PDA

Zobrazit normální verzi : Nesmyslný důvod banu



pohis'
25-08-12, 09:21
Dobrý den chci požádat o unnban za nesmyslný důvod banu. Dostal jsem ban za můj avatar na steamu což mi příjde jako největší nesmysl co jsem slyšel. Nevím kdo tohle zavedl dávat bany za avatary na steamu :D.

Nick ve hře : hlavator

Steam ID : STEAM_0:1:638994

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 37561)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'propagace nacismu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): hlavator
[AMXBANS] Tvuj nick: hlavator
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:638994
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:638994
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.102.222.146
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.102.222.146
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: AxessCZE
[AMXBANS] Server: Kotelna - Hide N Seek | csko.cz (hns_floppytown)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru

Připadám vám jako nacista? :D

AxessCZE
25-08-12, 09:26
Jde o ban za avatar zde screen http://2i.cz/7b7cc1eb38

po domluve s adminem Shinigami udelen perma hrac byl predtim upozornen at si to zmeni.

Shinigami
25-08-12, 10:04
Připadám vám jako nacista? :D

ano

*srsen*
25-08-12, 10:14
Není jedno co má na steamu? To by si měl řešit sám VAC. To se neslučuje se hrou na kotelně.

Lynviy
25-08-12, 10:16
Odkdy Steam souvisí s Kotelnou? Stejně tak 95 % hráčů tam obrázky nemá a když jo, tak se na to nemají koukat, když jim to tolik vadí, ale na ban to rozhodně není.

*srsen*
25-08-12, 10:18
Odkdy Steam souvisí s Kotelnou? Stejně tak 95 % hráčů tam obrázky nemá a když jo, tak se na to nemají koukat, když jim to tolik vadí, ale na ban to rozhodně není.

Přesně tak.

ZombieBot
25-08-12, 10:23
Tenhle obrázek má do propagace nacismu dost daleko. Být to hákový kříž v bílém kruhu na červeném pozadí, tak ok, ale tohle fakt ne.

Citace z wiki:

Svastika (někdy také swastika; ze sanskrtu: स्वस्तिक svastika) neboli fylfot (anglicky „čtyřnoh“)[1] je kříž s ohnutými či zalomenými (většinou v polovině) rameny do (obvykle) pravého úhlu a to buď ve směru hodinových ručiček (pravotočivá svastika 卐) nebo proti němu (levotočivá svastika 卍). V tantře se pravotočivá svastika používá jako symbol mužského a levotočivá jako symbol ženského principu.

Svastika se vyskytuje v mnoha kulturách po celém světě buď jako náboženský symbol, symbol různých organizací a politických směrů nebo prostě jako dekorativní prvek. Dnes je v západní kultuře pravotočivá svastika známá převážně jako symbol nacismu.

Vzhledem k tomu, že se jde o velmi jednoduchý symbol, je pravděpodobné, že byl objeven nezávisle na sobě v mnoha místech světa. Je možné, že se vyvinul z tzv. slunečního kříže (kříž v kruhu) – symbolu, který je ještě rozšířenější.
Jako (patrně) dekorativní prvek se svastika objevuje již v době neolitu. Nejstarší nálezy svastiky jsou na keramických střepech z dnešního Íránu a z Balkánu – oba asi z 5. tisíciletí př. n. l. Z rané doby bronzové jsou známy nálezy svastiky v lokalitě Sintašta na jižním Uralu v Rusku
Později se svastika objevuje u Chetitů, starověkých Řeků (byla zde známá jako tetra-gammadion – dá se složit ze čtyř písmen gamma), u mnoha Semitských národů a dalších. Svastika byla známá také v Harappské kultuře.


Není to na ban a rozhodně to není na permaban.

Btw, přijde ti, že jsem nacista, když mám na chalupě kompletní originál SS uniformy?

hladik
25-08-12, 10:48
Já jsem pro unban.

djkofi
25-08-12, 11:27
Já jsem pro unban.

rozhodně unban, to co má člověk v avataru na steamu spíš vypovídá o něm samotnym, pokud to neovlivňuje hru na serverech tím, že by pak svoje názory ventiloval v duchu avataru, tak ať tám má co chce... PS: komu to vadí, hrajte na 800x600 nebo 640x480 a máte klid.. :D

AxessCZE
25-08-12, 12:22
ok unban.