PDA

Zobrazit normální verzi : Remake Sedlyweb



znedlob
01-05-11, 16:06
Zdravíčko,někteří už jistě vědí ale chtěl bych vás požádat,abyste mi napsaly co mám zlepšit na svých stránkách.

Cokoli.A komentáře ohledně toho že to mám na Websnadno vynechte.

Děkuji. :)

MARTiii
01-05-11, 17:08
slysel sem ze to pry mas na websnadno co je na tom pravdy ?

znedlob
01-05-11, 17:14
Na mém webě je 60 % z mé hlavy.


Bože!!!!!!!!!!!

Cokoli.A komentáře ohledně toho že to mám na Websnadno vynechte.



OMG neumí číst.
Jaj,já ovládám jenom HTML.
PHP mi je k hovnu když to snim neumim.

Smile
01-05-11, 17:19
Však na webzdarma mužeš pracovat pouze s html a když se ktomu ještě doušíš css (není to moc těžký) tak si uděláš kvalitní design a bude tvůj vlastní...

Edit:/ Jen tak mimochodem, on psal PHP fusion, jediný co na něm potřebuješ umět je ho nainstalovat...Ale pořád je lepší si to udělat podle sebe...

znedlob
01-05-11, 17:21
OK a kde ho mám stahnout hm?
Nesnáším ty složitý weby.WS je přehledný.

UFOusek
01-05-11, 19:29
slysel sem ze to pry mas na websnadno co je na tom pravdy ?

:D:D

Sedly, n00be. Chapu, ze nemas asi ani na to, udelat normalni web bez free sablony. Ze je 60% z tvy hlavy? To si jako 50% svy hlavy pouzil na vygooglovani tech sracek a nasledny zkopirovani tech sracek na svuj loweb a 10% svy hlavy si pouzil na napsani velkyho n00b napisu Counter Strike 1.6? Teda jestli si ho taky nezkopiroval, yes. Kdyz uz se snazis udelal loweb, udelej ho poradne low. Tak treba www.endora.cz je docela dobra a nefunguje to jako omalovanky pro gumidky.

UFOusek
01-05-11, 19:29
OK a kde ho mám stahnout hm?
Nesnáším ty složitý weby.WS je přehledný.

Jo, WS jsou omalovanky.

hopik
03-05-11, 23:20
sedly, hlavně už se konečně po těch 14ti letech nebo kolik ti může bejt nauč psát mezeru za tečkou.. dík

bones
03-05-11, 23:31
a inak nepise sa pernament ale permanent, viz. sekcia Seznámení s Cheaty

Kotel
04-05-11, 09:27
Vidim tam 4 stranky s textem z toho 2 zkopirovane odsud, 1 odjinud. Takze z tvoji hlavy je 25%.

Flash
04-05-11, 18:06
Sedly, bavi te se takhle porad ztrapnovat? vetsinou vsechno zacne tim, ze ty napises nehoraznou sracku a konci tim, ze se ti kazdej vysmeje jakej si retard... mel by ses vysrat na nonstop trollovani fora a radsi jit hrat Solitaire, protoze ten nastesti nejde pres internet a tak nebudes svejma srackama prudit xx dalsich lidi, jak to umis jen ty.

Howgh

bones
04-05-11, 18:11
Sedly, bavi te se takhle porad ztrapnovat? vetsinou vsechno zacne tim, ze ty napises nehoraznou sracku a konci tim, ze se ti kazdej vysmeje jakej si retard... mel by ses vysrat na nonstop trollovani fora a radsi jit hrat Solitaire, protoze ten nastesti nejde pres internet a tak nebudes svejma srackama prudit xx dalsich lidi, jak to umis jen ty.

Howgh

skoda ze tu nieje karma/reputacia, urcite nie len odomna by si mal +1 :)

UFOusek
04-05-11, 18:43
Sedly, bavi te se takhle porad ztrapnovat? vetsinou vsechno zacne tim, ze ty napises nehoraznou sracku a konci tim, ze se ti kazdej vysmeje jakej si retard... mel by ses vysrat na nonstop trollovani fora a radsi jit hrat Solitaire, protoze ten nastesti nejde pres internet a tak nebudes svejma srackama prudit xx dalsich lidi, jak to umis jen ty.

Howgh


Yeah, 1+

Kotel
05-05-11, 14:23
skoda ze tu nieje karma/reputacia, urcite nie len odomna by si mal +1 :)
Na to jsou pluginy, ale jeste se mi je nepodarilo zprovoznit.

EDIT: tak uz podarilo

UFOusek
05-05-11, 15:46
Na to jsou pluginy, ale jeste se mi je nepodarilo zprovoznit.

EDIT: tak uz podarilo

Pekny to je, ale mohlo by tam bejt videt, kdo hlasoval, treba..

bones
05-05-11, 15:49
ja som radsej za anonymitu, potom mi budu ludia vycitat, ze preco som im dal -1 :)

UFOusek
05-05-11, 16:09
No me to muze bejt vlastne jedno, ja mam WHcko, ja to vidim...

apach29
05-05-11, 17:07
Na to jsou pluginy, ale jeste se mi je nepodarilo zprovoznit.

EDIT: tak uz podarilo

Pekny, jen kdyby to nespamovalo PM.