PDA

Zobrazit normální verzi : V době udělení banu jsem tu nebyl !!!!



I am sexy and I know it
25-08-12, 11:39
http://www.csko.cz/bans/ban_list.php - I když nemám jak dokázat, že jsem tu v daný den nebyl, tak přece jsem tu nebyl. Byl jsem na dovolené ze které jsem se vrátil až v pátek. Mohlo se stát, že to udělal někdo se stejným jménem- můžete se podívat na IP adresu 88.146.224.65 ...Kupoval jsem si už po několik měsíců VIP a zase bych rád hrál na vašich servrech. Děkuji za rychlé vyřízení.

Nixvan
25-08-12, 11:40
Poslal si nám odkaz na banlist. To je sice pěkné ale potřebujeme vědět jaký máš nick ve hře a na jaký nick si ho dostal.

E: http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=37278 Tohle je asi ono. Jestli si tu nebyl tak musel být někdo na tvém PC ale této výmluvy neplatí.
E:2 Kasphi ti jiste dodá demo.

Kazki
25-08-12, 11:46
c00l story.. hral si.. ja sam som ta spektil a vdaka mne mas ban ;-) http://csko.cz/forum/showthread.php?9302-I-am-sexy-and-I-know-it-WH tam je demo :O ak ti to nestaci mal by som mat v pc hltv ale niesom si isty :-) poobede ho tu dam
na deme je krasne vidiet ze mas taky ten ultr4 vylepsovak

kashpi
25-08-12, 11:46
http://csko.cz/forum/showthread.php?9302-I-am-sexy-and-I-know-it-WH

I am sexy and I know it
25-08-12, 11:53
Ban mi dal Kashpi a ne Kazki. Nick: I am sexy and I know it

Nixvan
25-08-12, 11:56
Ale kazki te nahlásil chápeš?

I am sexy and I know it
25-08-12, 11:58
Nevim, jak víc vám to mám vysvětlit, že jsem to nebyl, ale myslím si, že pokud sem píšu(mnoho lidí by si tu práci nedalo), tak že tím chci dokázat svojí nevinu..

Nixvan
25-08-12, 12:03
UB nedostaneš protože nemáš dôkaz o tom že si tu nebyl je to tvoje IP ANO JE , je to tvoj nick ANO JE je na tento nick a na tuto ip ban ANO JE TAK UZ TO CHAPES?

I am sexy and I know it
25-08-12, 12:07
Mam důkaz že jsem tu nebyl, ale to byl musel zavolat do kempu kde jsem stanoval, CHÁPEŠ?!?!

Kazki
25-08-12, 12:07
skus sa pripojit na nejaky kotelnacky server.. ked tak kickne tak skopiruj to, co ti napise v konzole

Nixvan
25-08-12, 12:09
Tak by si tu musel dodat nejaky ten dukaz twl to nechapes ze je to na tvoju ip a na tvoj nick tak to je asi na tvojom pocitace a tvojej ip adrese boha jeho.

I am sexy and I know it
25-08-12, 12:15
no a dál kazki??

A proto to asi nechapu, jak se to mohlo stat Theseex

kashpi
25-08-12, 12:20
nemáš nahodou bratra nebo sestru nebo někoho kdo by mohl hrát na tvém PC? :)

I am sexy and I know it
25-08-12, 12:47
bratry mám dokonce 2, ale jeden už žije jinde a druhý byl se mnou..snažím se jen popravdě říci že jsem to vážně nebyl- řeknu vám klidně i camp, kde jsem byl a můžete si to ověřit dle příjmení, ale já to vážně nebyl !!! ..odjížděl jsem v pondělí a vrátil se až v pátek

kashpi
25-08-12, 12:53
podle té HLTV si byl v úterý 21.8 cca v 16:17 na serveru.
A nebo kazki špatně zkopíroval IP a sid :) já vím, že hrávají 2 s tímto nickem.
Takže otázka na Kazkiho - kopíroval si to z konzole nebo z chatlogu?

edit: já jen že v demu není tabulka s amx_ip, tak se ptám. Protože s tímto nickem tu hraje ještě jeden a ten je ze slovenska

I am sexy and I know it
25-08-12, 13:00
taky už jsem viděl, že někdo hraje s tímto nickem, ale mě to napadlo samo a už ho mám tak rok..

doufám, že se to vyřeší, protože jsem na kotelně začínal hrát a hraju tu už pár let..nikdy jsem nedělal problémy a snažil se hrát

ale NESTAlo se mi to poprvé- už jsem asi 2x dostal ban, ale jen pár hodinový( ALE zase jsem nevěděl proč)- jenže teďka mam trvalý, to už jsem musel začít řešit..

Kazki
25-08-12, 13:33
boli 2.. kopiroval som z chatlogu ale niesom az tak priblby aby som nevedel server.. hodil som si v chatlogu aim server a tam mi to naslo ip a sid a urcite tvoju :-) na aime bol iba on s tymto nickom v ten den :-) nestihol som amx_ip lebo sa hned odpojil ;-) je to on.. niesom blby

*srsen*
25-08-12, 13:43
boli 2.. kopiroval som z chatlogu ale niesom az tak priblby aby som nevedel server.. hodil som si v chatlogu aim server a tam mi to naslo ip a sid a urcite tvoju :-) na aime bol iba on s tymto nickom v ten den :-) nestihol som amx_ip lebo sa hned odpojil ;-) je to on.. niesom blby

A co když ne? Co když chceš jenom aby tenhle hráč dostal ban? To jsou jen spekulace.

Kotel
25-08-12, 14:22
Hod sem vypis z konzole.

I am sexy and I know it
25-08-12, 14:29
Requesting tempdecal.wad from serve

opravdu už nevím jak to vysvětlit a dokázat..

odjíždím pryč a vrátím se až zítra(nevím kdy), tak to dořešíme potom..snad se to vyřeší

I am sexy and I know it
25-08-12, 14:29
opravdu už nevím jak to vysvětlit a dokázat..

kashpi
25-08-12, 15:02
výpis z konzole myslel Kotel takto:

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 34617)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Speedhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): dandisekk
[AMXBANS] Tvuj nick: Don't Worry, Be Happy!
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:722763212
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1563864160
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 83.69.49.77
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 83.69.49.77
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: ktospo
[AMXBANS] Server: Kotelna - Knife | csko.cz (1hp_2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================

Kazki
25-08-12, 16:09
A co když ne? Co když chceš jenom aby tenhle hráč dostal ban? To jsou jen spekulace.

jo jasne z celeho srdca ho nenavidim tak chcem aby dostal ban ale ty si ma odhalil tak moj ultr4 genialny plan zlyhal.. jezis ja viem co som videl a nabuduce ti spravim screenshot :) jediny kto tu asi spekuluje si ty :)

I am sexy and I know it
26-08-12, 20:04
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 37278)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): I�am�sexy�and�I�know�it
[AMXBANS] Tvuj nick: I am sexy and I know it
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:2141711278
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2141711278
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.146.224.65
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.146.224.65
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: kashpi
[AMXBANS] Server: Kotelna - Aim | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================

I am sexy and I know it
26-08-12, 20:06
Chtěl bych to vyřešit co nejdříve. V podstatě jsem nikdy nehrál jinde než na kotelně. A moc bych tam rád zůstal a zase hrál.

Kazki
26-08-12, 20:16
tak inak.. demo je tocene na servery aim.. tebe dal ban na servery aim.. :-) ak tu chces hrat kup si steam

I am sexy and I know it
26-08-12, 20:23
můžu se zeptat jestli nejde dát ban jenom na aim servery??(tam hrát nemusím) a hrát na ostatních(classic, zombie, awp) bez koupení steamu??

Bezdak
26-08-12, 20:24
Ne, ban je na všechny servery.

I am sexy and I know it
26-08-12, 20:31
Já ale nechápu proč, když mam důkaz že jsem tu nebyl !!! ..řikal jsem že vám můžu dát číslo na camp + mé příjmení(jen v konverzaci mezi dvěma), kde jsem byl v dobu, kdy jsem dostal ban !!!

Kazki
26-08-12, 20:33
ja mam dokaz ze si bol na servery + tam vidiet tvoj vylepsovak

I am sexy and I know it
26-08-12, 20:35
Nemyslíš, že když jsem to NEBYL !!! mám důkaz a obhajuju se co to jde, tak ty mávneš jen rukou ?!?

co kdyby to bylo naopak a ty si jen takhle mluvil do větru- bylo by to pro tebe pěkný???? ..jen se tu snažím hrát- NIC VÍC

ZEUS
26-08-12, 20:44
Jasně, budeme někam volat a utrácet si svoje prachy za telefon. Třeba to byl tvůj bratr.

I am sexy and I know it
26-08-12, 20:48
Tak teď je vidět, na jaké tu jste úrovni. Myslíš, že si budu přidělávat tolik práce, jen abych tu zase hrál ?!?! ..mám důkaz a pokud nevěříte, tak je to vaše chyba( hlavně že tu máte napsáno " když se stala chyba a máte neprávem Ban, tak napište a když sem člověk jako vůl napíše, tak se ničeho nedovolá i když má důkaz..pěkný !!!!

a ještě že prej si nebudete provolávat svoje penízky- tomu se jde jen zasmát!!! ..pokud nikam nechceš volat, tak mi věř a je hotovo !!!

a už jsem psal, že můj brat byl se mnou

Kazki
26-08-12, 21:05
Jasně, budeme někam volat a utrácet si svoje prachy za telefon. Třeba to byl tvůj bratr.

nebo pes
uz to locknite.. je jasne ze to bol on.. ak tu chces nadalej hrat, šáhni do penazenky a kup si steam

I am sexy and I know it
26-08-12, 21:11
Hmmm...nechci být sprostý, ale s timhle jdi už do prdele !!! Už na to vážne nemam, abych se tu dohadoval s takovýma brainama jako TY !!!

Kotel
03-09-12, 14:31
Na vypisu z konzole je jasne videt, ze se cheatovalo z tveho pc, takze to nekdo byt musel.