toto demo mi prerusil vipnuty net)

9fZY0kH
25-08-12, 12:48
Jedno demo som sem nedal ale tam mieril s awp cez krabice nahno priamo na hlavu a pohyboval awp ako isiel on (skoda ze toto demo mi prerusil vipnuty net)

1st ... ako vies ze mu mieril cez bednu na hlavu, ked ty sam nemozes vidiet kam mieril, ak si nemal WH ?
2nd ... ako vies ze pohyboval s awp podla toho ako isiel on ?
3rd ... demo sa ti ulozi aj ked ti padne net, aj ked vypnes cs bez napisania "stop" apod. ... takze ak ho mas, tak ho upni

9fZY0kH
25-08-12, 12:50
Ale on sa volal " zZ "
to som si vsimnut stihol ;)

Facened
25-08-12, 12:55
1st ... ako vies ze mu mieril cez bednu na hlavu, ked ty sam nemozes vidiet kam mieril, ak si nemal WH ?
2nd ... ako vies ze pohyboval s awp podla toho ako isiel on ?
3rd ... demo sa ti ulozi aj ked ti padne net, aj ked vypnes cs bez napisania "stop" apod. ... takze ak ho mas, tak ho upni

1st. Mozno ma VIP co znamena ze ma ESP

E: Demo som nepozeral

9fZY0kH
25-08-12, 13:09
1st. Mozno ma VIP co znamena ze ma ESP

E: Demo som nepozeral

kebyze ma VIP a zapnuty ESP, tak by to bolo vidiet na deme :]

dadkop
25-08-12, 13:10
Pozeral som si to demo kde to malo byt s awp lenze to mi nenatocilo neviem preco malo to byt v tych troch

ked si pozeram dema zapnem si wh cez konzolu v hre to nepouzivam lebo viem ze by mi dali ban cez konzolu

kashpi
25-08-12, 13:14
zjistil jsem, že spousta hráčů má v CS WH a používají ho když jdou do spectu, myslím že toto je jeden z nich, ale nejhorší na tom je, že většina z nich nevydrží jen v tom spectu s tím WH :D
chtělo by to nějak detekovat už jen přítomnost cheatů i vyplejch

edit: vzhledem k tomu, že říkáš, že se ti to demo neuožilo, tak si musel mít to WH zaplí už při natáčení :D:taunt:

9fZY0kH
25-08-12, 13:17
Mno to asi chcelo :D lenze napriklad ja mam s takym HLGuardom len zle skusenosti :] Banovalo to kazdu vec, napr. za rebuy ... mozno to bolo len tym, ze bol zle naconfigurovany ;) ale tak uvital by som to tu ...

E: Za kashpiho edit +^2 /predbehol si ma/
E2 : Kashpi pls cekni to 2. a 3. demo ... mne nejdu spustit :]

dadkop
25-08-12, 13:44
ja wh nepouzivam po tom co som zan dostal ban (vtedy som skusal co to umi ) :D

9fZY0kH
25-08-12, 13:51
pokud vim tak je to tak,ze kdyz on ma vip(ty cary) a ty vip nemas tak nemas ani ty cary na deme. ..je to u jednotlivcu a ne podle toho jestli to ma ten co to demo nahral.(pokud vim)
E: demo mi nejde ani jedno,neco mi k tomu chybi.

"-.- ... pokial admin toci demo s ESP a podlozi ti ho ako dokaz, tak tam ciary vidno su :] ...
- v tvojej logike : Niesi admin = nevidis ciary ... Fuck logic, WAKE UP !

9fZY0kH
25-08-12, 17:05
BOZE !! furt to nic nemeni na tom, ze ked to raz na deme je, tak to tam proste je !

Koczmen
25-08-12, 17:47
Kashpi: edit: vzhledem k tomu, že říkáš, že se ti to demo neuožilo, tak si musel mít to WH zaplí už při natáčení :D:taunt:[/QUOTE]
:D Hacker točí hackera :D

Kazki
25-08-12, 20:03
malinko som nepochopil vyznamu tohoto threadu.. riesi sa tu WH alebo ESP?

dadkop
25-08-12, 20:14
jezis nechajte to tak mozte to locknut

9fZY0kH
25-08-12, 20:18
malinko som nepochopil vyznamu tohoto threadu.. riesi sa tu WH alebo ESP?
Riesi sa tu WH, vysvetluje sa princip ESP-u ...

R3S
27-08-12, 12:29
nejsem si jistej , ale HLguard by měl detekovat byt jen nainstalovaný hax

Flash
30-08-12, 15:57
Nic tam nevidim, spis ma jen neco odehrano... koukal sem jen na prvni demo, dalsi uz se mi nechtelo a asi to ani nema cenu, tenhle hrac uz tu hraje dlouho, navic ma na steamu skoro 2k hodin, coz taky neni malo. Podle me cistej.

dadkop
30-08-12, 17:20
Podla mna neni cisty uz viac ludi sa nanho stazuje a za tento tyzden co tam hram sa stazovali nanho viacery ludia kazdy den.